Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
5. apr 2009

Ahoj, my jsme byli včera plést pomlázky;o) Kámoš dělá takové jarní "setkání", nařežou se proutky, běhá se do hospůdky s džbánkem pro pivko a pletou se pomlázky. Navíc k tomu bylo včera krásné počasí, takže príma relax.
Jo a máme dome dvě pomlázky ;o)

Orsul, kdy vlastně míříte do Londýna?

Mortis, kdysi jsem chodila na depilaci noh voskem. Tak netuším jaké jsou teď nové metody. Ale tohel bylo rychlejší než strojkem. Jenže to něco stojí a tak se strojek vyplatí. Ale zase na druhou stranu, je fajn když tě někdo hýčká 😎

Nelia, jen sipěkně užívej sluníčiko taky. Musíme využít každou chvilku.

Andulik, co ty? Doufám, že o víkendu na tebe manža dohléd a nechodíš s tričkem naruby 😀

No a já se jdu vysléct z pyžama a něco doma udělat. Manža odjel k rodičům sekat dřevo, tak si užívám samoty.

adulik76
5. apr 2009

orsul, tak už mám tretiu dávku za sebou. Včera som volala aj dr. lebo som cítila taký tlak v podbrušku a nevedela som, či je to dobre, alebo zle. Trocha som sa naplašila, tak som pre istotu mu zavolala. V stredu ideme na meranie, tak uvidím, koľko toho bude. Dr. ma ešte minule upozornil, že vzhľadom na moje PCO vajíčok bude veľa a budú nezrelé.

Ozaj, aby som nezabudla, včera som robila taký malý rozhovor s TV Markíza. Bude ten príspevok v teleráne o nejaké dva týždne neskôr. Nič moc, len som tam kecala o zatepľovaní a tak. Ani neviem, ako ma do toho navliekli 😀

nelia
5. apr 2009

Adulik, potom nám povedz presnejšie, aby sme si Ťa mohli kuknúť... 😉
My sme sa už napapkali, idem umyť riad a hurá von na slniečko... 😀

orsulka
autor
5. apr 2009

no AUDLIK !!!!!! tak super...ty tele hviezda!!! hihihihihih......len skoda, že ja teleráno nestiham...to už som v praci ☹ ☹ ale možem si ťa dať nahrať, keby si presne vedela, že kedy to bude 🙂 🙂 🙂
ja som dnes skoro cely den mimo barak, doobeda som sedela na atreningu, potom oed u svokrovcov, nakup v tescu a teraz som konecčne doma!!!! idem trošku poležať.... a kuknut na hokej 😀 😀 😀 drahy isiel na basket - slávny Prievidzský 🙂))))))))
iank zajtra som už normal v praci......pa bambulky....

adulik76
6. apr 2009

dobré ránko, škoda, že je zase pondelok, ale nejak to zvládneme, nie? 🙂

sincerity
6. apr 2009

ahojte kocky, tak a vikend je zas za nami....

ale tento tyzden bude kratsi, mame sa na co tesit.

adu... no super, tak som zvedava...
myslim, kocky, ktore adu nestihnu, telerano sa da pozriet aj cez internet, takze adu nam neujde ! 😀

schvalenie trva tak tri - styri tyzdne, zalezi od poistovne. My mame szp, cakame tak od 17. - 24 aprila, ze by nam nieco mohlo dojst. Snad to bude dobre.

U mna laparku vobec nechceli, kedze sa hned nasiel problem u manzela.... mozno nakoniec bude potrebna, ale to sa zisti az neskor ze.... 😅

adulik76
6. apr 2009

ale ešte som nepovedala, kedy to vysielajú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
6. apr 2009

adu, no ved my si to nejak zistime 😀

orsulka
autor
6. apr 2009

ahojte...len pozdravim...nejak nestiham.... 😀 😀

adulik76
6. apr 2009

hlásim, že okná mám už umyté a obed takmer hotový. Zajtra žehlím 😝

sincerity
6. apr 2009

adu.... ale ved ty si si brala volno aby si oddychovala, nie narobila sa viac ako v robote! 😉

orsulka
autor
6. apr 2009

adu...možem večer dobehnut?????? oriniesla by som ti aj moje žehlenie 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. apr 2009

Blondýnka u gynekologa:
> Doktore, dějí se divné věci. Nevím odkud se mně ve Vagíně
objevují
> poštovní známky z Kostariky. Uz jsem nasbírala Celé album...
> Milá moje... vysvětlí doktor po prohlídce.
> To nejsou známky, to jsou nálepky z banánů

nelia
6. apr 2009

Ahoje 🙂 ... ja len na skok, aby som vás pozdravila... klasika.. nestíhačky 😒
Adulik, tak som rozmýšľala, že čo ty máš s tým zatepľovaním???? 😕

orsulka
autor
6. apr 2009

dnes mal byt ivkaj na kontrole....tak dufam, že vysledky su ok...injekcia pichnuta..... 😉 😉 ivi...ozvi sa ...

neli...ahojcek.....tak len pracuj, aby si vsetko stihla 🙂 🙂

adulik76
6. apr 2009

neli, ja som podpredseda SVB - tak preto riešim zatepľovanie 😝

ivkaj
6. apr 2009

Ahojte, konečně mám chvilku čas na vás taky mrknout.

Byla jsem na kontrole, u svého oblíbeného Dr. ale jsem na tom pořád stejně. Cysta je tam pořád no a protože už ji mám od ledna, a na její praksnutí bych taky mohla čekat do nekonečna, domluvili jsme se s Dr. že se tam v pátek ještě ukážu a pokud cysta nezmizí (dost o tom pochybuju) tak by ji propíchnul.
No a taky se rozhodl pro jiný protokol než Dr. u které sem byla posledně. Měla bych mít "protokol s antagonisty" Moc moudrá z toho nejsem. Každopádně to znamá, že jak dostanu MS (dneska sem snědla poslední piluli HA) tak začnu stimulovat.
Tolik malý pohled do mého gynekologiského okénka.

adulik76
6. apr 2009

ivkaj, tvoja cesta za bábom tiež nie je ľahká. Ale nech sa už konečne zbavíš tej hnusnej cysty 😉

ivkaj
6. apr 2009

No po pravdě se děsím toho co bude následovat, když už samotný začátek je takhle koplikovaný 😅

Nepamatujete si, jak dlouho dobrání HA vám dorazila mrcha? Já si nějak nemůžu vzpomenout za jak dlouho to bylo a tak doufám, že nedorazí dřív než v pátek, protože dřív mi stimulaci nenapíšou.

Ale tak aspoň že venku je krásně 😎

adulik76
6. apr 2009

ivkaj, správny prístup 😎
ja som sa dnes strachovala, že keď som umyla okná, tak som dúfala, že nezačne pršať 😉

orsulka
autor
6. apr 2009

ahoj ivi...vysledky sice nič moc, ale som rada, že lekári stale navrhuju ako sa posunut vpred.....a to je v poriadku a je to fajn, že je záujem....ja som HA nikdy v živote nebrala a tak v tomto neporadím...
ale velmi som sa pobavila na poslednej vete: tolik malý pohled do meho gyn.okenka!!! 😀 😀 😀 😀

sincerity
6. apr 2009

ahojte

ivkaj... tiez to nemate ruzove, ale hlavu hore, vzdy je nejake to riesenie! Ja si presne tiez nepamatam kedy mne dorazila, naposledy som brala prec asi piatimi rokmi, tak by som ta len zbytocne zavadzala nejakymi cislami

nelia
6. apr 2009

Ivkaj, neboj, ty to zvládneš, hocičo Ťa ešte čaká 😉 🙂 Veď sme predsa silné ženy, nie???
Aj ja som brala antikoncepciu asi pred 6 rokmi, ale tuším mi mrcha dorazila 2 dni po dobratí tabletiek.

Baby, ja mám jednu otázku ohľadom podania žiadosti na IVF. Musíte túto žiadosť podať v mieste svojho bydliska alebo v hociktorej pobočke poisťovne??

adulik76
7. apr 2009

neli, v mieste bydliska

dobré rááááááánko

orsulka
autor
7. apr 2009

dobreeeeeeeeeee dievčatká........rano myslím...... 😀 😀 😀

ja som žaidosť nikdy nepopdavala, vždy to za mna robilo centrum, takže neviem...
dnes ma čaká cestovanie po "firmách" 😀 😀 😀 a už velmi tešim do toho Londýna...odlietame 9.4. lebo už si nepamatám, niekto sa ma tu na to pytal....tuším Ivkaj..... 🙂 🙂

adulik76
7. apr 2009

orsul, šťastný let a uži si to

kedy ideš na krv?

ivkaj
7. apr 2009

Dobré ránko;o)

jo jo, cesta za mimčem je boj. Jen doufám, že mrcha bude spolupracovat a dorazí ideálně až po páteční prohlídce. Nejvíc mě pobavilo, když mě Dr. přesvědčoval o tom, že píchnutí cysty bolí stejně jako braní krve? Jak to asi může vědět, když je chlap? 😀

Adulik a jak ti šlo žehlení? Docela ti to pokoj doma závidím. Já zatím vymýšlím jak to provedu abych mohla být aspoň po transferu doma.

Orsul, tak ty už ve Čt zvedáš kotvy? Já ti ale vůbec nezáavidím, víš. mě totiž baví chodit do práce víc než courat někde po Londýně 😎
Jak dlouho po tranferu jsi doma odpočívala?

Nelia, nevím jak u vás,ale za mě to poslal CAR. Ani jsem o tom nevěděla.

Sincer, a jak to vypadá s tou vaší firmou, co jste rozjížděli?

adulik76
7. apr 2009

ivkaj, ešte som neožehlila ani jedno tričko. Práve som sa vrátila od dr. bola som s mojou mamou na kontrole u neurológa a neviem, kedy sa dostanem k žehleniu, poobede som objednaná na výmenú gúm na aute, tak uvidíme. Možno budem žehliť navečer

nelia
7. apr 2009

ahojte 🙂
Adu, dík za info, takže musím v mieste bydliska... hmm .. nevadí, nejako to zariadim..
Orsulka, tak si uži ten Londýn, hlavne nech máte krásne počasie 🙂 .. nebudem sa Ťa pýtať, ako sa cítiš,.. veď ty nám povieš sama, keď budeš chcieť.. 😉 😝
Ja som inak 30DC, brucho bolí už asi týždeň.. teploty skáču hore dole.. mrcha chce prísť asi na Veľkú noc 😠 ... čo už...

orsulka
autor
7. apr 2009

tak babule som dorazila spat do svojej kancelarie......po ceste som si kupila taku prechodnu bundu, sak som do toho Londyna nic nemala....a bola akcia...že 9 Eur...no nekup to!!! hiihihihihihihihihihihi

po ET som bola doma až do nedele v podstate...v stredu hned po ET som ležala cely den,cely den....vyvsene pod panvou aj podnohami.....daljsi den som tiež viac menej ležala....a ž v piatok som odbehla na 3 hod. dop prace a potom zas veget doma.....v sobotu a v nedelu som sa hybala tak normalne, ale nic ťažke na praci, žaidne vesanie pradla, že hlenie alebo podobne...max tak navariž, umyť riad....posedavať na zahradke, kde ostatné makaju a sedeiť na treningu, kde sa ostatní potia 😀 😀

ste velmi zlate baby, že sa ma furt nevypytuje ako sa mam......lebo ja osobne ani sama neviem....neviem to ani napsiat, ani neviem ako to vsetko dopadne, ale stale vrim, že tentokrát je to správne uchytene🙂)))))))

velmi ma bolia križe, tak predmrchovsky...a tak uvidim....dnes som 26 DC......a takyto mam aj cyklus....takže este par dni a možno budem vedieť na com sme.......dokonca som dnes ani test nekupila, hoci ma to v lekarni aj napadlo, ale potom som si povedala, že kaslem na to......ved....možno...čo si budem kaziť naladu pre výletom........ 😀 😀 😀
ale do toho Londyna sa už fakt velmi tesim...... 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre