Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
17. sep 2009

to seš dobra,když neviš jakou barvu kupovat.tak hlavně´at to prodáš kdyby to byl kluk 😉

korenka
autor
17. sep 2009

moni,máš krásne foto v albume!!! 🙂

andy2306
17. sep 2009

KORENKA-ZNÁM TĚ (v UVOZOVKÁCH)už rok-rok to s tebou prožívám-vidím jak moc chceš a stále to nejde,tak jak mi můžeš napsta,at se pro tebe netrápím,hm?

mscat
17. sep 2009

andy-kik?max velikosti?no tak já maxi nejsem,ale nakupuji tam jen pro malého když jsou akce..parádní trička,ryfle,halenky.ale teda nepřišlo mi,že by tam měli max velikosti.sobě jsem tam teda většinou nic nesehnala,pže se mi tam to oblečení na dospělé nelíbí.to spíš už to tako na nás.
jinak my máme v břeclavě takový supr obchod pro děcka ale nejsou to konkrétně vietnamci,ale je to levnější zboží..třeba teplák.souprava za 250kč a takové v pohodě ceny.tak tam tayk hodně chodím.samozřejmě je zbytečné dítěti kupovat drahé věci když to ušpiní nebo třeba i poničí.to taky nedělám.
tak v deichmanu sem nakupovala malému 2x...jedny tenisky nike a ty teda zatím drží supr,plus letní kožené botky a taky zatím supr..taky nevím. 🙂 jinak sobě boty jednou,2x do roka 🙂 a to ve sportu 🙂 tenisky a žabky 😀

mscat
17. sep 2009

a jinak pokud vím tak deichman není zrovna levný,na botech taky nešetřím. 🙂 a bár kdo mi cpe po děckách boty a tak.to ne to je základ mít kvalitní boty na nohách hlavně děti.a mě se nejvíc líbí trička normální,sportovní..takže na to je dobrý i ten obchod exe.to schvaluji 😉 tam jsou pěkné věci.

andy2306
17. sep 2009

no josu tam hodně velké věci beruš v kik-mají tam halenky 5xl a tak..4xl....se mi aj stalo,ž emi na konci těhu tamty jejich hadry byli velké.a to jsem měla skoro sto kilo v květnu.
ale věci na děcka tam ´mají hezké,to máš pravdu-včera jsem tam miminu koupila mikinku za 129 kč aje fakt pěkná,hanička s tama má krásné rifle a šaty...ale pro dospělé to jsou tam hnusy-se m itam nelíbí nic.
daichman neni až tak drahý mi přijde-jsou i dražší obchody,třeba Baťa.ale nemůžu si tam nějak vybrat.a po mých zkušenostech tam nelezu,to můžu zrovna k vietnamcům,ty se taky hned rozbijou.no hlavně dětem se musí kupovat kvalitní bota.

andy2306
17. sep 2009

v tom exe se mi líbilo moc- sportovní moda a fakt pěkné věci-brala bych všechno mít prachy.no však ještě tamzajdu určitě do vánoc... 😉

korenka
autor
17. sep 2009

andy 😀 ,tak to ano,no,nech už skončí to naše trápenie 😵

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

tak jsem zpět, vyzvedla jsem si i tu kombinézu a je supér 🙂
Andy kamarádka čeká holčičku víš, tak jsme už domluvené. 😉
Do Exe chodí rád můj mužíček, minulý rok, tam chodil pořád o výplatě a chodil odtama s plnými tašky 😀

mscat
17. sep 2009

andy:tak to ani nevím že by tam měli takové velikosti 🙂 ale tak já tam fakt jen malému beru,jak říkám,na mě se mi tam nic nelíbilo.jsou tam pěkné věci...má odtama i sadu talířků disney..a teda fakt krásné věci na děti tam maj.
nevím..malému se zatím boty nerozpadly a to snima trajdá všude 🙂

no já příští měsíc si asi něco nakoupím..ale víš co..já vždycky když si chci něco koupit a vidím tu cenu,tak si řeknu,že je to moc drahé..ale když jdu koupit něco malému tak už mi to drahé nepřijde vím že to potřebuje. 🙂ale to mě štve...že už prostě si říkám,že potřebuju ještě mít na to a na to..a nic si nekoupím 🙂 😝

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

Korenka děkuji 🙂

andy2306
17. sep 2009

no moni-všimla jsem si,ž na chlapi tam mají krásné věci taky.můj brácha kupuje ve značkovým ve velkém-má dobrou váplatu,navic je svobodný-a tento obchod ještě neobjevil,tak mu dávm avizo....myslím že si vybere.

mscat-mají tam velikosti od s do xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxl 😀 😀 jo.tak záleží na botě-my jsme prostě zrovna u daichamana měli smůlu a tak mám strach už tam jít znovu.

moni-takže když budeš mit holčičku,tak si to necháš a když kluka,dáš kámošce?to máš dobře vymyšlený 😉

korenka-moc doufám,že bude po trápení.všechny si zasloužíte otěhotnět co nejdřív-ale ty snad ještě víc než ostatní,protože tě potkali zlé věci.. a nedaří se už moc dlouho.myslím na tebe..ač to ti asi moc nepomůže.

mscat
17. sep 2009

moni:tak aspon že si něco kupuje mužíček na sebe..,ten můj je děsně nenáročný ..jemu stačí jedno tričko a kratase a mě to tak štve.nebo košile nosí..ty mu sluší 🙂 ale jinak si nekoupí nic..prostě nechce.na zabití 😝 😅

holky normálně to je děsné 🙂 ..jako kolik ženských kolem mě rodí nebo čeká...takže v červnu porodily dvě známé holčičky.v červenci bývalá spolužačka chlapečka,v srpnu další známá chlapečka,ted v září dvě bývalé spolužačky holčičky..jedna pátého a druhá devátého.bývalá mistrová čeká ted v září taky a dnes má termín ta co jsem od ní měli pejska.taky holčičku..a koncem září další známá čeká ,a v listopadu další taky holku.no řekněte...není to mazec teda 😝 🙂

mscat
17. sep 2009

celkem mám z toho deprese 😝 😅 že kurna nejsem stále plodná 😠 😒 mám obavy že už se to nikdy nespraví...už to na mě padá..desátý měsíc bez ovu... 😒 ☹

andy2306
17. sep 2009

MSCAT--neboj,dojde řada i na tebe.možná tvoje tělo ví,že neni pravý čas..třeba jestli si víc ve stresu,vytížená atd. 😉 ono to dojde,nebojkej.. 😉
jinak kolem mě to taky jen rodí...ani to už si nepamatuju kdy kdo rodil a co se mu narodilo

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

Andy jj ona by si je koupila, přece jenom je nemám zadarmo 🙂
Mscat, no my si kupovali hodně s malým a on nic, tak jsem ho dotáhla do obchodu a už si kupoval a nejvíc v tom exe a já měla radost, že on měl taky radost, přece jenom vydělává on, tak si taky něco musel koupit 🙂
Jj ted je hodně těhulek i tady co tak vidím a ve školce ty maminy tak tam je taky půlka těhotná.
Neboj zadaří se.

mscat
17. sep 2009

andy:nejsem ve stresu 🙂 právě že ted jsem si řekla,že budu naprosto v klidu že ani malý mě nemůže rozhodit svým vztekáním 🙂 😝 ne jako nic mi není .. 🙂 vytížená to ne 🙂 vím že třeba ty se dvěma dětma musíš být víc vytížená.prostě je to se mnou v pr... ☹

moni:jestli se zadaří to fakt nevím 😒 neříkám že musí hned ted z fleku 🙂 ..ale už chci vědět že jsem v pořádku.. ☹

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

mscat to Ti věřím, ale každá jsme si bohužel nečím prošli a některé ještě prochází ☹

mscat
17. sep 2009

moni:jasné já to beru ...ale tak už by to mohlo aj skoro po roce být u mě ok.a samozřejmě i u ostatních. 😉

andy2306
17. sep 2009

mám sice dvě děti,ale jsem v pohodě..jsem to tak chtěla,tak jsem spokojená. 😉 právě se mi obě berušky vzbudili..a ta menší snědla půlku přesnídávky 😉

andy2306
17. sep 2009

no je fakt,že k oplodnění potřebuješ mít ovu..tak si musíš zajit k dr. a něco s tím dělat konečně

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

no přírodě neporučíš 😢
Ale snad budete brzy všechny spokojené 🙂

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

andy ty nekojíš?

mscat
17. sep 2009

andy:no já jsem objednaná ale má volno až v říjnu ☹

andy2306
17. sep 2009

m.o.n.i.-kojím stále,ve dne vnoci.
ale už jsem terezce ten jídelníček spestřila 🙂) má se začít od ukončeného čtvrtého,kojené děti až od ukončeného 6m.,ale neva...chutná ji.dávámji přesnídávky,zeleninku na oběd vařím..a na večeři rýžovou kaši z flašky.a šmakuje 😉 ale vždy ji ještě dokojím...jinak mezi tím kojím..a vnoci.

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

Aha, jsem se právě divila, já malého jen kojila do půl roku ani čaj jsem mu nedávala nic. A pokud budu moct kojit i ted taky taky budu jenom to 🙂

andy2306
17. sep 2009

jo-dyt jo,každý jak uzná za vhodné 😉
naše maminy nás krmily obyčejným mlíkem,krupicí s lepkem.a žijem.
tak já si myslím že tohle ji neublíží,když ji dávám zdravé věci-bezlepkové...a hlanvě v tekuké formě 😉 zase prý čím dřív si dítě zvykne na lžičku a na nové chutě,tím líp-pak neni tak vybíravé a pěkně jí. ajá to tak dělalai u haničky a s jídlem nemáme problémy dodnes.ale to neznamená,že jiné děti mají co jsou kojené výlučeně půl roku,to ne.
mě to ale aj vyhovuje,že když potřebuju někamjit,tak mi ji někdo pohlídá-nemusím kojit,dají ji příkrm.doted jsem si ji brala sebou i k doktorům a všude..

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

jj Andy právě, že si to dělá každý jak chce 🙂 Já jsem vyloženě jen pro kojení dokud to jde tak max. do toho půl roku , pak začít s příkrmy atd. No dnešní dobu a předtím dobu bych moc nesrovnávala 😉
Ale to je Tvá věc 🙂 Já hlídání stejně nemám, takže mi to je šuma 😉
U malého jsem měla furt prsa tak nalitá, že jsem byla ráda když pije a na žádné příkrmy nebyl čas 😀

andy2306
17. sep 2009

mě se nenalívají,se mi to tvoří dle její aktuální potřeby 😉
no v dřívějších dobách dělali všechno jinak-lepší nesrovnávat to je fakt.dat tříměsíčnímu děcku dnes mlík os krabičky by asi nikdo neudělal,že?jenže dřív sunary nebyli-nebo jeden,ale to prý byl šmejd-a děcka to zvraceli.

andy2306
17. sep 2009

já tam u nás taky nemám hlídání,jen tady u mamky když jsem,tak si obíhám obchody,doktory co tu mám-a ona hlídá. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre