Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

katka2011
16. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi ovu test spolahlivo ukaze tehotenstvo... mam to na sebe cerstvo odskusane, 8 DPO tam uz bola ciarka, mam ho odfoteny, ak chces ti poslem na mail aku som mala ciarku na ovu teste 8 DPO aby si mala predstavu aka by asi mala byt. ale zasa pravda je ze je to dost individualne a tebe moze ukazat neskor, takze radsej bud opatrna, a daj si nieco co mozu aj tehotne. nikdy nevies. ak sa ti podari zohnat ten mamatest 10 tak si ho urob uz 10 alebo 11 DPO slabucku ciarku by uz mal ukazat, je fakt velmi velmi citlivy, ja som 14 DPO uz mala pekne viditelnu ciarku....

zuzkag2
16. sep 2011

@labanka no ja som zostala doma, ked som taka chora...nech nenakazim pol firmy, a ani moc nevladzem...ty si uz v robotke?

daniwaugh
16. sep 2011

zuzkag2 zuzuli netyraj sa takymi zlymi testami, chvilu pockaj este, ja ti poslem vela pozitivnej materskej energie. Moja svagrinka sa testovala pomaly kazde dva dni a vravim jej Peti, citim v kostiach ze si tehu, tak pockaj kym to ma zmysel testovat, lebo bolo skoro moc a samozrejme ked pockala a testovala tak uz boli dve ciarky a ja budem tetuska.. mas dneska dostat ms?
ak sa citis nanic, tak najlepsie su homeopatika podlamna, samozrejme niesom mudra sova, ale tie neublizia babatku ak uz je v brusinku. ja som tiez mala homeopatika ked som bola prvykrat tehu s Maxikom a zdravy je.. no a vela cajiku samozrejme, ale to vies sama .
Benatky boli ohavne (ako mesto podlamna uplne ze zle) ale my sme boli v 5* hoteli na sukromnom ostrove (to sme vyhrali, taki bohati niesme:o)) a tam bolo UZASNE, uplny raj, pohoda, tak dufam ze sa tam zadarilo 🙂 ja mam mat ovu zajtra ale tam sme sa tulkali kazdy den (vraj ked chces dievcatko, tak treba pred ovu) ale nikdy som ovu netestovala, lebo som ani nevedela ze sa to da :o)
a co ti vlastne je? chripka?

zuzkag2
16. sep 2011

@katka2011 kati, ja mam jednoznacne ten ovu test negativny, snehovo biely...tak aspon fajn, ze choroba nikomu neublizi, ale budem davat pozor, az do ms...a zas na druhej strane...v com moze byt problem, ze sa zase nezadarilo neviem ☹

labanka
16. sep 2011

@zuzkag2 ano dnes som prisla, lebo tu mam toho vela a doma aj tak sa neda na nic ine mysliet....

zuzkag2
16. sep 2011

@daniwaugh zlatusik, si super, dakujem za tu energiu...no ja by som sa este netestovala, keby som nebola chora. najprv som myslela, ze nejake prechladnutie, a zacalo to tak 4DPO, tak som uz myslela, ze tehu priznak. 😎 ale zhrosilo sa to, a sadlo mi to na priedusky, mam kasel ako tuberaaak...otras. preto som sla aj do lekarne, a spolu s liekmi na kasel pre tehotne som kupila aj test. mam homeopatika, si veru mudra sovicka, lebo aj tetula v lekarni mi to poradila, a pijem litre caju, a dzusu s citronom, podla mna mi do zajtra narastie namiesto hlavy ananas, alebo grep, krizeny s citronom 😎 ms mam dostat az 23., tak asi je fakt skoro na zavery, ja sa len bojim pchat do seba nejake lieky, aj len kvapky do nosa,ked neviem ci som alebo nie som tehula.
No Benatky su ohavne 😀, totalne komercne, uz asi vobec nemaju ten nadych co mali v minulosti. teraz je to len o turizme, a vytiahnut z ludi prachy. ale aj tak, maju trochu svoje caro...hlavne v takom 5* hoteli....nadhera, romantika ...muselo to byt uzasne.
A ked sa smiem spytat, kolko trvalo kym sa vam podaril Maxik?

katka2011
16. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi pre istotu skus rano z prveho ranneho mocu, ci sa nieco neukaze a bud radsej opatrna. ak sa nezadarilo tak dalsi mesiac uz pojdes na HP tak uvidis, a chlop nech ide na spg... vies ja uz neverim ze ak su obidvaja ok, ale uplne ok, ze sa nezadari pol roka... ved okolo mna vsetci na prvy sup... si pripadam neschopna totalne....

gina1769
16. sep 2011

@petka296 je mi to ozaj ľúto ☹ snád to onedlho vyjde,držím palčeky 😉

zuzkag2
16. sep 2011

@katka2011 Kati, ved sme si to povedali...aj ja mam presne taky isty nazor...do roka zostane podla tehu ta, ktora nic nesleduje, nic neplanuje, proste ked to pride pride to...ale ved ked viem presne kedy mam ovu, a podla toho to tulenie nacasujem, nie je mozne, aby to nevyslo....
a teba nech nenapadaju take kraviny, ze si neschopna..co si trdlo? chces byt mama, privies na tento svet dalsieho cloviecika, robis pre to vsetko...ty neschopna nie si...len ktovie preco, asi si musis na to este pockat..tak ako ja....

petka296
16. sep 2011

@gina1769 dakujem, budeme sa snazit dalej 🙂 treba verit a vsetko pojde 🙂

katka2011
16. sep 2011

@zuzkag2 jedine ze by bol problem v nasich chlapoch....

daniwaugh
16. sep 2011

zuzkag2
no tak to rozhodne pockaj, teraz sa zbytocne trapis, lebo to su len komercne reklamy ze 5dni po otehotneni ti ukaze, pravda je taka, ze podlamna teda ziadny test neukaze pozitivne tak skoro (teda podlamna asi len z krvi, ze jo) a potom ta to len deprimuje.. a to nebude robit dobre babatku.. (aj ked mama bude mat ananasovu hlavu:o))
a ak to mas vsetko odmerane a vyratane tak to urcite vyjde, svagrina to tiez ratala aj podla jej ovu aj podla toho jonasa (Ta zadara stranka) a presne to vyslo.
u maxiiiiiika to bolo lahsie, to sme v decembri vysadili tabletky cca v polke, a urobili sme ho v parizi 14.2, ale to sme zili kazdy v inej krajine a drahy moj manzelik lietal len na vikendy tak sme sa tulkali den po ovu az a aj tak vyslo :o) ja si z toho robim srandu, ale moja teoria je, ze ked neberies HAK a pekne sa ozerete a potulkate, tak to vyjde :o) poznam xy bab co chceli otehotniet, opili sa a bolo :o) velmi nevedecke, ale fungovalo :D

daniwaugh
16. sep 2011

katka2011
Katka prosim Ta takto nehovor, to presda nie je na Tebe ci otehotnies hned alebo nie (no, v principe ano, ale neovplyvnis to predsa len tak ze hop sup tralala), nema to nic s neschopnostou, na to vplyva vela veci, aj stres, aj clovek ked velmi tuzi, tak to obcas brani v pocati. , urobte si romantikus vecer,opite sa a bude.. 🙂 pocitala si si moznost pocatia na tej jonasovej stranke?

mimka11111
16. sep 2011

ahojte babenky ,prosím vás o rady a skúsenosti...som 6DPO, a už aj pred ovulkou som mala nevolnosti,trvá to až dodnes, deň po ovulke sa dostavili aj bolesti v podbrušku /rovnaké ako pred menštruáciou /, nemám žiadne špinenie, občas ma pobolievajú prsia a som unavená....BT je samozrejme hore, kedže je to len 6-ty DPO...myslíte,že by to mohlo byť uhniezdovanie vajíčka? som trošku pomýlená, lebo tie "predmenštruačné" bolesti som takto skoro nemávala a taktiež ani tú nevolnosť...k tomu všetkému ma dnes velmi začalo bolieť hrdlo a priedušky, od rána sa môj stav dosť zhoršil,čo som tiež nečakala ☹ ..cyklus mávam 30 - 32 dní.... aké sú vaše skúsenosti? čo si o tom myslíte? ☹ vopred vám dakujem

gina1769
16. sep 2011

@petka296 áno,treba veriť a hlavne sa nestresovať,užívať si každý deň..... 😉 Ja idem na krv v pondelok a aj sono mi spraví,tak som zvedavá......Pre istotu som si zopakovala tt ,dole je obr.prvý som si robila v utorok a druhý dnes ráno.na gynde mi povedali,že si mám tt robiť každý 3- 4 deň a porovnávať intenzitu čiarky,či tmavne alebo nebodaj bledne...a podľa všetkého to prebieha dobre 🙂

veronika1417
16. sep 2011

@gina1769 chaaa to veru uz si tehulka 🙂 ved taku tmavu som nemala ani ja a tu uz som v 31tt 😀 gratulujem 😀

daniwaugh
16. sep 2011

gina1769
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

majuska29
16. sep 2011

Dievčatá, my sa snažíme 4 mesiac.................tak uvidime ci sa tento mesiac podarilo. Priznaky mam pocit ze si viacej namyslam a moc sa sledujem, tak kaslem na to. v stredu ma prist mrcha tak uvidim ci pride. Ale zaujalo ma tu z vasej debaty ze sa bavite aj o ovulacnych testoch ked chcete vediet ci ste tehu. Myslite ze ovulacny test by bol pozitivny testne pred mrchou keby som bola tehu? ci ako
Drzim vsetkym snazilkam palce aby nam to vyslo cim skor 🙂)

red_kika
16. sep 2011

@majuska29 ja som si raz robila ovu test pred mrchou, lebo som nemala tehu ...a bol pozitivny... zlakla som sa, hned som isla do lekarne kupit tehu test a ten uz bol negativny...tkaze ovu testom by som az tak neverila
moj nazor

zuzkag2
16. sep 2011

@daniwaugh hihi, no aj take uz veru bolo, ze sme sa opili, a potom bolo coromoro...ale aj tak nic...no nevadi, ved ja si na to pockam...aj tak je na testovanie skoro, tak mi este nejaka nadej zostava. ale ta tvoja rada je fakt super, aj ked nevedecka, ale zblizuje 🙂🙂

zuzkag2
16. sep 2011

@gina1769 gratulujem moc, je to uzasny pohlad na tie // 🙂 drzkaj sa aj s mimi.

zuzkag2
16. sep 2011

@katka2011 ja dufam, ze problem nie je v nikom...a ze to fakt vyjde. a zlatko, ty vies, ze v tvojom chlapovi problem nie je...to je aj napriek minulemu vikendu nieco velmi pozitivne.

petka296
16. sep 2011

@gina1769 gratulujem 🙂 ako dlho ste sa snazili?

petka296
16. sep 2011

@daniwaugh ahoj, prosim ta mas tu www stranku kde zadarmo si vies vypocitat dni podla Jonasa? Dakujem

katka2011
16. sep 2011

@zuzkag2 ved to vies aj ty, ked uz ma jedneho synceka... ale preco to potom trva tak dlho?... ach jaj...

daniwaugh
16. sep 2011

virdie
ako to dopadlo? ja som bola teraz prec, tak niesom v obraze.. mas ms alebo...???

daniwaugh
16. sep 2011

petka296
poslala som ti do spravy :o)

daniwaugh
16. sep 2011

@zuzkag2
no, ty cakas len do dalsieho piatku, ja este mam velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dni :( dneska sme kupili ovu test, tak som zvedava, v zivote som to nerobila, tak uvidime, co to povie.. kedy sa to ma robit???

zuzkag2
16. sep 2011

@daniwaugh no cakanie je uplne najhorsie co na tomto vsetko je...mna to chvilami az vytaca, ze sa to vzdy tak vlecie... 😀
tie ovu testiky sa maju robit, ak mas 28dnovy cyklus od nejakeho 11 dna cyklu a potom do ovulky...ale mne na 11-13ty den nikdy neukazal druhu ciarku. rob tie testy do vtedy, do kedy ti druha ciarka nevyjde tmavsia, alebo aspon taka tmava ako je kontrolna...

zuzkag2
16. sep 2011

@katka2011 no kati, ale za 4.5 roka, co je maly na svete sa mohlo vselico zmenit...uz zacinam vazne rozmyslat nad tym, ze ten spg je viac ako nutny...chvalabohu je drahy tak uvedomely, ze do toho ide sam, bez kecov, a prehovarania...v podstate to sam navrhol...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre