Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
10. júl 2009

Babule, len sa rýchlo rozlúčim, lebo už vôbec nestíham... budúcu nedeľu sa vám ozvem... držte sa a hlavne buďte veselé!!!!!! Žiadny smútok nie je dovolený 🙂 🙂

orsulka
autor
10. júl 2009

nelia...užite si to .-)

sincerity
10. júl 2009

nel.... prajeme krasnu dovolenku 😉

labu.... vidis.... a aj v skole otazku na teste tak precitam, odpoviem hlupost a sup ho EEEE.... teraz sme mali otazku ze "exterier zvierat" a ja som pisala ze je to prostredie.... a ma byt take a take... a 0 bodov... a malo to byt ze "zovnajsok zvierata"... no pochopili by ste to.... 😠

inac varit neplanujem nic...sobotu vacsinou len tak nieco narychlo vzdy robime, nejake polotovary zdrave 😀

prajem krasny vikend 😉

orsulka
autor
11. júl 2009

krasnu sobotienku .-)))))
poupratované...vyleštene...vsetko...poslušne hlásim...
momentálne čakám draheho z hribov na ktoré odišiel ráno o piatej.....a este furt nedošiel....
abo nič nemaju, abo ich budem cistiť cely zvyšok dna 😀 😀 😀 a neviem kedy sa potom dopravim na ten festival na plažko..... 😠 😠

adulik76
12. júl 2009

my sme boli včera tiež na hríboch a zapratali nám polovičku obývačky - obchádzam len papiere s hríbami 😀

ivkaj
12. júl 2009

Teda to jsou mi víkendové aktivity 🙂

My jsem byli včera na jedné rodinné oslavě. Mají tam 5měsíčního prcka, tak padla i otázka kdy bude mít mi. A přála bych vám vidět ten vyděšený obličej, když jsem řekla, že až si nějakého adoptujeme 😎 Myslím,že otázky na děti hodně dlouho nebudou 😀

No a zítra zase vesele do práce 😝

sincerity
12. júl 2009

ivkaj 😀

tak to sa mna zase svokra vcera pytala, ze kedy uz zacnem jest, aby mala toho vnuka nejakeho 😕 a ja jej hovorim, ze nam sa musi najskor chciet ... a v duchu som si povedala "do dalsieho umeleho" 😅

inac sme makali jak srobi vcera na stavbe, ale pomaly sa uz bude moct zaliat strop...

adulik76
13. júl 2009

dobré ránko, opäť pondelok.

včera bola u nás neter aj s mojim bratom, vrátili sa v sobotu z Bulharska, tak hneď sa malá pýtala k nám.

sincerity
13. júl 2009

ahojte babule 😉

dnes tusim makate odusu 😀

ako sa dnes mate?

adulik76
13. júl 2009

ja som už koooonečne prestala krvácať, tak čakám mrchu 😀

ivkaj
13. júl 2009

U mě dneska nic moc. V pondělí po ránu dosatnu sprda i za to, co jsem neprovedla. Ale mám si to hlídat 😝

adulik76
13. júl 2009

pod oknami mi spievajú naši vojaci: Slovenské mamičky.....

ivkaj
13. júl 2009

Adu, to jako za odměnu nebo trest?

adulik76
13. júl 2009

to je u nás normál, aspoň v poslednej dobe a ja mám tú smolu, že sa mi premávajú pod mojimi oknami

orsulka
autor
13. júl 2009

ahojte....ja vas zanedbavam, ale mam posledne dva dni na to prebratie prace od koleygyne...zajtrachce robit este aj rozlučku v praci, tak zajtra moc casu nebude...
ale poviem vam, že mam z toho gulaš dobry!!!!!!! tak sa snad do toho postupne dostanem, ked tu už budem sama......

nam v noci spievala na cele sidlisko nejaka "napita" bezdomovkyna.....Slovenská rodnáááá dedinááááá ..... taak hrozne falošne.....a este si aj vymyslala slova.....ked som sa do toho zapocuvala, tak mi to prislo tak smiešne, že som sa rehotala v posteli potichu aby som mojho nezobudila.....a potom som nemohla zaspat... 😀 😀

ivkaj
13. júl 2009

No jo, jestli jsme na to dopisování tady nezůstaly sami tři ;o)
Já v práci nějak nestíhám, chvilkama je to pěkně na budku 😝

Jdu otchytat ty svoje potkaní slečny a čistit klec, snad to přežiju 😎

sincerity
13. júl 2009

ivkaj... ved aj ja som tu 😀
nooo ja by som sa tych slecien asi bala.... ale za to som vcera zase zachranovala mys, ked mi ju moj slíž doniesol. To je moj kocur.... furt mi nieco vlaci domov.... 😅

to stretko akoze normalne plati?

adulik76
14. júl 2009

ja dúfam, že to stretko platí, len orsul musí dať aj nejaké info, mali by sme to nejak už splánovať

.....inak, prajem dobré ránko

sincerity
14. júl 2009

ahojte

adu, ja to nechapem, jak mozes tak skoro existovat.... 😅

no ved uvidime, ako sa dohodneme ohladom toho stretka

adulik76
14. júl 2009

sincer, to už je zvyk

orsulka
autor
14. júl 2009

dobre ranko slečinky, paničky.....a vsetky 🙂))))

stretko plati na milion percent... počet ludi 14 plati...a zatial so vsetkymi pocitam 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
14. júl 2009

takže by sme mali najskor dohodnut cas a miesto spolocneho stretnutia v PD......kde sa vsetky pockame, a potom spolu pojdeme na chatu.....teda aspon myslim, že by to mohlo byt takto....... 😕
myslim, že dátum 7.8.2009 je všetkým jasný.... 😀 😀 😀

adulik76
14. júl 2009

a po koľko sa budeme skladať? ako vyriešime proviant? či to sa bude riešiť až na mieste?

orsulka
autor
14. júl 2009

adulik......tak ja by som navrhovala takto.....že dohodneme menu....... resp...som už mnohokrát toto robila, asi aj vy ostatne....
takto: ked sa dohodneme že čo...tak ja to vsetko nakupim, a potom podla počtu by sme to rozrátali, na osobu kolko to vyjde......plus asi 500 SK navrhujem za chatu......
takže mohli by sme v piatok len take nejake obložene misy urobit na poobedie, so zeleninou.......parky na ranajky v sobotu, na obed prip. na veceru by sme grilovali masko...(podla toho ci pojdeme do bojnic alebo nie)....a v nedelu by sme mohli len nejaku natierku urobit na ranajky, vajickovu, rybaciu - ako poviete.....a zeleninu samozrejme, chlebik a podobne.....kupila by som nejake nealko - čo sa dohodneme....a s alko sa tiež musime dohodnut....bud kupim spoločne niečo čo sa bude pit, alebo si každy donesie, čo by si dal...
hmmmmmmm??????????????
čakám teda návrhy..........

sincerity
14. júl 2009

ok, tak by to chcelo nejake miesto, ktore vsetci najdeme a kde sa da obstojne cakat, keby sme museli na niekoho dlhsie cakat...
a hodinu pribliznu urcit.... neviem kto sa ako stihne dostat
a neviem ci sa budeme skladat, alebo kazdy uz donesie nieco a da sa to na kopu....
dajte navrhy

orsulka
autor
14. júl 2009

ahoj sincer 🙂))))))

hned na začiatku PD pri vstupe od Trencina , ZVolena, je OMV pumpa.....tak by sme mohli dat spicha...
a ten čas nechavam na vas, ako to ktorej bude vyhovovat, lebo ved ja som domaca 😀 a pridem tam kedy poviete.....
tak orientačne, ako skoncite v praci, alebo kedy by ste mohli dojst.....17,00????18,00??????

sincerity
14. júl 2009

no mne je to jedno, musim pozriet kolko nam bude trvat cesta, my sme relativne blizko, musia povedat ti, ktori pridu z vacsej dialky.
so sumou za chatu suhlasim, super. Len to daj na evrace 😀
a aj s menu listkom suhlasim,.... s tym, ze co je doma mozem priniest... ako uhorky, paradajky, papriky.... a take veci, koreniny, zemiaky....
treba dat vediet, ci sa maju priniest navlecky a tak.
fotak berem ja 🙂

labutienka
14. júl 2009

dobré ránko, dzífčence 😀

orsulka - ja na tvojom mieste by som radšej evrá pýtala 😀

adulik76
14. júl 2009

ja som našla doma ešte 180 Sk, orsul, berieš???? 😀 😀 😀 😀

sincerity
14. júl 2009

inac aj ja mam nejake kovaky slovenske 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre