Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
2. mar 2013

@ivkaj a prečo?

ivkaj
2. mar 2013

@adulik76 neli minule spali v pokojíkču ze kterého vedly schody do toho podkroví. Však by se vidělo jak by se tam poskládali.

Baby, dáme dohromady nějaký ten termín? Za nás nemůžem v druhé půlce srpna.
Dívala sem se na strány a paní už od května do října pronajímá chalupu jen na celý týden. Ale třeba by se s ní dalo domluvit.

adulik76
2. mar 2013

@ivkaj ja furt nevidím problém.... asi mi to treba nejak jasnejšie napísať 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
2. mar 2013

@adulik76 já neříká že je problém, jen by se museli Neli a ladka domluvit jak budou spát.

Spíš bych teď řešila ten termín a kde to bude ;o)

adulik76
3. mar 2013

@ivkaj tak nám moc august tiež nevyhovuje, som za jún, júl

lada_dee
3. mar 2013

.... Na pohodu....veď s nimi sme už boli 🙂

lada_dee
3. mar 2013

Termín.... No..ja mám nahlásenú dovcu v júli, ak budem v práci ...takže júl lepší .. či jún ...
Ale zas .. možno apríl, možno máj ideme na KET... 🙂.... Neviem sa rozhodnúť... ☹
A to je potom všetko otázne....

Mirka a Adi ......vy ako?

adulik76
3. mar 2013

@lada_dee však ja som napísala, že jún, júl.

orsulka
autor
3. mar 2013

@ivkaj ved si myslím, že to tiež nemusí byť problem, aby tam ladka a Neli boli spolu......ak sa teda zhodneme na Rusave, tak už by bol vhodný aj termín, aby sme to rezervovali.......

adulik76
3. mar 2013

@orsulka veď na chvojke sme tiež spali kade jako a pohoda. 😉

nelia
4. mar 2013

@ivkaj my s @lada_dee fakt nemáme problém... ale problém bol, že to nevydávajú iba na víkendy, nie? Mohla by si tej pani zavolať, či by nám v júni vydala chatu iba na 3 dni? Aby sme vedeli, či treba hľadať niečo iné...

@orsulka ako vystúpenie, vydarilo sa?? A kde ste to vystupovali?

adulik76
4. mar 2013

baby: @orsulka, @nelia, @laxity, @sincerity, @lada_dee, @ivkaj - pošlite mi svoje fotky, také naj... čo máte. Ďakujem 😉

nelia
4. mar 2013

@adulik76 ??????? čo chystáš zase nejaké prekvapko?? 😲

adulik76
4. mar 2013

@nelia 😉 😉 😉 😉 😉 😉

orsulka
autor
4. mar 2013

@adulik76 aké fotky???? ako moje??? alebo rodinné, či ?????

@nelia premiéra dopadla úúúžasne!!!!!!! na konci sme mali stending ovejšn!!!! nááádherný pocit.......rozplakala som sa po defilé ako malé decko, od radosti aj že to už máme za sebou 😉 😉 😉 osobne si myslím, že generálku som odtancovala lepšie ako premiéru, ale zahrala som lepsie premiéru a to bolo asi hlavnejšie......navyše som si 4 choreošky pred koncom vytla počas tancovania lavy členok, a tak som sa aj v duchu modlila, abby vydržal......zvládol to on aj ja 😉 😉 verím, že sa podarí aj repríza, lebo moja maminka ochorela a nemohla sa prrísť pozrieť....

tú Rusavu nám mimo sezóny podla mna dajú aj na tie tri noci ako minulý rok.....mohli by sme isť tiež tak aže štvrtok-nedela......a ked tam ideme už 2x tak sa hádam dohodneme a možno aj na cene....
tak Ivuška by to mohla skusiť vybaviť...ona je šikulka 😉 😉

tak mi od dnes gazdujeme sami, F. práve volal že dobre dorazili do talianska a su ubytovaní.....

orsulka
autor
4. mar 2013

skúsim zpár fotiek z generálky......

orsulka
autor
4. mar 2013
adulik76
4. mar 2013

@orsulka rodinná by bola fajn

nelia
5. mar 2013

@orsulka že aká herečka... wouuuuuuuuuu 😵 😵 😵 ... krásne to muselo byť.. A to bol akože nejaký muzikál či niečo podobné?
My sa na chatu pridáme možno až v piatok... máme na tento rok veľa programu a máááááálo dovolenky... tak musí zasadnúť rodinná rada 🙂

adulik76
5. mar 2013

Baby, fotky mi pošlite na mail: adaamato@centrum.sk

ivkaj
5. mar 2013

@orsulka ty brďo normálně čučím ;o) Musel to být úžasný zážitek 😵

Jinak baby s papí se zkusím nějak domluvit, to není problém. Jen zatím nevím ten termín 😉

orsulka
autor
6. mar 2013

@adulik76 tak ja večer niečo pohladám a skusim poslať.....

ten program bol celovečerný 1,5 hod poeticko-tanečený program....bol tam tanec a hovorené slovo, básne, úvahy

adulik76
6. mar 2013

baby, čo tak termín od 13-16.6.013?

orsulka
autor
6. mar 2013

@adulik76 my sme termínom v pohodke

nelia
7. mar 2013

my máme ten termín zatiaľ tiež voľný 🙂

@adulik76 pošlem Ti foto, keď sa doma dostanem k PC, akosi na to nie je čas ani chuť po celodennom kukaní do monitora... ale raz sa premôžem 😝

adulik76
7. mar 2013

no, tak zatiaľ sme 3, a čo ostatné/í?????

sincerity
7. mar 2013

ahojte babule 😀

@orsulka .... super fotky, si ty sikovnica a mas talent.... muselo to byt uzasne!

tak vidim, ze sa tu riesi vo velkom stretko .... ja nemam vobec predstavu... kde ako co a jak 😀 v robote sme taki zavaleni, som pisala, a je to o hubu. Co sa tyka chaty, tiez som nieco pozerala, ale nic moc som nenasla, vzdy nejaky zadrhel.... mne je to v podstate jedno. ci sami, alebo s niekym na izbe, absolutne neriesim... horsi je ten termin, neviem ako ostatne babule, teda tusim @lada_dee pisala ze ivf na april maj... tak nejak aj my.... a ten jun sa mi zda skoro nejak.... neviem ako @adulik a @nelia .... 😅 vy kedy? tazko povedat, kolko nas bude tehotnych, ono je to take nepredvidatelne vsetko, az mi je zle z toho, ze sa to blizi.... jediny problem potom pri tehotnych vidim v nejakych strmych schodoch... ale zase ani to neni take strasne, na chvojke tusim boli tiez take strmsie.... takze asi je to jedno....

@adulik ... mooooja a aku foto to chces? my sme krasni akurat na svadobnej... a odvtedy to ide dolu vodou 😀

sincerity
7. mar 2013

@adulik76 zabudla som ze si 76 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. mar 2013

@sincerity tak predbežne teda môžme skusiť ten jun, resp. skusme nejaky termín na konci júna...27-30,6.2013???? to už budete mať aj po depeháčke.....ak aj budete tehu, tak to aspon nebude tak na začiatku....iVka by sa prípadne mohla opytať, že do kedy je možné zrušiť tento termín bez nejakej pokuty....

kde máme vlastne Ivkaj???? dávno tu veru nebola.......

adulik76
7. mar 2013

@sincerity hocijakú, ktorá sa ti páči

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre