Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
20. feb 2013

@beru3nek dakujem 🙂 tak dobru noc prajem🙂

vendy1407
20. feb 2013

@beru3nek no nakonec to byl zatím jen samotný odběr takže pohoda, jen čekat jaké budou výsledky :-/ ... s tím sladkým hnusem to je prý až později.

vendy1407
21. feb 2013

Holky už jste to všechny oznámily?Manžel už to nechce dál tajit, má z toho radost tak se chce radovat i s okolím, takže tento víkend to chce oznámit oboum rodičům. Začínám z toho být ale nervózní, zatím je všechno v pořádku, ale záchytný bod - screening mám až 7.3. tak mám strach aby jsme to nezakřikli... :-/

lienka19881
21. feb 2013

@beru3nek @ivanaliana ahojte babule 🙂 tak môj drobec sa ma dobre, všetko je v poriadku 🙂 doktor bol ale dnes úplne zúfalý, lebo krpec sa straaasne mrvil a hmyril a doktor ho nemohol vôbec zmerať... Po 20 minútach sa mu podarilo spraviť jedno meranie a potom povedal že to vzdava, lebo ze krpec nechce spolupracovať 😀 tak odmeral ze NT je 0.9 a zobrali mi tu krv, o týždeň mam volať pre výsledky... Najbližšiu poradnu mam 11.3. 🙂

beru3nek
21. feb 2013

ahoj holky,

@lienka19881: to bude asi pěkný čiloušek, to vaše miminko. Tak super, že je vše ok. Já mám taky ze zítra strach 😕
@vendy1407 : já si říkala, že jdeš na tu cukrovku něják brzo. Se chodí něják kolem 25 tt mám pocit. My to řekli, ale jen proto že byli ty narozky tchánovi, jinak jsem taky chtěla počkat až po tom screeningu. Mamka mě teda odhalila ještě dřív 😀

lienka19881
21. feb 2013

@beru3nek viem presne ako sa citis... Ja som sa tak citila vcera 🙂 ale neboj urcite bude vsetko v poriadku ako u nas 😉 mozno uz konecne budes mat peknu fotecku 🙂 ja som sa tam dnes skoro pocikala, ako mi tlacil tym pristrojom na mechur 😀

lienka19881
21. feb 2013

@vendy1407 u nas to uz vsetci vedia 🙂 na jednom fore jedna baba pisala, ze ked to nechces nikomu povedat aby si to nezakrikla, to je ako keby si svojmu babatku neverila ze je silne a zivotaschopne 🙂

beru3nek
21. feb 2013

@lienka19881 : no jsem zvědavá, jestli bude nějáká fotečka. Budu určo tak vyhoukaná, že mu ani neřeknu. Nevím, jestli jí dávaj automticky. Hlavně ať je vše ok. Jsem zvědavá, jestli tam bude spinkat, nebo co dělat 😀

lienka19881
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beru3nek
21. feb 2013

@lienka19881 : krásná fotečka a jaký má napapaný bříško. to je super fakt. 😉

lienka19881
21. feb 2013

@beru3nek bude to asi mala gulicka baculata 😀 no dufam ze zajtra uz uvidime aj tvojho drobca 😉

ivanaliana
21. feb 2013

@lienka19881 no super ,ze je vsetko super 😉 Ako si tal lezka ako na nafukovacke 😀 ...rucicky pekne na plnom brusku 😀 😀 ...tomu sa povie veget 😀 😀 A ves uz teda,ze kolko meria?Mne to pise na fotke.
@beru3nek Ahoj Beru...tak vitaj doma 😉 To je fajn,ze to dobre dopadlo.Ty ides teda zajtra na ten screening?Uz by sme aj chceli konecne vidiet tu tvoju malu babulku 😉

lienka19881
21. feb 2013

@ivanaliana na tej fotke je napisane ze 13 cm... Ale to bude podla mna velkost maternice... V tehu knizke tam kde je ze CLR (alebo CRL?) je napisane ze 69,5 mm, takze necelych 7 cm 🙂 keby si tak chcelo vegetit, lenze v kuse sa hmyrilo a doktor bol z neho zufaly 😀

ivanaliana
21. feb 2013

@lienka19881 13 som si vsimla aj ja...ale som to hned zavrhla,ze to by uz bolo dake velke 🙂 No to moje je tiez take....Dr ho nedokazala pomerat...ale tento pondelok uz bolo kludnejsie....asi preto,ze tam bol aj tato 😀 😀 😀 prirodzeny respekt 😀

lienka19881
21. feb 2013

@ivanaliana 😀 😀 😀 tato bude autorita 😀 Uz teraz sa boji ze by dostal po ritke 😀 😀

ivanaliana
21. feb 2013

@lienka19881 presne tak 😀

vendy1407
21. feb 2013

@beru3nek no i tohle byla cukrovka, doktorka mi tvrdila že od nového roku se zjišťuje i takhle brzo jestli ji mám, rozdíl je jen v tom, že se teď bere pouze krev, a jestli jsem to dobře pochopila tak půjdu pak později znovu a to už i s tím sladkým nápojem... nevím, dostala jsem žádanku tak jsem šla, na první poradně toho na mě vychrlili že sem se nestačila divit a poslušně plním všechny úkoly 🙂 . Nevíš ještě, ukázala mi v průkazce 2 kolonky - pro obvoďáka a pro zubaře, to znamená že se mám k nim objednat na nějakou kontrolu nebo stačí tam dojít a nechat si to jen potvrdit?

beru3nek
21. feb 2013

@ivanaliana : díky 🙂 No jsem zvědavá moc na zítra, hlavně jak bude akční, nebo jestli to prochrupe 😀
@lienka19881 : taky doufám. Už jsem si vzala proti zácpě užívání, aby tam zase neházely střeva stíny a něco bylo vidět. Jdu až před 12, to bude dlouhé dopolko

beru3nek
21. feb 2013

@vendy1407 : to je možný, vím že holky chodily na lačno aby jim zjistily asi tu glykémii. U nás teda bude až ten klasickej v tom 25 tt s tou mňamkou glukozou 😀 Ptala jsem se totiž sestřiček, zda na odběry mám přijít na lačno a prý není potřeba, tak u nás se to asi nedělá. K zubaři se objednej, u nás se čeká i 3 měsíce a k obvoďačce jsem šla až někdy v létě mám pocit. Hlavně ať nejsou chřipky.. Mě pak poslala ještě na vyšetření kvůi srdci, jsem měla arytmii, jinak by mi jen bouchla štempl a bylo.

vendy1407
21. feb 2013

@lienka19881 je tak nad tím když se zamyslím tak má ta baba recht. Škoda že ale nejsou kontroly častěji, člověk by byl klidnější, když by měl třeba co 14dní potvrzené že je vše vpořádku. Od poslední kontroly jsem byla týden nachcipaná, píchali mi ucho a ještě teď mě navečer dráždí kašel, tak sem taková nervózní jestli se něco neděje...ale budu se teda snažit věřit že je vše OK.

vendy1407
21. feb 2013

@beru3nek áha, no já totiž byla u zubaře v prosinci chodím preventivně co půl roku, tak se mi moc nechce znovu po tak krátké době, takže ale není nutné to nechat potvrdit hned,jo?U obvoďáka jsem byla snad jen 2x a to byly jen blbosti,takže mě tam taky nic extra netáhne ten by mi dal asi jen to razítko. Ale pokud to nespěchá tak počkám, protože jakmile bych k němu nakráčela s průkazkou tak se to na 100% rozkřikne a to zatím nepotřebuju.

darazv
21. feb 2013

Ahojky tehulky gratulujem vam ale mam dotaz čo tak si vytvorit novu diskuzi?kde budete pisat medz sebou.. 😉 my snazilky tu potrebujeme citat odpovede na danú temu ☹ neberte to prosim nijak v zlom 😉

lienka19881
21. feb 2013

@beru3nek tak to hej... ja idem najradsej hned rano, nech to mam z krku.... hned daj potom vediet ok?
@vendy1407 nebooj vsetky sme si presli chorobou na zaciatu tehu a vsetko je v poriadku 🙂

beru3nek
21. feb 2013

@lienka19881, @vendy1407 ,@ivanaliana : jak píše @darazv klidně bych založila soukr. diskuzi naší. Nevíte někdo jak na to???

beru3nek
21. feb 2013

@lienka19881 : já taky chodím ráno, ale tohle je o patro níž a tam se objednává. Hlavně minule neměli místo a vzali mě dlouho a pak ten screening nemohli ani vyhodnotit 😝
@vendy1407 : nemusíš hned, já toho obvodáka nechám taky na dýl.

darazv
21. feb 2013

@beru3nek klikni na soukromna diskuze a tam budes mat ponuku- vytvorit vlastní 😉

lienka19881
21. feb 2013

@darazv v pohode, ale sak si sa ani nic neopytala, keby si sa opytala mohli by sme poradit 🙂

lienka19881
21. feb 2013

@beru3nek zalozis ju? 🙂

darazv
21. feb 2013

@lienka19881 ale ja skor rada citam skusenosti 😉

lienka19881
21. feb 2013

@darazv tak to zacni citat od prvej strany, my to tu zahlcujeme len asi nejakych poslednych 100 stran 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre