Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
7. nov 2009

aha-tak to jo-to už tu zkoušel kdosi kdysi-a taky to s ním nedopadlo dobře. 😀
kessy-odpočívej pěkně-maminko!papa beruško-a přidej další fotky..tohle nám nestačí... 😉

mscat
7. nov 2009

aha...no já už taky špekulovala nad tím že bůh ví co psala..

jj ..mě chodí taky všude možně jen zprávičky at hlasuju tam a tam...

kessy:pěkně si odpočin...já ted dám papat malému a jdem si taky lehnout.jakésik mám slabé tělo nějak mi nefunguje..tak jdu taky bordel kašlu na něj 😀 😝

anieanne
7. nov 2009

Taky příznak ? Sedím u noťasu, najednou šílená horkost ve tvářích, včera totéž. A už asi týden mě docela pálí žáha, hlavně večer.. Jo, a nafouklo se mi levý prso 😀 Tak já nevím, si to asi vsugerovávám, chvíli mám pocit, že určitě jsem, pak zase, že určitě nejsem... Blázen, no 😀

kessy11
7. nov 2009

...no moc som si neoddýchla maly mal len také desať minutovky celý den tak som zvedavá aká bude noc, teraz je okupkany napapkaný a tatino sa ho pokúša uspať uvidíme 😀 😀 😀 dneska je celý den nejaký nesvoj, nebolí ho bruško a predsa je taký nervozny no som zvedavá aká bude táto noc...
...idem vyhrabať este nejaké fotky... 😀

mscat
7. nov 2009

anieanne:a nezkusila sis měřit tělesnou teplotu?já totiž mám to stejné...horkost ve tvářích...hlavně večer ale i přes den.já teda mám 37,1 tělesnou 😝

xena1
7. nov 2009

ahojte...ako sa tu mavate?

anieanne
7. nov 2009

mscat:
Tak dle teploměru mám 36,6 C, zoč se ale u mě dá brát jako zvýšená teplota - normálně je moje provozní teplota okolo 35,5 C..

anieanne
7. nov 2009

*což

mscat
7. nov 2009

anieanne:aha....a kolik jsi dpo... 😉

xena:ahojky 🙂 co nové?

anieanne
7. nov 2009

To kdybych věděla 😀 Já vůbec nevím, jak se to měří 😅 Ale zkoušela jsem si nějaký ty těhu kalkulačky, co jsou na netu, a jedna mi řekla, že nejlepší den na oplodnění byl 27.10., druhý 28.10. Takže řekněme nějakých deset až jedenáct dní ?

xena1
7. nov 2009

ahoij mscat...minuly tyzden som bola na folikulometrii,jeden folikul mi krasne narastol a praskol ale co je zaujimave,nasiel mi este jeden vacsi folik...to mi je zahada...
a co ty,ako si na tom s cyklom,ovulkou,mrchou nemrchou???

mscat
7. nov 2009

to bysme byly kdyžtak skoro nastejno.já možná tuším 8.jenže podle jiného grafu to vypadá uplně jinak.kašlu ale na to 😅 😝 a nezkusíš si ráno změřit bt? 😉

xena:tak budeš mít víc ovulací 😉 😉 🙂
noo jáá mám vánoce... 😀 já měla po roce-půl roce ovulaci!!! 🙂
mrchu nemám teda už o srpna 🙂 😝 a
ale mám ovulku jupííí 🙂

anieanne
7. nov 2009

Bt ? To t je teplota, to první ( stydím se ) nevím, co je.. Z čehož jsi určitě pochopila, že neměřila. Ale když mi to osvětlíš, tak zkusím =)

xena1
7. nov 2009

mscat,tak to je uspech...tak tu ovulku treba s mm vyuzit co keby si to potvora zasa rozmyslela 😀
co znamena viac ovuliek?mas s tym skusenost??nikdy som to nemala,aspon o tom neviem..na buduci cyklus nas caka IUI

luciebx
7. nov 2009

anieanne: to si meris teplotu v pipce kazdy rano predtim nez vstanes z postele... 😉 tady se nemusis stydet jsme tu samy zensky 🙂

mscat
7. nov 2009

🙂 🙂 ano bazální teplota...proč se stydíš 🙂 já když jsem sem vlezla poprvní tak sem tu nechápala vůbec nic..o čem se tu holky baví 😀 😀

jasné můžeš zkusit....každé ráno ve stejnou hodinu...v klidu si změřit teplotu tam dole 🙂 asi pět minut tam nechat teploměr.a je to 🙂 ale většinou opravdu ve stejnou hodinku třeba já měřím mezi 8-9 no jak to vyjde 🙂 odchylky jsem nezaznamenala. 🙂

anieanne
7. nov 2009

luciebx:
To bylo jako že se stydím, že to nevím, ne že se stydím jako stydím 😀
A jak by to mělo vyjít ? To se měří nějak hluboko, nebo jen na kraji ?

mscat
7. nov 2009

anieanne:já ho tam vrazím celý 😀 ted nějaké dva tři centáky mi trčí ven 😀 😉 čím hlouběji tím líp 🙂 ale neubliž si ale ani se nemusíš bát...mukksý úd je větší a tlustší 😀 😀 😀

tak mělo by ti to vyjít výš..prostě po ovulaci vyšší teplota..já mám ted druhý den 37..ale bohužel je blbé to že nevíme jaká je tvá normální teplota před ovulací,.

anieanne
7. nov 2009

mscat:
Tak já to zítra zkusím =) Alespoň písnu, kolik mám, a pak můžete házet tipy 😀

mscat
7. nov 2009

xena:nevím jak moc rozumíš grafům 🙂 ale tady jsme náhodou měli 3x sexík 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

ale pak mám ještě jedne graf...ten je celý...tento je jen částečný..
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

a tady až na konci jde vidět že byla ovulace 😀 a když se podíváš po jak dlouhé době sem se jí dočkala tak mazec 😀 😉 uplné překvápko to bylo vážně...

neee bohužel s tím emám zkušenost ale tuším jedna tu psala že měla snad dvě ovulace.ale vubec netuším či je to možné 🙂
aha takže vy jdete na IUI..tak držím pěstičky at se zadaří 😉

xena1
7. nov 2009

neviete ako sa ma korenka???neozvala sa?

anieanne
7. nov 2009

Ehm, teď večer asi nemá smysl se měřit, že 🙂

luciebx
7. nov 2009

aha .. ja myslela ze se stydis hihi... ja si teplotku merila 3x a furt nad 37 a holky me hnaly at si udelam testik a vyslo to.. vubec sem to necekala cece.. ale sem z toho nadsena.. ale sme v zacatcich takze.. uvidime jak se to vse vyvine...
tak hura do mereni..

mscat
7. nov 2009

anieanne:nee vůbec to nemá smysl večer 😉 😉

xena:korenka..nee nevím.

anieanne
7. nov 2009

No, já si jen tak ze srandy zkusila změřit si ji teě, na teploměru bylo 37.4, tak ale teď večer to bude asi dost neobjektivní, když se to má měřit ráno.. I když mscat má pravdu, když nevím, jakou mám teplotu normálně, asi je zbytečný to zkoušet.. Jinak já si dělala test včera, a prd velebnosti.. MS má přijít v pondělí, tak uvidíme..

mscat
7. nov 2009

anieanne:já poprvní taky zkoušela bt večer měřit a byla 37,3...večer to opravdu nemůžeš brát přes noc ti to může klesnout až o kolik stupnu..uivídíš ráno zkus to 🙂

mscat
7. nov 2009

luciebx:na tebe jsem napjatě čekala ve grafech co z toho bude 😉 😉

xena1
7. nov 2009

mscat..grafom celkom rozumiem kedysi som merala aj ja....nadej tam urcite je nechame sa prekvapkat... 😀
drzim palce...ja mam dostat mrchu za 10 dni a uz teraz ma pobolieva podbrusko a to sme boli dnes s kamaratkou v teplom bazene....

mscat
7. nov 2009

no já zkusím testík v pondělí...a jelikož vubec nevím jestli ms dorazí když ju vubec nemívám 🙂 tak budu zkoušet každý druhý den možná každý 🙂 pokud teda se bude držte bt 37 🙂

luciebx
7. nov 2009

na me pritel kazdy rano koukal jak na blazna.. co to nacvicuji kdyz mimi uplne tak neplanujem ze se chceme nejdrive vzit tak sem mu jen tak rikala ze bych si to chtela zacit merit a pocitat ohledne ovulky a tak.. a co se nestalo.. tehu je tu hihi.. nahodicka jako svina.. po tolika letech .. a ono to dojde ted.. kdyz mame za 9 mesicu naplanovanou svatbu haha 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre