Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
11. dec 2012

@beru3nek tak to ste dnes mali pekny den 🙂 ja som dnes bola v praci, prisla som o piatej a teraz trosku oddychujem 🙂 no tak ked uz maly bude spinkat, tak pekne pockaj na muzicka a sup sexikovat 😀 mozno este plavci stihnut dobehnut vajicko 🙂 inak mne ma (ne)prist v nedelu mrcha, tak som zvedava 🙂 ak pride, tak nevadi, aspon pojdem lyzovat, lebo dnes sa ma drahy pytal ze ci nepojdeme este pred vianocami, tak som mu povedala ze pockame do nedele ci pride ms alebo nie a ze potom sa uvidi 😀

lila69
11. dec 2012

Caute baby, uz chvilocku vas citam, a poprosim Vas o radu aj ja. Prve dieta sa nam podarilo na "prvy sup" a teraz sa chystame na druhe. Cyklus som mala ukazkovy 28 dnovy, takze ovu vychadzala niekedy okolo 14teho dna. Vedela som si to celkom fajn odsledovat i podla plodneho hlienu. A teraz k mojej otazke, minuly mesiac sa mi stalo, ze som mala cyklus uplne rozhadzany, po ms som dalej spinila az do ovulacie - bola som u lekara na preventivke, a videl vajicko ktore sa chystalo na "cestu", takze ovu vtedy asi prebehla, ale hned na 18DC som zacala krvacat a dost silno - cca 3 dni s postupnym slabnutim. A teraz ani vlastne neviem ci som to krvacanie mala povazovat za ms, alebo co vlastne??? Ak ano, tak dalsiu ms som mala dostat teraz v nedelu a nic... Ja vlastne neviem ani kedy som mala v tomto poslednom cykle ovu a ci som ju vobec mala, ale raz po sexe som nasledujuce rano mala ukazkovy ovu hlien - ako to teda bol on. Stalo sa vam nieco podobne? Inak ms mi meska 2 dni, v sob a nedelu som mala slabulinky ruzovy vytok a pichalo ma akoby v pravom vajecniku - zeby uhniezdovanie? A dnesny tehu test je negativny. No som z toho jelen 😅

beru3nek
11. dec 2012

@lienka19881 : on přijede asi až ve 12, tak nevím jestli vydržím 😔 . Už spí, jak nechodí po obědě je to super rychlý. Je to nekonečný těch 14 dní po ovulaci, co. Bereš to hezky, to se mi líbí. Já si říkám, že když nebude těhu, tak můžu kolegyni v lednu pěkně zapařit na 50 tinách. Já byla lyžovat, když jsem byla těhu a nevěděla jsem to. I jsem sebou jednou pěkně křápla a dobrý, držel se mě malej zuby nehty 😀 Jinak kdybych to věděla, že jsem to samo nepokouším. Na druhou stranu, můžeš sebou říznout i na chodníku, že... To mě říkal dr, když jsem byla na rizikovým, žádná horká vana, sex a neříznout sebou na sněhu. Tak jsem chodila jak připosraná 😀

beru3nek
11. dec 2012

@lila69 : to vypadá jako uhnizďování. Držím pěsti, já měla špinění 3 dny a bylo to taky uhnizďování. Test ti to ještě ukázat nemusel, ale za pár dní tam podle mě budou // 😉

lila69
11. dec 2012

@beru3nek Dufam ze mas pravdu, potesila by som sa, ale cim viac nad tym rozmyslam a spekulujem, tym menej tomu rozumiem 😕 Ja sa vobec necudujem babam ktore sa snazia o babo dlhsiu dobu ze su z toho na prasky - stale same bazelne teploty, hlieny.... ovulacie, testy... vypocty... no katastrova 😒

lienka19881
11. dec 2012

@lila69 ja si tiez myslim ze to spinenie moze byt uhniezdovanie, tak skus zopakovat po par dnoch test a podla mna tam budu // 🙂 drzim silno palceky 🙂

lienka19881
11. dec 2012

@beru3nek no ja mam kratsi cyklus, trva 24 dni a ovu byva na 13 den, takze cakam "len" 11 dni... aj som si zistovala ze ci dlzka lutealej fazy 11 dni nie je prilis kratka, ale na nete som nasla ze problem je, ked je to menej ako 10. Mojho doktora som sa na to zabudla opytat, ale nasla som tu na konikovi baby, co mali este kratsiu a otehotneli 🙂
no tak to bol maly poriadne uhniezdeny, ked sa tak drzal 😀 ja som bojim ze keby sa nam to nahodou podarilo, ze by som pocas lyzovania spadla a nahodou by sa nieco stalo... radsej by som to neriskovala 🙂 inak ako je to so sexom v tehotenstve? ako to bolo pri tebe? vy ste nemohli vobec alebo na zaciatku ano a potom uz nie?

lila69
11. dec 2012

Obcas si pripadam ako uplne trafena ze nad tym tolko spekulujem 😀 hlavne ked 1 dieta uz mam a mala by som co to vediet. Ono mne by bolo v podstate jedno kedy sa dozviem ci som tehu, pre mna za mna aj dva tyzdne pre porodom, 😀 😀 ale mam problem so zrazanlivostou krvi a hned po otehotneni si musim zacat pichat injekcie na riedenie krvi - ako pri prvom tehu a ako vieme idu sviatky...a bude problem zonat niekoho kto mi injekcie predpise, porobi krvne testy atd. Tak preto stresujem.

beru3nek
11. dec 2012

@lienka19881 : tak to máš ještě kratší cyklus než já. Zase máme víc šancí na těhu, než někdo kdo má třeba 35 dní. Určitě neriskuj, za to by to nestálo. Víš, že si to ani moc nepamatuju. My nemohli ze začátku, jsem měla hematom a pořád jsem špinila, tak jsem se pořád bála zda tam mimi je. NO myslím, že jsme se se sexem nepřetrhli, měla jsem strach

@lila69 : jo, taky by mě švihlo se dýl snažit. U prvního jsem to vůbec takhle neprožívala, to jsem si říkala, až to přijde tak to přijde. Teď jak mě tlačí i ten čas, tak jsem nervní o to víc. Což není dobře. Snažit se rok a víc, tak se zblázním asi

beru3nek
11. dec 2012

@lila69 : jo takhle, tak to bych si zašla možná na krev k dr, kdyby třeba za týden test nic a MS taky nic. To by měli poznat. Ať do svátků máš jasno..

lienka19881
11. dec 2012

@beru3nek no hej mam dost kratky, ale myslis ze je az moc kratky a moze to byt nejaky problem pri otehotneni?

beru3nek
11. dec 2012

@lienka19881 : důležitá je ta fáze po ovu, blbý by bylo kdyby byla třeba jen týden si myslím já. Jesti ji máš těch 11 dní, tak si myslím že by to mělo být dobrý. Samo nejsem dr. Já mám 26 dní, to není zase takový rozdíl už 🙂 Ovu je asi 12 den u mě. Je kravina, aby se mi uvolňovalo zase vajíčko z pravýho vaječníku, co?

lienka19881
11. dec 2012

@beru3nek no snad mas pravdu 🙂 zacal ta boliet pravy vajecnik? 😀

beru3nek
11. dec 2012

@lienka19881 : minulý měsíc jsem měla určitě ovu z pravýho, to byla fakt docela velká bolest. Pak mě píchal každou chvíli až do MS. Tak si říkám, že by měla jít ovu snad z levýho teď. No jsem z toho jelen. Nebo to jsou srůsty po slepáku 🙂

lienka19881
11. dec 2012

@beru3nek a mas bolesti na pravej strane? no ak si mala minuly mesiac z praveho, tak tento mesiac by si mala mat z laveho... a bolia ta aj bradavky? 😀

beru3nek
11. dec 2012

@lienka19881 : no taky si říkám, to budou asi fakt ty srůsty a žádná ovu 😀 . Už mě bolí jen maliličko, ale bolela mě víc levá bradavka. Jen na dotyk ale, tak 2-3 dny, tak jestli ta ovu už byla. No já si snad ten test fakt koupím příště, ať mám jasno. Pak by mě ale točilo o to víc, když by zrovna muž nechtěl skotačit a já věděla na tuty, že ovu zrovna je

lienka19881
11. dec 2012

@beru3nek no ak sa to tento mesiac nepodari, tak skus si to dalsi mesiac odsledovat pomocou tych testov a aspon budes mat jasno v tom, kedy ta ovu je... a ked tak tak manzela znasilnis 😀 no vidis, aj lava bradavka ti davala jasne najavo ze ovu je z laveho vajicka 😀 😀 😀

beru3nek
11. dec 2012

@lienka19881 : to máš pravdu, aspoň ať sama vím, kdy vůbec je. S bradavkou good 😀

lienka19881
11. dec 2012

@beru3nek 😀 ta ivka sa asi stale mnozi 😀 nemusela by to az tak prehanat a zanedbavat nas 😀 😀

beru3nek
11. dec 2012

@lienka19881 : to víš jistota je jistota 😀 Ještě když je dneska ten nej den, tak mají asi napilno 😉

terycek
11. dec 2012

Tak jsem si dnes ráno ve čtyři udělala zkušební test a ...... MÁME DVĚ PLNÉ ČÁRKY. 😀 Byla sem šťastná jak děcko o vánocích.

beru3nek
11. dec 2012

@terycek : velká gratulace, ať je vše ja má 🙂

mackad83
12. dec 2012

@ivanaliana
@lienka19881
@beru3nek ahojte babule prajem vám pekný deň ja si myslím že tá naša psychika nám dala zabrať ked tak nad tím rozmýšľam tak podla mojej gyn. som ovu. nemala a tak sme s manželom nad tím tolko nepremýšľali a boli sme uvoľnený a preto sa nám to asi aj podarilo že sme na to tolko nemysleli takže šup šup 🙂 😀

beru3nek
12. dec 2012

@mackad83 : já si to taky myslím, že jak se na to nemyslí tak to jde mnohem snáz. Jsi toho důkazem 🙂 To jsi musela být hrozně překvapená, a pak že to nejde, co 😀

mackad83
12. dec 2012

@beru3nek tak prekvapenie to teda bolo ešte stále tomu nemôžem uveriť teším sa na sono a potom budem úplne presvedčená a kludná ked tam bude biť to malé srdiečko v čera som volala mojej dok. a vzhladom ta to že som chorá tak to sono mám už zajtra aby som bola kludná že je všetko v poriadku

beru3nek
12. dec 2012

@mackad83 : to máš fajn dr. Srdíčku bývá někdy až kolem 7 tt, tak držím pěsti ať je vše o.k. Teď to bude už neustálý strach, zda je mimi o.k a už se ho nikdy nezbavíš 🙂

lienka19881
12. dec 2012

@mackad83 tak sa tesiiiiiime na fotecku 🙂 a mala si nejake priznaky este pred tym nez ti mala dojst ms? napriklad bolenie prsnikov a tak? mna dnes zacali boliet ale tak po bokoch, tak neviem ze ci to je kvoli tomu ze ma prist v nedelu ms alebo to je nejaky priznak 😀 😀 ale vacsinou ma pred ms bolia cele prsniky a nie je len boky 😀 och uz mi sibe 😀
@beru3nek u nas od rana zasa padaaa a padaaa, snehu je tu koooopec 🙂 tak co bolo vcera nieco? my sme dali sexik, kedze bol vcera ten najplodnejsi den v roku, ale to len tak preventivne 😀

beru3nek
12. dec 2012

@lienka19881 : holky popisujou bolest prsou při těhu, jak když mají modřiny. Já nemohla vůbec spát na břiše, jak mě bolely. No my měli noc na dvě dvěci ☹ . Když přišel někdy o půlnoci, šel se vysprchovat a když přehazoval ručník,tak mu popadaly věci z poličky do vany. Pěkný rány, a za chvíli si přišel stěžovat soused. Takže opět nula nula nic a teď spinká. Tímhle tempem nebudu těhu ani za deset let ☹

lienka19881
12. dec 2012

@beru3nek hmmm no mozno to aj boli ako modriny, neviem 😀 sak uvidime v nedelu 😀
och, skoda... ale mozno nejake mrsky trojdnove si na vajicko pockali 🙂 hrozne s tymi chlapmi... ale ten moj mi pride niekedy az velmi aktivny, niekedy ma take dni ze by si dal povedat aj dva krat za den...a to ma 32 rokov a hovori sa ze chlapom po tridsiatke klesa sexualny apetit...len on sa nejako vymyka priemeru 😀 len zrazu ked pride ovu, tak vtedy je ako napriek unaveny... 😒 no katastrofa

beru3nek
12. dec 2012

@lienka19881 : co myslíš u nás, jako tak akční teda není jako tvůj. On je spíš chtivý po ránu, ale dneska spí a včera vstával do práce. Musí být vyspaný tak akorát, jinak je protivný. Hlen byl i dneska a on si chrápe, stejně tady řádí dítko, tak by z toho nic nebylo. Jen mě to totál štve, když by to šlo tak zrovna nic 😝 Tak to v neděli držím pěsti, ale vypadá to dobře 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre