Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
21. nov 2012

@ivanaliana dakujeeeem velmi pekne, si super :* budem siiiilno drzat palce, aby ti v piatok vyslo to iste 🙂 a bolo by to ozaj super, keby sme to prezivali spolu aspon takto na dialku 🙂

lienka19881
21. nov 2012

@sunny15 dakujeeem 🙂

lienka19881
22. nov 2012

@zuzik311 ahoj, prosim ta, dnes rano sa mi pustilo spinenie, tak predpokladam ze mi do vecera dojde ms... aj ked nerozumiem potom, preco test vysiel pozitivne :((( tebe sa to nahodou nestalo? nevies ze ci by som mohla byt tehu aj napriek tomu?

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana dnes rano som zacala slabo krvacat... :((( asi je po tehu :(((

sunny15
22. nov 2012

@lienka19881 moja,niektore zeny mozu mat slaby menszes aj pocas tehu...ak to nie je silne a testy budu nadalej pozitivne tak nic sa nedeje...daj vediet ako to dopadlo...

lienka19881
22. nov 2012

@sunny15 no volala som doktorovi, tak povedal, aby som dosla, ze ma vysetri... tak mi zobral krv, ze zajtra si mam zavolat pre vysledky a podla toho dalej budeme pokracovat, ale ze podla neho to je normalna ms... tak ja tomu nerozumiem, ze preco mi ten test vysiel pozitivne... :(( on povedal ze sa to niekedy stava.... :( no tak dlho som sa veru netesila :(((

ivanaliana
22. nov 2012

@lienka19881 cozeee?...to ako vazne?....moja uvidis zajtra...este nezufaj 😉 ...Aj ja som bola dnes na gynde.Robila mi aj sono...ale nic tam zatial nevidela,tak asi aj ja v nedelu dostanem.Nebudem si radsej ani test robit zajtra...pockam,ci pride.Vraj sa mame pokusat este 3 mesiace ...ak nebudem tehotna,tak to zacne riesit ☹

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana tak to ma mrzi... hej uz za 3 mesiace? mne povedal ze sa mame pokusat do leta, a potom ak nic, tak to zacne riesit.... ja sa ale uz na cele to snazenie okolo toho vykaslem... este ked ma ms prist vtedy kedy ma, tak sa to akosi da zniest... ale ak 4 dni meska a ak este aj test vyjde pozitivne a hned na druhy den ta mrcha dojde, tak to je dost zaberak na psychiku... prestanem si sledovat ovu, sexik budeme mat vtedy, kedy chceme, nebudem na sebe pozorovat ziadne priznaky a celkovo sa na to vykaslem... lebo uz som z toho celeho na nervy... jeden den sa tesim ze sa to podarilo a na druhy den zacne ms... :(

ivanaliana
22. nov 2012

@lienka19881 a uz sa ti teda spustila riadne? ☹ ...No vies, ja mam uz onedlho 32.Povedal mi,ze keby som mala pod 30,tak by to riesila az po roku.Ja sa uz 3mesiace pokusam a tak mi dala este dalsie 3...a potom mam prist.Ja som z toho tiez riadne hotova 😢 ...Ja si neviem ani predstavit,ze by som to mala este par rokov riesit...ja uz nemam tolko casu a ta nadej je stale mensia...som z toho vsetkeho dost smutna.Dnes ma uz aj dost pobolieva maternica...urcite ju dostanem...citim to ☹ V dalsom mesiaci skusim ten ovu test...zatial som si len ratala plodne....Ak by ani to nepomohlo...tak sa uz na to vykaslem a necham tomu volny priebeh...

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana no uz to vyzera ze to bude normalna ms, nie je to este, ale urcite sa to do vecera pusti... aj doktor pri vysetreni povedal ze to vyzera na menstruacnu krv...
jaj aha tak to preto, ja mam 25, tak preto povedal ze az po roku sa to bude riesit... ja este pockam do zajtra, ale uz ani nedufam ze by z toho mozno nieco mohlo byt... co som si pozerala na nete, tak to mohlo byt to biochemicke tehotenstvo, ze ms meska, aj test je pozitivny, ale potom zrazu mrcha pride... lebo ze to embryo sa zle vyvijalo, takze s nim priroda a telo poradilo samo....
tiez uz kaslem na to, idu vianoce, silvester, lyzovacky, prestanem to riesit a bude :(
budem ti siiiiilno drzat palce, aby neprisla.... silno silno...
och keby mi som vedela tie vysledky uz dnes, aspon by som sa mohla silno opit... takto to bude musiet pockat do zajtra 😀

ivanaliana
22. nov 2012

@lienka19881 presne to som ti chcela napisat,ze by to mohlo byt to bio.Ako som bola vcera vesela,tak som dnes smutna ☹ ...za teba aj za mna...hned by som si aj ja daco supl 🙂 ...no budem musit pockat kym nedostanem...ale ta chut je tu uz dnes 😀

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana tak chut mam aj obrovsku 😀 skoda ze nebyvame v jednom meste, pockali by sme do nedele, kym by ti to prislo (ale silno verim ze nepride!!!) a supli by sme nieco poriadne 😀
ale tak aspon jednu vec z toho vidim pozitivne... ak to bolo to bio, tak to asi znamena, ze ovulacia prebieha, ani nemam zrasty, aj priatel ma spermijky v poriadku, len sa proste vajicko neuhniezdilo... takze to chce len cas 🙂

sunny15
22. nov 2012

@ivanaliana
@lienka19881 presne tak...ak ma zena pod 30 rokov rieši sa to po roku marneho snaženia a po 30-tke po polroku-lebo tam je uz plodnost trošku znížená...ale to predsa nič neznamena ked sa po polroku ci roku nepodari...nejake percento potrebuje na počatie bábätka aj 14-15mesiacov a su uplne zdraví 😀 😉 takze klud baby 😉
lienka ja s tym co prezivas mam skusenosti-min.roku v lete som si robila testy pred mrchou a boli vsetke pozitivne-tak som zasla za dr.nakolko som uz pred 2rokmi mala spont.potrat v 8.tt-chcela som mat istotu ze je vsetko ok. a dr.mi presne v den ms uz videl gest.vak aj ked zo zac.mi tvrdil ze este nebude nic vidno len vysoku sliznicu...vsetko sa zdalo byt ok.akurat hnusna sestricka mi povedala a to ste naco prisli tak skoro???chcete zas potratiť...a akoby to zariekla a este v ted den som zacala krvacat-dostala som mrchu napriek // a pozit.usg...skratka sa to neudržalo a odišlo s ms-trapila som sa dost ale potom o 6mes.nato som otehotnela a mala som bezproblemove tehu 😀 😀 takze hlavu hore kočky 😀 onedlho sa tie // znova objavia...inac vrelo odporucam pit v case ovulky a par dni po nej caj z alchemilky alebo caj na otehotnenie od L.Mojžišovej 😀

sunny15
22. nov 2012

@lienka19881 a ešte niečo-je vždy lepšie ze si o fazulku prišla tak skoro a ze odide s mrchou ako keby si o to male prišla trebars v 10tt ci aj neskor...to by bola ovela väcsia bolest a sklamanie-keby si uz bola s tym malym zžitá a videla si ho trebars na usg a tak...a nehovoriac o tom ze by si podstupila kyretáž a mala by si si dat od snž pauzu 3mes. a takto sa mozte hned snž a co ty vies mozno uz to vyjde teraz v decembri a budes mat septembroveho drobca ako ja 😉 drzim palceky 😀

lienka19881
22. nov 2012

@sunny15 mas pravdu, ja som s tym aj zmierena, aj mi je jasne ze je lepsie ak je to takto skoro... Len clovek sa snazi pol roka, potom mu jeden den vyjde pozitivny test, vsetko je uuuuplne super a na druhy den toto... :( no nic, zavolam este zajtra o vysledky a potom zahajujem sexikovanie bez ovu testov a pozorovania sa 🙂 a snad sa to podari 🙂 a dakujem 🙂

ivanaliana
22. nov 2012

@lienka19881 som si odskocila troska hlavu vyvetrat.No mozeme si spolu dat v nedelu o rovnakom case aspon 😀Urcite mi pride...ved som dnes bola na tom sone a aj na prehliadke...tak by videla aspon tu sliznicu...alebo citila ten krcok 😀D...ale nepovedala ani slovicko ☹ ...No som zvedava ako zajtra dopadnes...ak nie,tak hlavu hore a ideme do dalsieho kola...nic ine nam ani neostava...Asi budem behat po byte v korzete a podvazkoch...aby som draheho navnadila a ani jeden den pre istotu nevynechala 😀

lienka19881
22. nov 2012

@sunny15 a caj z alchemilky sa nepije clen do ovulky? Ja ho pijem od prveho dna ms po ovulku... To som vycitala z netu od ostatnych bab, ktore to tiez tak pili...

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana ja som bola tiez v obchode, a tolko hluposti som nakupila, co mi ani nie je treba ale urobila som si radost 🙂 tsk potom v nedelu pis ze uz si ides dat, dam si aj ja 😀 tak to aby si behala v podvazkoch cely mesiac 😀

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana a velku nadej tomu zajtra nedavam, uz som s tym zmierena, ze nic z toho nebude... Nevadi, budeme sexikovat dalsi mesiac ostosest 😀

ivanaliana
22. nov 2012

@sunny15 dakujem za povzbudive slova 🙂 ...aj ja som uz raz mala spont.potrat...bola som v 10tt. a mala som vtedy 21rokov.Bolo to stresne bolestive...ale osud to tak zariadil a asi to tak malo byt...este som nebola pripravena.Inak si aj myslim,ze som mala posledne tiez biochem.tehotenstvo.Po ovulke som mala teplotu 37,5 az do menstruacie a silne bolest v podbrusku...mrchu som dostala o 3 dni skor ako zvycajne a silno som krvacala a mala aj velke krce...Test som si vsak nerobila...tak je to len moja domnienka

ivanaliana
22. nov 2012

@lienka19881 tak dufam,ze si si aj ty bola kupit tie podvazky😀...Ja normalne ani uz chut na sex nemavam...ked je to take ,ze musim 🙂

sunny15
22. nov 2012

@lienka19881
@ivanaliana budem vam držat palčeky baby 😉 a inat to biochem.tehu sa stava velmi casto...len mnohe zeny ani len nevedia ze co to je...a preto tomu nevenuju pozornost...

lienka19881
22. nov 2012

@sunny15 no ono je pravda ze keby sme sa nesnazili tak si ani testik nerobim a myslela by som si, ze je to normalna ms, len trocha oneskorena... Len takto viem ze tam ten maly hajzlik bol, ale sa neudrzal 😀

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana v lidli take nemavaju 😀 len som nakupila koooopec sladkosti 😀 no u nas to je tak, ze mna musi moja polovicka prehovarat, lebo on by to rad kazdy den aj dva krat, ci sa snazime o mimi alebo nie 😀 a mne sa casto krat tiez nechce, ale ked uz teraz bojujueme o mimi tak sa na to vzdy dam ukecat, aspon raz denne 😀

ivanaliana
22. nov 2012

@lienka19881 no tak to asi nemavaju...len dake bombardaky som tam z casu na cas vdela 😀 Ja tiez prave vyzieram cokoladu...nuz co ine mi ostava...ked si ani za jeden dat nemozem 😀U nas je to tak,ze nam sa uz nechce obom 🙂 ...alebo ked aj hej,tak nikdy nie sucasne 😀

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana ja si dam zajtra dva, jeden za mna a jeden za teba a tym zahajim nove kolo snazenia 😀 no ja sa prave cudujem, lebo priatel ma uz 32 a hovori sa ze chlapom po 30tke sa uz velmi nechce... A on furt... Asi je nejaky divny 😀 ale aspon ho nemusim prehovarat ked mam plodne dni 😀

ivanaliana
22. nov 2012

@lienka19881 tak to je dobre...nech sa zatial vysanti...lebo ak sa zadari,tak ho bude cakat dlhy post 😀

lienka19881
22. nov 2012

@sunny15 mozem sa este spytat, ty si pisala, ze ti lekar vravel, ze na sone nebude vidiet nic, len vysoku sliznicu... Mne dnes lekar pri vysetreni povedal ked robil sono,ze sliznica je stredne vysoka... Nevies co to znamena? Ja som sa v tom strese zabudla spytat... Je to dobre ci zle? Ako viem nieco o tom, zle ona sa odplavuje s ms a potom v prvej polovici cyklu narasta... Ale neviem ze co znamena stredne vysoka... Moze byt prave v tom problem, ze sa neuhiezdilo prave kvoli tomu ze nebola vysoka? 😅

lienka19881
22. nov 2012

@ivanaliana 😀 no veru... To si neviem predstavit ako to vydrzi 😀 a ja som si uz vcera citala clanok ze sex v tehotenstve... No opak sa mozme vratit k normalu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre