Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
1. dec 2012

@ivanaliana hmmm tu pisu, ze nepouzivat sliny ako lubrikant... Len mi vzdy zaciname tak aby som draheho nejako nastartovala, ze ... 😀 myslis ze to moze sposobovat nejaky problem? Ved pri samotnom sexe sa tie sliny potom zmiznu nie? A nie je ich tam predsa az tak vela... 😀no a asi budem draheho sprchovat pred sexikom studenou vodou 😀
No veru, nenavidim to obdobie medzi ovu a ms, to sa vzdy zacnem pozorovat a kazde co i len drobne pichnutie je urcite uhniezdovanie a podobne myslienky 😀 a ta mrcha mrchava aj tak vzdy dojde.. 😒

ivanaliana
2. dec 2012

@lienka19881 uz to tu na MK jedna baba rozoberala...mne sa to zda tiez zvlastne 😨 ...ved bez toho by to ani neslo 😀 ...ked uz seminko plava tam kde ma,tak tych slin ...tam uz dako nebude 🙂 No ty si presne ako ja...ale asi sme taka kazda jedna co sa snazilkujeme 🙂 ...Dufam vsak,ze tento mesiac budu tie priznaky opodstatnene 😉

lienka19881
2. dec 2012

@ivanaliana no dufam aj ja, ze uz konecne budu mat tie priznaky realny dovod 🙂 inak mne sa dneska objavili papradky na testery, tak uz sa asi blizi ovulka, tak sme hned na to skocili 😀 snad plavci doplavaju az do ciela 😀

mackad83
2. dec 2012

@lienka19881 Ahoj no mrcha neprišla a to je už nedela tak som zvedava čo bude dalej držím silno palce nech sa vam to podarí od gyndi som dostala aj ovu test tak sa už neviem dočkat kedy ho použijem 🙂

mackad83
2. dec 2012

@ivanaliana tak dufam že ovulka bude silná a plavci budu šikovný a doplávaju až k cielu tak držím palce moc silno

lienka19881
2. dec 2012

@mackad83 neboj urcite ho este do vianoc pouzijes a hned sa aj zadari, ved vianocke kolo musi byt 100%-tne 🙂 a dokedy od vyvolavacky ti ma dojst mrcha? Nehovorila ti doktorka?

ivanaliana
3. dec 2012

@ivanaliana @mackad83 Ahojte babule 🙂 Ja som si dnes bola tiez kupit ovu testik...kupila som si ten co sa robi z mocu...zo slin som nezohnala,tak hadam daco ukaze 🙂 Dako cez vikend by som mala mat ovulku...uz sa neviem dockat.Prave si popijam pol litrak alchemilkoveho cajiku...aaaach aka pohoda 😉

ivanaliana
3. dec 2012

@lienka19881 som dala moje meno miest teba 😀...tak este raz 😀Ahojte babule Ja som si dnes bola tiez kupit ovu testik...kupila som si ten co sa robi z mocu...zo slin som nezohnala,tak hadam daco ukaze Dako cez vikend by som mala mat ovulku...uz sa neviem dockat.Prave si popijam pol litrak alchemilkoveho cajiku...aaaach aka pohoda

lienka19881
3. dec 2012

@ivanaliana 😀 ahoooj moja 🙂 u nas bola akurat kamaratka s rocnym syncekom, tak som ho aj ponosila na rukach nech sa na mna prenesu vitaminy T 😀 tak dufam ze som nakazena 😀 no veru pekne popijaj, nech sme tehu tento mesiac obidve... 🙂 mne ako sa vcera ukazali tie papradky, tak sme sa pre istotu mojkali dva krat, aby sme to poistili 😀 a mojkajte sa aj pred ovu, kedze popijas grepovy dzusik, hlieniku by mali byt dost, a teda by mohli plavci vydrzat v tebe aj 3 dni 🙂 to som citala ze ked sa z takehoto podari, tak vacsinou su to dievcatka 🙂 mne je to jedno co bude, keby sa to uz podarilo, bola by som najstastnejsia na svete... ale tak tajne v srdiecku by som chcela dievcatko 🙂

ivanaliana
3. dec 2012

@lienka19881 ano ,anoooo...aj ja by som chcela dievcatko 🙂 ...ale na draheho hram,ze urcite to bude chlapec 😀 No my sme uz snazilkovali vcera...dnes asi nic nebude,lebo laska je na cestacha a pride az nocou ☹ ...ale zajtra urcite budeme 🙂 Aspon kazdy 2 den do ovu a potom budeme nonstop 😀 ...ani na WC ho nepustim 😅 Pocuj moja...a ty kolko toho grepoveho vypijes za den?...a pijes ruzovy...alebo biely grep?

mackad83
3. dec 2012

@lienka19881 vravela že do 10 dni tak som zvedava

lienka19881
3. dec 2012

@ivanaliana ja vypijem tak pol krabice za den... a pijem bud cerveny alebo ruzovy... a minule som bola v obchode a udreli mi do oci grepy, tak som si dva kupila a zjedla ich len tak 😀 a myslim ze u mna to zabera, lebo minule sa ma drahy spytal po mojkani spyatal, ze ci sme pouzili nejaky lubrikant, a ja ze nie, ze preco... lebo ze sa mu zda ako keby hej 😀 tak u mna to asi ucinkuje 😀 mas pocit ze u teba nie?
no veru treba znicit tych nasich muzickov 😀 moj drahy by chcel tiez chlapceka a ja sa tiez tvarim ze ano, ale radsej dievcatko 😀

beru3nek
3. dec 2012

ahoj holky, můžu se zeptat na co pijete grepový jus?

lienka19881
3. dec 2012

@mackad83 tak potom daj vediet ked dorazi 🙂

lienka19881
3. dec 2012

@beru3nek ahoj, no je to taky babsky recept, co sme odkukali od ostatnych snaziliek... je dobre ho pit pred ovulkou, zvysuje tvorbu plodneho hlieniku a tym vytvara lepsie prostredie pre spermijky, aby mohli v zenskom tele vydrzat co najdlhsie 🙂

beru3nek
3. dec 2012

@lienka19881 : jo ták, díky. Tak že bych taky vyzkoušela 🙂 Jak dlouho se snažíte?

lienka19881
3. dec 2012

@beru3nek no teraz je to nas 8 pokus, minule sa aj zadarilo, ale bohuzial sa vajcko neuchytilo, takze odislo s meskajucou a silnejsou ms.... ale nevadi, podarilo sa raz, podari sa znova 🙂 a vy?

beru3nek
3. dec 2012

jo a já minulý měsíc jsem si připadala teda naprosto těhotně, prsa bolely. Spíš bradavky, tlak nízkej, pak jsem začla špinit, jsem si říkala, ha hnízdění a nakonec přišla po 3 dnech mrcha. Nikdy se mi to nestalo, jen když jsem čekala Adámka, s tím špiněním. To jsem s tím moc nepočítala, že by to nemělo vyjít tak snad to teď všem vyjde a vánoce budou kouzelné 🙂

lienka19881
3. dec 2012

@beru3nek ja tiez verim tomu ze nas pod stromcekom caka ten najkrajsi darcek zo vsetkych 🙂

ivanaliana
3. dec 2012

@lienka19881 no ja neviem veru este...mne mrcha len vcera doznela 🙂 ...tak som zvdava.Prave sa zberam do obchodu...dake grepy pozriet 😀

beru3nek
3. dec 2012

@beru3nek : a to si měříš teplotu, nebo sis dělala test? Nějáký čaj nebo něco na podporu bereš? Já si říkala, že začnu s kontyhelem, když do unora se nepodaří. Rodičák mi končí koncem července a do práce se nemám kam vrátit. Tak držím pěsti, ať najideš brzo //

beru3nek
3. dec 2012

jéje to píšu sobě 😀

@lienka19881: a to si měříš teplotu, nebo sis dělala test? Nějáký čaj nebo něco na podporu bereš? Já si říkala, že začnu s kontyhelem, když do unora se nepodaří. Rodičák mi končí koncem července a do práce se nemám kam vrátit. Tak držím pěsti, ať najideš brzo //

beru3nek
3. dec 2012

@lienka19881 : my teprve pojedem 2. cyklus, zítra snad skončí mrcha. Adámek se nám povedl po vysazení HA na druhý pokus, byla jsem jak pohnojená asi. TO jsem vůbec nečekala a možná i proto, že jsem s tím nepočítala... Psychika je mocná v tomhle

lienka19881
3. dec 2012

@ivanaliana 😀 😀 no chod pekne nakupovat... 😀 ja od zajtra zacinam s ananasom 😀 😀

lienka19881
3. dec 2012

@beru3nek myslis meranie BT a testy kvoli ovu? ja pouzivam ten tester kde ti ukazuje plodne dni pomocou slin... na meranie BT som moc leniva a ovu testy z mocu idu strasne do penazi... ci myslis tehu test?
no pijem kontryhelovy caj, aj kvapky femigard beriem, kys. listovu, zinok... no ale ak sa tento mesiac nepodari, tak to vsetko vyskusam este jeden mesiac, a ak ani ten, tak od noveho roka sa na to vsetko vykaslem a jedine co budem brat bude kys.listova... lebo ozaj mozno ze sa aj nedari pretoze sa moc snazime...

ivanaliana
3. dec 2012

@lienka19881 grepy kupene?...Pocuj...teba kolko stoja tie ovu testiky zo slin?...lebo ja som si dnes kupila z mocu a je ich tam 5 za 5,80...co sa mi nezda az tak vela

ivanaliana
3. dec 2012

@lienka19881 grepy kupene bez otaznika 😀

beru3nek
3. dec 2012

@lienka19881 : a ananas je na co ? 🙂 Já zatím mám jen listovku. Ovu poznám podle hlenu, ale jistá přesně na den si nejsem, no zatím to ještě tak nehrotím, to přijde tak za dva měsíce kdyby se nedařilo. Ten femigard mi přijde fajn i kontryhelový čaj chci testnout, když to nepůjde samo hned

lienka19881
3. dec 2012

@ivanaliana tak to je v pohode... v bratislave som bola v troch lekarnach a vzdy mi tam dali 5v1 za cca 10 ecok...a to mi prislo hrozne vela... ten tester zo slin to vyzera ako ruz... ja som to kupila za 10 ecok a mozes to pouzivat non-stop... proste to len naslinis a vidis vysledok... potom to utries a mozes pouzit znovu... vyzera to asi takto
http://www.otehotnenie.sk/product/ovulacny-test...
len tu na nete to je 2x take drahe ako som to ja kupila v lekarni... ale su nan zmiesane nazory, niektore zeny su s nim spokojne, ine vobec, lebo ze im to nic neukazovalo, alebo ukazovalo ako chcelo... ja patrim k tym spokojnejsim... ale je to asi individualne u kazdej... aj vtedy ked mi vysiel pozitivne tehu test, tak mi tam ukazovalo papradky ako pri ovu, lebo ked si tehu, vyjde ti pozitivny aj ovu test (zevraj 😀... zo skusenosti ostatnych snaziliek 😀)

lienka19881
3. dec 2012

@beru3nek ananas ze je dobre jest po ovulke, zevraj pomaha k uhniezdeniu vajicka 😀 ale co je na tom pravdy neviem, to su zasa len take rady uz uspesnych snaziliek 😀 ja uz skusam ozaj vsetko, mne aj keby povedali ze mam zjest dazdovku aj tu by som zjedla ak by to pomohlo 😀 no a ked tie grepy a ananas nebudu fungovat, aspon papam vela vitaminov a budem zdrava 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre