Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. sep 2012

dnes smer Prahááááá

nelia
14. sep 2012

@lada_dee ďakujeme... inak berieš anopyrín 100mg denne? Ja som najprv znížila na 30 a teraz ho vôbec neberiem... zbytočne mi to dráždi žalúdok, keď nie a nie otehotnieť... tak ho začnem brať hneď keď zistím, že som tehu..

@ivkaj sľubujem, že už niečo poriešim s tou fotkou 😝... ako, prežili ste ušká v pohode? či včera ste boli alebo sa len chystáte?

sincerity
14. sep 2012

@ivkaj no neviem neviem ci by im nebolo teplo v tych svetroch na stretku 😀 😀

@nelia veru ziadne foto ani kuchyna ani kupelna krasna tyrkysova, na ktoru som zvedava.....

nelia
14. sep 2012

@sincerity veď možno dáme nejakú tú lyžovačku... nee?? 😵

ivkaj
14. sep 2012

@adulik76 jééé, že jsi nenapsala dřív. Mohli jsme se nějak domluvit a potkat :-/

@nelia malá to zvládla bravurně, pobrečela si jen trochu a asi spíš proto, že ji pevně drželi.

adulik76
16. sep 2012

@ivkaj nuž, mali sme pracovné stretnutie, moc času sme nemali, čo to sme chceli aj pobehať, na hotel sme sa vrátili až večer. Tak trocha sme spojili pracovné povinnosti s romantikou, po dlhom čase sme boli sami, bez Lenušky.

ivkaj
16. sep 2012

@adulik76 tak hlavně, že jste stihli všechno c ojste měli v plánu. Hlavně tu romantiku 😵
Příště to třeba klapne.

orsulka
autor
17. sep 2012

@nelia tak asi to s tou hlavou potrebuje svoj čas, ale hlavne na to budeš musieť prísť sama...myslím to ako na to a ako ju poriadne prečistiť.....ale ja viem, že aj toto zvládneš mojko....a vsetko bude OK🙂)))
@ivkaj gratulujem malej k náušničkám...my sme malej dávali až ked mala 4 mesaice a mali sme to urobiť ovela skor, ale plakala tiež hlavne kvoli tomu, že ju držali dve sestričky 😉 😉 😉
@sincerity moja...všetko v pohode?????? oddych, nohy hore????? 😀 😀 😀

my sme absolvovali tie Košice, detušky boli uplne zlaté, cestu zládli bravurne a bola som na nich veľmi pyšná, ako sa tam cekú dobu správali, spinkali, papali.....fakt zlaté detičky 😉 😉 😉 😉

sincerity
17. sep 2012

ahojte kocky 😀
@nelia no neviem ... ta lyzovacka... sak ja nemozem ked budem pn.... a tiez fakt neviem ako to bude keby tam boli 4 tehotne.... aby sa nieco nestalo na tom snehu..... takze neviem neviem fakt

@orsulka sak ja neviem.... asi dobre.... neriesim.... alebo ja neviem ci je dobre.... testy si nerobim, skor sa k dr nechystam, tak musim asi cakat tie dva tyzdne este....

nelia
17. sep 2012

@sincerity tak veru, nech si radšej PN a doma v bezpečí 😉 ... moc moc držím palce, netreba zbytočne stresovať, takže dobre, že si nerobíš ani testy ani sa nechystáš skôr k dokimu... aj tak ten ultrazvuk nepôsobí dobre na bábo, tak radšej ho nerobiť často... všetko bude OK, uvidíš 😵

sincerity
19. sep 2012

ahojte babule, kde ste kto? 😀 😕

lada_dee
19. sep 2012

caute koceny... 🙂
@nelia ..ja beriem 100, kedže mám ísť na kontrolu v októbri... nech ma doktor nehreší, lebo moja znama co mi dala kontakt, tak to brala kadejak (ja priznám tiež zabudam) tak ju doktor vykrstil... ☹ .. ona potom pred pôrodom dva týždne vysadila...

... náš doki ... no stale nič nového pozitivneho... ☹

@sincerity ... veru oddych treba a s tou lyžovačkou.. no chlapi môžu a my ak tak udržiavať oheň v krbe 😀
@ivkaj ..mala je statocnica... kočena 🙂
@orsulka ... Adamko a Šarlotka sú fakt úžasné dietka... 🙂
@adulik76 ...Praha.. jej tak by som tam rada šla... pozrieť bývalé kolegyne a kamarátky... 🙂 .. tam je tak krásne... 🙂

orsulka
autor
20. sep 2012

tak ja som tu.....teda teraz 😀 😀 😀 😀 😀 dnes som absolvovala doobeda cvičenie v jednej sukromnej ZUŠ-ke, potrebujem nejak nadobudnuť kondičku a tiež trošku zhodiť a doma sa neviem prinutiť.....no a potom bola kontrola po roku u gynekologa, resp. u gynekologičky, ktorá zastupuje toho nášho dokiho.......krčok pekny, prsia OK, aj sono mi urobila a vysledky budu o mesiac...teraz detušky spinkaju a vonku je neskutočná kosa, jak v ruskom filme...
@sincerity to stretko na tvojom mieste by som si fakt rozmyslela, hlavne ak tam budu dve 😉 😉 😉 😉

ivkaj
20. sep 2012

@sincerity že ty se doma nudíš ;o)
Já tu sedím s NTB a popíjím kafe. Kryštof spí v pokojíku, ale malá mi to u chrní na sedačce a tak ji nechci rušit. A to bych toho potřebovala tolik udělat.

@lada_dee tak až budete plánovat Prahu, dejte si nás do časového harmonogramu 😉
@orsulka to cvičení závidím. U nás všechny večerní hodiny začínají v době kdy dáváme prcky spát :-/

sincerity
20. sep 2012

@orsulka sa tesim ze je vsetko v poriadku a este aj stihas chodit cvicit.... ... a staci ked tam bude jedno, hlavne nech tam je!

@ivkaj ani nevrav.... ale sak mi to tak nejak furt prejde a ani neviem a je vecer... to vies, rano spim ako dama poobede si schrupnem ako batola a medzitym jem.... a zistim, ze ani nic nerobim, len sa tak motam.... no des inac.... uplna ze nicota... a ozaj ako s tym hackovanim?

@lada_dee ved uvidime.... a tie lieky ber poctivo, nie, ved asi dr vie co vravi.... ako v praci? uz polavil stres?

@adulik ty ako? romanticky vikend za vami .... 😀 bude nieco? 😀

adulik76
20. sep 2012

@sincerity jááááj, moja. Keby u nás niečo bolo, tak by to bol zázrak. My máme súdené, že musíme vraziť prachy do zdravotníctva, aby sme si odniesli chrústika domov. Ale nevadí, tak ako tak, hlavne, že bude.

lada_dee
20. sep 2012

@sincerity ...stres.. zacal.. zase hypo kampan... plany akoby sme boli jedina banka v PD... sice ku koncu kampane odidem.. ale ja som prednejsia... 🙂 ...vychadza to nejako v polke novembra...
v oktobri budem pisat do Brna... dohodnem s dokim stimulku a nech mi posle protokol... a lieky musim dohodnut tu v PD co pojde a Gonal jeden este mam... ale nieco mi bude chybat, tak musim zohnat ... 🙂

lada_dee
20. sep 2012

@adulik76 ... a mozno jeden nikdy nevie... ved vidis Ivku... 🙂

@ivkaj ... veru .. na Prahu potrebujem tyzden, aby som to tam vsetko stihla... 🙂

orsulka
autor
20. sep 2012

Ivkaj.....Sincer...... tak cvičiť možem len preto, že je svokra ochotná byť pri deťoch.....aaž na pár drobností je to s nou super, a hlavne, že deti ju maju neskutočne radi a velmi sa tešia ked ona príde...hlavne Adamko...Šarlotka je stále taký môj cecok, ale aj ona je v pohode s nou, ked ma nevidí 😉 😉
@lada_dee tieto vaše kampane......keby to vsetko bola aspon pravda, čo tie banky naslubuju v reklamách a v kampaniach.....niekedy mi je z toho až fakt zle od žalúdka...no čo ja, ale ty v tom ešte musíš aj žiť a pracovať... 😒
@sincerity ja ti s háčkovaním nepomožem...možno tak so štrikovaním....ked som bola mladá, tak som zoúar svetrov uštrikovala a možno by som si na niečo spomenula 😀 😀

kde mame Nelinku???????????? asi vykladá riady do novej kuchyne 😉 😉

nelia
21. sep 2012

čaute... riady ešte nevykladám 😀 .. ešte mi musia niečo na nej dokončiť, ale už máme aj podlahy a budúci týždeň dojdú dvere... tak sa pomaly aj môžeme sťahovaaaaaať..
Jak na potvoru, nám včera ukradli z pivnice z paneláku bicykel - iba jeden, môj tam ostal... takže asi ho mali už vyhliadnutý... taká som nasr...tá, ale nič s tým bohužiaľ nenarobíme... polícia... no comment... 😒

@lada_dee asi by som aj ja mala brať poriadne tie tabletky, ale keď oni sú dosť silné a dráždia žalúdok... a keďže sa snažíme prirodzene, ktovie ako dlho to potrvá ☹ .. o robote ani nehovor... mne robí hlavný problém inak to, že tu vôbec musím sedieť, lebo v poslednej dobe mám dosť veľké problémy s chrbticou... chcelo by to nejakú zmenu.. ale akú??? čo mám ísť na stavbu, aby som nemusela celý deň sedieť? 😝 😀

Ako čítam, všetky sa máte dobre, čo ma fakt teší 😉 už tu máme jeseň, ale slniečko svieti, tak si ho ešte troška užívajme ...

orsulka
autor
21. sep 2012

@nelia a čo tvoje tancovanie????? tuším ťa to celkom bavilo...to už nefunguje???? možno by sa ti zišiel nejaký ten pohyb na tú sedavu robotu... 😉 😉

orsulka
autor
21. sep 2012

zopár fotiek z výletu v Košiciach 🙂))))

orsulka
autor
21. sep 2012

@ivkaj všetko najlepšie k narodeninám moja, hlavne veľa zdravia, trpezlivosti, radosti z detí, láásky, pochopenia a určite aj veľa energie a najmä tej pozitívnej......cmuk od celejlrodinky 😵 😵 😵

sincerity
21. sep 2012

@adulik76 no ale pozri na ivku 😀 ale je to fakt.... taki ako my fakt musia vrazat peniaze do toho a este sa to kolkokrat aj nevydari, no na nervy... a vy vlastne teraz musite na komplet ivf, nie? a uz ako samoplatci?

@lada_dee no teda, ale aspon zazenies myslienky na hluposti a cas ti rychlejsie prejde v tej robote ... a ladi to pojdes zase na pn?

@orsulka tak to je super, ze svokra ich pekne zvladne obidvoch, nie... a ty mozes chodit tancit 😀 a super fotky, vidim, ze sa v tych Kosicoch nenudili drobci 😀 a ohladom toho hackovania, ja nejdem sa ucit, to @ivkaj pisala, ze ide... ci uz blaznim.... ale pekne veci su to, kukala som na youtube videa, ze kedze sa dost nudim... ale po troch minutach instruktaze som to zavrhla uplne.... holt toto na mna urcite by nebolo.....

@nelia no teda s tym bicyklom.... skoda toho... ale fakt niektori ludia hnus.... ja by som ruky nohy lamala takymto, co pride, zoberie, preda a ma zarobene... a ty musis makat jak otrok na to aby si si nieco kupila.... no otras...

adulik76
21. sep 2012

@sincerity to bude náš druhý pokus IVF. Pri tom prvom nám vyšiel ET, dopadlo to, však vieš ako... a z KET máme lenušku. Teraz to absolvujeme odznova celé, ale nerobím si ťažkú hlavu.

@orsulka krásne fotky, vidno, že si to chrústi užívali... a akí sú už veľkí. Strašne rýchlo to uteká.

@nelia - no, nám ukradli najprv letné gumy z pivnice (to bolo pred vianocami) a potom, cca o tri mesiace nám zas ukradli z tej istej pivnice vrtacie kladivo. Našťastie peniaze za gumy už mám dávno späť a teraz sa hádam dožijem aj peňazí za to kladivo... madam z poisťovne Generali (...keby niečo...) to akosi rieši už pol roka a dnes mi poslala mail, aby som jej zaslala papier, ktorý som už dva krát odosielala. Tak som jej ten papier odoslala dnes tretí krát. Som zvedavá, kedy sa jej uráči poistnú udalosť ukončiť. Už máme kúpené nové letné aj zimné gumy, nové vrtacie kladivo, tak.... Len nech v telke nedávajú tie priblblé reklamy o tom, ako menovaná poisťovňa expresne rieši poistné udalosti a ako sa venuje klientom... irituje ma to.

....no, nebudem sa rozčuľovať, som pyšná na našu hviezdičku, ktorá sa nám pýta cikať a kakať aj vonku. Jupíííí

ivkaj
21. sep 2012

@sincerity @adulik76 no je fakt, že Kryštof se nám podařil až na třetí pokus. A těch penez co to stálo 😒

lada_dee
21. sep 2012

@orsulka ...moje pravdu máš 🙂 je to ťažké, všetko podstatné je často tými malými písmenami 🙂 alebo pracovník nepovie ako má ☹
Ja musím pracovať tak,aby som mohla ráno vstať a ísť s pocitom, že ma nik nepríde zbiť ☹ občas teda nepredám, ale radšej 🙂 plán sa nesplní mne to neva
@sincerity ... Momentálne nestíham v práci premýšľať 🙂 V novembri mám 2 týždne dovolenku a ak bude test pozitív, tak PN 🙂 tak som to doteraz robila 🙂 uvidíme
Krásny víkend všetkým 🙂 ja zajtra smer SNV 🙂 nečakaná akcia 🙂 prišla mi kamarátka z Cypru dom,nevidela som ju 7 rokov tak ideme 4 kamošky za ňou 😉 som zvedavá čo bude 🙂

orsulka
autor
22. sep 2012

@lada_dee tak ktásny výlet moja, hlavne pozor na cestách 🙂 🙂
@adulik76 gratulujem Lenuške, to je super, že sa pýta na ciky aj na kaki 😉 😉 😉 tak snád sa aj ja dočkám.....veď skušali sme cez krásne letné dni, ale dopadlo to tak, že mi prišli povedať, že urobil fuuujha a potom mi ukázali že kde 😀 😀 😀 no...veď to nič, oni sa naučia 🙂 🙂
@adulik76 podla mňa aj toto IVF dopadne skvele, viete v tom už chodiť aj na čo si dávať pozor, ako sa správať, čo robiť a čo nie.....verím, že si to druhé tehu vychutnáš úúplne inak ako to prvé 😵 😵 😵

adulik76
22. sep 2012

@orsulka dneska mi lenuška opäť hviezdila ..... obedný spánok mala bez plienky, tak som jej vysvetlila, načo má v izbe nočníček. Naša krásavica vstala po obednom spánku, krásne sa vycikala aj vykakala na nočníčku, akurát cez pančušky a nohavičky..... Nuž, musíme doladiť ešte vyzliekanie a potom to bude OK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
24. sep 2012

@orsulka no veru, tancovanie mi veľmi chýba.. ale už sa to, kam som chodila, rozpadlo .. ani času nebolo kvôli prestavbe, ale určite začnem s nejakým pohybom, lebo takto sa to nedá vydržať... Krásne fotky 😉 😵

@adulik76 nám to jak na potvoru ani poistka nekryje.. bolo to v spoločných priestoroch a tie sú síce poistené, ale nie na takéto veci... chápeš... to aby si už človek všetky veci zvlášť poisťoval 😠 .. takže bye bye 400 evri.. ale ako píšeš, sú v živote dôležitejšie veci, z ktorých sa môžeme tešiť .... Lenuška to je veru šikovnica 😀 😀

@lada_dee ako dopadol výlet???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre