Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
23. jan 2013

@lienka19881 ale jasneeee...nestresuj 🙂 To uz v utorok ides?...ale to ubehlo 🙂 Ja este 19 dni 😀

beru3nek
23. jan 2013

ahoj holky,
byli jsme ráno u dr. a máme virozu. Tak jsem ráda, že to není chřipka. Operace odložena, tak nevím kdy nás přeobjednaj.. Malej dneska už řádí a je bez teploty, já se teď vzbudila. Našt. je doma tatínek, tak se postaral. Vzala jsem si panadol a zabral, tak jsem na chvíli použitelná...

@lienka19881 mě taky skoro nebolej a navíc jak je mi šoufl celkově, tak žádné těhu nevolnosti necítím, jak jiný dny..
tak určo to bude ok. samé nervení, co

@lienka19881 : díky, já jsem si vzala na horečku i paralen a teď donesl muž panadol, na kašel taky něco donesl a do nosu pinosol. Tak snad to bude brzo lepší

ivanaliana
23. jan 2013

@beru3nek no len si to vsetko radsej prekontroluj,ze ci to mozes...lebo je to celkom dost problem prve 3 mesiace.Je pramalo liekov ktore su povolene.Tak sa len obaja pekne liecte 🙂

lienka19881
23. jan 2013

@beru3nek tak aspon ze to nie je chripka a ze je manzel doma a postaral sa o vas... Snad budes coskoro fit... No veru, su to nervy, ci je vsetko ok a ci je fazulka v poriadku...
@ivanaliana no veru, ubieha to rychlo 🙂 ale neviem ci mi budu robit aj nejake vysetrenia alebo len zoberu krv... Ale myslim ze len tu krv, ktovie ci tam doktor vobec bude... Na poradnu az tyzden potom 🙂

ivanaliana
23. jan 2013

@lienka19881 tak mozno ti uz bude na poradni zapisovat vysledok z odberu....lebo som to videla na tej knizke,ze je tam taka kolonka 🙂 .Ja mam rovno poradnu a vravela sestricka,ze mam vela pit,ze mi bude brat krv....tak neviem teda,ze ci uz aj tu knizku dostanem....alebo ma bude len skumat 😀

ivanaliana
23. jan 2013

baby to ktora mi posielate srdiecka?...uz mam 2 🙂 ...dakujem krasne :-*

lienka19881
23. jan 2013

@ivanaliana no uvidime 🙂 kazdopadne by som bola rada keby ma lekar aj vystril, ze ci je vsetko ok 🙂 ked ta preskumaju, dostanes knizku 😀

ivanaliana
23. jan 2013

@lienka19881 uz aby to bolo...aby som sa citila ako ozajstna tehulka 😀 😀 😀 ...potrebujem to mat uz na papieri 😀 😀 😀

lienka19881
23. jan 2013

@ivanaliana inak ja sa tiez ako tehulka vobec necitim 😀 ale aaaabsolutne nie 😀 mozno to pride s rastucim bruskom 🙂

ivanaliana
23. jan 2013

@lienka19881 no ta moja kamoska je stihlunka ako ty a jej uz to brusinko pekne vytrca 🙂 vraj uz od 12tt.

lienka19881
23. jan 2013

@ivanaliana no uvidime 🙂 hlavne dufam aby bolo vsetko ok... Mam nejaku zlu predtuchu...

ivanaliana
23. jan 2013

@lienka19881 Leni...to nesmies takto 😖 ...lebo si to privolas.Zase mas depku co?Musis mysliet pozitivne!!!!!!Prec,prec,prec zle myslienky..................!

lienka19881
23. jan 2013

@ivanaliana ani nie depku, len ma hnevaju tie prsia ze nebolia, pozerala som to na nete a vacsina bab pisala ze to bol u nich priznak MA... Tak mam skor nervy a strach ako depku...

ivanaliana
23. jan 2013

@lienka19881 ved ani mnas nebolia kazdy den...raz bolia a raz nie....to este nic neznamena...nekrvacas...a ani ta podbrusko dako brutalne nebolieva....tak sa nemas coho bat 😉

lienka19881
23. jan 2013

@ivanaliana snad mas pravdu 🙂 prepac, ja som strasny stresiar.... ☹

ivanaliana
23. jan 2013

@lienka19881 mne sa nemas preco ospravedlnovat 🙂 ...ospravedlnuj sa babatku...ono to s tebou najviac preziva 🙂 A myslim,ze tvoje stresovanie je normalne...bude z 😉 teba starostliva maminka

beru3nek
23. jan 2013

@lienka19881 ¨: jak píše ivka, žádné negativní myšlenky. Vše bude o.k. dneska tě bolet nebudou, zítra jo. Neboj, vše je v pořádku, já taky nervím, to k tomu patří, že se o ty miminka bojíme, ale musíme věřit, že to dobře dopadne 😉
@ivanaliana : jé, ty už tam máš 9 tt, to letí. Já se taky těším, až si ta dám týdny. Až to řeknem tchánům 😉 ať mě švagrová tady neodhalí 😝

ivanaliana
23. jan 2013

@beru3nek jaaaaj...tak takto to je s tebou 😀 Ja som sa aj cudovala,ze preco to tu nemas 🙂 Ty si teraz v 8tt?

beru3nek
23. jan 2013

@ivanaliana : zítra budu 8+0 😉

ivanaliana
23. jan 2013

@beru3nek tak to by ti na MK ukazovalo tiez 9tt...ja som dnes 8+2tt🙂

beru3nek
23. jan 2013

@ivanaliana : já už přemýšlím, jak to řekneme našim a tchánům. Asi s Adámkem nakreslíme obrázek 😀

lienka19881
23. jan 2013

@ivanaliana @beru3nek babule dakujem za podporu... Esteze vas mam 🙂 ja mam len niekedy obrovsky strach, ze co by sa mohlo stat ☹ uz teraz svoju fazulku velmi lubim 🙂

beru3nek
24. jan 2013

@lienka19881 : taky máme strach, ale určitě to bude o.k. Já si koupila ten duphalac na zácpu a funguje teda spolehlivě, málem jsem nedoběhla 😀

lienka19881
24. jan 2013

@beru3nek 😀 😀 tak to by bol trapas keby si to nestihla 😀 a ako sa citis? Uz ti je lepsie? 🙂

beru3nek
24. jan 2013

@lienka19881 : dneska jo, jsem i bez teploty. Tak bych byla ráda, kdyby už teploty byly fuč. Už se těším po obídku na šlofíčka. Jen teda ten kašel mě hrozně natahuje, to se mi nikdy nestávalo, ale až to předvedu u našich, budu odhalena s těhu 😀

lienka19881
24. jan 2013

@beru3nek oni to este nevedia? 😀 u vas to vlastne este nik asi nevie, ze? 🙂

beru3nek
24. jan 2013

@lienka19881 : ne ne, původně jsem chtěla až do toho screeningu to tajit, ale to asi nevydržím. Tak až půjdu př. pátek na ko a bude to vše ok. tak to řekneme 😉

lienka19881
24. jan 2013

@beru3nek uz sa na to tesis, vsak? 🙂

beru3nek
24. jan 2013

@lienka19881 : si piš 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre