Prebehla u mňa ovulácia?

janarn
10. máj 2021

Ahojte, chcela by som sa len spytat ci podla vas prebehla u mna ovulacia. Robila som si aj test a vysiel mi pozitivne na 16 den cyklu, ale podla teploty netusim ci prebehla. A ked mi dnes klesla asi nie som tehu. Dakujem

anjelicek26
10. máj 2021

@janarn to sa este vobec neda povedat... si 6-7dpo, jednodnovy pokles moze byt kludne uhniezdovanie vajicka, zajtra by mala ale zasa stupnut. To, ci si/nie si tehotna mozes vyhodnocovat az tak desat dni od ovulacie, tam by sa mala teplota uz len hore drzat, ak ide dole, tak ano, asi nie si tehu...ale na toto je v tejto faze cyklu este skoro...

janarn
autor
10. máj 2021

@anjelicek26 dakujem, a este by som chcela vediet ci si myslis, ze som mala ovulaciu kedze narast teploty nebol az taky vysoky. Ovulacny test som mala pozitivny na 16 den, ale teplota velmi nestupla

anjelicek26
10. máj 2021

@janarn teplota ti stupla o 3/10 to staci... predovulacna (36,4) na poovulacnu (tri dni po) 36,7... nie vsetky zeny maju take teplotne skoky... ano su "ukazkove tip top grafy", ale rovnako mas tisice takych, co idu mimo standard a koncia tehotenstvom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre