Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
3. júl 2009

Dobré ránko... anoooooooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
3. júl 2009

dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

adulik, ked ti bude takto pekne ubiehat a budeš želat piatok, tak ten mesiac do stretka ubehne hoooodne rýchlo 🙂 🙂

PS: nezdá sa vam, že sa tu tak celkovo ZLEPSILA nálada???????????? 😀 😀 😀 včera bolo super 🙂)))))

iank...ingrediencie na mochito su kupene...chyba mi limetkovy sirup, ktorý neviem zohnat v celej PD!!!!! kurnik....ale v každom pripade otestujem, ako sa to robi 🙂)))))

krasny den, ja sa budem presuvat do druhej firmy okolo 8,15 ......takže pridem neskor 🙂))))))

nelia
3. júl 2009

Orsulka, tak ma napadlo, že svokra pestuje mätu, tak keby si chcela, môžem priniesť..

orsulka
autor
3. júl 2009

nelia.....tak to by bolo super 😉 😉 ......lebo vcera sme kupovali v TEscu balicky maty ma mochito.....tak jeden balicek, co si myslim, že vyjde možno do 2 poharov mochita...42 SK....!!!! kurnik to su ceny
a vraj original biely rum...bakardy......500 SK.......pravdu povediac na tuto akciu sa mi to videlo vela a zobrali sme lacnejsi......
ale myslim, že na NASE stretko by sme si mohli dopriat kvalitny......ci???? co?????

nelia
3. júl 2009

No jasnačka.. veď sa ešte dohodneme, kto čo prinesie a tak... ale s tou mätou teda môžeš rátať.. len mi to ešte pripomeň, bo niekedy mám hlavu deravú 😝 😀

orsulka
autor
3. júl 2009

oki....už musim....pa zatial.....

vsetko ostatne dohodneme neskor.......... mám vas rada!!!!!

adulik76
3. júl 2009

včera bolo fakt super, aj polovičke som vykladala, ako pekne som sa opisovala - no nejak ma v tom opise nenašiel 😀

nelia
3. júl 2009

Adulik, no teeeeeeda, to ani nehovor... veď to si bola celá ty 😀 😀 😀 ... aj ja som tomu svojmu rozprávala o "tehotnení" na chate 😉 😀

adulik76
3. júl 2009

môj sa tiež rehnil z "tehotnenia" na chate, ale keby prišlo na lámanie chleba, neviem, neviem, či by mu bolo do smiechu.

lilienka13
3. júl 2009

adulik: ... tiez si myslim 😉 ... kym ide o reci, tak je to ok, ale ked pride na ciny ... no co si budeme hovorit 😀 😀 😀

lilienka13
3. júl 2009

no myslim adulik, ze v tom opise sme sa nasli hlavne my zeny, co sme v tejto teme ... no a chlapi maju obcas dlhe vedenie ... 😉 😀 😀 😀

adulik76
3. júl 2009

i keď musím priznať, že moja láska je momentálne na "diéte", vzhľadom na to, že ešte ja nie som celkom v poriadku - tak by to pre neho nebolo až tak strašné 😵

nelia
3. júl 2009

Adu 😀 😀 , určite by sa nedal dlho prosiť 😉 ... no chlapi sú chlapi ..

adulik76
3. júl 2009

neviem, čo na to povedať.....

lilienka13
3. júl 2009

adu: ked nevies, co povedat, tak nehovor nic ... 😉 ... aj to je niekedy odpoved 🙂

lilienka13
3. júl 2009

a co planujete na vikend babulky?

adulik76
3. júl 2009

budem sa asi učiť pochodové pesničky - to je u nás taký nový trend: pochodovať a spievať 😝

nelia
3. júl 2009

Adu, ty nás vždy vieš niečím prekvapiť 🙂 🙂 ... tak si to pekne nacvič a na stretku sa predvedieš 😉 😀
Ja idem zajtra bratovi na promócie a zajtra budem zase vystupovať, taký sme mali úspech 😝 😀 😀 .. potom bude taká "pouličná" zábava, takže v nedeľu sa z toho budem asi spamätávať 😀 😀
Ja to v robote dnes balím... čaute a krásny slnečný vííííííííííkend!!!!! 😅 😅

orsulka
autor
3. júl 2009

tak ja som spat.....a chcem prchnut o hodku skor...a sup ho kupit chlieb a na chatuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!
inak na tej chate nie je signal.....len ab ste boli v obraze 😀 😀 😀 😀 😀

adu.....
😀 😀 😀 😀 pochodovaat a spievat...... 😀 😀 😀

nelia...takk tasne vstupko..... a na chate ti bude adulik spievat a ty budeš krutiť bokmi 😀 😀 😀 ako "malá kulturna vložka" ..... 🙂 😉 dohodnute 🙂)))

adulik76
3. júl 2009

to by ste ma museli totálne opiť, aby som vylúdila zo seba čo len jeden tónik 😀

orsulka
autor
3. júl 2009

adu.....to nebude problem......len či sa budeš nechať dať opiť 😀 😀 😀

ivkaj
3. júl 2009

Sincerity, můžeš mi prosím, prozradit kdy po vysazeni Crinonu jsi dostala MS. Ať vím, kdy tu potvoru čekat 😝

tedy ale pěkně jste se tu rozepsali ;o)

adulik76
6. júl 2009

dobré ránko, tak ako po víkende?

nelia
6. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Ja som mala skvelý víkend, vystúpenie zase dopadlo dobre a potom sme sa ešte aj dobre zabavili 🙂
Adulik a čo ty? Už je lepšie?
Orsulka, mojito sa podarilo????? Máme sa na čo tešiť??? 😕 😉 🙂

sincerity
6. júl 2009

ahojte babule

tak sme mali toooolko roboty uz od stredy, ze poriadne nebol cas si zapnut pc. Svadba dopadla vyborne, lax Vam napise.

ivkaj.... ja som crinon vysadzala ked som dostala ms ... teda ms som dostala skoro - uz 9 den po ET, volala som dr a on mi povedal ze ak je to silne krvacanie /co bolo/ tak to mam vysadit....
ty si ho uz vysadila? teda to nevyslo 😔 ?

adulik76
6. júl 2009

neli, v sobotu som už nekrvácala, ale včera sa zasa objavila krvička. Tak som zasa tam, kde som bola aj predtým.

nelia
6. júl 2009

Adulik, tak sa to už hádam zastaví. Neboj, tvoje telo vie, koľko má krvácať, aby sa poriadne vyčistilo. No chápem, že to lezie človeku na nervy, hlavne v tomto teple 😔
Sincer, tak ešte dospávate, čo??
"Pani" Laxity, ozvite sa prosím a sem s čerstvými infoškami zo svadby 😅 😅 .. aj nejaké to foto by bodlo 😉 🙂

laxity
6. júl 2009

ahojte babenky

tak ja len na skok, svadba bola vynikajuca...nevesta krasna, zenich zas krasavec 😀, zabava bola do stvrtej, tancovalo sa, pilo sa, jedlo sa sice menej ako pilo 🙂. Fotky dodam potom 🙂 .

drzte sa baby 😉

sincerity
6. júl 2009

nel... ja uz makam jak srob v robote, dospavat budem neviem kedy 😅
vy ste teraz v akom stadiu vlastne?

nelia
6. júl 2009

Lax, vlastne som Ti zabudla zablahoželať... tak vám prajem krásny spoločný život a nech sa rodinka pekne rozrastá 😉 🙂
Sincer, my sme teraz v štádiu čakania. Keďže majú vo FC v tom júli dovolenku a mrcha mi zase príde asi koncom júla (teraz som 5DC) a kontrolu treba absolvovať tesne pred stimulkou, vyzerá to tak, že nás to čaká až v septembri. Všetko závisí od toho, kedy príde mrcha. Ak príde neskôr, tak by som stihla stimulku ešte v auguste.
Baby, mne sa chce hrozne spať 😝 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre