Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
16. feb 2013

@ivanaliana ja ked som to tam videla, tak najradsej by som to kupila vsetko 😀 aj tie ponozticky co si kupila ty som drzala v ruke, ale potom si hovorim ze zasa to nemozem prehanat 😀 no tiez sa bojim ze teraz to uz bude len a len horsie, ked pojdem okolo tak budem kupovat vzdy viac veciciek 😀 😀 a mozno ked ja budem mat chlapca a ty dievcatko alebo naopak tak ich mozeme potom zoznamit a oni sa do seba zalubia a bude svadba a budeme rodina 😀 😀 😀

ivanaliana
16. feb 2013

😀 😀 😀 tak ty si od ponoziek az kam zasla 😀 😀 😀 ...anooooo v dialke uz pocujem bit kostolne zvony 😀 😀 😀

lienka19881
16. feb 2013

@ivanaliana trosku som sa nechala uniest 😀 😀 😀 ale aj ja ich pocujem 😀 😀 😀 moja idem ja varit, tak zatial prajem peknu sobotu :-*

ivanaliana
16. feb 2013

@lienka19881 som ti chcela to iste napisat...to bude znamenie 😀 😀 😀 ...pa moja...a aj tebe 😉

lienka19881
16. feb 2013

@ivanaliana je to proste osud 😀 😀 😀 papa 😉

beru3nek
16. feb 2013

ahoj holky,
hlásím se od našich, ale už se těším domů 😀 U dr. s malým dobrý, ani eeg mu nedělali, že byl v bezvědomí jen chviličku a že by to epilepsie být neměla 🙂

@lila69 : takhle ze začátku toho moc dr. nevidí, příště už bude určitě srdíčko 😉

@ivanaliana ,
@lienka19881 : tak tady už probíhají námluvy 😀

lupmice88
16. feb 2013

ahojky mam na vas otazecku ted sem si delala tehotensky test ale jelikoz sem musela narychle odejit a vratila sem se az za pul hodinky tak na testu byl slaboucky duch myslite ze to je tim jak to tam bylo dlouho :(

lila69
16. feb 2013

@ivanaliana Inak vies co, ono je snad aj lepsie ked sa zo zaciatku ziadne sono nerobi, lebo tam fakt nemusi byt nic vidno a potom zbytocne stresy. ... Ale na druhej strane ak by to malo byt mimomaternicove nedajboze, tak radsej nech sa to zisti cim skor ako v hodine dvanastej.

@lienka19881 , @beru3nek no ved pockam, co mi ine zostava, uvidim co sa o tyzden dozviem.

lila69
16. feb 2013

@lupmice88 skus si urobit test znovu a nenechaj ho tak dlho namoceny, alebo skus za 2 dni z ranneho mocu.

ivanaliana
16. feb 2013

@beru3nek tak to je super 🙂 a muzicek este stale PN?
@lupmice88 podla mna by to nemalo ovplyvnit vysledok...takze potichucko gratulujem...ale pre istotu to skus este raz🙂
@lila69 ved to bolo na tom najhorsie...ta nevedomost ☹ ...ale potom to veru stalo za to 🙂

lienka19881
17. feb 2013

@beru3nek ahooj moja, tak to som rada že je s malým všetko ok 🙂 a kedy sa vraciate domov?
@lupmice88 presne ako baby píšu, skus ten test zopakovať... Drzim palce 😉
@lila69 neboj urcite to bude ok 🙂
@ivanaliana ahooj moja, ako sa mi máš? 🙂 mňa včera zobral drahý na veceru že keď už mam tie narodeniny a aj kyticku som dostala a tak tajne som dufala že dostanem aj snubný prstienok ale to sa nekonalo 😒 no vyzera to tak že ten môj sa asi neodhodla vôbec 😒

lupmice88
17. feb 2013

včerejsi a pod tím dnesní

lienka19881
17. feb 2013

@lupmice88 ja tam tu druhu ciarku vidím 🙂 podľa mňa bude čiarka už len silnieť 🙂 koľko dni máš od ovulky?

lupmice88
17. feb 2013

@lienka19881 popravde nevim 9-10 den

lienka19881
17. feb 2013

@lupmice88 tak to je este dost skoro a ak nemas ten najcitlivejsi test, tak sa ti tam este nic nemuselo ukazat... Ale tebe uz ukazuje, takze ja si myslim ze ked budes teraz tie testy opakovat kazdy druhy den, tak ciarka bude len a len silniet 🙂 podla mna si tehu 🙂 🙂 😉

lupmice88
17. feb 2013

@lienka19881 mam ten nejcitlivejsi mamatest 10

lienka19881
17. feb 2013

@lupmice88 mne ukazalo poriadnu druhu ciarku az 13DPO tusim, takze si myslim ze ak si 9DPO tak je to aj tak este dost skoro na silnu druhu ciarku... Ja si myslim ze si tehu 🙂 skus test zopakovat o dva dni a uvidis 🙂

ivanaliana
17. feb 2013

@lienka19881 Ahoj moja...nuz co ti poviem...Ja to mam tak isto....mam narodeniny v stredu a som si na 1000% ista,ze nic take ani ja nedostanem.Podla mna sa na take este nacakam...ak sa niekedy vobec dockam.Ked som sa s nim bavila na temu svadba....tak len povedal,ze ci potrebujem na to papier.Ak chcem tak mozme ist na urad aj hned.No romantika jak hovado😀Moj teda nie je romantik ani len trosicku...nevie mi dat ani najavo,ze co citi.Ja tvrdim,ze mi na svadbe nezalezi...ale v kutiku aj tak dufam,ze sa to stane.Ved co uz je vacsi dokaz lasky ako toto?...Nuz ...ostava nam len cakat a dufat ☹

ivanaliana
17. feb 2013

@lupmice88 Ja ho tam tiez vidim 🙂Ja som mala nieco podobne na 13DPO.Skus este o 2 dni...urcite zosilnie 😉

lienka19881
17. feb 2013

@ivanaliana vies co mne ani nejde tak velmi o to mat romanticku svadbu, mne by bolo fest jedno aj keby to bolo na tom urade... Ja len nechcem byt slobodna matka a chcem mat rovnake priezvisko ako moje dieta... Ked sa este predtym nez som bola tehotna bavili o tom ako to bude tak povedal ze ked budeme cakat babo tak sa vezmeme... A teraz ked uz som tehu tak mam pocit ako keby sa toho zlakol a nechce sa zenit... ☹ a uz som mu to tolko krat naznacovala a nie nie sa nejako rozhybat ☹

ivanaliana
17. feb 2013

@lienka19881 nemyslela som romanticku svadbu...skor to poziadane 🙂 Tak mu skus povedat,ze dieta bude mat tvoje priezvisko...ôved preco by malo mat jeho?...predsa nie ste manzelia 😉

lienka19881
17. feb 2013

@ivanaliana no ja ani to poziadanie necakam velmi romanticke, kedze noha od stola je romantickejsia ako moj priatel 😀 😀 on okolo romantiky ani nechodil 😀 hmmm no len keby malo moje, tak to by vyzeralo ze nema vobec otca, alebo takeho, ktory sa k nemu nepriznava... To radsej budem ked budem mat ja ine... Ale stale tajne nejako dufam ze sa vezmeme kym sa narodi...

ivanaliana
17. feb 2013

@lienka19881 a nie je nahodou baran?...lebo to ako by si o mojom pisala 😀

lienka19881
17. feb 2013

@ivanaliana je to rak 😀 aha aky privesok som dostala este k vcerajsim narodkam 🙂 skoro som odpadla 🙂 maly kocik 😀

ivanaliana
17. feb 2013

@lienka19881 no vidis...mojho by ani toto nenapadlo 🙂

lienka19881
17. feb 2013

@ivanaliana lenze to nebolo od mojho 😀 on mi dal novy mobil 😀

ivanaliana
17. feb 2013

@lienka19881 aha...tak nic som nepovedala😀 Mne sa sem tam zda,ze to tehotenstvo zobralo len mna.Ako keby ma pocuval jednym uchom dnu a druhym von

lienka19881
17. feb 2013

@ivanaliana ja zasa viem ze on sa na to ozaj tesi aj ho to zobralo, ale proste nevie alebo nechce to dat najavo... On celkovo nevie prejavit niekomu city... Predo mnou ked sa bavime o tom malom este ako tak sa s nim da, ale ked pred niekym cudzim, tak to hra na drsnaka,ze ja som chcela, tak mi ho spravil, a taketo trapne chlapske silacke reci... Niekedy ma to strasne rozculuje... Ale viem ze to tak vobec nemysli... Len pred nikym nechce prejavit svoju citlivost...

ivanaliana
17. feb 2013

@lienka19881 lenka to mi uplne z duse hovoris...on je presne ako moj.To je vazne taky kazdy chlap?Ako keby ukazat,ze miluje niekoho bola hanba ci co.Ja tomu nerozumiem,ze ako to maju v tej hlave.Niekedy je mi aj luto,ked vidim,ze dakej kamoske frajer aj na FB vyzna lasku...verejne...a ja to nemam ani sukromne ☹ ...Ja viem,ze mam ma rad...len niekedy tuzim aby mi to dal najavo

lienka19881
17. feb 2013

@ivanaliana pocuj a nechodime my s tym istym chlapom? 😀 moja mne ten moj este ani raz tak fakt od srdca nepovedal ze ma lubi... Ale pri tom viem ze to tak je, lebo to dava najavo svojimi skutkami a cinmi... Ale niekedy by som to tak strasne rada potrebovala pocut... Ale co som sa rozpravala s jeho maminou, tak ta mi vravela ze do mna je oproti jeho starym frajerkam zalubeny najviac, lebo ze nikdy ziadnej kvety nekupil... Mne na kazde vyrocie kyticu zatial kupil... Ale niekedy by som tak strasna rada pocula ze ma lubi... Joj no je to tazke... ☹ ale tak vzdy si hovorim ze lepsie byt s takymto, ako byt s takym,ktory ma len sladke recicky o laske a pritom pri prvej prilezitosti podvedie... Ja aspon viem ze mu mozem verim a doverujem mu ze by nic take neurobil...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre