Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
17. jan 2013

@chrisula dakujem, budem sa snazit 🙂

chrisula
17. jan 2013

@lienka19881 jdu si dat kavicku a male zkontrolovat ukol do skoly🙂papa

lienka19881
17. jan 2013

@chrisula papaaa 🙂

chrisula
17. jan 2013

@lienka19881 papapa lienka 🙂

beru3nek
18. jan 2013

ahoj holky,
hlásím, že máme srdíčko 😀 Těhu prý 7+5, což je dokonce o 4 dny víc 😉 Tak že by to byla holčička 😀 Jinak dr. mě pěkně vyděsil, dobu nic neříkal, hledal. Pak že konečně vidí prcka, jak mám zácpu tak jsou přeplněný střeva a špatná viditelnost. Za 14 dní krev a UZ. Tak jsem moc ráda, hlavně ať je vše jak má 😉

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek supeeeeeer moja, gratulujeeeem 🙂 no ja ked som bola na sone, tak on do toho tiez straaaasne dlho pozeral, uz som myslela ze je nieco zle... a potom zrazu povedal ze no zvacsuje sa vam maternica... a dalsich osem mesiacov v tom bude pokracovat 😀 tak az vtedy mi tak odlahlo 🙂 a super ze uz je aj srdiecko 🙂 ja idem na krv 29.1. , tak uz odratavam dni 😀

beru3nek
18. jan 2013

@lienka19881 : díky 🙂 to je taky za chvíli. Dneska jsem teda hotová, v noci se budil prcek každou chvíli a já od 5 nespala 😝 Už se těším, až si ho veme babička a já si odpočinu. Jdeme s mužem na véču dneska 😅

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek teeeeda bude romantika? 😀

beru3nek
18. jan 2013

@lienka19881 : to nevím 😀 spíš si nacpem pupky a usnem u telky 😀 Já teda nemám chuť moc na nic 😝

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek 😀 😀 tak to bude teda romanticky vecer 😀 ja teraz tiez nemam chut vobec na sexik, dufam ze po prvom trimestri sa to zmeni 🙂

beru3nek
18. jan 2013

@lienka19881 : mě povídej, zrovna dneska měl muž nějákou narážku. Tak uvidíme, snad bude přežranej a k ničemu nedojide 😀 Nemám chuť a i se bojím, aby se tam něco nepoto... I když by nemělo

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek mne povedal gyndos ze pokial nie su ziadne problemy, tak sa kludne moze 🙂 teda samozrejme ziadna divocina.... 🙂

beru3nek
18. jan 2013

@lienka19881 : jasný jen tak jemně, aby se dodělaly vlásky 😀 My jsme zpátky z véči, tak jsem se v tom porejpala, rozmyslela si co chci pít a už jsme doma 😀 Nevím jak u vás, ale u nás zima jak v Rusku. Tfuj

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek no tu je to uplny des, cosa tyka pocasia... Bratislava uz treti den bojuje so snehovou kalamitou... A dnes tu aj straaasne fuka... No a manzel ako, je prejedeny, ci bude sexik? 😀 😀

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek inak nemas foto fazulky? 🙂

beru3nek
18. jan 2013

@lienka19881 : no nekecej, kalamitu máte? Nám nasněžilo asi před týdnem a teď je hrozná kosa, brrr. Vítr jak na sibiři. Teď tady má kamaráda, takže pohoda 🙂 Mě je pořád hrozná zima, nemáš to taky? Předtím hic a teď furt kosa, brrr

beru3nek
18. jan 2013

@lienka19881 : nemám 😒 Bylo to strašně špatně vidě, ty naplněný střeva házely stíny. Říkal dr. ani srdíčko mi neukázal. Tak snad za 14 dní. TO doufám, že bude i fotka, ať můžu dát tchánovi k narozkám fotku 😀

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek no veru, dnes mali aj vlaky niekolkohodinove meskanie, cesty zasnezene, vietor silny, no katastrofa... Mne je tiez stale zima, hned ako lahnem pred telku zakryvam sa dekou 😀 tak mas dnes klud, ked je zamestnany kamaratom 🙂

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek aj ja dufam ze ked pojdem najblizsie, tak uz bude mat moj dr. tlaciaren 🙂 tak to bude krasny darcek 🙂

beru3nek
18. jan 2013

@lienka19881 : jsem si musela dát do vyhledávače, co je tlaciaren 😀 Minule mě dal v 9 tt, nebo jsem mu o něj řekla, te´d nevím. Dávaj hříšný tanec, tak budeme koukat, už se těším 😉

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek 😀 😀 u vas je to tiskarna alebo ako? 😀 jeeej ten film aj ja milujem 🙂 ja si pozrem slovensky serial Panelak a potom uvidim co budu dalej davat 🙂

beru3nek
18. jan 2013

@lienka19881 : jo jo, u nás tiskárna. Jsem fakt čučela na to slovo jak trubička 😀 Problémy se zácpou nemáš? Musím nějáké přírodní projímadlo jako sušené švestky vyzkoušet, je to fakt síla. I to břicho mám hrozně obrovský jak je nafouklý 🙄

lienka19881
18. jan 2013

@beru3nek ja som si ich dnes kupila, tiez ich idem papat...no mam tie problemy co som ti pisala, ze som krvacala z konecnika... Ale dnes som uz bola velkej a chvalabohu ziadna krv... Chodim na velku skoro kazdy den, ale strasne tazko to zo mna ide...tak dufam ze tie slivky zaberu

beru3nek
19. jan 2013

ahoj,
@lienka19881 : tak co pomohly švestky? Já si jich dala ráno pár do jogurtu, ještě banán, trochu musli a trochu se mi povedlo, ale žádnej zázrak ještě. Tak asi koupím tu lactulozu, nebo jak se to má jmenovat. Je to přírodní a dr. mi to poradil. Jinak já dneska krásně lenoším, po obědě jsem si dala šlofíčka skoro na 3 hodiny, takže paráda. Jen ještě uklidit by to chtěla, ale jsem tak línáááááááá

lienka19881
19. jan 2013

@beru3nek no ja som tiez dnes bola, ale tiez to nebolo bohvieco, ale aspon nieco 🙂 skusim si ich dat este aj dnes, tak uvidime ze co bude zajtra... Mne kamaratka poradila nejaku jablcnu vlakninu, ze to jej pomohlo ked bola tehu... Tak to skusim... Ja som chcela tiez dnes upratovat, ale este som neurobila ani tuk, na obede som bola u kamaratky, a ako som prisla domov tak len lezim... Tak to je super ze si si oddychla 🙂

mackad83
19. jan 2013

@lienka19881
@beru3nek Ahojte babule ako sa máte som rada že ste tu 🙂

beru3nek
19. jan 2013

@lienka19881 : tak na stýskání ani není moc času, co 😉 Já si užívám, že jsem od 1 sama. Tak přece nebudu uklízet. Muž v práci a malej u babičky, zítra si pro něj jedeme. Jo psylium vláknina, to jsem taky slyšela.
@mackad83 : ahoj, my fajn, co ty 😉 Já v pátek na ko byla a máme srdíčko 🙂 To už půjdeš na screening, ne? Co pupík, už je vidět?

mackad83
19. jan 2013

@beru3nek tak to som rada že je všetko ok ja sa mám už lepšie mám chrípku a bolo to dosť ťažké musím brať aj antibiotiká ☹ tak dúfam že to bude v poriadku a fazulka bude zdravučká v piatok idem na sono a uvidím že čo sa deje na screening idem 31.1 a pupík už vidno 🙂

lienka19881
19. jan 2013

@beru3nek no praveze uz mi je dost smutno, a momentalne ako sa mi menia nalady, tak chvilu mi je smutno, potom som na neho strasne nahnevana ze ma tu nechal, uz je to tyzden a pol co som sama a momentalne mam take krizove obdobie... ☹ jeden alebo dva dni byt sama to je ozaj super, to pride cloveku vhod, ale u mna je to uz dost dlho... Ale vo stvrtok idem domov na oravu, tak sa tesim, konecne budem s rodicmi 🙂 hej presne psylium sa to vola 🙂
@mackad83 ahooj moja, tak to som rada ze ti je uz lepsie 🙂 my sa mame celkom fajn... Ja idem 29.1. na krv a o tyzden na to na prvu poradnu kde dostanem aj tehu knizku 🙂

mackad83
19. jan 2013

@lienka19881 tak ja už prvú poradnu mám za sebou a aj knižku mám tak ja som dala tomu môjmu dnes volno zaslúžil si to staral sa o mňa celý týždeň tak nech sa odreaguje trošku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre