Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. aug 2013

čaute, babule, momentálne sa hlásim zo Smrekovice, takže na net sa moc nedostanem, lebo trávime vonku veľa času
..díky za gratulácie pre Lenušku, vážim si to
...@sincerity, určite visí....ale v koši, ten výkres bol taký rozmočený, že sa nedalo nič robiť.
@nelia babky mi je ľúto, ale už sa netrápi, hlavne, ak bola chorá,

sincerity
15. aug 2013

@adulik76 tak si to teda uzivajte, hlavne opatrno po tych lesoch 😉 a skoda toho obrazu... vyzeralo to nadejne 😀

uz sa nam to pomaly blizi to stretko..... este mesiacik aj daco a ideme 😀 tesim.... treba doladit potom to menu 😀

adulik76
16. aug 2013
ivkaj
16. aug 2013

@nelia upřímnou soustrast 😔 Ale jak píšeš, teď už jí je určitě líp a strážných andělíčků není nikdy dost.

Táák babule, já se pomalu loučím. V úterý zvedáme kotvy směr Turecko. Teď už jen sbalit všechno potřebné i nepotřebné, a přežít cestu ;o)

nelia
16. aug 2013

@adulik76 no tak vidieť, že si to naplno užívate 😅 😅 ... tak vám závidím (ale v dobrom), akosi v robote neobsedím... by som už fakt potrebovala dlllllllhšiu dovolenku 😝
Inak z genetiky nám furt neprišli výsledky a to sme boli už pred 8 týždňami... je to na nervy...

@ivkaj tak si to pekne užite... naši sú tam teraz, šli na last minute a sú spokojní... detičky nech sa vyšantia a rodičia nech si troška oddýchnu od stereotypu 😉

adulik76
16. aug 2013

@nelia fotka malín a čučiek je zo včerajška, dnes som nazbierala 4 litríky čučoriedok 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
19. aug 2013

@adulik76 no teeeeeeeda... a varíš z toho potom džem či iba tak to papáte?? mňam, sliny mi tečú 😝

adulik76
19. aug 2013

@nelia tak už máme 27 pohárov džemu, zatiaľ 11 pohárov kompotu, dnes pribudne posledná dávka ešte

nelia
19. aug 2013

@adulik76 fíha, tak to máte takú pracovnú dovolenku... ale aj tá musí byť príjemná... ja som si zatiaľ zavarila len lečo, pretlak, broskyne a slivky

adulik76
20. aug 2013

dnešný relax s tatom

lada_dee
21. aug 2013

@nelia ...to mi je ľúto, dodatočne úprimnú sústrasť ..ďalší strážny anjelik bude bdieť nad vami

...tak druhá mrska sa blíži ku koncu ....

Víkend sme gulášovali a grilovali s rodinou a kamarátmi 🙂 ...zdá sa, že fakt starneme ...o jednej spala celá chalupa ... 😀
...tradičná akcia sa opäť vydarila 😉

sincerity
22. aug 2013

ahojte babule.... vidim, ze vsetky nejak letujeme a nepiseme..... 😀

@adulik76 vidim, ze si to tam uzivate. Lenuska je stastne dievcatko, super pohoda je vidiet z fotiek. A obdivujem Ta, ze sa Ti chce s bruskom a v teplach zavarat a robit dzemy 😉

@lada_dee veru tak, treba aj odrelaxovat ... citala som ze zhanas gonal.... tak ako ste sa rozhodli, idete teraz do toho ked pride tretia? A co pise RF? Nieco zmenili, alebo riesili?

lada_dee
22. aug 2013

@sincerity .... Stelcl je teraz dlhšie mimo, tak mi prišla automat odpoveď

Lieky zháňam lebo nie je toho veľa a stimuláciu začínam štvrtou ms ... Zatiaľ som to prebrala s kamarátom gyn. a vravel, že že tie 3 mesiace sú v poho. ...teda október.
A čo ty? Kedy začínaš?

sincerity
22. aug 2013

@lada_dee no super, podla mna su tiez tri ok. My asi tiez oktober.

nelia
23. aug 2013

@lada_dee @sincerity tak ja sa k vám možno tiež pridám... dnes ideme pre výsledy na genetiku, potom znova absolvovať vyšetrenia u obvodného (keďže tie spred leta už nebudú platné) a môžeme podať žiadosť...

sincerity
23. aug 2013

@nelia no super, tesim ze ste sa pohli kusok. A viete vysledky dopredu alebo vam ich povedia az tam?

lada_dee
23. aug 2013

@nelia ...tak verím, že výsledky budú o.k. ...október bude plodný 🙂

adulik76
23. aug 2013

@nelia, @sincerity, @lada_dee všetkým Vám držím palce a nech sa to podarí aj dvojnásobne 😉

...včera malá turistika na Skalnú Alpu 🙂
... na to, že som dnes začala 8-my mesiac sa hýbem ešte dobre 😀 😀 😀 😀

lada_dee
23. aug 2013

@adulik76 ...krásna pastierka :-*

...Adi, ako rýchlo to ubehlo 😉

orsulka
autor
23. aug 2013

ahojte kočeny...tak my sme šťastne dorazili včera večer, dovča bola úúúchvatná a detičks tiež, užili sme si to myslím všetci, dokonca sme si to o jeden den predlžili, nedalo sa viac, lebo hned zajtra rano cestujeme na horehron na svadbu....

adu....že 8 mesiac...m%ňa picne ako to letí!!!!!!!!!! máte sa tam fakt super na tej smrekovici, krásne fotky aj z oslavy 🙂

Ivkaj....no tebe sa už teraz žije v tom Turecku....verím, že všetci to zvládate v pohodke, aj malá 🙂)) potom napíš že ako ste to tam mali pri nej zo stravou 🙂)))

neli, lada, sincer.......tak ooooc vam na ten oktober držím palce!!!!!! ale moooooooooooooooc sa teším, že si na stretku ešte budeme mocť dať spoločne do nosa!!!! ahhhahahahahahahahaha

lax......je to super, že pojdete......ako som už tusím písala, chbali by ste !!!!!!!!!!

nelia
26. aug 2013

Takže všetko je v absolútnom poriadku, obaja sme 100%-ní 😀 😀

sincerity
26. aug 2013

@lada_dee no v to dufame 😀 😀 😀 oktober sme este na ivf nemali... tak mozno motyka vystreli 😀 😀 😀

@nelia super sprava, tesim ...teraz tomu uz len trosicka pomoct treba... 😉

@orsulka veru veru do nosa urcite dame 😀 😀

@adulik76 no ja ta fakt obdivujem.... este sa niekde skrabat s osemmesacnym bruchom.... a tych zavaranin a lekvarov.... neuveritelne ....ja ked budem raz tehotna tak nebudem robit nic 😀 😀 😀

nelia
26. aug 2013

@sincerity som akurát volala do FC... ani tie vyšetrenia od gyndoša si nemusím zopakovať, dôvera akceptuje aj tie z mája... tak sa teším... a ideme teda budúci piatok 6.9. - podať žiadosť... a začínam byť dosť nervózna, čo sa mi vôbec nepáči 😖 ... musím sa na to nejako naladiť.... ešte nikde nič a už vo mne začínajú bojovať rôzne protichodné pocity... ach jo

sincerity
26. aug 2013

@nelia tak vidis, este aj toto vam vyslo dobre s tymi vysetreniami.... uz len sa teda naladit.... hlavne do toho ist s presvedcenim ze to vyjde (aj ked ja som urcite neni ta prava, co moze radit 😅 )

nelia
26. aug 2013

@sincerity veď to... ako sa pozitívne naladiť... sa už teraz začínam báť, že zase budem krvácať a tak... a o dileme, čo s robotou ani nehovorím... či byť PN alebo chodiť do práce... netuším...

sincerity
26. aug 2013

@nelia to ti verim moja.... ja mam z toho vzdy hrozu... na druhej strane ja to vzdy beriem tak, ze ked zacnem krvacat, aspon sa nemusim trapit s bielym testom.... 😅 a co sa tyka pn.... ja neviem ja som skusala aj tak aj tak a nic z toho.... vies ako sa vravi, niekedy nepomoze ze doma dva tyzdne lezis a rozmyslas nad hlupostami, stale chodis na wc, ci nekrvacas... dolezita je skor psychicka pohoda .... urcite by som dala dva-tri dni klud, ale potom normalny rezim, samozrejme setrit sa treba, netreba davat doma novu skridlu 😀

nelia
26. aug 2013

@sincerity 😀 😀 novú škridľu našťastie neplánujem.... je to asi paradox, ale ja som práveže totálne krvácala a predsa som bola tehu a toho sa ja bojím... lebo kebyže krvácam preto, lebo to proste nevyšlo, to by bolo asi lepšie... neviem to ani vysvetliť... ale hádam si to dovtedy nejako v hlave upracem.. asi budem potrebovať nejakú kvalitnú upratovačku, lebo sama to akosi nezvládam 😝 😀

sincerity
26. aug 2013

@nelia to sa ved stalo aj mne .... ono je to vacsinou znakom toho, ze nieco nie je v poriadku.... a obavat sa zase cele tehotenstvo je tiez nanic.... neboj, upraces .... na chate to poriesime hruskou 😀 😀 😀 teda hruskou uz nie.... tu som prestala pit 😀 😀 😀

nelia
26. aug 2013

@sincerity čo Ti prestala chutiť??? a čím si ju nahradila?? 😕

sincerity
26. aug 2013

@nelia no mala som par zlych skusenosti 😀 😀 😀 a nahradila som ju tekilou alebo borovickou 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre