Pred 11 dňami som potratila. Kedy môžme začať znova?

majaja86
15. dec 2010

Ahojte dievčatá...
pred 11 dnami som prišla o bábätko ... bola som v 11. týždni.... veľmi to bolí ☹ .... s manželom túžime čo najskôr po ďalšom bábätku aby zahojilo našu ranu.... Kedy sa o to môžeme snažiť? Prosím poradte... aj 3 mesiace je pre mňa priveľa (tak mi to zhruba odporúčila gynekologička) 😨 Tak velmi túžime po bábätku oveľa viac ako pred tým......

lanczi
15. dec 2010

@majaja86 ,aj ja som prisla o babatko v 12 tyzdni,takze viem ako to boli a to som mala uz 36 rokov..neviem kolko mas ty ale zrejme nie tak vela..otehotnela som zase po 8 mesiacoch a teraz mame krasne zdrave dievcatko,tiez som nedufala vlastne som sa uz zmierovala stym ze dieta mat nebudeme..skus to brat z tej lepsej stranky,takto vies ze otehotniet mozes,ze z tej stranky si ok,vela mladych zien nema ani ovulaciu..na druhy pokus to uz dotiahnes do uspesneho konca,nevesaj hlavu 😵 mne po mojom potrate bolo aj vysvetlene ze vatsinou sa tehotenstvo prerusi ak plod nieje v poriadku..

majaja86
autor
15. dec 2010

@lanczi Tak to mi je ľúto a zároveň sa s tebou teším, že vám to nakoniec vyšlo... hrejú ma tie slová 🙂
No ja som mladšia mám 24 ale strach a túžba po bábätku je veľká. Bála som sa či vôbec niekedy otehotniem kvoli slabému a nepravidelnému M..... no ja som zrazu bola tehotná... nestihla som si to ani poriadne uvedomiť a už bolo preč ☹ a túžba po bábätku sa znásobila. Aj mna upokojovala doktorka, že plod musel byť slabý, ale... my sme sa naň už tešili a potajomky predstavovali jeho prítomnosť v našich izbách.... aj ked sme si to na 100% uvedomili až ked odišlo s čím všetkým sme si ho už spájali...