Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ktore
27. okt 2011

ale sak ti stupa teplota...?

ktore
27. okt 2011

@nativanativa no vidis a duch je na teste....heh

nativanativa
27. okt 2011

@ktore no stupa a to by nemala , mala by mi ostat v normale .... a nie stupat 😠 😠

ktore
27. okt 2011

@nativanativa a kolko mas?

katarinkam
27. okt 2011

@nativanativa ale po ovulke by mala stupat pekne k 37 😀. Veď to je krásny graf.

ktore
27. okt 2011

@nativanativa ale sak na ovulku by ti aj mala stupat,,,,co som uz sprosta z toho?

ktore
27. okt 2011

@nativanativa ked ti vyjde na tych 36.8-36.9 tak uz je to ovu a nech sa drzi hore pekne hore

06lienocka
27. okt 2011

ahojte babenky včera som sem nakukla a vidim že tu mate prehlad o tých teplotach 🙂 vie mi niekto stručne napísat ako by to malo byt?kedy klesa a kedy stupa?dakujem pekne

ktore
27. okt 2011

@06lienocka ahoj.teplota by mala stupnut hned po ovu a drzat sa hore az kym nedorazi ms.ak je tam teho tak teplota byva aj 37 a viac

ktore
27. okt 2011

@nativanativa v septembri ti stupla teplotka pekne na ovu

06lienocka
27. okt 2011

@ktore dakujem pekne ja som si dnes namerala 37 rano stupa mi teplota a s o týžden mam mat svoje dni je to oki?

ktore
27. okt 2011

@06lienocka no teplota ma byt merana hned v posteli aby si mala teplomer po ruke.az potom vstan z postele.teplota ma byt vzdy rano v tu istu hodinu merana.zvysit sa ma presne na ovu.kolky den mas teraz cyklus a aky mavas?

06lienocka
27. okt 2011

ano merala som si ju rano hned ako som očka otvorila ani som sa nepohla 😀 mam 20 den cyklu ak sa to rata od prveho dna posl.menš. a mavam 27 dnovy .teplotu si meriam len prvy mesiac tak sa v tom velmi nevyznam

simik22
27. okt 2011

baby, caute, uz som sem pred casom pisala. ale musim sa s dakym vykecat, lebo mam pocit, ze sa asi scvoknem. takze v skratke: ja mam 22, moj priatel 28, dlhsiu dobu sa snazime o babo, hlavne koli ydravotnym problemom, ja mam PCOS, tazke stadium, moj drahy ma teratozoospermiu, len 0,5 percenta dobrych spermii. buduci mesiac by sme mali ist na IUI. no ale k veci. tento cyklus som si testovala ovu, ovulacnymi testami, pekne od 14 DC... stale boli negativne, a na 28 DC bol pozitivny!! skoro som odpadla. tak sme sa teda posnazili, vcera asi 7 DPO som si robila tt, su tam taky slaby duchovia, lebo som si robila dva, jeden rano, jeden vecer.... chodim jak blba kazdy 10 minut pozerat na tie testy, cumim, cumim, fakt si uz pripadam ako vadna 😀 bozinku, najhorsie je to cakanie, ked clovek nevie na com je... normalne mam z toho zaludocnu nervozitu... dufam, ze som to napisala aspon trochu zrozumitelne, potrebovala som sa trochu vykecat....

06lienocka
27. okt 2011

@simik22 ano tak ti držim silno palčeky my len teraz začiname skúšat a jednu princeznu už doma mame tak sa potom ozvi ako...

simik22
27. okt 2011

@06lienocka no jasne, ozvem sa... teraz mi ostava uz len cakat a cakat...
ty si mozno tehu, ked mas teplotu 37...

06lienocka
27. okt 2011

myslíš ja neviem meriam si ju prvy mesiac tak to by bolo o velkom šťasti aj prve sa podarilo na prvy šup 😀 držím palčeky silno 😉

simik22
27. okt 2011

@06lienocka aj ja tebe drzim palce, ale vsak poznam aj baby, ktorym to vyslo na prvy sup 🙂

miriamm11
27. okt 2011

krasne ranecko vsetkym 🙂 baby ktore si sledujete ovulku....kedy presne prebieha ovulacia???? ked mam bolesti v oblasti vajecnika a potom v podbrusku tak tej chvili prebehla ovulka???? lebo som zas pocula ze ked boli vajecnik tak vajicko sa uvolni 2-3dni potom, ze nie v tej chvili ked to najiac boli, taj ja zas neviem....ked sledujete ovulku testom, tak vam test ukaze pozitivny presne ked su aj bolesti , ci naozaj az 2dni potom???? 🙄 🙄 🙄 🙄
ps: inac stale neviem ktory som DPO 😅 😅 😅 ovulku som mala vcera vecer, podla mojich pocitov, ina bolest auauauauaaaa...takze dnes by mal byt 1DPO ....ale som domylena, lebo ze ta bolest nemusi byt uvolnene vajicko, ze sa kludne moze uvolnit dnes alebo zajtra????citim podbrusko stale.... HELP PLEASE 😀

kvetinka6
27. okt 2011

Tak holky mě čárka sílííííííííí!!!! Jupíííí - I při prvním těhu nám to trvalo 4 měsíce a teď to samé....... 😀

06lienocka
27. okt 2011

no to by bolo super to by sme boli na tom rovnako 😉 nech tí dušíkovia tmavnu to by malo byt teraz rýchle tak si skus testík večer a uvidíš a daj vediet už som nervozna aj ja za teba 😉

06lienocka
27. okt 2011

@kvetinka6 gratulujem 😉

simik22
27. okt 2011

@06lienocka len uz som vsetky testy minula, co som mala doma, ostali mi len ovu... tak zajtra zbehnem do mesta a kupim daky... 🙂

simik22
27. okt 2011

@kvetinka6 aj ja gratulujem

ktore
27. okt 2011

@06lienocka ano je to dobre ked mas teraz taku teplotu.prajem aby bola takato.

06lienocka
27. okt 2011

@ktore oki a teraz bude klesat alebo ako to bude?

06lienocka
27. okt 2011

@simik22 uffffffffffffffffffffff a to vydržíš?skus si urobit ovu.test že vraj niektorým babam to ukazalo skor na ovu.teste ale ja neviem ale ak ho maš šup urobit 🙂

simik22
27. okt 2011

@06lienocka vcera som ho robila, tiez je tam len duch :D ja uzn som vycerpala vsetky moznosti 🙂 🙂 a ty sa kedy planujes testovat??

ktore
27. okt 2011

no nie teraz by uz nemala klesat,nech je pekne hore,moze klesnut na 36.9 a tak nestresuj.ak by mala prist menzes tak klesne o dost dole az na 36.5 moze.ak si tehu tak by mala ostat hore aj na ten den keby mala prist menzes.ak ti tesne pred menzesom klesne tak si neni teho.teraz nech je pekne hore

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre