Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. júl 2009

do 18,00 stíham dôjsť - v piatok som ešte v robotke, nemám dovču

môžem priniesť maslo (obyčajné) - mám ho plný mrazák, koľko kusov bude asi treba? Mám 250g kocky - 4-5 bude stačiť?

labutienka
14. júl 2009

orsulka - nechaj im na tej pumpe mapku so šípkami, že kam sa majú dostaviť 😀 ako skauti 😀 budú mať už v deň príchodu o zábavu postarané 😀

labutienka
14. júl 2009

orsul - ja viem a ďakujem 😉

orsulka
autor
14. júl 2009

labutienka 😀 😀 😀 mapu možem nechať...len aby aj na pumpe neboli skauti...a nedržali zrovna Bobříka mlčení 😀 😀 😀 😀

adu...maslo potrebujeme tak na nejake pomazanky!!!!! piecť kolače sa nechystám!!!!! 😀 😀 😀 😀 takže max 2.....
už aby som si pisala čo nemám kupovať!!!!! 😀 😀
ani ja zatial nebeirm dovcu na piatok.....ale čas vyhovuje.....

cas zatial ..... 18,00 hod....stanica OMV pri vstupe do PD...na pravej strane.... 😉

adulik76
14. júl 2009

ok, tak vezmem len dve

marmite
14. júl 2009

Ahoooojte babenky... 🙂

Ked si vas tu tak citam, tak aj ja by som chceeeeela ist s vamiiiii... ☹ Ale s krpcom tam byt by bola pre vsetkych pohroma - sice ako nacvik by to nebol zly... 😀 😀 Ale manzelik bude v ten vikend oslavovat 30-tku, tak budeme papat s velkou lyzicou...

Labutienka - uaaaaau, velmi silno drzim palceky... tesim sa veeeelmi...

labutienka
14. júl 2009

maaaarmiiiiteee aaaaaaaaaaaaahhhhhoooooooooooojjjjjjjjjjj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ako sa máááš? mamina 🙂 že už 6 mesiacov má tvoja bábika. no nááádheraaa 🙂
porozprávaj trochu, teda popíš, čo také robievate domka, som zvedavá a ďakujem za palčeky 😉

orsulka
autor
14. júl 2009

marmit!!! no ahojte kočeny krásne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hovor, ohuruhj a prehánaj....ako sa mte??????? zdravi????

sincerity
14. júl 2009

orsul 😀
no dobre si to vymyslela.
ja mozem doniest tie uhorky, papriku, paradajky. A ja som skor za kuracinu, bravcove moc nemusim, a myslim, ze aj lax je skor kuracia 😀

marmite
14. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 No ani sa nepytaj... Este teraz som trochu v soku... S manzelikom sme si povedali, ze ked Lucka dovrsi 6 mes. tak si nebudeme davat pozor a dame surodencovi zelenu... Aj silno uvazujem ci to vobec napisat... No neprisla mi mrcha...!!!! A kedze mi nic nie je tak nechapem ako je to vobec mozne... Cakame druheho drobca...!!!! Najprv sme s manzelikom zostali v soku a potom sme sa zacali tesit ako male soplave deticky... Nechapeme a asi to ani nikdy nepochopim, lebo fakt som cakala ze to bude trvat taky rok... Ako pri Lucke... Ale za takyto zazrak som tomu hore nesmierne vdacna... Hoci to bude ina zatazkavajuca skuska... 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
14. júl 2009

sincer........preto sa pytam, lebo vždy sme doteraz robili zaku zmes....aj krkovica aj kuracinka....je to za jedno, pacujem to spolu...takže fakt mi to je jedno 🙂

MMMMAAAAAAAAARRRRRRRRMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak toto je sila!!!!!!!!!!!!§

no to je skveleeeeeeee...užasne...jedinečne......ale suproveeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

marmite
14. júl 2009

A inak 7 tyzdnov byvame v nasom prerobenom domceku, tak sa tu este stale nieco deje, preraba a dokoncuje - co asi bude este velmi dlho... Tak kazdy den s Luckou nieco stvarame, umyvame, sadime travicku, polievame.. No jednoducho nenudime sa... 😎 A vyzera to tak, ze sa tak skoro asi ani nudit nebudeme...
Ahojte orsulka a sincerierty... aj Lucka vas prave zdravi, tuka mi tu do klavesnice...
😅

adulik76
14. júl 2009

no, marmit, vyrazila si mi dych - ale gratulujem

orsulka
autor
14. júl 2009

marmit......... 🙂 🙂 vybozkávaj ju za mna...... 😉

marmite
14. júl 2009

Baby bocinkavam ju o sto dvesto... Musim si ju maximalne uzit... Ale tak pri mojich skusenostiach este sa moze stat vselico... Tak iba tisko prijimam gratulacie...
Adulik76 - myslim, ze ten dych vyrazime viacerym ludom... Asi mi budu tukat na celo, ci sme normalni... Hlavne moja mama... Ale priala som si mat drobcov takto blizko seba...
Musim ist malinkej dat obed, tak nateraz koncim... Baby nehnevate sa na mna, ze som to napisala... Manzel mi povedal aby som sa uz nikdy na konika neozvala, lebo je to tazke pre vas ostatne... Mna to mrzi... 😒 ☹

orsulka
autor
14. júl 2009

marmit.........ale co si....... ved je to krasne, že sa to podarilo, a normalne, a aj tak rýchlo........teda aspon ja to tak vnimam......
je tu samozrejme taká maličká zavisť.....ale myslim, že je to normálne...a ty určite vieš, že to myslím v dobrom .-)))))
ja sa s tebou tesim.....držkajte sa, nech je napuaj vsetko v poriadku 🙂

marmite
14. júl 2009

Dakujem orsulka si zlata a veeeelmi by som vam vsetkym priala coskoro mat drobcekov v bruskach... Velmi si to zelam a verim, ze to bude onedlho...

orsulka
autor
14. júl 2009

marmite... 😉 😉

lilienka13
14. júl 2009

marmite: to je supeeeeeeeeeer 🙂 ... z celeho srdca ti gratulujem... ja si myslim, ze na jednej strane ti mozno trosku zavidime, ale na druhej mame nadej, ze aj nam sa to podari... 😉

lilienka13
14. júl 2009

inak prepacte mi ostatne babule, zabudla som sa vam pozdravit, takze ... ahojteeeee 😀

lilienka13
14. júl 2009

samozrejme gratulujem aj labutienke a silno, silno drzim palceky 😉 😵

lilienka13
14. júl 2009

ja uz len 3 dni robim a mam vegeeeeeeeeeeeeet 😀 ... boooooze ako sa tesim 😵 ... aj ked tie posledne dni su fakt o drzku 😝 ... sezona v plno prude a mne ti ludia uz tak kapitalne lezu na nervy, ze neviem, ci si do piatka nezaobstaram samopal ... 😀 😀 😀

lilienka13
14. júl 2009

co sa tyka chaty, suhlasim so vsetkym az na ten prichod, ten este vobec netusim (neviem, ako sa tam dostanem - ja nesoferujem a s muzom pocitat nemozem 🙄 ... ja by som asi dosla az v sobotu - no este neviem, najprv sa musim ziva vratit z Bulharska 😀 😀 😀

... a ja mam tiez radsej kuracinu, ale aj pri krkovicke sa nejako ovladnem ... 😀 😀 😀

orsulka
autor
14. júl 2009

ahoj lilienka.....teraz som na teba myslela, že kde sa flakas.....
a inak nápodobne aj NELIA!!!!!! halooo...kde si....aaaaaaaaaaaaale ja viem, že dovolenkuje 😀 😀 😀 ja len, že chýba 😉 😉

lilienka...mám znamych v Kosiciach, ako som pisala......potom pred chatou skusim zistiť, či niekrorí z nich nepojdu do PD...mohli by ťa zobarať.... 😉 😉 chodia tak, že v piatok sem a v nedelu spat...to by bolo dobre,nie????? hlavne ozaj, štastnu dovcu....
a pokial by si aj prisla v sobotu, tak by nebol problem, povieš, že o kolkej dofrčis do PD na stanicu a pridem po teba 😀 😀

sincerity
14. júl 2009

marmite! srdecna gratulacia 😉 to vies ze nam je kazdej luto, ze tehotne nie sme prave my, ale sme silne a zvladneme sa tesit aj z inych! A hlavne z teba, ved to co uz by bolo. Tak sa tesim! Aspon nam tu budete moct prskat pekne s labu 😀

labutienka
14. júl 2009

marmite - veď to je úúúžasnééé 🙂 ja viem, že si prečítaš naše reakcie 😉 a na mužíčka nereaguj, chlapi to nechápu, my ženy si musíme všetko hovoriť 😉 😀 a zase zavítaj medzi nás, radi ťa tu uvidíme 😉 že babule?

ono to po 1. pôrode obyčajne príde veľmi rýchlo. ja som mala kolegyňu, čo sa snažili o bábätko viac ako 3 roky a už chceli ísť do centra a otehotnela. no a keď bola s maličkým doma a kojila ho, tak samozrejme mrchu nemala, a až na bolesti v podbrušku a podozrení na zápal išla k dr. a odtiaľ odišla s tehotenskou knižkou, bola už v 3. mesiaci 🙂

marmite
14. júl 2009

Dakujem lilienka13, sincerity a labutienka... ste zlate... No pred odchodom z UK som sa zasobila tehu testami (kedze tam vysli na par korun) s tym, ze ked sa budeme na SK snazit o Lucku tak aby som neminala take peniaze... Ale samozrejme z tych testov som neminula nic, lebo Lucka sa podarila tesne pred odchodom. No a tak som testovala teraz jak sisnuta... Ja som mala spinenie a tak som uz behala s tamponmi par dni... Ale spinenie prestalo. Tak mi nedalo a ze testnem. Spravila som naraz 2, kde bol iba jemny tien. Ale tienov som uz mala taaaak vela krat, ze som si povedala, ze to je blbost. Aj manzelovi som to hovorila, ale oboch nas ani nemyklo a vecerali sme dalej... 😅 No na druhy den ma zmocnila predtucha a testla som znovu 2 tiez tak podvecer a to sa uz tienom nedalo nazvat.... O dva dni sme to uz len skontrolovali, ci riadne silnie...
Ta kolegyna mala tym padom genialne tri mesiace... Aj ja chceeeeem. Pri Lucke som sa 24hod. plazila po zemi ako mi bolo zle..

adulik76
14. júl 2009

marmit, je pravda, že aj ja by som chcela už čakať bábo a trocha tej závisti tu je, ale ty si taký človek, ktorému to doprajem, hlavne buďte zdraví a teraz nech je to chlap !!!!!!!

.... normálne ma teraz šéf pustil domov - vraj, čo tu ešte robíte??? Normálne som skoro zabudla zavrieť ústa. Tak som volala hneď mužíčkovi, aby sa po mňa stavil, keď pôjde on z robotky o 14,30.

labutienka
14. júl 2009

dnes sme už zapísali 2,5 strany, to tu už dávno nebolo. to preto, lebo som tu dnes JA 😀 😀 😀

marmite
14. júl 2009

Adulik76 - 🙂 😵 no veru, chlapcek by bodol... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre