Pred rokom som potratila a odvtedy sa mi nedarí otehotnieť
Gynekolog povedal ze mam vsetko pořádku ale nieco musí být natom ked nemozu otěhotnět
Tak vyšetření mám za sebou chlap má dobré spermie on nebol na vyšetření
@dankaknollova mas aj hormonalny profil,
folikulimetriu, reproimunologicke, endokrinoligicke, hematologicke a geneticke vysetrenie?
Ci Ta len gynekolig pozrel a nic viac?
@dankaknollova navstiv opat svojho gynekologa a povedz mu o svojich problemoch. Ak Ti nevezme ani krv, zmen lekara.
Ani mi nepocedal jak mám brát inofolic každý měsíc či aj pauza ma byť
Prve dieta sme mali v pohode druhe nie a nie rok a pol.mam uzasnu gynekologicku.zistila mi ze sice mrchu mam ale vobec sa mi netvorili vajicka.velmi vela testou spravila.dala mi liecbu mesiac som brala tabletky a uz som v 8 tyzdni.takze je to vela aj o lekarovi
@lolita555 ale mně liecbu nedal Iba inofolic lenze já nevím jak to mám brát či aj pauza ma byť
Já mám mentruacni kalendář vždy mito vychadza ovulacia a hormony by mala mat dobrý
@dankaknollova mas to odsledovane lekarom, ci si len myslus ze mas? Tvoj lekar to odflakol, chod tam este raz, nech Ti porobi vyšetrenia
@dankaknollova to, ze mas menzes podla kalendara vobec neznamena, ze je vsetko OK.
@dankaknollova ta biela tekutina z prsnika moze byt kvoli zvysenemu prolaktinu, a ten blokuje ovulaciu. Daj si skontrolovat krv. Prolaktin znizuje vitex jahnaci, je dostupny v tabletkach.
Dobrý musím počkat má dovolenou a pak sa objednat a povedal mi ze mam přestat fajciy ze to škodí vaječníkum
@topasitta Dobrý musím počkat má dovolenou a pak sa objednat a povedal mi ze mam přestat fajciy ze to škodí vaječníkum
@dankaknollova urcite neber tabletky ked nevies ako na to mas doktora aby ta pouzil.ja som dokonca musela jest v urcitu hodinu a dni kedy ano kedy nie .ked budes brat a hala bala mozes si to zas iba pekne rozhadzat cyklus myslim.to ze mas menzes vobec neznamena ze si v poriadku.ako vies ze ma manzel spermie ok?ked lekar vam nic nerobil????vies ze si uz raz otehotnela je ok ale v dnesnej dobe za 3 mesiace mozes mat nieco blbo ale manzel zle spermose.ak chces dieta daj si spravit vysetrenia poriadne
@dankaknollova no tak neviem mna pozerala presne pocas plodnych dni a povedala ze by som mala mat vajicka nemala som nic.a krv mi vzala na testy kde sa to neskor potvrdilo.inak ak si teda myslis ze si s muzom ok neskusala si ovulacny kalendar???

Dobrý den minulý rok som potratila a od vtedy sa mi nedaří otěhotnět