Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
17. júl 2009

ahojte dievcence 😉
tak som dnes vobec nemala cas, boli sme na obchodnom stretnuti, potom praca.... no ale uz som doma nastastie.

lil prajem krasnu dovolenku.
a ostatnym pekny vikendik 😉

orsulka
autor
17. júl 2009

no sincer....pekne si s nami dnes nekecla.....ale čo už...práca niekedy fakt nepočká 😖 😖

lili...ved aj ja pevne verim, a preto oslavujem každý nový život....nech potom všetci oslavuju aj ten moj 🙂 😉

lilienka13
17. júl 2009

orsul: to je uplne skvely pristup k tomu vsetkemu a aj my raz budeme oslavovat, az nam z toho bude zle ... 😀 😀 😀

lilienka13
17. júl 2009

sicer: diky pekne a vam aspon pekny vikend 😉

orsulka
autor
17. júl 2009

lili.....tak už si odovzdala vsetky veci a rozlucila sa v práci?????????????

ivkaj
17. júl 2009

Čaute, mrknu jen na chvilku. Jdeme nacvičovat požární evakuaci 😎 😀 😎

orsulka
autor
18. júl 2009

dobre ranko...krasnu sobotu, super vikend prajeeeeeeeeeem 🙂 🙂

laxity
18. júl 2009

ahojte babule, peknú sobotu prajem

ja len k tej chate, ak všetko bude ok, tak prinesiem asi to čo sestra, kedže je to z tej istej záhrady, čiže nejakú tú zeleninu 🙂

na dovolenke bolo fajn, sme dosť behali, boli sme v Benátkach, San Marino, nakoniec aj v Ríme a to bol totálny zabiják, tam bolo snáď 38°C, ja som myslela, že ma tam bude musieť drahý kriesiť....som to fakt nezvládala 🙄 , ale vracala som tak každý druhý deň...takže fasa svadobná cesta 😒

pekný deň ešte raz

orsulka
autor
18. júl 2009

lax...no vitaj tehulka nasa...spať......
😀 😀 no ty si zvláštna 🙂)))))) aj svadobna cesta aj tehu, aj vsetko ab bolo oK????? a bez nevolnosti???? to by si asi už chcela privela nie?? 😀 😀 😀 😀 ale dobre, že už ste doma...a možeš si vyložiť nohy kedy budeš chcieť..... 😉

laxity
18. júl 2009

orsulka....jasné ja teraz všetko vydržím, aj keď síce frflem, ale vydržím. V pondelok idem k doktorovi, tak som zvedava, baby mi tu aj pripomenuli, že by som mala zabehnúť ohľadne šťítnej žľazy, asi bude lepšie keď si vybehnem aj tam na kontrolu. Dve veci jedným vrzom 🙂

pekný zvyšok škaredo, upršanej, zamračenej soboty ☹

orsulka
autor
18. júl 2009

lax...ved ja som to myslela zo srandy, dufam, že si to hadam tak aj pochopila 😀 😀 😀

u nas u leje ako z krhly...a bliži sa hrmavica!!!!!

laxity
18. júl 2009

orsulka....samo, inak ma to ani nenapadlo pochopiť 😉 😉

aj tu je to úplna katastrofa, oprala som jednu várku prádla, dala som to na balkón, odišla som na chvíľu k rodičom a prídem domov a prádlo po zemi....poteší 🙄

orsulka
autor
18. júl 2009

ja som tiež oprala a zavesila na balkon...a ked sa tu schytila výchrica už sme to aj dávali dole, a vesali na stojan ... lax...ja dufam, že budes v pohode a že sa na stretku stretneme...bola by som velmi rada, keby sa ti podarilo prist....
ale neriešim to velmi teraz, jednoducho verim že prideš....pokial to bude aspon trosku možne...🙂)

laxity
18. júl 2009

orsulka...ja prídem, nemyslím si, že bude dôvod neprísť, veď sa tešííííím 🙂, len dúfam, že jazdenie na aute je tam ok, hlavne aj parkovanie

ivkaj
18. júl 2009

čaute, tak si představte, že v pátek žádní pěkní hasiči nedoraili a já se na ně tak těšila. Normálně mě obelhali 😀

U nás je s prominutím hnusně jak sviňa 😝 OD včerejška střídavě prší a leje. Proto taky máme naložené maso na grilovaní a tak jsem jednu část dělala dneska na pánvičce 😎

Jo a nevíte jestli po stimulce může být OVU už cca 9 DC? 😕

sincerity
19. júl 2009

ahojte.
no to sa nam to pocasie pokazilo 😠

ivkaj.... ja som mala dalsi cyklus ovu az 19DC, viem podla ultrazvuku u dr v centre... Neviem, ci moze byt tak skoro, ale vies tie hormony su potvory a mohli to rozhodit cele....

orsulka
autor
19. júl 2009

ahoj...ahoj.....

adulik.....tak teraz som rada, že som na tu Pohodu nešla ani na ten jeden den.... 😔 😔 😔

ivkaj....s tou OVU nemám sajn, u man to prebiehalo vždy rovnako...či pred alebo po IVF......

s parkovanim...no je tam miesto aj na 5 aut.....a hned vedla je parkovisko pred tou krčmou.....v pohode tobude...cesta až k chate je normalna...chodia tadial aj autobusy 😀 😀

adulik76
19. júl 2009

ahojte, no, tak Pohoda dopadla tak ako dopadla. Včera bol v Trenčíne hrozný dopravný kolaps.

orsulka
autor
19. júl 2009

adu...........sledovali sme správy...... meststká vraj uplne skoro vypadla...vsetky autobusy dali na POhodu.....inak..v.setko ej to velmi smutne.....ja som hend sms.kovala znamym čo tam boli, zatial su vsetci OK....chvála bohu

ivkaj
19. júl 2009

Ahojte, Trenčín ukazovali ve zprávách i u nás. Mám pocit, že v poslední době se děje víc zlého než dobrého 🙄
Zajímalo by mě, kdy se tokonečně zlomí. Že by v září 😎

S tou ovu u mě už je to asi tak. Na druhou stranu jsem ráda, že se tělo rozběhlo, měla jsem docela strach co stimulace se mnou udělá.
Dneska jsem v telce viděla jedne díl tuším že anglického seriálnu "Dítě za každou cenu". Bylo to zrovna o ICSI, byly tam záběry jak nahání spermie, dávají je dovajíčka. Dokonce tam ukazovali jak se provédí tuším že mesa/tesa (získání spermií z varlat). Uááá, to byl teda zážitek 😝

Tak jdu udělat utopence a potom máme s manžou v plánu grilování 🙂

orsulka
autor
19. júl 2009

ivi...tak nech to grilovanie vyjde...u nas už konečne svieti slniečko dnes......a zatial neprsi ....

nelia
19. júl 2009

Ahoj kočky 🙂 🙂 🙂
Tak sme dorazili z dovolenky.. bolo supeeeeeeeeeeer 😅 😅 , ale vy ste mi chýbali 😉
Idem dočítať, čo sa tu za tú dobu udialo..

orsulka
autor
19. júl 2009

nelia...vitaj spat, krasne opalena, oddýchnutá, vesselá, tak to má byt 🙂))))

nelia
19. júl 2009

ufff...... 😝 tak som vás dočítala...
MARMITE... wou wou wou .. gratulujem moc moc moc 🙂 🙂 🙂 .. a baby majú pravdu.. jasné, že Ti v kútiku duše trocha závidíme (to je asi v našej situácii pochopiteľné), ale veľmi sa s Tebou tešíme!!!!! Je to proste zázrak, tak držím palce 🙂

Tija, vitaj medzi nami... 😉

Už sa na tú chatu veeeeeeeeľmi tešíme aj s manželíkom 🙂 . Ja teda donesiem tú mätu (už je to dohodnuté so svokrou 😉 ) a tiež môžem doniesť nejakú tú zeleninku - papriku, paradajky, uhorky.. veď neskôr ešte dohodneme, koľko toho kto donesie.. Čas 18.00 nám vyhovuje tiež. Jedálny lístok tak isto... my zjeme aj kuracie, aj bravčové mäsko, takže je to jedno. Nad tým, ako sa budeme oslovovať, som rozmýšľala už aj ja.. Dovoľte, aby som sa vám predstavila aj ja: moje meno je Kornélia 🙂 , takže nick je logicky odvodený z môjho mena. Orsul, keď budeš vedieť aj dátum mojich menín, potom klobúk dole (keďže to až nie je až také časté meno.. hmm). 😀

Labu, peknú dovolenku a určite si tehu, takže pekne oddychuj... keď budeš mať správičky, určite sa nám ozvi!!! 🙂

Lili, prajem krásnu dovolenku.. neboj, tá cesta rýchlo ubehne, len si dávajte veľký pozor, aby ste tam dorazili v pohode. A dúfam, že ide s vami aj ten čierny pasažier
😉 🙂

Čo sa mňa týka, ovulka bola počas dovolenky (podľa bolestí), takže augustovú stimulku kvôli dovolenke v CAR-e určite nestihnem.. neva... september to istí 😅 Inak mala som v piatok zmeškaný hovor z CAR-u, ale keď som volala späť, už mi to nebrali.. tak tam zajtra hneď ráno volám.. netuším, čo chceli 😕

orsulka
autor
19. júl 2009

26.11. 😕 😕 lebo vtedy ma Kornel.....tak možno máte spoločne 🙂)))

orsulka
autor
19. júl 2009

neli.....tak s tou matou pocitam...už ta mám poznacenu 🙂))))

nelia
19. júl 2009

Orsul, netrafila, takže klobúk ostáva na hlave 😝 😉 .. 17.12. - aby si nabudúce vedela 😉 😀 a rada dostávam kvety alebo čaje 😀 😀

adulik76
20. júl 2009

dobré ránko, škoda, že už je opäť pondelok. V piatok nás kvôli tomu teplu púšťali skôr domov, ale dnes, keď som si pozrela počasie, to tak asi nebude. Ale od stredy majú byť zasa teploty nad 30. Uvidíme.

sincerity
20. júl 2009

ahojte kocky 😉
nel vitaj spat z dovolenky 😀 No ked bola ovu pocas dovolenky, mozno ani potrebny ten car nebude 😉 Vies ze dovolenka robi niekedy zazraky ...

dnes ide lax k dr znova, tak myslime na nu, snad je vsetko v poriadku ...

ja uz zarezavam v praci od 6, nic sa mi velmi nechce.... 😠

orsulka
autor
20. júl 2009

ahojte......

nelia...no nie je každy den posvicení.... fakt som netušila, že kedy maninuješ, len Kornela si pamatem 😀 😀

ja som sa v piatok sama pustila skor domov o 45 min.....kvoli teplu..🙂)))) jednoducho som sa zdvihla a povedala, že už musim odisť, že to takto dalej nejde 🙂))))

lax...tak sa drž......ale aj tak...si myslím......že prečo by nemalo byt vsetko OK?????? bude...a hotovo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre