Príznaky tehotenstva

renusko09
2. okt 2018

Ahojte dievčatá chcela by som sa vás opýtať aké ste mali príznaky tehotenstva... A to isté aj pocity ďakujem vopred za odpovede

hennyinnsbruck
2. okt 2018

Ziadne priznaky som nemala..... Neskor zacali prsia boliet - asi 7-8tt a to bolo vsetko.

babulka82
2. okt 2018

@renusko09 zle mi bolo od.zaludka ,vsetko mi smrdelo aj oblubene veci.Neskor sa to len stupnovalo a stale som vracala.

renusko09
autor
2. okt 2018

A zo začiatku vás nebolelo pod bruškom?? Lebo mňa stále boli a neviem ci to môže byť náznak alebo nie

babulka82
2. okt 2018

@renusko09 mna bolelo akoby som mala dostat menzes stale.

hennyinnsbruck
2. okt 2018

@renusko09 nie.... Priznaky tehotenstva su velmi rozne u kazdej zeny

babulka82
2. okt 2018

@hennyinnsbruck presne tak toto je pravda.

renusko09
autor
2. okt 2018

Pozri preto som dala takúto tému lebo sa z priateľom snažíme o mimi 😀. Poslednú MS som mala 16septembra a ovulka mi začala 27 až 30 a možno sa zadarilo tak preto sa pýtam a ešte ma. Nikdy nebolo pod bruškom iba keď som mala dostať MS a boli ma to od vtedy ako som mala plodné. Dni

arasidka123
2. okt 2018

@renusko09 tak si urob test žeby?

hennyinnsbruck
2. okt 2018

@renusko09 podla mna zbytocna tema, Lebo ako som pisala, kazda zena to ma inak... A podla mna podbrusko by zacalo boliet az po uhniezdeni.... Co je ca 5-7 dni po ovulacii...

renusko09
autor
2. okt 2018

Na test je ešte skoro nie?? A ja mam 5dni po ovuláci

hennyinnsbruck
2. okt 2018

@renusko09 ano je skoro na test.... Najskor 10-12 dni po ovulacii.. Pisala si ze ta boli podbrusko od kedy si mala plodne dni, preto som pisala co som pisala....

renusko09
autor
2. okt 2018

No na plodné dní ma boleli vaječníky a 2 dní po styku z priateľom ma prestalo bolieť 2dni nebolelo nič iba po 3tom dní ma začalo bolieť pod bruškom a to som nikdy ešte nemala tak preto som dala túto tému

luccy89
2. okt 2018

Ja som 5 dni pred ms mala bolesti ako ked mam ms, este som si pre istotu hodila tampon do kabelky😂 tieto bolesti podbruska boli kazdy den a ked uz som nedostala ms na termin(nikdy mi nemeskala) som si vsimla strasne zilove prsia a boleli ma. Su to priznaky, takze ja uz som vedela, ze asi som...no test som robila az 6 dni po vymeskani😂 bala som sa, ze bude negat a budem sklamana 🙈

hennyinnsbruck
2. okt 2018

@renusko09 musis pockat ci ms pride alebo nie. ... Ine ti neostava... Aj psychika robi vela 😉

asia83
2. okt 2018

@renusko09 Zmenené chute. Zrazu obrovská chuť na niečo, čo som dovtedy ani odvtedy nejedla. Musela som si to spraviť, musela, v tom je ten rozdiel. Keď som nebola tehotná a mala som na nejaké jedlo chuť, nevadilo mi, keď som to nemala. No keď som bola tehotná, išla by som aj "v zime na jahody", len aby som ich mala.

renusko09
autor
2. okt 2018

A tie zmeny chuti ti v ktorom týždni začali

janulka2811
2. okt 2018

Ziadne,iba tlak v prsiach.

renusko09
autor
2. okt 2018

A po koľkých dňoch alebo týždňoch ste pociťovali tieto príznaky

anve
2. okt 2018

@renusko09ja som prve 3 mes mala silne bolesti v podbrusku...inac nic ine,ani prsia ma neboleli ani som nevracala😉

renusko09
autor
2. okt 2018

A kedy ti začali tie bolesti pod bruškom?? Ja to mam už asi 6dni akože neboli ma to veľmi ale cítim že ma tam tlači ako pri MS ale je to menšia bolesť

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renusko09
autor
2. okt 2018

No musím počkaj ešte je veľmi skoro MS mam dostať až 12steho a som dosť nedočkava..

majusska202
2. okt 2018

Všetko som vyvrcala a chudla som vo veľkom, hrozne stavy nič zjesť zo všetkého mi bolo zle... Nonostop bolesti a kŕče v podbrušku. Skončilo to až pôrodom

evalin88
2. okt 2018

Strasne my smrdeli cigarety a dav ludi.. napr na hodoch.. na zaciatku som mala strasnu chut na pomarancovy dzus.. este pred testom.. kolegina z toho usudila ze som tehotna

asia83
2. okt 2018

@renusko09 Cca 4.-6. týždeň.

renusko09
autor
2. okt 2018

Ja si neviem stále vysvetliť prečo ma bolia vaječníky a pod bruškom

hennyinnsbruck
2. okt 2018

@renusko09 mozno cysta?

hennyinnsbruck
2. okt 2018

@renusko09 nesleduj sa tolko.... Uzivaj si sex s muzom, ono to pride... Cim viac sa budes na to upinat tym tazsie to pojde

scales
2. okt 2018

@renusko09 moje priznaky boli, ze som vzdy vecer citila, ze mam teplotu a mala som okolo 37 a bolo mi cudne ako led na mna ide choroba... tiez som rano strasne zivala. Jedno dietatko mame, ma uz 1,5 roka a teraz sme si s manzelom povedali, ze chceme pre neho surodenca, tak sme sa tento mesiac zacali snzit a uz mam veru druhy den zvysenu teplotu a mam obcas take tocky, akoby som na chvilu stratila rovnovahu... ale je to zatial len 5ty den po ovul, takze pochybujem, ze by to mohlo byt ono... pri prvom som vedela podla testu 11 dni po ovulacii, ze som tehotna...

renusko09
autor
2. okt 2018

Ak cítiš takéto zmeny ktoré si mala aj minulom tehotenstve tak niečo na tom bude. Ja som tiež z dní po ovuláci a mam bolesti pod bruškom a tiež neviem či to môže byť príznak alebo nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre