Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

marmite
30. júl 2009

Neli - manzelik 4.8.... 😀 Skoro ste sa trafili... 😀 No veru ta bublinkaa neviem, co tu obsmrda...! 😝

sincerity
30. júl 2009

marmite... jeden by neveril 😀 taketo kulehy 😀 a preco to vlastne nemozete prezradit? alebo len nechcete?

no tak mne do tridsiatky chybaju presne dva roky.... kedze som pred par dnami mala 28.... no to ja pevne verim, ze do dvoch rokov budeme vsetky minimalne tehotne, ked samozrejme nebudeme mat predtym odrodene 😀

veru orsul... na tolko uhoriek si treba zobrat volno.... nemusis to zakryvat tym, ze ides robit nieco ine.... ved ani my by sme to nezvladli 😀

nelia
30. júl 2009

Marmite, no ja som sa narodila 15 minút po polnoci, takže to bolo fakt len na vlásku 😀 😀 .. tak pozdrav odo mňa manželíka 😉 .. inak my nevyhodíme ani bublinkuu (vieš, že u nás je každý vítaný) - tak jej ten odkaz odovzdaj, keď ju stretneš (ty rozpoltená osobnosť) 😉 😀
Sincer, taká MLADUCHA 😕 😕 😕 ale nieeee... srandujem.. a jasné, že do 2 rokov budeme už odrodené, o tom nepochybuj 🙂

nelia
30. júl 2009

oprava... budeme mať odrodené.. lebo my už zopár rokov odrodené sme 😝 😀 😀

adulik76
30. júl 2009

neli, to by bolo dobré, keby ten september vyšiel

.... a dúfam a pevne verím, že do dvoch rokov budeme mať všetky už odrodené. Potom pôjdeme zasa na chatu k orsulke aj s ratolesťami a tých nafukovacích postelí bude treba véééééééééééééla véééééééééééla 😵

nelia
30. júl 2009

Adu, to nám Orsulka bude musieť zohnať aj väčšiu chatu 😉 😀

adulik76
30. júl 2009

ona zoženie a ak nie, tak postaví, veď keď si bude takto po piatkoch brávať dovču, tak to do tých dvoch rokov aj stihne 😀

marmite
30. júl 2009

Neli - odovzdala som pozdrav, kedze ho dnes mame doma... 😅 Aj aj on pozdravuje a zela vsetko len to naj naj... 🙂

Sincer - nie ze nemozeme, ale presne este nechceme... Po 12tt ak to dotiahneme az tam, tak je to uz taky maly cloviecik a s vacsou radostou sa to oznamuje... Prvykrat sme to povedali hned, tak si chceme vyskusat aj tuto verziu... 😵

nelia
30. júl 2009

Adulik, ona je veru šikovná, takže aj to by stihla 😀
Marmite, dík 🙂

adulik76
30. júl 2009

o pár minút aj ja zmiznem preč 😵

nelia
30. júl 2009

O pár sekúnd zmiznem aj ja 😉

laxity
30. júl 2009

babule ahojte

ja sa teda teším na to stretko, určite vás všetky poopľúvam, ale pomaly, neže hodím taký plúvanec, že vybehne niečo čo nemá 😀 😀 😀

ja budem na stretku asi najmladšia že? alebo sa mýlim? 🙂

niečo sa spomínalo o nafukovacej posteli nepamätám si už presne čo, ale my máme jednu doma keby bolo treba priniesť...

dnes ste nejak skoro pomizli babule...už ste jak jááá mňa už o druhej nebolo 😀 a to neni piatok

laxity
30. júl 2009

orsul...ešte otázočka...nevieš náhodou ulicu kde sa nachádza ta OMW pumpa?...aby som si to vedela nahodiť do navigačného 🙂 ďakujem

orsulka
autor
30. júl 2009

lax.....ako budete prichádzat do PD a zidete z dvojprudovky bude hned na zaciatku na pravej strane...je to hlavna cesta pri vstupe do PD, ulicu neviem, ale nemožete to minut......🙂

ivkaj
30. júl 2009

Teď jsm trochu zarazila manžu, když sem mu říkala, že ne "stretku" bude 13lidí z toho tři chlapi. Doufám, že se tam s náma neb udou bát 😎

adulik76
31. júl 2009

dobré ránko

ivkaj, hádam si len traja nejako poradia a myslím, že sa nebudeme selekovať na mužskú a ženskú časť 😵

orsulka
autor
31. júl 2009

dobre rano...a piatok....ráno......a už o 5,40 som sa celkom pekne vytocila.........chlap co mi mal priniest uhorky - neprisiel!!!!!!! teda aspon zatial nie, slubil mi ,že midosie vsetko, aj mrkvu a cibulu......vŕŕŕ´´rŕŕŕŕŕ.....teda este sa tam pojdem pozriet, či len nezaspal....ale............vcera som si vyumyvala pohare vicka......vsetko si pripravila.....
tak a este ,že som nebrala tu dovovolenku 😠 😠 😠 😠

ivkaj...chlapi bu traja na cely vik, plus asi domaci pan a este pride kuk urobit aj moja polovicka.... 😉

nelia
31. júl 2009

Dobré ránko 🙂
No a to už je dokopy 5, tak sa celkom nazbierali.. 😀
Lax, no veru, asi budeš najmladšia 🙂
Orsul, že by tie uhorky predsa len počkali na nás? 😕 😝 😀

orsulka
autor
31. júl 2009

tak lae myslim, že aj traja sa zabavia.....a okrem ineho s nami by sa aj jeden zabavil .-))))))))) ved nie sme strigy.....len také maličké bosorky 😉 😉 😉 😉

tak...nie je tam, bola som to skontrolovat......
na piatok nepockaju, dufam, že tu bude v utorok...... ☹ ☹ ☹

nelia
31. júl 2009

Ale jasné, že sa zabavia, ja sa o nich tiež nebojím 😉
Jaj, nechce sa mi pracovať, nech sú už 2 hodiny a padám domov 😝

orsulka
autor
31. júl 2009

nelia...tak dnes aj ja o druhej padam...jupííííííííííííí 🙂 🙂

................. mám svalovicu.......na zadku 😀 😀 ale len na pravej strane, lavu som vcera asi nejak flákala 😀 😀

nelia
31. júl 2009

Bola si cvičiť? Ja idem dnes tancovať.. teším teším 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
31. júl 2009

nelia...ano bola 😉 😉 včera bol zaberák, este aj cvičitelka si pochvalovala, že ako dobre si zacvičila... 😀 😀 😀 už aj ja by som tancovala, ale este mame prazdniny ☹ ☹

nelia
31. júl 2009

Tak si budúci týždeň zatancujeme 😉 .. ozaj, hudba tam bude?.. vieš, keď bude nálada z Mojita.... 😀

orsulka
autor
31. júl 2009

ale ano...je tam cela veža aj radio s CD...takže pohoda, to by sa bez hudby ani nedalo 🙂))))))))

ivkaj
31. júl 2009

Dobré ránko;o)

Nelia, normálně jsem se lekala, že jdeš domů už za dvě hodiny. Na druhé přečtení mi to došlo 😎

Orsul, co uhorky? Máš můj obdiv, já bych jich tolik prostě nezvládla.

Adu, i tobě dobré ráno. Skoro jsem ten tvůj příspěvek z 5:31 přehlédla a myslela sem si, že ještě vyspáváš😉

nelia
31. júl 2009

Ivka, dobré ránko 😉 .. dnes budeš mať dúfam voľnejší deň, keďže je piatok 🙂

orsulka
autor
31. júl 2009

ivkaj.....ahojcek, tiež ti prajem VOLNY piatok....a tisko zavidim klimatizáciu🙂)))) a už nepijem vody z chladničky..!!!!!! dala som si poradit, len taku s izbobou telotou a je mi fajn....stiahla som už liter 😀 , torsku sa citim ja prietokový ohrievač, ale inak pohoda... 😀 😀 😀

uhorky, nemám slov...ivi...už som pisala vyssie, že ten chlapik so mnou dnes vydr....l sorry za vyraz, ale....
neprisiel.....pocka ma to do utorku, a tak som si vsetko pekne pripravila a naplánovala......no ale...potom si planuj!!!!! kaslem na to....
a uhorky to nie je žiadna ťažka vec, je to asi najlahsie zavaranie, a nebola by som na to sama....ale teraz budem, takže to bude len dlho trvat.....ale.....zvládnem!!!!!!! no nie????? 😉 😉

adulik76
31. júl 2009

nejak dnes za vami nestíham, dievčatá 😝

orsulka
autor
31. júl 2009

adu..... ☹ ☹ čo to??? čo to?????? nepochipili Vasi, že dnes je PIATOOOOOK????????????? 😀 😀
napis velkymi pismenami na papier a prilep na dvere!!!!!! nech to je vidiet 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre