Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
16. sep 2009

s mamkou máš dobrý vztah?neni na škodu když ti malý bude občas s babičkou.hlida malo že nechce,nemůže nebo ty nechceš?

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Mscat- jaké bydlení??? 😕
O Tobě jsem si nepsali?? 😕 Nechápu 😅

mscat
16. sep 2009

jojo s mamkou suprový vztah.jsme ale až moc stejné povahově..tak my se vevšem shodnem a nebo když už tak dorafeme 😀
hlídá málo..protože: 🙂 nemůže...má 6ti letou dcerunku ješte která ted nastoupila do první třídy 🙂 a na starosti postiženého bráchu kterému je 26.autem nejezdí ani na kole 🙂 a Sabču každé ráno vodí do školy,která je mezi naší dědinou a dědinou kde bydlí mamka.ráno se nahoní s ní,pak rychle do obchodu,uvařit a zas běží pro Sabču zpátky.Je jí 55,ted opravují barák,mají tam děsný bordel,s ničím nechce pomoct víš...vše chce dělat sama...a tak já když vím,že mám jen toho malého a nemusím se tak honit jak ona tak ji nechci zatěžovat ještě s malým.vím jaký on je divoch a naše sabča ješte snad horší a ti dva dohromady je peklo 🙂 hlavně sabina je na malého protivná no je to ted důležktá školačka. 😝 🙂 ji tam doma nikdo ani nepomůže,brácha ten jen buzeruje,s ním je to složité..chlap ten teda pomůže ohledně toho domu,ale jinak v něm oporu taky vubec nemá..a sabča je taky drzý smradoch.takže víš jak... 🙂 cítím se blbě když jí dávám malého a vím,že just nebude mít klid 😝 ale tak...ted to zvládnou chápe,že si chci udělat ten řidičák taky mi na něj dala 🙂

mscat
16. sep 2009

moni:no já vím... 🙂 ale já totiž o pár stránek dál psala,že se musíme odstěhovat,že sháníme bydlení a nábytek 😀 a tys položila přesně tuto otázku tuším 😀 😅 taky jsem si říkala,že to nebylo asi na mě.

korenka
autor
16. sep 2009

andy 😀 mne by stačilo jedno,ale aj dvojičky by som brala,keďže ich mám dedičné 🙂

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Jo tak to nevím, asi jsem to ani nečetla,musí to být dávno né? No my nezháníme nábytek, my ho už máme koupený, jen si pro něj musíme po obchodech dojet, tak jedeme v pátek 😉

andy2306
16. sep 2009

aj my korenka...ale nechytli se mě ani jednou 😉

andy2306
16. sep 2009

no tak to má vaše mamina veselé teda---tak až budeš mít řidičák..a já budu v hodoníně,tak se za náma stavíš a zajdem s děckam do zoo..třeba na jaro.. 😉

mscat
16. sep 2009

nee tuším jsem to psala včera nebo předevčírem 🙂
že si musíme něco sehnat že neprodlouží nájem.a že bych chtěla nějaký tip na kuchyni jestli někdo nemá? 😉
a kde jste nakoupili nábytek?u mě zatím teda vítězí SCONTO...zatím se mi tam nejvíc lbí i stěny do obýváku i pokoj pro malého...jinak budto moc drahé všude nebo ne pěkné. 🙂 a v tom scontu zatím celkem dle mého gusta 🙂

mscat
16. sep 2009

andy:no to má..právě já bych na to vůbec neměla nervy..mě stačí když tam jsme půl hodinky a už už se hrabu dom 😀 a je mi ji líto hrozně.já jsem zase trošku jiná jak ona.celkem si nechá všechno líbit a pak brečí a kouří 😒 ☹ a je vyčerpaná..přehání to,už není nejmladší.štve mě 😠

jasné...malý ještě nebyl v zoo...měli jsme jet letos v létě ale nikdo nechtěl ☹
tak mě to mrzelo že on taky miluje zvířátka a čučel by 🙂 byl ve 4 měsících teda no.. 😅
tak jsme domluvený... 😉

mscat
16. sep 2009

vidíte holky...tady mi to hodilo taky oblouk a ukázalo asi ovu a nebyla
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

mscat
16. sep 2009

juj já dala špatný graf 🙂 jak se dávaj starší grafy?

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Fakt? Aha, tak to jsem nečetla, moc nečtu co je psáno vzadu, není moc času 😖
A do kdy máte smlouvu? No my máme stěnu z Europa meblu, ještě jak byl i konferák.
Sedačku tedka z mobelixu, na ní čekáme až jí přivezou ze skladu, to bude zítra, ale v pátek pro ní jedem. Skříně máme z Jysku a postel má malý-valendu. Ty dřěvěné co ted dělají pro ty děcka by nám asi dlouho nevydržela, skáče po ní a ták. A jinak už ty kvalitní stojí dost třeba okolo 5000 a ta válenda je supér, pevná, velká.
Ve scont mají hezké věci to jo. Tam se mi taky líbí ty obyv. stěny, ale ve svém to chce drahá půlka nechat udělat u kamaráda, že má prý doma takovou fajnou stěnu je stolař a dělal si jí sám.

mscat
16. sep 2009

moni:do konce roku.
no já teda mám zatím všechny favority v tom scontu..vlastně nám chodí letáky...tak sem kukla na net a fakt jsou tam pěkné věci.pro malého hlavně do pokojíku hoodně polic a úložného prostoru.. 🙂 a já našla toto...!http://www.sconto.cz/cz/produkty/detske-pokoje/...
co ty na to? 🙂 já že nechci až tak moc dětský víš...aby mu to nějakou dobu vydrželo..jasné líbí se mi postele s těma stříškama a klouzačky tam a takové blbiny ale zase...si říkám že vyroste 😀 já mám ze pár nových skříní tak to pak schováme složíme,a až děcka povyrostou tak budou mít ty když se jim tento nábytek nebude líbit 😉

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

mscat tak na to jsem se dívala včera v letáku a moc se mi to líbí, chtěla bych pro malého pokoj světle zelený a taky jsemuvažobvala jestli by se to k tomu hodilo 😀 Ten světlí jo, ale ta oranžová nevím. Moc se mi to taky líbí. Taky nechci pro malého úplně dětský pokojík jak píšeš se stříškama a ták, přece jenom už je větší a dávat to za chvíli zase pryč, tak normál dětský.

andy2306
16. sep 2009

můj je taky stolař-dělá v Koryně.nechcete někdo udělat kuchyn? 😀 😀

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Kuchyn bychom chtěli do nového, ale jste daleko ☹

andy2306
16. sep 2009

no a?můj má auto ne🙂) umí dělat kuchyně i atipické,na míru-dle toho jak ty si řekneš 😉

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Fakt? Tak jak budeme ve svém, tak se můžeme pak domluvit. Domluvila bych se s drahou půlkou. Tak je fajn, že to vím 🙂

mscat
16. sep 2009

moni..přesně tak.za chvíli to budou chuligání školáci a budou maminkám prdět na dětský nábytek.budou těžce důležití no ne? 😀 😀 já už mu tam chci pořídit právě i stímto nábytkem dohromady ten psací stůl...vždyt už si kreslí a tak..takže at už to má komplet aj do školy.to využije.a je moc pěkný že?mě se tam líbí to,že je tam hodně těch polic,a šuplíků..fakt je to u mě asi vítěz.no...já asi budu volit spíš tu oranžovou protože kdyby nááhodou byla pak holčička..tak by chvíli měli pokojík spolu jelikož možná budem mít byt klasika 3kk 🙂 a tak modrou zas to asi ne.
ale myslím,že zelenkavo oranžový pokojík by byl pěkný když bys mu udělala to se hodí k sobě.ten nábytek má takovou pěknou jemnou barvu 🙂 ...

andy:Koryna?...nooo to jo potom třeba 😉 nemáš nějaké foto jak je manžel šikovný 😉 já furt čučím na kuchyně a slintám...a zatím moc žádný favorit... 🙂

mscat
16. sep 2009

andy...tak to se pak taky domluvíme 😉 😉

andy2306
16. sep 2009

m.o.n.i--- máš tam IP ode mě

kacenka74
16. sep 2009

Ahojte kocky potrebovala by som poradit, som 7-8 den od ovulky, bolia ma strasne prsia a tak som si spravila tehotensky tes rapiclear strip dva v jednom a je negativny. Pise sa na no, ze je mozne tehotenstvo urcit uz na 5 den. Myslite, ze som testovala skoro? Alebo su tie testy vsetky take, ze ukazu az ked mnrcha meska? Dik za radu.

andy2306
16. sep 2009

já bych ti poslala fotku mojí kuchyně např. tu dělal taky...nebo moji kamarádce taky dělal.to bych ti mohla ukázat.

andy2306
16. sep 2009

čím citlivější test,tím větší šmejd.nemá se spoléhat na tyto předběžné testy.nejlepší je mamatest-a v den vynechání

andy2306
16. sep 2009

musim dnes končit,až večer jedině,jdeme ven.ahojík

mscat
16. sep 2009

andy:jasné 😉 tak pak pošli ju?

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Andy odepsáno 😵
Mscat, jo no nějaký takový pokoj si taky představuji, světlý nábytek, nic přeplacanýho, stejně bude mít plno hraček a k tomu tam bude i druhé mimi tak at si mají pak kde hrát 🙂
Právě, že chci světle zelený, se mi strašně ta barva na stěnu líbí a do toho světlý nábytek, je to neutrál a moc se mi to líbí. No uvidíme, ale těším se až budem zařizovat. A vy už máte něco vyhlidnutého-jako bydlení? 🙂

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

andy pa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre