Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
28. júl 2009

tak to mam ja skoro stale - az na jedno obdobie - kedy som bola v anglicku... a mala 63! no to bolo! Ja co mam cely zivot padesiat! no ale akonahle som dosla domov som to zhodila, snad do mesiaca.... a to som ziadnu dietu nedrzala.... 😅

nelia
28. júl 2009

No Orsul, ja som na tom podobne... 50-ka už bola veeeeelmi dávno.. a to som bola vždy také tintítko, ale čím som staršia, tým sa tie kilá viac usádzajú 😕 Ja by som si moje kilá aj nechala, len by som ich popremiestňovala medzi jednotlivými proporciami tela 😝

nelia
28. júl 2009

Sincer, preboha, čím Ťa tam kŕmili? Že 13 kíl, to je dosť...

sincerity
28. júl 2009

no to kazdy hovori, ze ta anglicka strava je hrozna.... samy chleba, polotovary, a kadeco ine... zdrave 😅 a ked takto jes pravidelne par mesiacov, to tak potom dopadne.....

orsulka
autor
28. júl 2009

mám kamosku co je tam už druhy rok, aj sme tento rok boli u nej...s nou je to to iste......jej domaca ani nevari, a tak tlaci same cestoviny......a potom nabera ... a hlavne na zadku

adulik76
28. júl 2009

Tak to sme sa dostali k číslam, okolo ktorých ja už dávno nechodím 😒

nelia
28. júl 2009

Adu, o čísla nejde!! Hlavne, že si rozumieme 😉 😅 😅

adulik76
28. júl 2009

máš pravdu, to je hlavné 🙂

nelia
28. júl 2009

som rada, že so mnou súhlasíš 🙂
Ja som už len hodinu v práci a potom padám domenkooooooooooo 😀 😀

adulik76
28. júl 2009

ja zdrhnem domenkooooo o 14,30 óóóóóóoóóóóóóóóó

nelia
28. júl 2009

Zmizlo slnko 😠 😠 .. čo nám to sem tá Ivka poslala?? 😕 😉 😀 Ale zatiaľ ešte neprší..

adulik76
28. júl 2009

mne ešte nezmizlo slniečko, pečie mi tu do kanclu

orsulka
autor
28. júl 2009

u nas zmizlo...fuka vetrik......

tak mi si cez ten vik sincer pekne vykrmime 🙂))))) bude musieť sedieť a jest...a jest...a jest 😀 😀 😀

a cisla???????? no niekedy ma prepadne nálada, že sa nimi zaoberám...... ale potom to nastastie aj opadne 😀 😀

ja este hodinu a pol........

PS: na piatok som zajednala 20 kg uhoriek...........

marmite
28. júl 2009

Ahojte baby,

boli sme na nakupoch, tak teraz mala zalomila a ja obedujem... Cize som si k vam sadla a kedze je tema o kilach 😀 😀 😀 , tak mi neda nepridat, ze aj ja som v UK prvykrat pribrala 10kg len tak sa zaprasilo. Doma to samozrejme opadlo.. 😝
Ale na moje kg v tehu asi nikto len tak nema.. "Uzasnych" 27!!!!!! Uf, bola som z toho sediva, ze ci si este niekedy v zivote obleciem vsetky tie veci, co som si z UK podonasala... No nastastie presne na 1 kg vsetky su dole, ale tusim zacina ten isty kolotoc... A to som sa z oblecenia dlho veru nevytesila... 😅 😅 Zase to zacina byt tesne!!!!! 😀

orsulka
autor
28. júl 2009

k PS: vysvetlenie : nebojte sa...... na tento piatok, nie na buduci .-))))))))))
teraz idem zavarať 😉 😉

nelia
28. júl 2009

Orsul, už som si myslela, že to má všetko Sincer akože zjesť 😉 😀 😀
Marmite, ale to je príjemné priberanie, no nie? To by som prijala aj ja 😉 🙂 . A ako, ešte si nebola u Dr.?? Príznaky už sú??

orsulka
autor
28. júl 2009

ahoj marmit.......ved si tie veci užiješ neskor....možno už nebudu take moderne.....ale to nevadi .-))))))))

nelia : 😀 😀 myslíš, že by zvladla aj zavaranee ??????? 😀 😀 😀 😀

adulik76
28. júl 2009

ja už som si myslela, že tých 20 kg máme zavariť my, keď sa k vám dotrepeme 😀

orsulka
autor
28. júl 2009

adu...inak aj tak som premýšlala, že by ste mi helfli????? 😀 😀 😀

marmite
28. júl 2009

Nelia, Orsulka - 😀 😀 😀 v podstate ja sa tu nemam co smiat, ale clovek musi mat pozitivnu naladu... Zacala som zo soboty na nedelu spinit, tak sme boli u dokiho v nemocnici. Dostala som utrogestan a chceli si ma tam nechat, ale som sa vyprosila, ze to nie je mozne, ja malu doma samu nenecham. Nas tatko dovolenku takto ku koncu mesiaca nemoze dostat, tak som doma akoze lezat a v klude... Ale viete si to pri babatku predstavit... No uplne nemozne... Mala som sono, drobec je v maternici, teda vlastne este len to plodove nieco - vak, no a plod este nevideli. Tak som isla potom vcera obvodnemu, ten mi zvysil davky a povedal, ze doma i tak budem v lepsej pohode, lebo stres v nemocnici ma velky negativny vplyv, no a 6.8. mam prist na kontrolu, ci vlastne v tom vaku sa nejaky ten drobec vobec aj vyvija... Ale myslime pozitivne, berieme ho ako by tu bol uz s nami a sranda je, ze si myslime, ze to bude chlapec... 😀 No ale samozrejme, velka pravdepodobnost tu je, ze to bude potrat, tak musime ratat aj s takouto moznostou... Ked sa to ma stat, tak sa to stane...

No a priznaky nastastie nemam ziadne, hoci sa hovori, ked su priznaky a je zle, tak je to zdrave tehu... NO ved uvidime... Prestala som vcera poobede spinit, tak iskierka nadeje zomiera posledna... 🙂

nelia
28. júl 2009

Orsul, to by si mala za 10 minút hotové, toľko šikovných ručičiek 😀 😀 ... no pre Sincer musíme vymyslieť niečo kalorickejšie, od uhoriek by asi ťažko pribrala 😀 😀

nelia
28. júl 2009

Marmite, tak oddychuj koľko sa len dá, aj keď Ti verím, že pri malej to moc nejde.. držím Ti silno palce, aby to bolo v poriadku. Keď špiníš len málo, to ešte nič nemusí znamenať.. A hlavne, keď to už prestalo. Tfuj, tfuj, tfuj 😅

orsulka
autor
28. júl 2009

marmit.... tak ja verim, že to bude vsetko v poriadku, držim vsetky palce aj na nohách, a ked už aj špinenie prestalo, tak to je fajn.....a to myslenie je super....lebo to teda pomaha 😉

nelia....tak sincer zavarime cokoladu Milku 🙂)))))))

nelia
28. júl 2009

Orsul, OK 🙂
Padám domenko.... pá zajtra 🙂

orsulka
autor
28. júl 2009

nelia................pa pa pa 😉

adulik76
28. júl 2009

no a ja som dostala mrchu, celkom som aj rada, lebo je to znamenie, že už fungujem normálne 😵

marmite
28. júl 2009

Dakujem baby za drzanie palcekov, urcite ich budeme potrebovat... Pridala som par novych fotiek drobca, tak ak budete mat cas mrknite... 😉

adulik76
28. júl 2009

marmit, už som tie fotky stihla pozrieť, malá je fakt naspapanie

orsulka
autor
28. júl 2009

mna zacalo boliet brucho, a ja že preco????? a kuk do kalendara........a ozaj...zas dalsi mesaic...... 😠 um na jak hodinky...jak hodinky........
idem pozriet fotky......

orsulka
autor
28. júl 2009

marmit...ty kokso!!!!!! tá je nááádhrená.......juuuuuuuuj 🙂)))) a s tymi jamkami...na zožratie!!! 🙂 🙂
mate stastie , že nedfrčite na stretko.....inak by som ti ju asi spapala!!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre