Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
27. sep 2011

@adele15 no zvykla som mat skor, a najviac mi meskala po vysadeni antikoncepcie a to 6 dni...tak pockam nie? 😀 😀 😀 😀 😀 ale ved ja nemam ovulaciu, tak som tehotna urcite ostat nemohlaaaaaa a tie lieky mi urcite ani nestihli vstrebat sa sa do buniek 😎 😎

adele15
27. sep 2011

@labanka a co ty vies, ci motyka nevystrelila a nebola ovulka?! 😀 ja by som si na tvojom mieste ten test kazdopadne spravila a este ked ti chodila ms skor ako na 28. den!!!
a doki ti povedal, ze vobec nemavas ovulaciu alebo ze ten cyklus bol anovulacny?

labanka
27. sep 2011

@adele15 minuly mesiac bol anovulacny, ale ze mi nemoze zarucit, ze sa niekedy neobjavi v roku aj ovulacny, preto mi nasadil take lieciky na "vyrobu" ovulacie a tie maju zacat zaberat az po 4 mesiacoch. lieciky beriem este asi len 10 dni tak neverim, zeby to bolo tym 😝 😝 to by musel byt zaaaaazrak z nebicka 😉

adele15
27. sep 2011

@labanka juuj moja, tak potom aky zazrak?! uuuplne jednoducho sa potom mohlo stat, ze aj bez liecikov bol tvoj cyklus ovulacny predsa!!!!
tak co to prosim ta tie pesimisticke nalady????? testnut treba, uz len pre nasu spokojnost 😀 😀 😀

labanka
27. sep 2011

@adele15 ok milacku tak ja nad tym budem uvazovat, ci sa testnem aspon pre vasu spokojnost 😀 😀 😀 zeby mna konecne postrehlo take stasticko?

adele15
27. sep 2011

@labanka no konecne spravna rec/pismenka 😀 moja!!! urcite sa testni, ved tym nic nestratis a kedze si taky hrozny pesimista, tak ani sklamana nebudes keby nic a keby predsa // tak budes len veelmi milo prekvapena 😉

lenkadovolenka
27. sep 2011

@adele15 kokšo paráda 🙂 gratulirujem 🙂 no my sa tiež chystáme na domček - drahý to spravodlivo rozdelil - ja postavím dom a on kúpi psa 😀 😀 😀 😀 a ešte chce dvojičky a potom druhé dvojičky, že nech to máme rýchlo za sebou 😀

labanka
27. sep 2011

@adele15 asi si ma presvedcila Adi 😀 😀 😀 cmuuuk ale asi az zajtra, dnes chcem este trosku polietat v oblakoch, ze CO AK 😔 xixi 😅

adele15
27. sep 2011

@lenkadovolenka no ved je sikovny, co by si este chcela?! aj psa ti chce kupit! 😀 😀 😀

adele15
27. sep 2011

@labanka ok, tak mas teda jeden den k dobru a zajtra uz konecne testni!!!! bude ocakat dobre spravy 😉 a silno drzat palceky 😵 cmuk

simik22
27. sep 2011

@labanka mojko, prepac, ze sa tu vtieram, ale trosku som si citala tuto temu, lebo my mame probleomov az az.. a nedari sa nam uz dlho otehotniet. ja mavam tiez anovulacne cykly, dost casto teda, ale mne sa to nejak strieda s ovulacnymi. viem to, lebo som par mesiacov chodila ku gyndosovi na folikulometriu, a tam pekne videl ako mi niektoy mesiac narastol pekny folikulik, niekedy zas nic... a to som uplne bez liekov zatial. takze to, ze jeden mesiac nemas ovu, neznamena, ze na dalsi ju tiez nemas.. takze, skus sa testnut a mozno budes sama prekvapena 🙂

labanka
27. sep 2011

@simik22 jeeeej Simik vobec sa nevtieras, si mila ze si sa pripojila k tymto mojim dilemam 🙂 tak ja skusim teda testnut baby moje milunke, mozno fakt budem takto ziiirat 😕 😕

labanka
27. sep 2011

@adele15 Adi tak ja teda dam na teba

simik22
27. sep 2011

@labanka boze tak ti to prajem. viem ake to je cakat kazdy mesiac, ci ten menzes pride alebo nie.. a ked nakoniec nepride, ( sice nie koli tehotestvu, ale koli nejakej poruche 🙂 ), tak zase cakat, aby rychlo prisiel... och jo... tak sup sup, cakame 🙂))

katka2011
27. sep 2011

@labanka tak hned napis aj vysledok testiku nech je tu o jednu tehulku viacej 🙂

labanka
27. sep 2011

@zuzkag2 Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mojaaaaaaaaaaaaaaa kdeeeeeeeee siiiiiiiiiiii? robit test ci nerobit? 😎

simik22
27. sep 2011

@labanka ved za to nic nedas, ked urobis.

labanka
27. sep 2011

@simik22 budem sklamana a tak lietam aspon meter nad zemou kym to neviem 😀 😀

katka2011
27. sep 2011

@labanka moja rob ten testik uz aj 🙂

simik22
27. sep 2011

@labanka mojinko a mozno budes prijemne prekvapena, a este len potom budes lietat ! 😉

simik22
27. sep 2011

@simik22 takto sa dohodneme, idem si ja teraz kukknut moj oblubeny serial, a ked sa vratim, tak chcem vidiet tu napisany vysledok oki ?? 🙂 😵 😵 😵

simik22
27. sep 2011

@labanka takto sa dohodneme, idem si ja teraz kukknut moj oblubeny serial, a ked sa vratim, tak chcem vidiet tu napisany vysledok oki ?? 🙂 😵 😵 😵

simik22
27. sep 2011

boze, sama sebe posielam spravu, no som ja ale .. xixi 🙂

labanka
27. sep 2011

@simik22 pusa moja ja som v roboteeeeeeeee 😀

katka2011
27. sep 2011

@labanka a testik so sebou mas?

labanka
27. sep 2011

@katka2011 nieeeeeeeee nenosim so sebou mamatesty 😀

katka2011
27. sep 2011

@labanka jaaaj tak musime cakat kym prides domkov? ☹

labanka
27. sep 2011

@katka2011 kočeny moje vy ste viac zvedave ako ja....a ja pritom skoro voooooooooobec nie som zvedava.....co tak pockat do zajtra?akurat to bude peknych 6 dni meskania 😵

simik22
27. sep 2011

@labanka no ved my uz dako pockame kym prides domkov. a 5 dni meskanie je podla mna tiez tak akurat 🙂

katka2011
27. sep 2011

@labanka 6 dni meska a ty si netestovala? ja by som zomrela od zvedavosti uz.... ako to dokazes vydrzat ? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre