Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
31. máj 2013

@adulik76 to som rada, že sa už cítite lepšie... inak aj môj krstný syn keď k nám dojde, jeho prvá cesta vedie do kúpelky si umyť zuby.. sme mu museli kúpiť zubnú kefku a pastu 😀 😀
To nám napísala Lenuška??? že aj my ju pozdravujeme 😉 😀 ... aj my môžeme byť jej kamarátky?? 😎

@sincerity normálne genetické testy, čo sa robia... keďže máme za sebou už 3 potraty, tak bez toho by poisťovňa ďaľšie IVF neschválila... a keďže my máme diagnózu "idiopatická neplodnosť" (neplodnosť bez príčiny), tak nám to mali urobiť už po prvom potrate... lenže my sme odvtedy v centre neboli, keďže sa podarilo prirodzene a môj obvoďák genetické testy nepovažoval za dôležité...

adulik76
31. máj 2013

@nelia veru, lenuška sa v nestráženej chvíli dostala k NTB a už písala veselo.

sincerity
31. máj 2013

@adulik76 ze aj my pozdravujeme 😀 😀 😀 je to sikovnica 😀

@nelia aha.... ja som myslela, ze vam to uz robili. nam robili po prvom ivf... skoda, teraz budete musiet dlhsie cakat, tusim to dlho trva kym to urobia....

adulik76
31. máj 2013

@sincerity ďakujem, odovzdám pozdravy svojej kamarátke, keď sa zobudí. Pred chvíľou mi zahlásila, že ide spať.

@nelia jasné, že môžete byť kamarátky, ona sa rada kamaráti

sincerity
31. máj 2013

@adulik76 mas ty dobre vychovanu dceru.... este ti to aj pekne oznami 😀 😀 😀

adulik76
31. máj 2013

@sincerity nuž, je tak navyknutá. So spaním nerobí problémy ťuk-ťuk-ťuk na drevo.... 😀 😀 😀

nelia
31. máj 2013

@adulik76 ja vždy tvrdím, pohodoví rodičia, pohodové dieťa 😉 😎

@sincerity dúfam, že to stihnú do 2 mesiacov, aby mi platili ešte tie výsledky, čo mám od obvoďáka (krv, chlamýdie a pod.), nemám chuť si ich dať robiť ešte raz... platia vraj 3 mesiace...

sincerity
31. máj 2013

@adulik76 tak to je super 😉

@nelia dufajme teda.... skoda toho, ale co uz narobis.... prinajhorsom si das u obvodaka znovu zobrat krv.... ale nejak mi to nevychadza na tu jesen... ked platia 3 mesiace ... jun, jul august... takze by ste sli na to v auguste?

kde je nasa @lada_dee???? 😨 😨 😨 verim, ze je to pozitivne odmlcanie!

ivkaj
31. máj 2013

@nelia nám dělali genetiku hned před prvním IVF, ale bylo to díky špatnému spermiogramu. Stejně nevím o nikom, komu by něco našli. Tak snad nebudete dlouho čekat na výsledky.

@adulik76 já můžu noťas zapínat akorát když děti spí. Jinak se k němu hrne Kryštof něco Emča tahá za kabely 😅
@sincerity vy už jste se do Brna nějak domlouvali nebo ne?

Já byla včera na preventivce na gyndě a vtipálek Dr. mi říkal, že kdyby sme chtěli otěhotnět, tak můžeme zleva. Pěkně jsem mu poděkovala a domluvila si antikoncepci 😅

sincerity
31. máj 2013

@ivkaj ze antikoncepci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak snad sa k nej aj ja dopracujem z rovnakeho dovodu ako ty 😀 😀 😀 😀
do Brna sme objednani tento tyzden 6.6. (myslim 😅 ) tak uvidime co nam povedia.

orsulka
autor
31. máj 2013

aj ja aj ja aj ja aj !!!!!!!!!!!! aj ja idem k zubírovi...5.6. na zubný kameň--........hahahahahahahahahahahahahaha

inak nemáme nič takého nového...zajtra hádam dáme nejaké to MDD...od Ferka z práce robia.......skolka stále nič, este stálke n.evedia čo a ako......vystupko dopadlo uplne suprovo!!!!!!!!!! dokonca bolo aj dosť ludí 🙂)))))
dnes došli obrúčky a dokonca sme trafili aj velkosti 🙂

dnes poobede sme roznášali pozvánky na svadbu
no a tak pomaličky inak.....počasie je otrasne, zima a zima a dnes som sa dozvedela, že sa u nás kúri už od minuleho piatku...o čom som nevedela a radiátory som ani neskušala zapínať, a tak sme deti v pohode "otužovali" 🙂))))))

adulik76
2. jún 2013

dcéra svojich rodičov... ♥♥♥

nelia
3. jún 2013

@sincerity tie výsledky sú potrebné na schválnenie žiadosti - to znamená, že keď podávam žiadosť na IVF, nemôžu byť tie testy (ktoré sa prikladajú) staršie ako 3 mesiace... schválená žiadosť na IVF potom platí tuším 1 rok...
A @lada_dee mala nejaké zmrzlinky a myslíš, že už bola na vklade???

@orsulka som rada, že vystúpenie dopadlo dobre... a vidím, že všetko ide hladko ako má 😉

@adulik76 ty už budeš skoro v polovici tehu 😎 😎 😎

sincerity
3. jún 2013

@adulik76 tá sa nezaprie 😀 a jaký fešák ju to školí 😀 😀 😀
@nelia aha rozumiem....
@orsulka ... tesim, ze vsetko vychadza a ide podla planu 😉

adulik76
3. jún 2013

@nelia tak nejak to rýchlo ubieha 😉 , síce teraz sú nejaké menšie komplikácie, pre ktoré som musela včera navštíviť pohotovosť, ale dúfam, že to bude ok
... a verím tomu, že @lada_dee bude v tesnom závese za mnou, čo sa týka tt

@sincerity ... noo, u nás je kopec fešákov 😀

lada_dee
3. jún 2013

@adulik76 ...po kom to dieťa je... 😉 ...vidím, že ste užili krásny deň detí

Ahoj kočky ....mám za sebou hekticke dni, preto som len čítala a nič napísala. Veď u mňa nemôže byť nik nič jednoduche a bezproblémové 🙂
6.5. sme si boli pre zamrzlikov ... Domáce testy negatívne (podľa návodu do 5 min.), ale do polhodinovom sa zjavila čiarka ..tak som šla na krv neskôr ..HCG na ten 16. deň 205 ... tak doktorka, že kontrola o týždeň.
Teda minulú stredu som šla ...sono ... Doktorka sa to nezdalo, že je to moc malé ...tak ráno na krv. 🤐
Ráno som dala krv a o pol dvanástej telefón, a to teda vždy volám ja...už som bola "jasná".... Doktorka povedala zbaľte sa,...
Prišla som k nej, urobila sono + HCG 1964...ale sa jej nezdalo, že je tam dostatočná dutinka. Tak smer nemocnica, podozrenie na mimomaternicove... V nemocnici ďalšie sono ...zaver naznačené echo plodu, 2,2 mm, tak si má tam nechali, ak by náhodou čosi ...či MA alebo to mimo.
Dnes ráno krv a Sono ... Sono prvé, akcia bola 3,2 mm a HC 3401. Zatiaľ teda bojujeme 😉

adulik76
3. jún 2013

@lada_dee to je nespravodlivé, aby sa niekto takto trápil. Ale držím palce, bojujte.
...ako tak vidím, ani my nemáme ešte vyhrané... 😝 😝 😝 😝 😝

lada_dee
3. jún 2013

@adulik76 ....=-O=-O=-O=-O :-*:-*:-*
Držím palceky :-*
...ach jo... Prečo to niekto nemá len tak jednoduche 😒

ivkaj
3. jún 2013

@adulik76 teda co provádíš? Doufám, že už se to všechno zlepšilo a odpočíváš 😕
@lada_dee ty si musíš taky vyzkoušet všechno, že 😝 Nemůžeš prostě normálně otěhotnět a vesele se zakulacovat? 😉 Tak moc přeju aby už byl klid a všechno šlo do zdárného konce. Jsi v nemocnici nebo odpočíváš doma?

lada_dee
3. jún 2013

@ivkaj ....dnes som po nemocnicnej diéte už doma 🙂

..nariadený oddych... 🙂

ivkaj
3. jún 2013

@lada_dee tak pozdravuj podnájemníka a ať laskavě přestane dělat drahoty 😉 Ty se opatruj a dej vědět jak bojujete.

zlatanka30
3. jún 2013

@lada_dee chodis k mif...?

lada_dee
3. jún 2013

@ivkaj ....odovzdáme 😉

adulik76
4. jún 2013

@ivkaj ja nič nerobím, to len tak z ničoho-nič 😝

sincerity
4. jún 2013

@lada_dee ja ani neviem, co na to napisat.... len verim, ze bude vsetko v poriadku a bojovnik bude bojovat! Musi.....! Opatruj sa a oddychuj. Posielam vela sil!

@adulik76 a co to vy? jak nemate vyhrate?!?!? ja som v tom ze je vsetko v najlepsom poriadku. V to dufam.

sincerity
4. jún 2013

@adulik76 no verim, ze je u vas kopec fesakov 😀 😀 😀 ale henten je extra 😀 😀 😀 😀

adulik76
4. jún 2013

@sincerity aj ja som v tom bola, len v nedeľu sa mi objavil taký hnedý výtok, tak sme leteli na pohotovosť, všetko skontrolovali aj sono robila doktorka, absolútne nič nenašla, všetko v najlepšom poriadku. V pondelok opäť výtok, tak som letela k svojmu dr., ten ma skontroloval, ultrazvuk robil, bábo ok, placenta ok, krčok ok, žiadne krvácanie, hematómy, cysty, nič, všetko čisté, ale výtok furt je. Tak orsulku napadlo, či to nemôže byť mrcha, termín by na to aj bol...., alebo som možno prechladnutá zospodu a neviem o tom... fakt som bezradná.

@sincerity máme aj krajšie kúsky 😀

sincerity
4. jún 2013

@adulik76 no teda... snad bude vsetko v poriadku, vytok nemusi vobec nic znamenat... hlavne ked ostatne veci su ok.... hlavne ziadne stresy a vela oddychu. Treba asi verit, ze je vsetko v poriadku a tak ako ma.
Ty si este v tychto tt pamatas, kedy mas termin mrchy 😕

@adulik76 od tohto??? 😀 😀 😀 😀 ....

adulik76
4. jún 2013

@sincerity veru od tohto 😀 😀 😀 😀

.... a však mrcha nebola až tak dávno, 8.2. bolo len nedávno 😀 😀

sincerity
4. jún 2013

@adulik76 tak to neveriiiiiiiim 😀 😀 😀

.... a no to je jak vcera 😀 😀 tak ten cas leti 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre