Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
13. sep 2011

@lada_dee Já to věděla ;o) Od rána jsem byla taková nějaká klidná a to jsem po noci utahá jak pes.
Vidíš, že 13 je šťastné číslo ! 😵 Velká gratulace, dávej na sebe pozor a odpočívej!

lada_dee
13. sep 2011

@ivkaj tak Kristof rastie ako z vody... 🙂 ... len tak dalej... 🙂

dakujem... 🙂

lada_dee
13. sep 2011

@mirka321 dakujem... 🙂

mirka321
13. sep 2011

@lada_dee ak sa smiem spýtať, chodíš do helíka v MT?
ja áno , teraz idem 19.9.
držív Vám všetkým palčeky, aby sme sa dočkali všetky vytúženého cieľa
a ty si dávaj na seba velikánsky pozor

sincerity
13. sep 2011

@lada_dee tesim tesim potichucky! strasne moc!!!!!

laxity
13. sep 2011

Ahojte

@lada_dee 🙂 taktiež potichučky sa moc moc teším!

nelia
13. sep 2011

@lada_dee 😵 😵 😵 😵 😵 parádička... teraz sa pekne pozitívne naladiť!!!!, oddychovať a dotiahnuť to do zdarného konca 😉

laxity
13. sep 2011

@ivkaj z čoho si ty prosím ťa utahaná? 😀 tak kľudné dieťa som ešte nevidela 😉

lada_dee
13. sep 2011

koceny dakujem... 🙂 ja sa tiez len tak potichu s vami tesim... 🙂

lada_dee
13. sep 2011

@mirka321 tak my sme boli na jedno IVF v Heliose... nevyslo.... a kym by nam schvalili dalsiu ziadost, tak sme skusili Reprofit v Brne... soft protokol.... osobne sa mi to viac pozdavalo ako v MT... 🙂
ten dlhy protokol ... neviem mna veeelmi veeelmi boleli vajecniky, dlho po vklade... teraz nic, uplne pohodovo 🙂

adulik76
13. sep 2011

@lada_dee gratulkáááááááá, potichučku sa tešííím 🙂 , veru, ivka má pravdu, 13-ka je šťastné číslo, aj lenuška sa narodila 13 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

noemarta
13. sep 2011

@lada_dee tiez sa pripajam a potichucku sa tesim a drzim palce i nadalej 🙂 🙂 🙂

noemarta
13. sep 2011

@ivkaj pekne miery, nela mala podobne, 73 cm a 8330 g. 😉

orsulka
autor
13. sep 2011

caves babiky.....🙂)))

@ivkaj malinkemu bostek na nostek.....krásne rastie a pribera .-)))))) a co to plavanie a hudobka?????
@noemarta pekne od teba, že si nas zas prišla pozriet🙂)) a malá bude sama behať ani sa nenazdate 😉 😉

@lada_dee aj ked sme dnes spolu boli, tak si ani nevieš predstaviť aká som šťastná, že to vyslo...jasne, cesta bude este dlhá.....ale základom je otehotnieť.....a potom dalej robiť vsetko čo sa len dá do zdárneho konca....verím, že to zvládneš aj ty aj Vili v pohodke..... 😵 😵 😵

noemarta
13. sep 2011

tak baby, dnes vecer pred necelou pol hodkou sa Nela zacala sama pustat, a nesmierne sa z toho tesila 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
13. sep 2011

@noemarta kuuurna...ani som nemyslela ked som to písala, že to bude tak rýchlo 😀 😀 😀 😀 no netrvalo jej to od mojho prispevku ani pol hodku 😀 😀 😀

noemarta
13. sep 2011

@orsulka vidiiis, ta chcela prekvapit, teda aj naaaas. 😀 😀

nelia
14. sep 2011

@noemarta super, vidíš, dočkali ste sa aj vy... gratulujem k prvým samostatným krôčikom 😉

lada_dee
14. sep 2011

@noemarta super... 🙂 gratulacia... 🙂

adulik76
14. sep 2011

...pozerala som Modré z neba a revala som ako malé decko....zajtra bude u nás horieť sviečka za Paliho 😢

lada_dee
15. sep 2011

@adulik76 podobne... 🙂 dnes je presnos z rozlucky v TN... tak to bude este len slz... ☹

adulik76
15. sep 2011

@lada_dee to bude, mesto sa už asi zapĺňa, radšej ani nikam nejdem, pravda, dnes máme kurz plávania s lenuškou, tak tam pôjdem, našťastie je to na opačnom konci mesta ako je štadión

sisidani
15. sep 2011

Ahojky všem 🙂 ,
ozývám se po delší době. Musela jsem nějaký čas trávit v nemocnici a teď mám až do porodu nařízený klid na lůžku. Ale hlavně, že už jsem doma. V nemocnici mi bylo za malou smutno. No a teď se těšíme na miminko , které se nám narodí coby dup. Tašku už mám pro jistotu zbalenou dávno a zbývá nám dochystat ještě pár drobností.
Sem tam jsem vás pročítala a jsem ráda že jste si to na společné dovolené užili.
@lada_dee potichounku gratuluji k těhotenství.

@adulik76 já taky včera sledovala modré z nebe,vlastně se dívám pokaždé a bulila jsem i minulý týden.

Události o spadnutí letadla v Rusku sleduju a je mi to všechno moc líto a slzy se mi derou do očí při každém připomenutí ve zprávách. U nás byla pohřeb už včera a další dva dny budou další.

Jinak si holky užijte váš dnešní sváteček.

lada_dee
15. sep 2011

@sisidani dakujem.... 🙂

ivkaj
15. sep 2011

@lada_dee Co říkal Vilko na velkou novinu?

lada_dee
15. sep 2011

@ivkaj obaja sa potichu tesime... 🙂
ja som za nim rano prisla do postele s testikom .... a on ze, si tehotna... 🙂))))

najblizsia kontrola hadam potvrdi 🙂 co nam testik ukazal a krvicka povedala... 🙂

adulik76
15. sep 2011

@lada_dee ja dúfam, že všetko bude v najlepšom poriadku až do narodenia malého ridzončeka 😀

nelia
16. sep 2011

Kde sa všetky túlate? Užívate si predĺžený víkend??? 😕
@sisidani no ty už ideš každú chvíľu rodiť... tak držím moc palce, nech ide všetko hladko!!!! A prečo si musela do nemocnice, a dlho si tam bola?

sisidani
16. sep 2011

@nelia
V nemocnici se člověk octne raz dva. Pobolívalo mě bříško, tak jsem šla k doktorovi a ten po vyšetření mě hnal hned do nemocnice. Zkracuje se mi čípek a musela jsem ležet ze začátku na kapačkách a po týdnu mě pustili s tím, že do porodu musím ležet doma.
Teď už chodím na kontrolu každý týden. Miminko mi celkem hodně tlačí na močový měchýř, tak pořád lítám na wc, hlavně posledních pár dnů.

ivkaj
16. sep 2011

@sisidani tak teď už to máš za pár a i kdyby se mimčo chtělo podívat na svět dřív, tak se nic nestane😉

Dneska jsme byli nakoupit na rodinnou oslavu: skoro 3kg salámů, 1kg sýrů a 1kg kuřecího masa. Zelenina je domácí a tu jsem raději nevážila. Dělala jsem si srandu, že dám každý druh salámu a sýra na talíř, rozdáme papírové tácky a uděláme z toho malý raut 😅 Při rychlosti jezení některých návštěvníků mi přijde skoro zbytečné dělat obložené talíře 😎

Tak na nás zítra myslete a v neděli ve 13.30 máme křtiny 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre