Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m_atil_ka
27. dec 2012

Tak dievcata aj mne to vyslo 🙂)) juchuuuu tesim sa velmi

beru3nek
27. dec 2012

@vendy1407 : to je ještě brzo, zkusila bych za pár dní znova. Já měla po HA cykly asi 35, tak jsem to měla dost rozházený. Tak držím pěsti 😉
@ivanaliana ,@lienka19881 : taky jsem si dneska říkala, jestli bychom se neměli přesunout. Kdy jste měli holky poslední MS? 7. 1. já ještě nepůjdu ,to u mě srdíčko vidět nebude. Je tak v 7 tt. Já když na sebe koukám do zrcadla, přijde mi že jsem jiná. Asi jsem prdlá 😀 Bála jsem se, že to na mě pozná dneska tchýně, ale zatím dobrý . Já mám TP 5.9. Což nechápu, když jsem měla termín s Adámkem 16.9. podle dr. a poslední MS mám na den stejnou bez 3 let.

ivanaliana
27. dec 2012

@m_atil_ka srdecne GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 ...tak vitaj v klube🙂Ako dlho ste sa snazili?

beru3nek
27. dec 2012

@m_atil_ka : gratulace veliká, to byl tak šťastný měsíc, co. Neskutečný holky 😀
Jo a můj chce druhýho kluka 😕

m_atil_ka
27. dec 2012

@ivanaliana dakujeeem 🙂 neuveris ale podarilo sa absolutne na prvy krat 🙂))

m_atil_ka
27. dec 2012

@beru3nek dakujem moc moc 🙂 na prvy krat krasne 🙂 mi si to prekvapenie chceme nechat az na porod a nechceme vediet co to bude. Tento mesiac bol naozaj plodny 🙂)) juuuj nech sa nam dievcata dari

m_atil_ka
27. dec 2012

@beru3nek mali by sme si vytvorit diskusiu s nazvom porod septeber 2013 🙂 mne to vychadza na 2.9

ivanaliana
27. dec 2012

@beru3nek Ja som mala poslednu MS 26.11 a TP mam podla netu 2.9..Ja budem toho 7.1 na zaciatku 7tt a 15 dni meskania MS.No neviem veru ,preco ti to tak inak vyslo...Inak je to riadna sranda,ze sa to podarilo u teba presne v tom istom case 🙂 Asi je to fakt vsetko osud.Inak vcera bolo v spravach,ze babatka roku 2013 budu stastne...lebo bude rok hada.

ivanaliana
27. dec 2012

@m_atil_ka tebe to vychadza presne ako mne 🙂

ivanaliana
27. dec 2012

videla som tu uz diskusiu august 2013...mohli by sme sa supnut aj tam...lebo teoreticky aj tam este spadame 🙂 ...Lenka nasa ma este termin v auguste

ivanaliana
27. dec 2012

@m_atil_ka tak to je super 🙂 ...nam na 3x.Tento december bol fakt riadne stedry 😉

lienka19881
27. dec 2012

@ivanaliana mne vychadza 29.8.2013 🙂 a tebe? 🙂

m_atil_ka
27. dec 2012

@ivanaliana tak ked uz to budeme mat vsetky potvrdene treba dat link a prechadzame 🙂 a odkial si?

m_atil_ka
27. dec 2012

@ivanaliana ja som stale nemohla uverit ze by sa to na prvy krat podarilo 🙂 to su tie dlhe zimne vecere 🙂)))

ivanaliana
27. dec 2012

@lienka19881 mne 2.9.2013 🙂

ivanaliana
27. dec 2012

@m_atil_ka Banska Bystrica...a ty?

ivanaliana
27. dec 2012

@m_atil_ka nam Mikulas doniesol...vtedy som mala plodne dni 🙂 🙂 🙂 ...a prevdepodobne aj ty 🙂

lienka19881
27. dec 2012

@m_atil_ka gratulujeeeeeeeem 🙂
@ivanaliana @beru3nek baby no neviem ako vy, ale ja som taka nafuknuta, ja stale prdim 😀 😀 😀 😀 😀

ivanaliana
27. dec 2012

@lienka19881 ja som tiez presne toto mala 😀 😀 😀 ...ale uz sa to dako ustalilo....nastastie 😀 😀 😀 😀

lienka19881
27. dec 2012

@ivanaliana no mna to drzi uz asi tyzden 😀 boze take to je neprijemne 😀 😀 dufam ze to rychlo prejde 😀

m_atil_ka
27. dec 2012

@ivanaliana ja viem presne ze to bolo 10.12 🙂)) ja som z Bratislavy

ivanaliana
27. dec 2012

@lienka19881 neboj nic...urcite reaz prejde...aj ked mozno az o 9 mesiacov 😀 😀 😀 A inak ziadne ine priznaky nemas?Mna stale boli to podbrusko...take pichanie a prsia ma nebolia,len bradavky mam strasne citlive...tie ma bolia na dotyk

ivanaliana
27. dec 2012

@m_atil_ka Ja som mala ovulku 8.12...tak asi 9.12 som bola oplodnena 😀 😀 😀 ...tak mi to aj ukazala tabulka na vypocet terminu porodu 🙂

ivanaliana
27. dec 2012

@beru3nek to co je za sebca,ze zas syna? 😀 😀 😀 To tebe malu pomocnicku nedopraje?...on uz ma nastupcu...este tebe treba 😉 Moj mi dnes ze aku otazku dal 😀 😀 😀 😀 ze ci sa uz da zistit,ze ci to bude chlapec 😀 😀 😀 😀

lienka19881
27. dec 2012

@ivanaliana no okrem toho ma bolia prsia a tiez ma bolia bradavky ked si ich stlacim... A inak zatial nic... Tak preto sa mi akosi ani nechce verit ze som v tom 😀

lienka19881
27. dec 2012

@ivanaliana 😀 😀 😀 😀 no si mu mala povedat ze jasneeee, ze keby si isla na sono,uz by mu tam aj pindurika bolo vidno 😀 😀 😀

ivanaliana
27. dec 2012

@lienka19881 hej,hej...ved samozrejme,ze je to prvy organ...co chlapom rastie...este skor ako srdiecko 😀 😀 😀 😀

lienka19881
27. dec 2012

@ivanaliana a niekedy to vyzera tak, ze aj skor ako mozog 😀 😀 😀

ivanaliana
27. dec 2012

@lienka19881 tak toto si presne trafila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzullik1001
27. dec 2012

@ivanaliana mne vyhadza termin 3.9 2012 🙂 tiez bol jezisko stedry 🙂 gratulujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre