Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
4. okt 2012

dievcata dakujem.
ja sa snazim na to nemysliet, tak som to nejak zobrala, aj ked je to tazke.
Mne hematologiu robili. Na ten syndrom som sa pytala a dr. mi povedala ze to nemam. Sto krat som tam volala, aj po vklade aj po potvrdeni tehu, ze ci si nieco nemam pichat alebo aspon jest ten anopyrin (mam ho kupeny dokonca) a aj v centre kde maju moje vysledky a aj hematologicka mi povedala, ze to v ziadnom pripade nie je potrebne, este by mi to mohlo uskodit. Ak sa toto potvrdi, to nebude MA ale anembryola (ci ako sa to vola).

@orsulka zavidim vikendik v dobrom. My sme si tiez povedali s m. ze by sme vybehli tak za dva tyzdne tiez na predlzeny vikend na Liptov (musime cakat na to cistenie 🙄 ).

@nelia ta kuchyna je super, kupelna farebne vesela 😉 len nerozumiem... to je vana, ci sprchovy kut 😕

ostatne babulky pozdravujem

adulik76
4. okt 2012

@sincerity ja furt neviem, čo povedať. Bola som si taká istá výsledkom, ale toto ma tak zložilo. Až som začala pochybovať, čo ma čaká. Hoci viem, že moje nariekanie nie je momentálne na mieste, ale priznám sa, že ma napadli všelijaké myšlienky..... a to som si už kúpila novú vaničku na kúpanie a autosedačku..... 😀 😀

nelia
4. okt 2012

@sincerity no to je sprcha, ale taká hlboká, aby sme tam mohli kúpať naše miminko 🙂 - takže raz musí medzi nás zavítať!!! Ten syndróm vyšetrujú iba na 2 miestach v SR - na Antolskej v BA a v MT, tak ak Ti nerobili hematológiu tam, tak Ti to nemohli zistiť... ten prístup lekárov ma furt udivuje sakra... no možno pôjde v Tvojom prípade o niečo iné, ale podľa mňa treba pre istotu aj toto vylúčiť... nie??

orsulka
autor
4. okt 2012

@nelia
@sincerity myslím, že Neli má pravdu...teiž soém počula už kopec názorov ako to iným ženám kde a tam robili, a vraj je to OK......blbosť...keď raz má niekto zistené, že len v BA v MT, tak hotovo......nedaj sa Sincer učičíkať lekármi z centra, lebo v dnešnej dobe, čo si sama nevybavíš, tak nemáš....viď príklad Ladky...to tiež mala šťastie, že natrafila na klientku s rovnakými problémami a tá jej to vysetrenie odporučila.....tiež jej ziadny lekár ani obvodny, ani v Heliose a dokonca ani v Brne nepovedal o takomto vyšetreni.....

@adulik76 myslím, že to že máš takéto myšlienky nie je nenormálne....človek môže byť neustále v neistote, kým nemá "patričný" výsledok snaženiu.......takže asi je to normálne, že ťa niečo takéto prepadne v myšlienkach, ale treba to s láskou pustiť za hlavu a všetko pojde tak ako má 😵

nelia
5. okt 2012

Ja som vám včera aj zabudla napísať, že sme mali 9-te výročie svadby 🙂 🙂 ... oslávili sme to síce iba pohárikom vína, lebo sme ešte čo-to robili na dome... a už máme zbalené prvé 2 debničky, takže cez víkend zahájime prvú etapu sťahovania 😵 😵

@adulik76 bude to dobré, zlé myšlienky treba odohnať... a keďže už máte Lenušku, myslím, že to budete mať teraz po psychickej stránke určite jednoduchšie 🙂

lada_dee
7. okt 2012

Krasny nedelny vecer koceny....
po dlhej dobe, mojej pracovnej zaneprazdnenosti som opat tu....

v piatok vecer mi @orsulka povedala smutnu spravicku.... @sincerity ...krasne ziena moje, neviem ako tu lutost a smutok, co citim vypovedat, ale viem co citis ☹(((((((((.... posielame s Vilym velkanske objatia... ale i tak, kuuuuuuaaaaaa ☹ ..... ☹ ... je mi hrozneeeeeeee ☹ ☹ ...hlavne ako pise @nelia i @orsulka ...chod na tu hematologiu.... tie podrobne vysetrenia nerobia v centrach vobec, robia to len v hematologickych ambulanciach v BA, MT a KE.... naozaj tych 8 apmuliek krvi za vylucenie problemu syndromu lepivych dosticiek stoji...lebo sama si vycitam, ze som nesla uz takto pred rokom po prvom MA aj tam... ale clovek si stale vravi, ved nemozem mat vsetko... zial uz 30% zien ma tieto problemy a myslim si, ze to nie je male cislo.... ☹...
v pondelok som bola na pravidelnej prehliadke u doktorky a ta mi tak medzi recou povedala, ze tada keby mali dat robit tieto testy kazdej aby to vylucili.. to vraj nejak nie je v ich "silach" ci ako mi to povedala...ale dla mna... toto by aspon v cenrach mohli robit...lebo .... hnusne poviem, spojit spermiu s vajickom, aby sa to embryjko zacavo vyvijat si dost pekne nechaju zaplatit, urobia ti vklad... tak by teda mohli nam zenam umoznit vylucit to, ze teda .... aby sme to i donosili...kuaaa kuaaaa... ☹((((((((( ... ved po psychickej stranke kazda strata nas boli... trapime sa.. pochybujeme... ☹ ... potom nabrat silu ist do dalsieho kola.... ☹ ...mam v sebe hrozny hnev a neskutocny pocit bezmocnosti, ked pocuvam, ci citam tieto smutne spravicky.... @sincerity....myslim na teba, 🙂 neostava nam ine, len verit a i my verim, ze to nase dalsie IVF bude uspesne... 🙂 ... o mesiac 🙂
....ale neviem neviem ci nebolo nieco vo vzduchu ... lebo i nasa kamaratka... @orsulka vie,... tiez prisla v 11t o babo... niekedy mam i tieto pocity, ze vzduchom sa siri nieco zleeeeeeee ☹((((((((

@orsulka moja mila ... takto verejne ti tu chcem podakovat za pjekny vikendik na Helpe.. super si to zorganizovala.... 🙂 paradicka... 🙂 .... pjekne to tam je a ked bude fungovat wellness... ta ze aka paradisko to tam bude... 🙂
@nelia ...krasne to teda mate... 🙂
@ivkaj.... no zda sa, ze mas zvlastnu rodinu.... ☹ ufff... moje silne nervy to chce... 🙂
@adulik76 ...tak teda po dlhom oddychu hned skolenie... to mi pripomina mna teraz v auguste ... po tyzdni v praci po PN som sla na preskolenie... lebo sefka mala pocit, ze to potrebujem... 🙂 a to som bola na jar... 😀

...posielam vam vsetkym objatia... a silu do vsetkeho co nas caka... 🙂 ... musime dufat a verit... 🙂))))))))
idem ja zosmolit nejaky mail dokimu do Brna... dohodnut co a ako... nejako to rychlo uslo... 🙂

ivkaj
8. okt 2012

@lada_dee pěkně jsi se rozepsala ;o) Doufá, že máš i tolik elánu😉 Jak se má Vilko?

My máme za sebou sobotní oslavu, a a by jste se pobavily, tak dva "super" dárky - pomelo a hrnek a káva kterou moc nepiju (mám ráda jinou) ;o)
Ale náladu mi spravil moc dobrý dort, jen to předsevzetí, že sladkému budu odolávat mi moc nejde 😅

Nedělní křtiny jse zvládli v pohodě (obzvlášt Ema, která nezaplakala ani při samotném křtění a to byla voda hodně studená), dokonce po celonočním dešti svítilo i sluníčko. Pan farář měl moc hezkou řeč (až je mi líto, že sem si ji moc nezapamatovala) a měli jsme to i s hudbou z varhan (což se zase líbilo Kryštofovi a když zrovna nehráli, tak to komentoval "nehrajou, nehrajou"). Takže i naše slečinka má nad sebou ochranou ruku 😵

lada_dee
8. okt 2012

@ivkaj ...no dlho som tu nebola.. 🙂 ..takze rodinne oslavy mate za sebou.... 🙂

...ja elan... mam i nemam... ☹ v praci je to des... Vily stale bez prace ☹ ..zijeme a bojujeme... 🙂 ine nam neostava... 😅 😅

orsulka
autor
9. okt 2012

@lada_dee nie je zač moja, ved ja som len zaistila ubytko, ale hlavná myšlienka šla od Zuzky CHlupisky🙂)))) dufam, že sa všetci v Helpe dobre cítili, ako aj my🙂))

@ivkaj ved malá je pokladík, a ešte krásne zvládla krstiny....malý bol tiež v pohodke??

ja som po rannom cvvičení a este ma jedno čaká, ked detičky zaspia, toto kvoli choreografiám, takže to možno nebude až také náročné, kedže sa bude vymyšlať a "tvoriť" 😀 😀 😀

lada_dee
9. okt 2012

dnes pozitivne spravy...
.... ze od zajtra zacina Vily aktivny pracovny zivot... 🙂 som zvedava ake to bude... do konca tyzdna bude v PD a potom vraj smer Zvolen, tak uvidime ci na cely tyzden ci ako... 🙂 ... hlavne ze je praca... 🙂

no dnes som sa spojila so Stelclom... posla mi protokol, tak uz len dalsi MS... 🙂

adulik76
9. okt 2012

@lada_dee a kedy čakáš MS????

ivkaj
9. okt 2012

@orsulka i náš mrňous byl skvělý. Jen mu "vadilo" když přestaly hrát varhany, to říkal "nehrajou" ;o)
@lada_dee Vilko pořád zůstává a basketu?

@adulik76 vy se vlasntě chystáte kdy na další kolo?

lada_dee
9. okt 2012

@adulik76 ... Teraz som dostala v nedeľu,tak okolo toho 7. novembra 🙂 ... Vy kedy idete?
@ivkaj ...s basketbalom je koniec. Už len rekreačne 🙂

adulik76
10. okt 2012

@lada_dee ja ešte len dostanem cca 22-23, tak vtedy začneme pichať

orsulka
autor
11. okt 2012

@sincerity mojko, myslím na teba....bola si už na dalšej kontrole??????????

@adulik76 ftuj tfuj tfujtfujtfujtftuj......ja už tfujkám teraz 😉 😉

ivkaj
11. okt 2012

@sincerity taky si říkám, jak jsi na tom?

adulik76
12. okt 2012

@ivkaj keďže sa miruš neozýva, tak asi nie dobre... ☹

no, ešte nejaká hodinka a pol a mám krásnu nočnú službu za sebou.....12 hodín bez spánku 😝

nelia
12. okt 2012

@sincerity aj ja na Teba myslím moja 😔 😔 😔

orsulka
autor
12. okt 2012

@adulik76 a to sa nedalo zdriemnuť??? hihihihihihihihihi...vari si nebola na "stojke" ????? 😀 😀 😀

sincerity
12. okt 2012

ahojte babule.... na kontrole som bola v utorok, vsetko ostalo tak ako minuly tyzden. Mala som si vybrat ci idem v stvrtok na kyretaz, alebo pockame este jeden tyzden, ci sa nespusti krvacanie a ak nie tak buduci tyzden v stvrtok kyretaz urcite. uz sa to nemoze viac odkladat. Pozitivne je, ze som vcera zacala krvacat.... ale len malicko, tak neviem, nejak sa tomu nechce, to ako naschval.... 🙄

vsetkych som citala, len som nepisala.... nejak nebolo chuti, a este aj vam kazit naladu.... ale uz sa z toho dostavam, snad bude len lepsie.

vsetkym babulkam dakujem za pekne slova.

ivkaj
12. okt 2012

@sincerity tak se drž kočko a ať se to drzo rozjede a nemusíš do špitálu 😅

orsulka
autor
12. okt 2012

@sincerity cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk moja..... 😵 😵 posielam vela vela láááááásky..... určite bude lepšie, veď tento pokus bol oproti tým ostatným veľmi preveľmi úúúspešný, aj ked zo zlým koncom.....ale ďalej to pôjde zas len a len lepšie a lepšie 🙂 🙂 🙂 🙂

lada_dee
13. okt 2012

@sincerity ...myslime na teba.. CMUK.. 😉

orsulka
autor
13. okt 2012

krásny sobotný večer bambulky....a super nedelu prajemeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

sincerity
15. okt 2012

ahojte babulky.
tak hlasim, ze mam po. Potvora bola taka silna a bolestiva, ze som to nevydrzala a musela ist vcera vecer na pohotovost, kde ma museli okamzite operovat a urobit kyretaz.... este ze som isla, zevraj by to fakt uz nebolo vydrzalo.... takze mam po a dnes som uz doma.
Dakujem vam babulky za podporu.

adulik76
15. okt 2012

@sincerity drž sa moja, čím skôr sa daj dokopy a hop na ďalší pokus, ten už vyjde

nelia
16. okt 2012

@sincerity chúďatko moje 😔 😔 😔 .. ale hlavne, že to máš za sebou... skús myslieť na to, že to zlé je už za vami a čakajú vás teraz už len dobré veci!!! A ozaj ako sa má @laxity ? Dlho tu nebola...
My už inak týždeň spíme v novom, síce máme okolo seba ešte bordel a nie je ešte uplne všetko presťahované, ale to sa časom uprace 😎

laxity
16. okt 2012

Ahojte kočky

@nelia ďakujem...ja všetko po starom, takže chvaliť sa nemám s čím 😀

ale čítať vás čítam, fotečky pozerám 🙂

orsulka
autor
16. okt 2012

@nelia gatulujem srdiečko, teším sa s Vami a z nového bývania.....určite to je krása takto v novom a vo svojom 🙂)))
@sincerity no kedže to už takto dopadlo, tak som rada, že to máš za sebou....všetko chce svoj čas, a aj toto všetko prejde.....časom.......každý koniec veď predsa znamená začiatok niečoho nového 🙂))))) držim palčeky srdiečko, všetky a všetci tu stojíme pri Vás🙂)))) lubime Vás

olivia31
16. okt 2012

@lada_dee Ahoj píšeš , že podrobné hematologické vyšetrenie robia iba v Ba, MT, KE........ja som po neúspešnom Ivf a teraz chceme ísť do ďalšieho kola čítala som, že je dobré si dať spraviť hematologické a imunolgické vyšetrenie vieš mi dať kontakt na tieto hematologie a čo je potrebné si dať všetko vyšetriť.????...chcem požiadať lekára aby mi dal na tieto vyšetrenia odporúčanie...ďakujem krásne. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre