Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

korenka
autor
26. okt 2009

no,baby...............zle je 😢 😖 😒 😠 ☹ ................dnešok si zapamätám určite!!!
už som kludnejšia,ale poobede som šla pešo po daždi,úplne zúfalá,vyrevaná...................
no,dr. bol úplne profík,je to známy,takže sa ku mne správal super,bola som u ňho vyše hodiny,čítal si všetku dokumentáciu a zrazu našiel veľmi záhadnú vetu na prepúšťacej správe po laparoskopii spred roka aj pol,že mám len jeden vajíčkovod priechodný,ľavý a folíky som mala doposial na pravej strane...a ja som nič ani len netušila,takže mi ide porobiť všetky kopletné vyšetrenia z krvi,horm.profil,no a aj zase priefuk ale ambulantne,čo bude omnoho viac bolieť 😒 ,no a ak sa náhodou potvrdí,že nemám ani druhý vajíčkovod priechodný,tak som neplodná a môžem ísť rovno na IVI do Martina,a to stále nieje isté................ach jáj,prečo práve ja?????????
bola som hneď u kamošky s dvojičkami,tak mi urobili náladu,som si ich povarovala,prebalila,nakŕmila,kočíkovala...to bola super terapia...
ale baby,bojujeme ďalej,čo mi iné zostáva,že?
idem už spať,som totálne vyčerpaná,papa

andy2306
27. okt 2009

korenka-jak jsi o tom nevěděla,to ti neřekli doktoři?to je chyba!je mi to moc líto,ale ted jsi v dobré lékařské péči zdá se a pomůžo ti.uvidíš,že brzy si pochováš svoje miminko,nejen dvojčátka od kamarádky.to ti tady všechny ze srdce přejeme a doufám,že to bude co nejdřív.myslím na tebe... 😉

andy2306
27. okt 2009

HOLKY-HLÁSÍM:
KESSY JE UŽ V PORODNICI,VE 4H ji odtekla plodová voda a už se rozbíhají kontrakce.držme ji všechny moc palečky 😉

mscat
27. okt 2009

ahojte
takže kessy držím moc pěstičky at ji to bolí co nejmín 🙂 😉

my dnes v noci měli premiéru 🙂 Přesně na malého 2 a půl roku 😉 spal malý v noci bez plynky.Já z toho měla hrůzu,protože moc pije před spaním a ráno plyna uplně nacuclá že ji můžu vážit na kila 😀
a jsem nadšená...moc mě potěšil prostě se nepočůral 🙂 Nedala jsem mu tolik pít,o půl 2 ráno jsem ho posadila ještě na záchod a pak až ráno.Tak jsem fakt moc ráda že to tak zvládnul.Je to prostě můj šikula..měla jsem nachystané oblečení náhradní a všechno ale super 😉 🙂
tak a konečně ušetříme na plynách 😀

cambina
27. okt 2009

ahoj 🙂
kessynko... držíme palce 😵
korenko..teda, tak to je fakt síla... jak je možné, že nic ti neřekli, že nic s tebou nedělali... to je opravdu neuvěřitelné 😠

andy2306
27. okt 2009

cambi-já taky nemůžu věřit tomu,že to nevěděla...to je hrůza,že to tak nechali ☹ ☹ 😠
jak ty se máš,co nového?vzkazy kessynce vyřídím.chudina-ta si ted asi užívá... ☹
my jsme dnes nechali nastřelit terince naušničky,tak je to ted krásná princezna,pořád se na ni musím dívat,jak ji to sluší.
hezký den holky

magua
27. okt 2009

korenka : je strasne, ze si to doktor nevsimol pre rokom a pol... 😠 😠 😠 verim, ze ostatne vysetrenia budu pozitivnejsie ako tento nalez a ze to vsetko prekonas az do stastneho konca, kedy uz budes drzat vytuzene babatko... si jedna z tych, ktore si naozaj babatko velmi ale velmi zasluzia. Si silna bojovnicka, takze verim ze to vsetko zvladnes... drzim palce
kessy : drzim palceky, aby to vsetko dobre dopadlo a co najrychlejsie si mala drobceka pri sebe 😉 😉

andy2306
27. okt 2009

holky-tak ta kessy se asi pěkně trápí,chudinka naše!ve čtyři ráno už bolesti-a je půl paté odpoledne apořád nic.chudato..doufám,že je vše v pořádku.žádné zprávy zatim nemám,ani nečekám že při bolestech bude psat..to by byla moc dobrá 😉 určitě dám vědět,no pokud ale porodí po půlnoci,tak vám dám vědět až ráno,jo? 😉

korenka
autor
27. okt 2009

mne po laparoskopii povedali,že je všetko o.k.,že som úplne zdravá a tip-top pripravená na počatie!!! 😠
a ďalej som nemala prečo riešiť niečo,a ku mojej dokumentácie som sa dostala prvý krát min.týždeň vo štvrtok,keď mi po ňu bol manžel,lebo na včera som ju potrebovala.Ale aj tak by mi nič nepovedala tá veta... 😒
však ešte nemám nič potvrdené,teraz som už u odborníka,tento lekár sa zaoberá čiste len sterilitou,nedonosením a pod.,takže kartu mám teraz u ňho.Bud.týždeň v stredu idem ráno na krv a potom na 4DC mám prísť zase na krv,včera mi moja dr. spravila citológiu a keď budem mať zo všetkého výsledky,pôjdem na priefuk vaječníkov ambulantný....takže tento rok už nestihneme počať 😢
a od dnes beriem lieky na zníž.schopnosť štít.žľazy,preto som asi v poslednom období dosť neprirodzene priberala a len do brucha,ostatné mi naopak rapídne schudlo,tak hádam mi pomôžu a vrátim s ak pôvodnej postave 😵

korenka
autor
27. okt 2009

kessy,moc držím palčeky,nech ste hlavne v poriadku!!! 🙂

andy2306
27. okt 2009

korenka-je mi to strašně moc líto-to neni ani možné.už se to mohlo dávno řešit,kdybys to bývala věděla.tolik ztráty času...musím byt naprosto vyřízená,chudátko naše!!!!!!každopádně-dva měsíce do konce roku-to neni až tak hrozné.a pak už to půjde....já věřím,že rok 2010 pro tebe bude opravdu zlomový 😉

andy2306
27. okt 2009

ZPRÁVA OD KESSY:
AHOJ,VOLÁM SA SAMKO,NARODIL SOM SA DNES V 16:35H, SOM KRASNY A MAM 3650 g A 52CM,MAMINA TO ZVLÁDLA NA 1🙂)
KESSY-MOC MOC MOC MOC GRATULUJU ŠIKULKO NAŠE!AT JSTE ZDRAVÍ A BRZY DOMA!MÁME VÁS RÁDI. 😉

cambina
27. okt 2009

kessynko...moc gratuluji a Samkovi všechno nejlepší v životě

flyangel
27. okt 2009

ahoojteee 😀 😀
Kessy moja krasna to je super spravicka 😀 😀 Srdecne blahozelam a zelam Vam vela zdravicka a stasticka...tak sa rychlo zotav a sup k nam na konika aby si sa pochvalila fotkami maleho Samka 😀 😀 😀 😀 😀
juuuj ja sa taaaak tesiiiiim 😀 😀
Korenka moja...je mi luto ze ta takto zanedbali...ale ja verim ze vsetko dobre dopadne a tento odbornik vam pomoze ku vytuzenemu bábenku

korenka
autor
27. okt 2009

keeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyy,moc gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!! 🙂
aj mne písala sms,po hodine po pôrode,asi bola fakt silná maminka,keď tak rýchlo napísala,tak tešíme sa na správičky!!!díki za sms a Samkovi prajem veľa zdravíčka,nech sa mu na tomto svete páči. 😅

marta222
28. okt 2009

Aj ja sa pripájam: Kessy - veľmi ti gratulujem 😉 a Samkovi prajem všetko dobré, aby bol zdravučký, poslušný a robil mamine len radosť. A teším sa na fotky 🙂 🙂 🙂.
Zdravím aj ostatné dievčatá, pekný deň.

andy2306
28. okt 2009

ahoj Marti-jak se máš,co ta bylinkářka?byla jsi už i u doktora?doufám,že je vše v pořádku.a špatně ti nebývá?já v tuto dobu min.rok---hrůza 😝 😝 😀
korenka-taky mi došla sms hodinu po porodu!to si myslím v te euforii posílá každá mamina hned chlubící sms že už.. 😉 já jsem ještě měla zalepené oči z narkozy,ale už jsem rozesílala sms 😉 kessy pozdravy vyřídím.

marta222
28. okt 2009

Ahoj Andy2306, no už som bola 2x u bylinkárky - povedala mi, že zatiaľ to vyzerá dobre. Ale ešte mi neodporučila ísť ku gynekológovi kvôli tomu sonu (podľa menzesu som cca v 7 týždni) - takže ešte som nebola, chodím zatiaľ do práce. No, doteraz mi nebolo zle, ale dnes ráno ...
Keď som sa zdvihla z postele, tak ma vrátilo naspäť - akýsi závrat som mala, ledva som sa doplazila na WC - zo 2 razy som zvracala. Tak som sa dovliekla do roboty a sedím tu ako päť korún. Ale myslím, že už je o čosi lepšie, síce keď som sa napila vody, tak ma trošku naplo. Idem skúsiť niečo zjesť, možno to pomôže. Uvidíme, ako to bude pokračovať... Pravdepodobne si budem musieť vybaviť nejakú PN-ku. A vy ako? Dievčatká poslúchajú? Terezka už má náušničky - tak už je parádnica, však?

andy2306
28. okt 2009

marti-jak je ti zle,je to vlastně dobře,ale nezávidím ti to a jsem ráda,že tuhle etapu mám za sebou.bylo mi zle od rána do večera-hrozně,ale nezvracela jsem a to je na tom to nejhorší,že to nešlo.tak jsem si kolikrát přála abych... 😝 aby se mi ulevilo-ale za 7týdnů,co mi takhle bylo,jsem zvracela jen 1x..snad to nebude tak zlé a zvládneš i to zvracení.
To si určitě vyřid neschopenku-zvlášt v prvním trimestu je třeba byt opatrná,nemít stres-a zvlášt ty po tom co tobě se stalo.hlídej se... 😉 já věřím,že všechno tentokrát dopadne dobře a těhotenství skončí 40týdnem narozením krásného miminka- 🙂 moc ti to přeju.
Ano-poslouchají,nemám zatim co negativního napsat.Jsem na mateřské spokojená-a už jsme si aj s mojím říkali,že snad i to třetí--no uvidíme,uvidíme... 😉nejvíc se mi líbí oni dvě pohromadě-terezka na ni hledí s takým obdivem,víská a piští jen co ji uvidí ségru 😀je sranda jich pozorovat.doufám,že si z ní terezka nebude brat příklad anezdivočí nám,protože zatim je to klidné děceno 🙂 no naušničky jsme zvládli-jen já zas trapka-sem bečela.se mi tam smáli-no nemožu za to.já tak prožívám i očkování 😒 ale ono to jde nějak samo nebo co 😀 😀 ted jsem vyhrála na aukci haničce dárek na vánoce-opicu,které vemeš banán a ona se začne rozčilovat-bude mít radost. 😉 vánoce na krku,tak už mi to v hlavě zase šrotuje,co pod stromeček...ale radši bych teda brala léto a teplo.
a ty sem chod častějc,at víme,co nového...slibilas 😠 😉

marta222
28. okt 2009

Pamätám si, ako som ťa pred rokom utešovala, že keď ti je zle, tak je to vlastne ako píšeš, dobre - že bábätko by malo byť v poriadku. No, ja práveže neznesiem, keď mi je zle, keď nejde zvracanie samo, pomôžem si prstami (dúfam, že nevadí niekomu takýto podrobný opis a ak áno, ospravedlňujem sa). Ale, najedla som sa trochu a myslím, že je to už oveľa lepšie.
No, veď to, dúfam, že sa mi tehotenstvo už konečne podarí dotiahnuť do úspešného konca a dočkám sa zdravého krásneho bábätka 😉 . Ale, ešte mám pred sebou dlhú cestu.
Tak, to ma teší, že ti dievčatá robia radosť a ešte by sa vám hodil nejaký "malý chlap", keď uvažujete aj nad tretím. Páči sa mi, keď je veľká (alebo aspoň väčšia rodina), vždy je to také milšie a veselšie. Ja by som tiež chcela mať aspoň 2 detičky, no ale ktovie. A ešte v mojom veku 🙂 . Uvidíme... Ako sa hovorí: "Keď Pánboh dá, aj motyka strelí."

andy2306
28. okt 2009

marti,přesně tak.uplně všechno se naplánovat nedá..to je jen taká moje představa.já ted nemůžu byt těhotná,prý bych už radši neměla byt vůbec po dvou císařech,ale tak za 6 nebo 5 let to možná zkusíme,pokud lékař řekne,že můžeme!no-já bych radši zase holčičku 😉 mě by nevadili ani čtyři holky.ale samozřejmě že je to jedno..hlavně zdravé-to bez debaty.
máš před sebou dlouhou cestu-to je pravda-ale věřím,že to zvládneš a tentokrát i užiješ!no rodina s jedním dítětem nemůže byt tak veselá jak s kopou dětí-to vidím už ted 😀 já jsem si taky loni pomáhala prstem do pusy-ale čoveče ani to nepomohlo.já prostě neumím zvracet! 😀

m.o.n.i.k.a
28. okt 2009

Kessy mooc, moooc, moooc gratulují, jsi moc šikovná, že jsi to tak krásně zvládla , Samkovi hodně moc zdravíčka 😵 😵 😵

lyzenka
28. okt 2009

gratulujem Kessy a jej Samkáčovi... 😉

mscat
28. okt 2009

kessy velká gratulace k Samkovi...at ti dělá jen samou radost a je zdravučký.tak moooooc se těším na fotečky a že už to máš za sebou!!! 😵 😵 super... 😉

duha82
28. okt 2009

Kessynko gratuluji 🙂 přeji moc, moc zdravíčka a lásky! At je Samíček zdravoučký, hodnoučký at krásně roste a dělá Vám jen samou radost 🙂 🙂 jsi statečná šikulka kočko 🙂

andy2306
29. okt 2009

HOLKY,nevím jestli mi někdo bude schopný poradit,ale zkusím to:
po šestinedělí sjem stále krvácela,tak mi dr.napsal antikoncepci pro kojící matky,po které se vůbec nekrvácí-no a nebo pořád.bohužel jsem byla ten druhý případ,krvácela jsem ještě do půlky září-takže tři měsíce po porodu.antikoncepci jsem vysadila-přestala jsem krvácet.po měsíci došli normální měsíčky,které skončili min.týden ve čtvrtek-a dnes po týdnu co skončila mrcha,jsem začala krvácet zas (neni to červená krev-spíš hnědá-pardon za takový detajlní popis).ale nevím co to má znamenat,tohle ni nikdy nedělalo.u kojení to bývá prý nepravidelní,ale tohle se mi nezdá.a už 14dnů mi bývá často také mdlo,točení hlavy-občas se mi aj žaludek zhoupne.fly-ty si taká odbornice přes toto,co myslíš že to může byt?dávám se po porodu teprv dohromady,hormonální výkyv nebo nějaký problém?doufám,že ne-jsem jich v šestinedělí měla už tak dost.

magua
30. okt 2009

Kessy gratulujeeeem ku syncekovi, nech sa ma v zivote velmi velmi dobre a nech sa mu dari, drzte sa rodinka 🙂 🙂 😉

bubla87
30. okt 2009

Ahojky, mám prosbu, potřebovala bych poradit, protože už jsem nečťastná. Snažíme se s manželem už dva roky o miminko, ale ač mám ovulaci pravidelnou, tak pořád nic. Svádím to na to, že menžel jezdí na montáže, takže se prostě málo kdy stane, že ovu mám zrovna, když je doma. Minulý měsíc jsme se zrovna trefily do ovulace a tento taky. Minulý měsíc jsem měla týdení spoždění měnstruace, udělala jsem si test, byla tam 2 //, ale ta druhá byla skoro neviditelná, pak jsem to dostala. O víkendu jsem měla ovulaci, manžel byl zrovna doma 🙂) od středečního večera mě je špatně od žaludku, jsem unavená, myslíte, že si mám dělat neděje?? mám trombofílii, tak mě porád vrtá hlavou, jestli mám myslet na to, že se to povedlo a šetřit se, nebo normálně žít a říkat si, že to nic není, že se ukáže co to je..
😎

monky1
30. okt 2009

ahojte, dievcata, dlhsie som sa neukazala

....kessy, aj odo mna obrovska gratulacia, nech ste obaja v poriadku a nech je pre vas tento zivot ako rozpravka 😉 😵 😵 😵

monky1
30. okt 2009

bubla a nebola ta posledna MS slabsia a kratsia? Neskusala si dalsi test? Lebo mozne to je

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre