Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
26. nov 2012

@mackad83 spravne 🙂 do bojaaaa!!!! 🙂))

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 ty si si robila mamatest vsak?...nevies od kolko HCG bol?...tento som mala z DM a bol od 25.Zacala som pit popradsky zensky caj...obsahuje aj alchemilku.

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana hej hej, mamatest som si robila, s citlivostou 10... a ked mi gyndos zobral krv v den ked som zacala krvacat, tak som mala hcg 12,7...

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 aha...tak ak zajtra nepride...tak si pojdem kupit ten test.Ani moc som nemala z rana...tak mozno este daka nadej je.To je riadne na....Ked som sa o miminko nepokusala,tak som mala MS ako hodinky...a teraz ked potrebujem mat pravidelnu,tak mi to zacne lietat ☹

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana este nebud smutna, mozno meska preto, ze uz sa ti tam mala fazulka uhniezduje 🙂 este stale nie je nic stratene... mozno sa ti ozaj druha ciarka neukazala preto, ze si nemala ranny moc a hcg tam nebolo dost koncentrovane... ja som mala ranny a druha ciarka uplne slabulinka, iba duch 🙂 inak ja tiez pijem caj z alchemilky, ale len od 1DC po ovu... zevraj po ovu ho uz nie je dobre pit... ale to viem len z prispevkov co tu baby pisali 🙂

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 ved aj ja som to tak citala...ale po navsteve na zenskom som si bola taka ista,ze nie som tehu,tak som si ten caj dala hned...ale pijem len 1x denne.No uvidime zajtra,ze ako bude.Dakujem za podporu...dobre sa to cita,ze daka nadej tam este stale je

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana neboj, vsetko bude ok, mozno uz si ozaj tehula 🙂 pokial mrcha neprisla, stale je nadej 🙂 pockaj do zajtra a urob si ten mamatest 10 z ranneho mocu 🙂 podla mna by sa tam uz mohol dusik objavit 🙂

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 kupovala si ho v lekarni?...alebo sa da kupit aj len tak v drogerke alebo Tescu napr.?Mam tam dnes cestu a lekaren mam trocha od ruky.

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana no ja som ho kupovala v lekarni... neviem ci sa da kupit aj v takychto obchodoch... a v tescu nie je lekaren? ci to je nie velke tesco? lebo viem ze tu v tych velkych tescach je vzdy aj lekaren...

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 potom aj mna napadlo...ked som ti uz spravu poslala,ze aj tam je 😀

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana 😀 😀 ach ten stres 😀 tak drzim palce a keby nieco nove, hned ma informuj! 😉

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 no veru 😀 ...no idem ja na ten vylet 😉 ...Maj sa pekne zatial 🙂

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana aj ty 🙂 a drz sa! 🙂

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 @mackad83...no baby...tak uz aj u mna je iste to nase VIANOCNE kolo☹

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana oooooch moja to ma veeeelmi mrzi ☹ naozaj ☹ ale podla mna je to preto, aby sa nam to vsetkym podarilo naraz cez nase VIANOCNE kolo 🙂 ja som si povedala ze tento mesiac to proste vyjde a basta!!! pockame si pekne na ovulku, pojdeme sa trosku pomojkat a sup, sme tehotne 🙂 a na silvester uz ani nebudeme moct pit 🙂 proste to tak bude a ziadne ine alternativy nepripadaju v uvahu!!! hlavu hore 🙂

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 No ani u mna ina alternativa nie je mozna!!!No preste neprichadza do uvahy aby to bolo inak...proste nie a nie a nie 😀 Tento mesiac sa ma moj drahy po chlebe! 😀 ...Nic nenecham na nahodu...pekne cajik,dzusik,kyselinka,ovu.testik,BT .ananas a samozrejme vela ,veeeela snazilkovania 😉

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana presne tak! 😀 predsa idu dlhe zimne vecery, takze bude veeela tulkania a mojkania 😀 no a pekne pod stromcekom dostaneme testik s dvomi kolajnickami 🙂 o mesiac sme tehotne 😀

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 Beriem ta za slovo 😉

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 popripade mozeme vyuzit par rad od bab z toho fora, co som ti poslala vcera link 😀

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana priebezne sa ozyvaj ze ako pokracujete v snazeni 🙂

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana 😀 😀 no budeme s priatelom spojeni, az kym sa tehotenstvo nepotrvdi 😀 alebo spermijky v nas zabarikadujeme tmelom 😀

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 Jasneeee...aj ty!...no uz aby nam ta mrcha skoncila...a mimochodom,dnes si idem dat za jeden 😀

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana 😀 😀 daj si aj za dva... jeden aj za mna, ja som si dala v nedelu par poharov vina, za nas obe 😀 no veru, uz aby skoncila, ja mam nejaku silnejsiu ako bezne, asi kvoli tomu biochem. tehu, tak dufam ze uz konecne skonci, nech sa mozeme konecne pustit do boja, nech tento mesiac vyhrame celu vojnu 😀 jooooj nemam rada tento tyzden, ked sa nemozeme snazit 🙂

mackad83
28. nov 2012

@lienka19881 tak snažilky moje ja dneska očakávam mrchu ale zatiak nič v čera som si objednala z internetu kvapky femigard sú dobré na tú mojo ovulku a aj na mrchu aby bola presná tak dúfam že zaberú
@ivanaliana je mi lúto že to nevišlo ale neboj sa nam sa to podarí sme predsa silné a to vianočné kolo bude na 100% tak baby po mrche šup šup do toho zima je dlhá 🙂 😀 😉

lienka19881
28. nov 2012

@mackad83 @ivanaliana ahooj moja, tak to je super ze zatial nic, mozno to sa to aj podarilo 🙂 ja tiez uzivavam femigard, jedna ta flasticka mi vydrzala cca 23 dni, a ma sa to uzivat 12 tyzdnov, tak teraz uz papam stvrtu flasticku a tou skoncim 🙂 ja som s nim spokojna, lebo pri ovu som mala velmi malo hlieniku, a ako ho uzivam, tak sa to zlepsilo 🙂 a popri tom uz poctivo popijam alchemilku aj grepovy dzusik, aj listovku papam, takze tento mesiac sa to proste podari!!! 😀
mne uz konecne pomaly konci mrchana, tento mesiac ma teda dost potrapila, lebo bola o dost silnejsia ako normalne, uz ju mam siedmy den, ale tak dufam ze od zajtra sa uz budeme moct snazit... veru zima je dlhaaaa takze budeme si sprijemnovat vecery a mozno pod stromcekom najdeme testik s dvomi kolajnickami 🙂
inak baby uz sa nejako chystate na vianoce? ja nemam este ani jeden darcek 😀 co idete kupovat svojim polovickam? dajte nejaku inspiraciu 😀
jezis ale som sa rozpisala 😀

mackad83
28. nov 2012

to som rada že si spokojná a dúfam že femigard pomôže aj mne tehotná pravde podobne niesom ovulku som tento mesiac nemala čajík mám tak počkám na mrchu a aj listovku papám poctivo tak ja len dúfam že tie vianoce budú naše naj naj najkrajšie 🙂
@lienka19881

lienka19881
28. nov 2012

@mackad83 no tak to musia byt 🙂 kedy ti ma potom prist dalsia mrcha? mne 16.12.,takze ak by sa zadarilo, tak na stedry den mi to uz bude tyzden meskat, tak to uz aj hadam budem vediet 🙂

ivanaliana
28. nov 2012

@mackad83 @lienka19881 ahojte babule...da sa kupit ten femigard aj v lekarni?...a od ktoreho dna ho treba zacat uzivat?...mozno by som ho aj ja zacala brat 🙂 ...len tak pre istotu 😉 Ja mam mrchu celkom presnu...ale som si nie ista ovulkou...lebo som si nerobila ten ovu test.@mackad83...tak drzim palce...aby neprisla.Ja som bola vcera kupovat stromcek 🙂Mama zatial len jeden darcek...a to pre maminu.S priatelom si kupime darcek spolocny...vstavanu skrinu do spalne 😀

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana ja to kupujem cez net a pride mi to za par dni http://biocare.sk/eshop/produkt/femigard
mrchanu mam tiez presnu, ale tak ublizit mi to nemoze a tiez som si nebola ista ovulkou... a dalsi ucinok toho je ze mi prestali vypadavat vlasy 😀
Joj tak to mas po probleme s tym darcekom 😀 ja neviem nic originalne vymysliet 😀
inak dnes idem priatelovi kupit zinok, aby mal vela schopnych plavcov 😀
@mackad83 stale nic? 🙂

ivanaliana
28. nov 2012

@lienka19881 no lebo ja chcem uzivat hned 😝 ...nechce sa mi este cakat.O tom zinku som aj ja pocula...a vraj aj zvysuje chut na sex...tak ho naordinujem asi aj sebe 😀.Tak a na tom femigarde nie je napisane,ze od ktoreho dna ciklu sa ma brat?...Boze ja snad zkrachujem 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre