Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
10. feb 2013

@megan1 nie nie urcite nie, to by mi lekar urcite povedal, ale povedal ze je to ok... Lebo ja som tu toxoplazmozu prekonala niekedy v minulosti, ani o tom neviem, moje telo si s tym poradilo samo a v krvi mi ostali uz len protilatky... Horsie by bolo keby som ju mala pocas tehu, ale chvalabohu to tak nie je 🙂

beru3nek
10. feb 2013

@lienka19881 : no musím se dr. zeptat. To vím jak jsi psala s tou krví. Já se taky lekla, jak jsem se utřela odkud to teče. Jen nevím, jestli je to ze zácpy, nebo hemeroid. To něják nepoznám 😒

lienka19881
10. feb 2013

@beru3nek a ked ides na wc tak tlacis nejako silno? Mozno to bude hemoroid ako u mna...

beru3nek
10. feb 2013

@lienka19881 : docela jo, mě to teď jde těžko 🙄 . Tak zase beru ten duphalac nebo jak se to píše. Vidíš, jdu si vzít rovnou

lienka19881
10. feb 2013

@beru3nek no mozno to je teda z toho ze silno tlacis... Uvidis ako sa to bude dalej vyvijat ale urcite to dr. povedz...

beru3nek
10. feb 2013

@lienka19881 : no člověk má pak strach jít na záchod, tak hezké odpo. Jedeme s prckem k babičce.

vendy1407
11. feb 2013

Ahojky, nejak tu nestíhám chodit, jen mám dotaz, zítra mám jít poprvé do poradny, ale přes víkend mě chytla nějaká viróza a ještě dnes mě bolí v krku, mám se raděj odhlásit?Mám donést i moč, tak si jen řikam jestli to nějak neovlivní nějaké vyšetření nebo něco...

beru3nek
11. feb 2013

Ahoj,
@vendy1407 : já bych asi normálně šla, ty výsledky krve by viroza ovlivnit neměla si myslím. Nebo pro klid duše tam zavolej a oni ti řeknou 😉

gabuliatko84
11. feb 2013

@beru3nek ahojky ako sa mas.male rastie ako z vody.inac brusko uz podrastlo?chcem sa opytat ides si dat zistovat co cakas??

ivanaliana
11. feb 2013

@lienka19881@beru3nek Ahojte babule...chcela by som vam niekoho predstavit 😉 Zatial sa volam bublinka a mam od kostrce po hlavicku 5cm 🙂 Stale som sa mrvilo...a tal ma bolo tazko odfotit 😀 Gulka v pravo je hlavicka...gulka v lavo brusinko...a dve gulicky po stranach su moje rucicky🙂

kessica
11. feb 2013

@ivanaliana ♥ ♥ ♥ nadhera 😀

lienka19881
11. feb 2013

@ivanaliana mojaaaaa kraaaaasne je 🙂 uuuplne nádhera 🙂 to je taký krásny zázrak 🙂 a ako dnes prebiehalo vyšetrenie? Už máš aj knizku? 🙂

ivanaliana
11. feb 2013

@lienka19881 ahoj🙂...ano mam uz ak knizku🙂...mozes kuknut moj album 🙂 No sestricka mi brala krv a zistovala ochorenia a tak.Potom ma doktorka pozerala a urobila sono.Vraj je vsetko v poriadku.Male sa tak neskutocne mrvilo...ako taka mala rybka 😀 .Normalne som sa rozplakala od stastia.V pondelok pojdem znova na sono....lebo potrebuje este urobit dake merania.Dnes sa jej to napodarilo.Vraj mi da aj lepsiu fotku potom.Asi zoberiem v pondelok aj draheho...aby aj on videl 😉

sonika84
11. feb 2013

Ahojte, je tuzba po babatku taka silna aby som si mohla vsugerovat tehotenstvo? co ked je to tak bolest v podbrusku, zvyssena teplota, nafuknute brucho....je len nieco o com som citala a zrazu to pocitujem aj ja? ci len moc samu seba pozorujem? vsetkym snazilkam aj uz skoro mamickam zelam velaaaa dobreho 😉 ps: potesilo by ma keby mi niekto napise ze nie som blazon 😕

lila69
11. feb 2013

@ivanaliana - no kraaaasna fotecka, nech len rastie 😉
@lienka19881
@beru3nek Tak baby, ciarka silnie 🙂 vo stvrtok som sa objednala k lekarovi tak uvidim. A potom hned cestujem na hematologiu...
Inak baby tak so nachcipana, nadchu mam, kaslem uplne strasne - nemate nieco overene co si teraz mozem dat???

lienka19881
11. feb 2013

@ivanaliana supeeer 🙂 mne tie merania bude robiť budúci stvrtok, to už je ten screening kde sa dokáže zistiť downov syndróm... Ale dufam že to budeme mať v poriadku 🙂 aj si dostala nejaký balicek? Ja som dostala, bola tam jedna plienocka, kremik na ritku, a tak 🙂 také zlaté to bolo 🙂 no som stastnaaaa že je všetko ok 🙂 tesim sa 🙂

lienka19881
11. feb 2013

@lila69 jeeeej tak zeby dalsia tehulka medzi nami? 🙂 noo som zvedava co ti vo stvrtok povie, na sone to este nebude vidno, asi ti len zoberie krv... Tak hned daj potom vediet 🙂 no ja som sa dopovala cajom s citronom, nemala som odvahu dat si nejaku tabletku... A na nadchu som si kupila v lekqrni kvapky do nosa pre tehotne, ale to mi absolutne nepomahalo, tak som si musela na noc kvapnut olynth, aby som sa aspon par hodin vyspala...

lienka19881
11. feb 2013

@sonika84 ktovie moja... Ak ti mozem poradit, uplne sa prestan pozorovat... Nemysli na to, neries to... A to ci si tehu uvidis ked ti bude meskat ms... My sme mali s babami taketo priznaky kazdy mesiac a vzdy mrchana dorazila... Az jeden mesiac neprisla 🙂 no ale mozno si aj tehu, neviem... Skus pockat ci ti pride ms a ked bude aspon den meskat, potom testuj 🙂

ivanaliana
11. feb 2013

@sonika84 no vsetko tomu nasvedcuje,ze je to tak...aj ked ta psychika je fakt mrcha vec 😉 Kazdopadne drzim palce 🙂
@lila69tak to je super 🙂 GRATULUJEM!...Ja som bola tiez chora na zaciatku tehu a bolo to dost otravne.Ja som sa naparovala nad morskou solou a dr.mi predpisala Sinupret
@lienka19881ano...dostala som aj ja...taku fialovu skatulku...tiez tam bola plienocka,sampon,krem pre babo...prach na pranie,avivaz a este kadeco ine...hlavne vela letacikov a dake zlavove kupony

lila69
11. feb 2013

@lienka19881
@ivanaliana vo stvrtok by som mala byt na zaciatku 5tt, tak to asi srdiecko nebude vidno, ale potrebujem nejaku info ako to vypada, aby som vedela dalej riesit hematologicku, ja si totiz musim cele tehu pichat injekcie na riedenie krvi, pretoze som mala trombozu a aj preto potrebujem aby som mala cim skor potvrdene tehu, inak by som sa tak nesledovala a nestresovala 😉

sonika84
11. feb 2013

@ivanaliana

@lienka19881
ahojte babulky, dakujem vam obom, dufam ze coskoro budem pocut pozitivnu spravu 😉 obom vam gratulujem k tehu, nech vam to prebieha bez problemov a uzivajte si to najkrajsie co zena moze zazit 🙂

lienka19881
11. feb 2013

@ivanaliana prave som si pozerala tvoj fotoalbum, presne taku skatulku som dostala aj ja 🙂
@lila69 budem silno drzat palce 🙂
@sonika84 dakujemeee 🙂 neboj, o chvilu budes aj ty urcite tehulka 🙂 ako dlho sa snazite?

sonika84
11. feb 2013

@lienka19881
par mesiacov, tak troska som aj netrpezliva.....preto si myslim ze uz si nahovaram 🙂, ale tak na dobre sa oplati cakat

lienka19881
11. feb 2013

@sonika84 ja som cakala osem mesiacov 😉

sonika84
11. feb 2013

@lienka19881
tesim sa s tebou, lebo viem aku radost prezivas 🙂

lienka19881
11. feb 2013

@sonika84 dakujem🙂 a kedy ti ma prist ms?

sonika84
11. feb 2013

@lienka19881
cakam ju v piatok, tak uvidime, na testik sa mi zda skoro. Zajtra idem po prvy krat k novemu gyn. lekarovi na preventivku. Myslis ze mu mam povedat nieco? alebo mam cakat a potom objednat az po meskani MS?

lienka19881
11. feb 2013

@sonika84 podla mna mu len povedz ze sa snazite o babo, mozno ti urobi sono, aj ked takto skoro by tam videl len zvysenu sliznicu... Ved potom ked ti bude meskat a testik bude pozitivny, tak sa ti oplati ist az tak tri-styri tyzdne po meskani, aby na tom sone nieco videl... Ale urcite mu spomen ze sa snazite, mozno ti da aj nejake rady 🙂

sonika84
11. feb 2013

@lienka19881
tak mu to spomeniem, uvidim co povie a mas pravdu mozno nejako poradi 🙂

lienka19881
11. feb 2013

@sonika84 tak budem silno drzat palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre