Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

domi1988
5. nov 2011

@nativanativa no ja som sa chystala, ze od buduceho cyklu si zacnem merat ale sak ani nemam sancu ked mrcha nedosla.. som sa zmierila s tym ze isto to nevyslo, ale ked ano nedorazila ma to zoziera.. tu na konikovi som nasla rozne pripady, tak ja stale cakam co bude.. stale ratam nejake vypocty ako by to mohlo byt ale nic zaujimave som nevyratala :D pockam cca tyzden a pojdem asi na tu gyndu, robim v nemocnici odbehnem si.. len celkom sa aj bojim, ze pride na nieco co nechcem zrovna pocut.

terezka1631
5. nov 2011

@miriamm11 ahojky, ja mám dnes tiež 27 DC, mala mi dojsť mrcha, zatial ale nič, pocity zvláštne, stále ma nejak bolí žaludok, neviem či si to už namýšlam alebo čo, čakala som dnes od rána a som šťastná že zatial nedošla 😉 uvidíme zajtra, už by som robila aj test ale bojím sa že tam zase nájdem tu škaredú jednu čiarku 😒

nativanativa
5. nov 2011

@domi1988 neboooj , urcite hormony , nesmies si pripustat nic take 😉 😉 , daj vediet priebezne co a ako 😝 😝

domi1988
5. nov 2011

@nativanativa dakujem za povzbudenie.. 😉 jasan, ozvem sa... 😎

nativanativa
5. nov 2011

@domi1988 😎 😎 😎

keenfan
5. nov 2011

@terezka1631 ahoj, tak skus zajtra alebo este lepsie pozajtra testnut..Drzim palce! 🙂

miriamm11
5. nov 2011

@terezka1631 ahoj, ja sa tiez necitim nejako extra vynimocne, ides sa testovat, alebo pockas ci (ne)dorazi ?

terezka1631
5. nov 2011

@miriamm11 neviem či vydržím 🙂 ráno urobím test a uvidím čo na nom nájdem 🙂

nativanativa
6. nov 2011

@miriamm11 asi sa schyluje ... ziadna slava 😖 😖
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

monika2712
6. nov 2011

Baby co pouzivate fertilityfriend, mate zaplatene Vip membership? mne o 7 dni konci a neviem ci sa to oplati predlzit, alebo ci staci fungovat na tom zakladnom... pozerala som o co pridem, tak to vyzera byt OK, len ci uz zo skusenosti viete, ze vam tam nejaka funkcia chyba, kvoli ktorej by sa oplatilo mat to VIPko.

monika2712
6. nov 2011

Ups, chcela som to dat do temy Grafy BT.. pardon 😎

miriamm11
6. nov 2011

@nativanativa ked ti klesne pod tu ciaru dostanes ms? ako to je? idem si zaznacit aj ja...ja sa dnes citim totalne ze dostanem , mam take nervy !!! ani testovat sa nemusim.... 😠 😠

gelinka75
6. nov 2011

baby ja mam uz dva dni pocity na kramy a 2 den ma picha lavy vajecnik... ☹ som 20DC..

nativanativa
6. nov 2011

@miriamm11 neviem ako to je , ale lezim v posteli , prsia ma nenormalne bbolia a mam krce 😠 😠

gelinka75
6. nov 2011

@miriamm11 teplota ma klesnut pod ciaru, ale nemusi, staci ak viac poklesne oproti tomu co sa ti pekne teraz drzi, teda aspon podla toho co som vycitala, ak sa bude drzat 18 dni hore tak si tehotna

nativanativa
6. nov 2011

@gelinka75 ahaaaa , no tak ja uz dostanem coskorooooo , citim to 😠 😠

miriamm11
6. nov 2011

@nativanativa to az tak? ☹ ☹ ☹ chudiatko tak oddychuj, ja idem sa postavit do kuchyne za hrnce...myslis ze ides dostat dnes? nieeeee!!!!! 😠

gelinka75
6. nov 2011

@nativanativa ale u teba by to bola kratka ta LH faza ci ako sa to vola, ta ma byt 12-16 dni najmenej, takze je to divne..ale moze byt vsetko

miriamm11
6. nov 2011

@gelinka75 prave to ze nemam tu ciaru a neviem presne kedy bola ovu, ja mam cyklus minimalne 30dnovy az do 36 takze este vsetko daleko...tak ale nemusela by klesat, nechcemmm!!! 😠

nativanativa
6. nov 2011

@miriamm11 no nic nie je nemozne ... zacinam sa citit na kramy 😝 😝 , ale to je bezne pre mna takto trpim tyzden pred az pokym nedorazi... 😖 😖

gelinka75
6. nov 2011

@miriamm11 ja som tento cyklus uz prestala merat, tiez som zacala ked uz bola zvysena teplota, skusim zas od zaciatku druheho...ja som si uz kupila aj vlozky, akoze nic nebude :D zatial mam len normalne priznaky ako pred mrchou az nato pichanie

nativanativa
6. nov 2011

@gelinka75 moze , u mna je to tak 50 na 50 ...... no v skratke des , nepoznam si niekedy svoje telo , som z toho jelen 😝 😝

kapokapo
6. nov 2011

ahojte baby, priznaky su takme rovnake, ci ste tehu alebo mate pred menstr.Test si robte nasjkor jeden den po vymeskani...Podla mna sa to neda rozoznat, prvy priznak moze byt slabucke krvacanie cca 14 dni po oplodneni....trva 1 az 2 dni, ale nemusi byt... potom ak nedojde menstr. tak sa mozte zacat tesit...
drzim palce🙂

gelinka75
6. nov 2011

@kapokapo no ved to viem, takze moze byt vselico 🙂 pockame si na zazrak a ked nic ideme dalej 😎

nativanativa
6. nov 2011

@gelinka75 mne je nejak blbje ..... , zase ma zalial vytok 😀 😀 😀 😀 , az som si musela vymemnit gatusky 😝

kapokapo
6. nov 2011

Presne tak...ja som sa tak strasne bala ze to nevyjde a teraz som v 6tt🙂)))

gelinka75
6. nov 2011

@nativanativa ty si ale cislo 🙂 a uz to babo zas chces? 😝 tak taketo stavy ako ty pred ms vobec nemavam, niekedy ani neregistrujem, ale niekedy zas ako teraz citim pobilievanie..u mna je to uplne ine

nativanativa
6. nov 2011

@gelinka75 ale dievcataaaaaaaaaa , ved ja nie som a ani nebudeeem 😝 , mam len trochu placlivu naladicku ... tot vse , asi sa pekne obleciem a hops ho do posilky , tam sa aspon vybijem 🙂 🙂

betka20
6. nov 2011

@gelinka75 ahoj nevim co je DC 🙂 ovulacni test jsem si delala, ale byla jen slaba carka, takze nevim zda to koncilo, nebo melo zacit. nemam pravidelny cyklus, takze tezko se ovulace dopocitam :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre