Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

strihalka
16. aug 2011

@malinka_02 nene ale zbyli mi, tak jsem to zkusila

malinka_02
16. aug 2011

@strihalka a kolik DPO ti vyšel první dušík, 10 tedy? Ještě se chci zeptat když děláš ovu testíky tak kdy myslíš že je nejvhodnější čas když vyjde testík ovu s // až za těch 24 hodin ?

strihalka
16. aug 2011

pokud myslis ovu testy v dobe ovu, tak ja testovala kadzy den a v tedy ked je test pozitivni tak od te doby do tri dnu probehne ovu
pozitivni musi byt tak, ze testovaci carka musi byt silnejsi nez komtrolni jinakejtest neplatny

pejullka
16. aug 2011

@mamoo já jsem si dnes dělala dva a oba negativní, takže to taky nechám na pátek, začíná mě bolet břicho, ale pořád nic, tak snad potvora nepřijde

mamoo
17. aug 2011

@pejullka @momamo tak baby ja som si aj teraz rano spravila TT, som nevydrzala ,ale zase negat.
vcera som mala zravy den ako pred kramamy, tak dnes uvidime.
inak si uz zacinam nadavat, ze som neni normalna, ked mi 6 TT ukaze ze nic a ja furt neverim
vyhadzovanie penazi. dam si zakaz chodit sem a kupovat testy, musim sa uz nejak zastavit vtom dufani
a BT rano 37,2

saxana123
17. aug 2011

@mamoo Hlavu hore, raz sa tam tá čiarka naozaj ukáže. Ja som si teraz naposledy tiež nadávala že šak je negatívny načo to vôbec robím, hypnotizovala som ho potom odložila a keď som sa o chvílu vrátila že ho idem vyhodiť bola tam aj druhá 🙂 takže nezúfaj, raz to naozaj príde!

momamo
17. aug 2011

@saxana123 Ahoj test som si robila v pondelok ale este nic neukazal, tak neviem. Ale dnes rano ma tak zvlastne pobolievalo brusko🙂

momamo
17. aug 2011

@mamoo mojka tak tak... Presne je to tak aj u mna s tou teplotou, ked som si ju tiez predtym nemerala🙂 Aj ja idem pockat este na vikend a potom spravim a ak ani ten test nevyjde tak pojdem k doktorovi ... 😉

momamo
17. aug 2011

@mamoo tak do piatku si nerob test a cez vikend ideme na to.-)

saxana123
17. aug 2011

@momamo Nemusí hneď ukázať 😎 vydrž chvílku a uvidíš sama, ja viem že sa to ľahko hovorí, hlavne odomňa je to dobré počuť hahahaha 😀 stelesnená netrpezlivosť je moje druhé meno 😀

momamo
17. aug 2011

@saxana123 Tak potom mame rovnake mena 😀 ale vydrzim do piatku a potom dam vediet...A kedy si zistila ze si opät tehu??? a tvoje priznaky boli ake...??
🙂

saxana123
17. aug 2011

@momamo No zistila som to asi pred 6 dňami, no nič ženy idem ja zubárke tak drže palce 😖

zuzkag2
17. aug 2011

@vierkapierka no, aj ja som bola taka smutna, ked to prvy mesiac nevyslo, ten prvy mesiac bol pre mna uplne najhorsi....lebo som si myslela, ze to na prvy sup vyjde, ze mna sa nejake problemy byt tehu netykaju a tak...takze ta uplne chapem. ale potom som zacala chodit sem, a baby mi moc pomohli, informaciami, podporou, a teraz to uz psychicky zvladam uplne dobre.
a ty si vysadila HAK, pred tym ako ste sa zacali snizit?

zuzkag2
17. aug 2011

@labanka srdiecko, presne...dumky v hlave su...ale ja teraz tak rozmyslam, ze od ovu vlastne na sebe ziaden priznak necitim, vies...ked sa tak realne nad tym zamyslim ☹ bolo mi asi dva dni zle od zaludka, tak chvilami, rano, ked som vypila caj, a tak...ale preslo to. dokonca aj bradavky co ma tak strasne bolievali pocas ovu, ma teraz boleli len asi den...tak uz ani nedufam ☹...nevadi, ved do ms mam este nejakych 9 dni...snaaaaaaaaad nepride 😎

mamoo
17. aug 2011

@momamo suhlasim

labanka
17. aug 2011

@zuzkag2 Zuzulik moj, no ved prave teraz ked ta nic neboli to moze byt tehu...ani mne uz zazracne nic nie je ... tak fakt neviem ale dalsi mesiac harasenie 🙂 ak to bude tehu budem stastna prestastnaaaaaaa ale ak tento mesiac nie tak to pride trosku neskor....my mame doma teraz aj tak velke trapenie - mam velmi vazne choreho svagra, ktory je este prilis mlady na to aby zomrel, ale musime pocitat so vsetkym :( tak tehu neviem ci by bolo teraz vhodne ☹ ale ako Boh da tak to budem musiet prijat

pejullka
17. aug 2011

@mamoo ahoj, já to mám stejně, TT negativní, břicho bolí a mrcha nikde, tak taky nevím, kašlu na to, čekám do pondělka a pak jdu k doktorce

pejullka
17. aug 2011

tak jsem koukala na ten test a je vlemi slabounko pozitivní🙂 spíš jako duch ducha🙂

mamoo
17. aug 2011

@pejullka no supeeer, tak to vyzera nadejne, ak tam tu palicku druhu nevidi len tvoja tuzba 🙂
ja kukam zas a znova ale nist.
nevies ako to je s krvou? ci sa objednam k dokine a na moje prianie mi to zistia hned?

nomxxx
17. aug 2011

@zuzkag2
ahoj, ja som si kontrolovala ovuláciu niekoľko mesiacov po sebe a každý mesiac to bolo rovnako, cca 12-14 deň sa začala objavovať slabo viditeľná druhá čiarka a do 3 dní bola rovnako sfarbená ako prvá, (vtedy ma začal bolieť vaječník-vraj predzvesť ovu), takže v tento deň a na druhý sa vraj treba snažiť 🙂 ...to je moja skúsenosť, aj keď zatiaľ neúspešná ☹

labanka
17. aug 2011

@strihalka ahojky, tak ako to dopadlo, dufam ze tu mame konecne tehulku ktora to tu rozbehne... ten nahnedly vytok si mala kedy? a ako dlho?

strihalka
17. aug 2011

@labanka vytok hnedy trochu 10DPO a 11DPO uz jen kapka🙂) vysledky z krve budou zitra a vsechny test yjsou v albumu 🙂)
dakujem

pejullka
17. aug 2011

@mamoo no buď ti to udělá na přání, nebo můžeš i sama a zaplatíš si to. Čárku viděl i přítel, takže tam bude, uvidím zítra ráno, jestl bude sílit

zuzkag2
17. aug 2011

@labanka slniecko, nad tym nesmies uvazovat, ci je to vhodne alebo nie byt teraz tehulka, to si clovek nevyberie, ako vidis...ale ani chorobu. je mi luto, ze je svagor chory, to su velmi tazke chvile aj pre ostatnych, aby vedeli cloveka podporit, a pomoct mu, a nemaju vlastne ani ako....☹ drzim moc palceky, nech sa vyzdravie, nech sa dari mu nejako pomoct, nech to vsetko zvladnete...moc ti to prajem...a nemysli na smutne veci, hlavne treba mysliet pozitivne!

mamoo
17. aug 2011

@pejullka ja myslim ze zosilnie, ked uz tam raz je! 🙂 drzim palce? to je teraz tvoj prvy test? kolko dni ti meska?

pejullka
17. aug 2011

@mamoo jsem dnes 31DC, zpoždění je 3 dny, jenže si nejsem jistá, kdy byla ovu, páč netestuju, ani neměřím. Čárka na testu už není, tak nevím co si myslet, každopádně uvidím, asi testu až v pátek. Jinak čípek nahoře a měkký, tak nevím co to znamená, břicho bolííí

mamoo
17. aug 2011

sledujes si cipok? aky ma byt pri tehu?

pejullka
17. aug 2011

@mamoo to právě nevím, kdyby někdo věděl, ať dá echo🙂 měl by být nahoře, ale jestli měkký nebo tvrdý nevím

svija
17. aug 2011

@pejullka - tohle jsem vygooglila ohledně toho čípku:
Děložní čípek signalizuje těhotenství tím, že je na dotek měkký jako ret, tzv. Goodellovo znamení.

pejullka
17. aug 2011

@svija tak tak nějak je🙂 ale každé tělo funguje jinak, takže nechci předvídat🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre