Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
3. dec 2012

@lienka19881 waaaaw...tak to je super,ze je to take trvacne...skoda ze som viac lekarni neobehla 😒 ...takto mi len ostava dufat,ze mam ovu ako normalna zena v strede ciklu...aby mi nahodou nieco neuniklo...takto som sa mohla pre istotu testovat kazdy den ☹ ...Nabuduce (teda ak este dake buduce bude 😝 )...budem trpezlivejsia...a budem hladat pokial ho nenajdem

lienka19881
3. dec 2012

@ivanaliana keby ta lekaren bola blizko tak by som ti ho vybehla kupit a poslala by som ti ho... len je na opacnom konci mesta... a cesta tam mhd by mi trvala asi tristvrtehodku... sak skus pohladat este u vas v lekarnach, a ked nikde nenajdes, tak si niekedy najdem cas a zbehnem ti tam 🙂

beru3nek
3. dec 2012

mě vůbec nedošlo, že máte eura a říkám si, jé to je u vás ten ovu test levnej 😀 . No tak to je fakt, když už by to pomoc nemělo na těhu, tak vitamíny jsou taky dobrý

lienka19881
3. dec 2012

@beru3nek 😀 😀 no keby to stalo 10 korun, tak to by som ich mala doma desiatky 😀

ivanaliana
3. dec 2012

@lienka19881 no to si zlata 🙂...tak tento mesiac si hadam vystacim aj s tymi co mam...ale urobim si prieskum po lekarnach

beru3nek
3. dec 2012

a ještě nevíte jestli femigard se sežene i v lékárně? Nebo jen přes net?

ivanaliana
3. dec 2012

@beru3nek tak to neviem veru...
vsetky baby z MK...co ho beru... ho maju z netu.Uz som to aj ja zistovala

beru3nek
3. dec 2012

@ivanaliana : díky, jsem myslela že využiju šeky před lékárnu 🙂 a jak dlouho se snažíte?

mackad83
3. dec 2012

@lienka19881 no jasne že dám vedieť čo nové dúfam že bude všetko v poriadku

ivanaliana
3. dec 2012

@beru3nek ale tak mozno maju...treba to obehat 😉 ...len mne to nikto nepotvrdil,ked som zistovala.My sa snazime teraz 4mesiac a pevne dufam,ze je to mesiac posledny 🙂

lienka19881
3. dec 2012

@mackad83 dufam aj ja a drzim palce 🙂

lienka19881
3. dec 2012

@beru3nek ten femigard sa v lekarni asi neda, aspon som o tom este nepocula, ze by si ho niektora kupila z lekarne... Ja som ho tiez objednavala z netu

lienka19881
3. dec 2012

@ivanaliana no a dufam ze uz ti ho buduci mesiac ani nebude treba 🙂

beru3nek
4. dec 2012

dobré ráno,
u nás nasněžilo, tak bude aspoň nějáká změna, ale do oběda máme asi po sněhu. Je to jen poprašek a máme tady nulu.

@ivanaliana : tak držím pěsti, ať to na vánoce vyjde 🙂 Já byla těhu před 3 lety na vánoce, ale jak jsem měla trochu rozhozenej cyklus a špinila jsem, tak jsem o tom neměla páru.

@lienka19881 : díky, to je ročník narození v přezdívce? Je ti stejně jako bráchovi 🙂

lienka19881
4. dec 2012

u nas v bratislave tiez snezi, ale hned sa to aj topi, takze mame mokre cesty 🙂
@berunek ano, rok narodenia, 1988, a ta jednotka tam je preto, lebo ked sa som sa chcela raz registrovat ako lienka1988, tak taky nick tam uz bol, tak som si dala lienka19881 a odvtedy to tak pouzivam 🙂
no babule dnes by som mala mat ovulku, tak hned ako prideme s drahym z roboty, ideme na to 😀 snad sa zadari 😀

lienka19881
4. dec 2012

ups zle som ta oznacila 😀 oprava @beru3nek 🙂

ivanaliana
4. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek Ahojte babule🙂 Aj tu u nas v BB snezi...rano padal polystyren a teraz len take paperie zaletuje.Uz by mohlo byt konecne leto 😀

lienka19881
4. dec 2012

@ivanaliana no veru by mohlo 😀 ja moc zimu nemusim 😀 aj ked lyzovanie je super 🙂

ivanaliana
4. dec 2012

@lienka19881 Nech si tam pada na horach...v meste mi sneh netreba 🙂 ...teda az na Vianoce...tie mam rada bielunke.Ja snowboardujem...ale pri cenach skypassov sa na svah az tak casto nedostanem.

lienka19881
4. dec 2012

@lienka19881 dnes som sa nudila, tak som len tak behala po nete, a samozrejme som si pozerala snazilkovske a tehu clanky a nasla som toto http://baby-web.topky.sk/Clanky/a4030-Tehulka-L... ... boze normalne som si poplakala.... ak sa budes nudit, tak si to precitaj, ale nezacni hned citat, ale chod na koniec strany a tam to je po tyzdnoch rozpisane...

lienka19881
4. dec 2012

@ivanaliana och poslala som to sama sebe... 😀 tak kukni o jeden prispevok vyssie 🙂

ivanaliana
4. dec 2012

@lienka19881 ok...idem to omrknut 🙂

lienka19881
4. dec 2012

@ivanaliana no kukni... obdivujem tu mamicku... ja by som sa uz zrutila...

ivanaliana
4. dec 2012

@lienka19881 no veru...ja aj ked nieco v take vidim v telke...tak obdivujem kazdu jednu maminu,co sa takto suzuje...a aka dokaze byt silna...Ja neviem,ci by som to dokazala

beru3nek
4. dec 2012

@lienka19881 : tak tfuj tfuj, ať to klapne 🙂
@ivanaliana : já bych brala zimu jen pár dní kvůli prckovi, ať si užije sáně. Za mě taky, ať je jaro a my už chodíme s pupíkem 🙂

lienka19881
4. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek ach baby taka som nahnevana... Prisli sme s drahym domov z prace a tak som mu naznacovala ze by sme sa mohli mojkat, lebo ze dnes mame najvyssie sance a on ze nechce ze je unaveny... Cely mesiac to chce kazdy den dobrezenie 3 x denne a akurat ked mam ovu tak on ze nechce... Teraz odisiel na futbal, pride az neskoro vecer, ze potom mozno nieco dame, ale to uz podla mna aj budem mat po ovulke... Och taka som z toho smutna... Vcera nic, dnes nic, mam chut sa na to cele vykaslat... Hlavne ze ja ako hlupa popijam caje, dzusy a ine hluposti len aby sa nase sance zvysili a on sa nevie raz prekonat... 😢 😢 och 😔

mackad83
4. dec 2012

@lienka19881
@ivanaliana Ahojte babule musim vám to napísať tak dnes som si len tak zo zvedavosti spravila teh. test a bola som prekvapená mala som na nom // čiakočky 🙂 tak neviem čo to má znamenať ved podla gyn. som ovulku nemala a tá mrcha stale mešká už 6 den v piatok idem na sono neviem sa dočkať len sa bojím že to je zase len klam ☹

beru3nek
4. dec 2012

@lienka19881 : nevěš hlavu, i 3 dny před ovu vydržej spermie, pak jsou to holčičky prý 😀 Nebo 24 hodin po ovu, tak ještě zítra je šance, nebo dneska až se vrátí. Tak držím pěsti 🙂. U nás je to dost obtížné se sexem, přítel chodí z práce většinou večer, to já už kolikrát spím a když máme chutě ráno, tak s prckem v zádech to moc nejde. Já mu neříkám, kdy mám ovu, měl by pocit, že musí a to já nechci. Tak to o víkendu něják navlíknu, malej bude na hlídání u babi.
@mackad83 : tak držím pěsti ať je miminko tam kde má být

lienka19881
4. dec 2012

@mackad83 jeziiiiiis to by bolo uzasneeeee 🙂 no nebudem ti gratulovat kym to nie je iste, ale tak potichucku gratulujeeem🙂 no mozno sa doktorka mylila, alebo to proste bude len maly zazrak 🙂 to by bolo supeeer 🙂 daj nam tu foto testiku, nech sa potesime 🙂

lienka19881
4. dec 2012

@beru3nek no prestanem mu to aj ja hovorit... Lebo ma to ozaj prestava bavit... ☹ on je unaveny, ale to ze ja sa cely mesiac dopujem vsetkym moznym, len aby sa nam to podarilo tak to mu je jedno... Viem ze je sice sanca ze spermie vydrzia aj dlhsie, ale nejako sa mi nechce v sebe vzbudzovat nadej... Och no zly den mam dnes ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre