Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prešvihla som ovuláciu?

8. apr 2021

Ahojte zienky..ja som z toho debil..je to ovulacia 13-14 den? Bo dnes rano ciste ale podla kalendara by mala byt ovulacia az na 16 DC cize v piatok..dufam ze som to nepresvihla 🥶🥶 ale vsade som citala ze musia byt rovnako cca silne..bazalbu som si nemerala bo aj tak neviem ako to ma byt 🙄

lllenuli
8. apr 2021

Podľa mna testuj ďalej, ešte to len príde...to sú veľmi slabé čiastočky, čiže tie testy sú negatívne...LH môže slabo kolísať, čiže velmi sa tým neriad aká je ta druha čiarka, až kým nebude riadne silná

marticka85po
8. apr 2021

Neriad sa kalendarom ale riad sa svojim telom.pocitmi a ovulacnymi signalmi 😊

anjelicek26
8. apr 2021

Vsetky tie ovulacne testy su negativne...treba robit dalej.

autor
8. apr 2021

@marticka85po no keby som vedela 😁 neviem usudit ze kedy by to mohlo byt..pobolievanie vajecnikov mam uz od pondelka a hlien nemavam resp.neviem ktory to je 😃 cize preto som zvolila ze skusim ovulacne testy bo mam pocit ze nikdy neviem kedy je ovulka 😃

autor
8. apr 2021

@anjelicek26 super dakujem..testujem dalej

katka17787
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
8. apr 2021

Ani jeden test zatiaľ nie je pozitivny

sono2
8. apr 2021

Lenže nemusíš mať ani správne testy myslím tak ako tehu testy majú rozdielnú citlivosť aj ovu. Ja som potrebovala 40tkove aspoň myslím že to bola táto hodnota. 20 tkove mi neukázali nikdy nič. Testovala som paralelne s meraním bt a stačili mi štyri testy aby som vychytala pozitívny.
No hlien začína krém potom ako bielko mení sa až v pocit mokrá. Vtedy je ovu následne už po pár hodinach sa mení a mizne. Bt stupne a ide v vyššie.

autor
8. apr 2021

@sono2 a ake su to 40tkove? Ja mam len 20tkove 😳😳 a bazalnu si merias bazalnym teplomerom ci obycajnym

autor
8. apr 2021

@sense dakujem 😘 testujem dalej

sense
8. apr 2021

Ešte pokračuj... Ale neriad sa výlučne len testom sleduj aj telo.... Appky je asi najnepresnejsia v tomto

sense
8. apr 2021

@sono2 ved 40 musia byť ešte menej citlivejšie ako 20tkove... Mne npr 20tkove neukázali ale 10tkive áno...

autor
8. apr 2021

@sense no inak tiez si myslim..najcitlivejsie by mali byt 10tkove nie? 🤔

sense
8. apr 2021

Hej

ki_ki2
8. apr 2021

@sono2 nemyslíš 10tkove ?

sono2
8. apr 2021

@sense to je opačne ako u tehu testoch.
Idem skúsiť pozrieť na internete..že koľko to bolo.
Som v zahraničí a kupovala som testy vtedy tu

sono2
8. apr 2021

Nenašla som ale pôjdem okolo obchodu a sa pozriem. Ono to je 4 roky ale hádam nájdem
Ináč niekde v diskusiách okolo testov by som to našla ale ako to nájsť teraz to dozadu
Niečo mi hovorí že to bolo 40 citlivosť. Lebo normálne je 20 o 10 neviem to je pri tehu

sense
8. apr 2021

@sono2 ja som tiež v zahraničí A TU majú 10,20 a 25 tkove 10 sú citlivejšie... Ako 20...

sense
8. apr 2021

@sono2 ak vieš po nemecky

ki_ki2
8. apr 2021

@sense ja sa snazim zohnať 10tkove no zatiaľ sa mi nedarí 🙄

sono2
8. apr 2021

Tak neviem. Nebola som v obchode

@sense tak žeby to boli 30?
Zajtra pozriem napíšem. Lebo mala som také klasické objednala tu na mk koľko majú klasické 20? Nebolo označené, myslím že to je štandard a neukázalo mi ovu. Hádam 3 mesiace po sebe, som bola v tom nová, pritom hlien všetko, neviem či aj u dr som nebola vtedy a testy slabé stále neurčité. Si hovorím to neni možné.
Tak som kúpila tieto kazetove stali kolo 15 euro, si hovorím to neni možné a začala som 10 deň a už druhá bola silnejšia 11 viac 12ty ovu rovnako silné a 13 ty deň čo bolo po aj podľa teploty tak aj druhá čiarka bola opäť slabšia. A pozerám citlivosť a vtedy mi to doplo tak teda potom to je ako?
Potom som niekde čítala že práve tie nižšie nedokážu zachytiť už takú vysokú koncentráciu preto mi prišlo že to je opačne ako u tehu testoch.
A to som testovala asi trikrát takže žiadna náhoda
Ja som si mohla podľa ms dátum nastaviť a ovu som mala na deň presne ako hodiny. Podľa teploty som mohla dopredu dr povedať že či bola alebo nebola ovu. Ale tieto testy?
A veľakrát vidím že baby nie a nie pozitívne testy a nevedia prečo.

sono2
8. apr 2021

@ki_ki2 meraj teplotu. To je absolútne najspoľahlivejšie.
Mňa telo neklamalo nikdy a keby nebolo tehu testov podľa teploty viem, že som tehotná a opačne už 5 dní do ms som vedela že z toho nič nebude. A celkovo ti prezradí ako pracujú tvoje hormóny. Či nemáš problém.
Kamarátka takto prišla že nemá dobru štitku a to mala hodnoty ok. Ale na tehu vysoké
Začala brať lieky a ostala tehotná

sono2
8. apr 2021

@sense áno viem po nemecky som v at
Na mňa táto teória nesedí. A keby to tak bolo, každej by ukázalo 30 tkove by potom boli na čo? Nechápem to celé
Áno pri tehu krásne sedi 10tkove ukážu skoro 25 najskôr v deň meškania. Ale tieto ovu?
Treba skúšať spoznať svoje telo
Ja na teplotu nedám dopustiť
Testy je strata peňazí a nedozvieš sa nič
Mne keď klesla teplota a druhý deň stupla čo i len o desatinu už bolo po ovu. V kombinácii s hlienom to bolo fakt na sto percent. Robila som to dva roky. Som v tom profík

ki_ki2
8. apr 2021

@sono2 no ja v noci dosť často vstávam na wc , alebo chodím po dome lebo ma bolia nohy😂😂 tak neviem či by to malo vyznam ja 6 hodinový neprerusovny spánok nemám :/ preto nemeriam BT

sense
8. apr 2021

@sono2 30tkove su pre tie pre ktore su 10tkove moc citlive....cize ak ma zena mimo ovulacie hornu hranicu hormonu tak by jej 10tkovy test ukazoval potitivitu pol cyklu, tak pre taku su lepsie menej citlive testy... ale tazko povedat nie som odbornik takze neviem ako to fungujr presne s tou citlivostou
Ja som robila testy len 2mesiace lebo som si chcela kvazi overit ci sa mozem spolahnut na hlien.... BT nemeriam,kedze kazdy den vstavam inak do prace najskor 2.20 a najneskor 6.30-7.00 a ked mam volno tiez inak

sono2
8. apr 2021

@ki_ki2 môžeš skúsiť. Aspoň 3 hodiny spiš v kuse. Môžeš si to odsledovať. Ale tak aspoň pol roka

sono2
8. apr 2021

@sense tak mne 20 tkove alebo koľko to boli ukazovali druhú čiarku minimálnu v čase ovu čiže 30 tkove by mi mali tým pádom ukázať už vôbec nič nie? Keď ideme podľa tej teórie. A práve naopak.
Tak doktor ti povie aspoň čo tu čítam že testy sú nespoľahlivé
Skús teda práve také ako ja ak máš problém že 20tkove ti nevedia ukazat

sense
8. apr 2021

@sono2 vieš čo ja už netestujem keďže mne ukazoval pozitivitu keď som si myslela podľa hlienu že mám ovu....
Ako vravím nie som odborník nevyznám sa, raz som niekde čítala na nete aj hodnoty hormónu počas ovu... Ale možno tvoja rada pomôže nejakej zmienke skúsiť tak

any_soj
8. apr 2021

Presná je len bazalna teplota, tá potvrdí, že ovulácia prebehla. Aj pozitívny ovulacny test neznamená ovulaciu v danom cykle.

autor
8. apr 2021

@any_soj a podla bazalnej je kedy ovu? A kedy je najlepsie si to merat tu bazalnu? 🤔

Tu začni písať odpoveď...

Odošli