Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lenkaaninka
12. nov 2009

hej aj u mna ale v lavom vaječniku ma pichalo podla ovu 4 dni po možnom oplodnení aj prsia ma odvtedy boleli to mi bolo divné lebo to bolo všetko skoro pred ms
pozri do alb. robila som test dneska predchvilou

xena1
12. nov 2009

testik vyzera nadejne....a citis sa teraz na mrchu,myslim podbrusko a tak alebo nie???

lenkaaninka
12. nov 2009

hej stále ma bolí brucho také nafúknuté mám presne sa citim ako pred mrchou
v skutočnosti je to viac vidieť ale neviem

aj pred týždnom som mala všetky PMS aj nervozna som bola ako čert čo je pred ms u mna normálne
aj si si merala BT?

xena1
12. nov 2009

ja som si meravala predtym par mesiacov ale vzdy som mala teploty ukazkove a nic,dokonca mi v den mrchy stupla...bola som tento mesiac na folikulometrii tak viem ze a kedy ovulka bola dokonca dve...
inak ja som napodiv tento mesiac ani zdaleka nie taka nervozna ako inokedy...ale PMS ako vysity
ty si merias BT?testik mas pekny aj ja som rozmyslala ze testnem mam tam jeden velmi citlivy test uz treti mesiac,ale akosi stale to berem ze normalne dostanem a neverim ze by mi vysiel...tak to odkladam

lenkaaninka
12. nov 2009

aj ja som sa bála ta čiarka nabhla až po 3 min.
nemeriam len posledné dva dni som odmerala pretože ked si tehu tak má byť okolo 37 tak včera som mala 36.8
predvčerom 36.9
ale to je takým lacným teplomerom na jedno desatinne číslo
prvy test som robila 13 dpo citl20 a niečo ozaj slabé tam bolo tak som sa začala tešiť
uvidím ale už sa aj mm teší a povedal že on to na mne videl

xena1
12. nov 2009

teploty su orientacne...testik je v pohodke a ak to aj mm rozoznal tak je to v sucu.... 😀
tak aj idem pracovat...pekny dnik..pa

mscat
12. nov 2009

ahojte holky

soni..hmm ještě nevím...počkám si ještě podle teplot...myslím že se pokusím vydržet až do pondělí. 😝 😅

anieanne:teplotka pěkná.nechceš prosímtě už zkusit test?? 🙂 a jinak k té noci..hmm...tohle já mám téměř pořád 😅 a to asi z toho důvodu že můj magor bývalý dr.prohlásil,že ji mám strašně úzkou jak se mi tam přítel může dostat!!hovado 😅 😝 😀 ..jsem si potom řekla čím užší tím lepší..no ne? 😀
může se to někdy stát...ale jinak až tak sem to měla při těhu 😉 byl problém se mi tam nacpat 😀
a to že máš zácpu taky něco značí!zkus testík nic tim neskazíš a budeš vědět na čem jsi hmm?!

lenkaaninka:nooo...tak myslím že to bude jasné..supeeer paráda 😉 😉 😉 😵 ale ještě pssst..až budou krásné výrazné //.i když myslím že i ted to jde krásně vidět! 🙂

lenkaaninka
12. nov 2009

ahoj mscat

jasné radšej potichučky aby sa to nezakríklo 😎
dr. ti asi závidel že on takú doma nema 😉

a ty kedy máš dostať ms či nevieš??

mscat
12. nov 2009

lenkaaninka:ahojky 🙂
áno áno..at nezakřiknem 😉

beztak jo beztak záviděl... 🙂 ta jeho má určitě rozčvachtanů 😀 😀
a vůbec nemám tušení kdy mám dostat ms 😅 😝 jak říkám...nemám ji už od srpna 😝 ale ted mě už čtvrtý den bolí břicho jak na ms...tak myslím že se to tam připravuje...

lenkaaninka
12. nov 2009

no bud na mimčo alebo na ms a teraz sa to tam rozhoduje 🙂
a prečo nemáš tak dlho ms.??

anieanne
12. nov 2009

mscat:
Já se právě snažím testík co nejvíc oddálit, nechci vidět samotnou čárku 😅
Já to s tím sexem měla prvně, nikdy předtím se mi to nestalo.. Jsem si připadala jak panna 😀

anieanne
12. nov 2009

mscat:
Pořád mě totiž bolí břicho jak před MS, navíc jsem to předtím špatně spočítala, neměla jsem to dostat v pondělí, ale až dneska..

mscat
12. nov 2009

no je to možné..jestli tam třeba zustane nebo mě opustí 😅 😝 vzhledem k té mé nizké sliznici bych se ani nedivila kdyby se to neudrželo...tak to bývá 😝 😒

hmm tot těžká otázka na tu mou ms 🙂 asi kvuli té nízké sliznici...a asi celkově jsem to měla všechno rozházené..vlastně nebyla ani ovu...tak ted doufám..že už se to samo upravilo 🙂

lenkaaninka
12. nov 2009

anieanne aj ja mám mať dnes ms
no deje sa všeličo možno budeš prekvapená 😉
príroda je nevyspytateľná
mna už mama zožiera či som si robila test a hovorím jej že potom až za týžden nejaký najskôr ked nepríde ms
a mm ani nehovorím všetkých to chytilo viac ako mna aj ´ked vedia že to nieje iste

ja som zasa taký dobrý objekt na oplodnenie
doteraz sa stalo par krat že sme spolu spali bez ochrany ale to bolo mimo ovulky a plodných dní
a teraz sa to stalo prvý krát cez ovu....

a to prečo maš tu sliznicu nizko ??

anieanne
12. nov 2009

lenkaaninka:
Taky bych to viděla až tak na příští týden, takovýho 16.11. by bylo ideální datum na dvě čárky ( máme výročí ) =) Na druhou stranu, mscat mě tak nějak namlsala, že nevím, jestli to vydržím 😀

lenkaaninka
12. nov 2009

len doma zavrieť zamknúť a zobrať všetky testy
aj ja som chcela až teraz cez vikend alebo pondelok a nevydržala som
kolkate vyročie máte?
ty si test môžeš urobiť a potom ešte jeden za čerstva v den výročia 🙂

mscat
12. nov 2009

no však anieanne:myslím že by se testík hodill kdybys udělala 😉 😉 😀
ale nechci tě namlouvat...abych pak nedostala já plno škaredých slov že jsem tě na to navnadila a kdyby náhodou tam nic nebylo tak bych to schytala 😅 😀 ☹

lenkaaninnka:tak jsou nedočkaví 😀

tu sliznici nevím proč mám nízkou...asi kvuli injekci depoprovera,,,ta mě to všechno rozhodila. 😝

anieanne
12. nov 2009

lenkaaninka:
Rok spolu =) Nebo pak 20.11., to se bereme =)

mscat:
Neboj, já neumím být škaredá 😉

mscat
12. nov 2009

anieanne: 🙂
vážně..tak to jsem si oddychla 😀 😅

počkej vy se ted berete?? 😕 🙂

podle mých výpočtů....ms mám očekávat 16 listopadu.
a...až 18 listopadu by mi prý test mohl ukázat //. 😝
a 10 listopadu se pravděpodobně začíná uhnizdovat 🙂 ...hmm to mi zrovna klesla o 0,2 stupně teplota...že by?? 😀

anieanne
12. nov 2009

mscat:
Že by to byl tygl ? 😀
Jojo, od zítřka za týden - ou jéé, to bude sranda 😀

mscat
12. nov 2009

anieanne:že by?? 😀

vážně?juj... 🙂 to je super...já si nedokážu představit že bych se vdávala..ne že bych nechtěla ale mám z toho bobky 😅 🙂

a to zařizování kolem toho...co to všechno obnáší??budete mít menší nebo větší svatbu? 🙂

a dej nějaké fotečky...at te víc poznáme 🙂 noo a vlastně kolik ti vubec je ani nemám tucha 😀

lenkaaninka
12. nov 2009

baby som ako na ihlach z vás som zvedava 🙂
to by bol pekny aj svadobný dar veeeeeeru 😎

korenka
autor
12. nov 2009

ahojte,tak andy moja,s dr. niesme nijako vôbec dohodnutí,pretože ma poposielal na kopu vyšetrení,odberov krvi,kultiváciu,citológiu,horm.profil... 😝 a to všetko keď budem mať výsledky,mám prísť za ním,čiže to ešte potrvá nejaké 2 týždne minimálne,až tak mám prísť za ním a bude mi robiť priefuk vajcovodov ambulantne a až tak sa uvidí,či má význam inseminácia,alebo už len umelé-skúmavkové....takže všetko je vo hviezdach... 😵
kessy,Samko je neuveriteľne nádherný,tú foto,čo máš v profile,je krásne,ako ťa obíma...si krásna maminka!!! 🙂

anieanne
12. nov 2009

mscat:
Táákže - v srpnu mi bylo jednadvacet, víc fotek má tady : http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile...

Svatba bude malá, jen my, rodiče a svědci. Čímž nám odpadla velkolepá hostina, a tedy asi nejvíc starostí, i když pro mě je asi největší peklo kytka - pořád ji nemám, taková, co by se mi líbila, stojí nejmíň 1 500,- a to se mi dávat nechce.. Takže jsme zajišťovali jen šaty, fotografa, prstýnky a rezervovali stůl v restauraci ( stylem kdo má na co chuť, to si objedná, žádná menu předem pro všechny )..
Bobky mám taky, hrozně se na to těším, ale nervóza hrozná...

lenkaaninka:
No svatební dar by to byl krásnej, ale myslím, že k výročí ještě hezčí =) Už jsme si sice předem nadělili televizi ( jen malinkou, 107 cm uhlopříčka 😀 ), ale s dvěma čárkama se to nedá srovnávat.

anieanne
12. nov 2009

Hm, tak jsem si udělala test, a po druhé čárce ani vidu, ani slechu... Mno a proto jsem si ho nechtěla dělat 😉

lenkaaninka
12. nov 2009

a kolko si čakala? lebo mne ozaj tak do 5 min. sa až ukázalo
ale zas ked si to vezmeš tak by si prevracala celú svadbu 🙂
ale možno drobec bude už na svadbe s vami a nemusiš ani vedieť
mne pri prvej ukázal test II až ked som bola v nejakom 7 tt to som mala takú nizku HCg

anieanne
12. nov 2009

No ty tři minuty, jak tam písou... Ani teď po nějakých patnácti minutách tam není. Tak uvidíme, třeba =)

mscat
12. nov 2009

anieanne:takže taky mladá!! 🙂 super...mě bylo v červenci 22 🙂 a můj je taky v srpnu 🙂

na tom profilu si vyfocená už ve svatebním co budeš mít? 🙂 krásná fotečka.
kolik je tvojemu?jsem zvědavá že,...ale tak že se už berete tak mě to zajímá 😵 😅

takovu svatbu budu chtít i já...jen my rodina..svědci.
a super s tím jídlem..myslím že to je potom tolik příprav vymýšlet menu ...a zákusky a tak budete mít.
🙂 tak to na tebe budu myslet teda nevěsto 😀 😵

to už je zas 8 dnů chichi 🙂

anieanne:to nevadí..nevěš hlavu....ted bude svatba pak přijde mimi..tak to má být no ne??přece bez svatby nejde mimi 😀 😀

anieanne
12. nov 2009

Jj, to jsou ony =) Příteli je 22.

No ty mi máš co vyprávět, jak to má jít za sebou 😀

mscat
12. nov 2009

jj já vím 😀 😀 hi... 😵 🤐

tak to jste vážně mladí a to mě těší..že to nefrčí všem jen ve třiceti a víc 😀 ...a přítel tě teda požádal o ruku nebo jste se tak domluvili 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre