Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

petka296
13. sep 2011

@gina1769 dakujem a blahozelam 🙂 takze menzes mi musi meskat 7 dni aby mi mohla zobrat krv?

zuzkag2
13. sep 2011

@daasenka85 tak tento mesiac je zacarovany, aj mne este takto nebolo zle, mozno prvy mesiac po vysadeni HAK. ale nastastie som si ovulku odmerala tak viem ze bola. A inak, ved ovulka moze trvat aj 16 hodin, tak si este akoby v limite 😉
tebe hermankovy caj pomaha pri ovu? zmierni ti to bolesti?

daasenka85
13. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi, malinko ano, nebo máta je dobrá... a může se i v těhu, takže oplodnění by ani jeden z čajíků snad zabránit neměl 🙂 dnes ráno mě ještě pobolíval podbřišek, teď už je to lepší 🙂 včera ty křeče byly hrozné.. Trefit bychom se měli, protože pauza mezi tulením byla cca 32 hodin a někde mězitím byla ovu 😀 Jenže víš jak to je, no.. musíme doufat! kéž by nám bolestivá ovulace přinesla štěstí..

daasenka85
13. sep 2011

@zuzkag2 a jak Ty to máš s ovu testy? taky Ti ukazují více dní po sobě pozitivní výsledek? mě se ukázal jasně pozitivní test v neděli a pak ještě včera (po 27 hodinách od předšlého pozitivního!). dneska zkusím testnout, jestli to klesá.. jinak se nezlob, že jsem Tě mystifikovala, jak tu psala cecil36, tak je lepší milování každý den než obden, protože obden se stejně nevytvoří spermijky ☹ a navíc se tedy ochuzuješ o jejich množství, co se dostane do cíle. já právě myslela, že obden je nejlepší, že je to dostatečně často a ještě se něco nashromáždí.. jedině pak teda obdva dny, ale to už je zase riziko, že se netrefíme nebo že spermijky nepřežijí... a to už je i na mě málo 🙂 Je to věda! ještě, že je to zábavná činnost 🙂 ale jak říkám, znám hodně holek, co otěhulilo při četnosti 3 styky do měsíce! ale to byla asi obrovská náhoda! a asi už spolu ty páry byly řadu let..

werumka
13. sep 2011

@daasenka85 Ahoj, pozitivní test můžeš mít klidně i tři dny po sobě, protože hladina LH je vysoká už 48 hodin před očekávanou ovulací. A až po ní teprve klesne.

daasenka85
13. sep 2011

@werumka Děkuji 🙂 je tedy možné, že jsem ovu měla těsně po pozitivním testu? jsem si totiž myslela, že když už je ovulace hodně blízko, tak test už je zase negativní.. v testu totiž píší, že když je pozitivní test. tak ovulace proběhne za 24 až 48 hodin. ale já mám pocit, že jsem ji měla do hodiny po pozitivním testu. Nechápu tedy, jestli tím chtěli říct, že test je schopen detekovat ovulaci 24 až 48 hodin dopředu a nebo, že těsně před ovulací (tj. když má přijít dříve než za 24 hodin) už zase LH klesá.. ale to snad ne, protože mám pocit, že teď (20 hodin od pozitivního testu) mám už po ovulaci.. Teda snad..

werumka
13. sep 2011

@daasenka85 To je v pořádku. Ta hladina LH klesá až po ovulaci. Ještě třeba dva dny po ovulaci můžeš mít tu druhou čárku o něco silnější. To znamená, že jakmile je ovulační test pozitivní, tak v následujících 48 hodinách by mělo dojít k ovulaci. A je jedno, jestli to bude za 9 hodin, nebo až za těch 48. LH stimuluje vajíčko k dozrání, tudíž to ještě chvilku trvá, než folikul praskne. Obecně se počítá s těmi 24-48 hodinami, ale je to u každého individuální.

gina1769
13. sep 2011

@petka296 minimum 7 dní 🙂 najlepšie je počkať 2 týždne. ja som jej povedala,že no tak prídem iba 26/09 a ona,že nie....pani už môžte prísť 19-ho 😕 že ked bol test tak skoro pozitívny,tak by sme už mali vidieť/ vedieť v tom čase všetko o pozitívne prebiahajúcej tehotnosti 🙂 Tak si musíme trochen počkať 😉

daasenka85
13. sep 2011

@werumka Takže PRVNÍ pozitivní test by se měl ukázat minimálně 24 hodin před ovu 😉 nicméně kdo trefí první pozitivitu, když je to otázka hodin,že? ptám se na to z důvodu, že jedna holčina psala, že měla pozitivní test jen v poledne, zatímco ráno a večer stejného dne už byl negativní! ale svou odpovědí jsi mě plně uspokojila a děkuji Ti za ni 😉

daasenka85
13. sep 2011

@werumka a máš krasného mimíska, jak je starý?

daasenka85
13. sep 2011

@werumka a máš pravdu, každé tělo je jiné! ale stejně jsou ty ovu testy bezva! že to víš aspoň PŘIBLIŽNĚ. Když je štěstí, tak se vlastně může zadařit tulení hned po prvním pozitivním testíku.. Tobě také testy pomohly?

werumka
13. sep 2011

@daasenka85 Já jsem jen laik - uživatel, ale obecně z tohoto pohledu nemyslím, že by proběhla ovulace tak, že ráno bude test negativní - v poledne pozitivní - večer negativní. Ten pokles hormonu je o něco pozvolnější než jeho nástup. Když jsem dělala testy po dva cykly, abych si to taky vyzkoušela 😀 tak ty testy byly jasně pozitivní dva až tři dny a pak to začalo výrazně slábnout a úplně bez druhé čárky jsem byla až nějaký pátý den. Ale bolesti podbřišku mohou být už před tím. Vždycky je lepší sledovat více faktorů, pokud chceš mít ovulaci potvrzenou. Třeba testy a bazální teplotu.
Já jsem jinak otěhotněla tak, že jsme se rozhodli a za deset dní byl pozitivní test 😀 Ale bylo to tím, že už dva roky jsem používala kombinaci sledování teploty+ hlenu, takže jsem věděla kdy a jak tělo funguje. Děkuji za pochvalu, synovi už je rok a osm měsíců, takže je samozřejmě ještě krásnější a do několika let budou mít všechny stíhačky pohotovost😀

daasenka85
13. sep 2011

@werumka 😀

kcvrcekz
13. sep 2011

@zuzkag2 Ahojky tak jsem si tu pročítala a zjistila jsem, že jsi na tom úplně, ale úplně jak já..Taky čekám na MS 23.9. jsem trochu nervózní, protože se taky snažíme 6 měsíců a nic...Tak jsem sama zvědvá zda se to konečně povedlo a nebo ne...držím pěstičky...😉

kucirlib
13. sep 2011

Holky, koukám jak jse zběhlé v testování a proto mám dotaz. Když mám na ovu testu slabou čárku, jak vy říkáte ducha je test pozitivní nebo si mám počkat až bude čárka jasnější jako ta testovací a pak vím že budu mít ovulaci?

pejullka
13. sep 2011

tak na mě jde nejspíš mrcha, páč mě začíná bolet břicho...škoda...a tady jsou nějaké nové těhule?

misula.g
13. sep 2011

@kucirlib Ovu testík s duchem není pozitivní, ale znamená, že se ovulace blíží. Podle příbalového letáčku je pozitivní, když je testovací čárka stejně silná jako kontrolní. Ale asi je to také individuální. Já jsem si dělala ovu testy minulý týden - ve čtvrtek i v pátek po obědě byla testovací čárka slabá, ale v sobotu jsem neměla už nic. Ovulace podle teplot proběhla v pátek (asi v noci, když jsem testovala brzy odpoledne). Takže 100% pozitivní test se silnými čárkami jsem neměla.

kucirlib
13. sep 2011

@misula.g Díky za odpověď. Čert aby se v tom vyznal 😉

misula.g
13. sep 2011

@kucirlib Vím, že některé holky tady na fóru měly 100% pozitivní, takže to závisí na tom, jak rychle ovulace přichází - to je moje domněnka 🙂

misula.g
13. sep 2011

@kucirlib BT si neměříš?

kucirlib
13. sep 2011

@misula.g Snažím se už měsíc. Málokdy vstávám ve stejnou dobu, ale snažím se aspoň změřit. A navíc o víkendu s přáteli většinou popíjíme a to pak druhý den mám vždy přes 37°C, takže to měření je takové divoké.

sambuca
13. sep 2011

ahojky holky, mohu Vám sem vstoupit? Potřebovala bych se zeptat, je tu některá, která bere Utrogestan od ovu do MS? Bolí mě šíleně prsa a v podbřišku, proto bych to ráda srovnala s některou z Vás, jestli to tak taky máte po utroši?

zuzkag2
13. sep 2011

@daasenka85 no mne veru nezabera ziaden cajik...matu pijem uplne pravidelne, ja som taky cajovy typ.
ja som to tento mesiac vzdala a dala si algifen, snad to plodu, ak sa nejaky vytvoril, neublizi...ale fakt sa to uz nedalo vydrzat....
S ovulkou som na tom tak, ze som ju merala len tento a minuly mesiac, a vzdy mi vysla na 15DC, kedze som merala niekedy vecer, tak neviem, ci to k veceru klesalo, na dalsi den ma uz nenapadlo testovat, a na ten treti ked som testovala, tak uz bola ciarka slabucka...na ten treti den som testovala len preto, ze to tu baby pisali, inak by ma to nenapadlo...vies blondynka 😀
no a snazili sme sa kazdy den, takze asi nie idealne, ale mali sme chut...akurat v den ked bol test viac ako pozitivny myslim, ze to priatel viac menej vyprovokoval 🙂

zuzkag2
13. sep 2011

@kcvrcekz ahoj...no tak teraz neviem, ci ti mam povedat, ze sa tesim, alebo nie...lebo aspon viem, ze nie som sama v takej situacii, ale zas, ze si dalsia, co sa snazi pol roka, no nic moc 🙂 ale drzim ti palceky...
mas uz aj nejake priznaky? ja nic, zatial...☹

kcvrcekz
13. sep 2011

@zuzkag2 No jako zatím taky nic...Jen trochu tlak v prsou a pobolívá mě podřišek, ale to je tak nějak normální..Příjde mi, že to tak mám pokaždé...Takže tomu nějak moc nedávám...Ono je asi ještě moc brzo.Podle http://merenibt.xf.cz/form.html bych to stejně měla nejdřív poznat tak až v sobotu...Takže ono je fakt moooc brzo, ale ta nejistota je děsná...

danda81
13. sep 2011

@daasenka85 Ahojky, testovala jsem poprvé minulý týden. Začala jsem 10 DC, protože jsem chtěla mít srovnání, jak se čárka bude postupně zbarvovat. Někdy se objevil duch, jindy vůbec žádná. Nejsilnější jsem měla 15DC-ráno 1. test a večer 2.test to byla ještě silnější. Druhý den jsem taky testla a byla zase slaboučká. Tak jsem to zhodnotila, že byly pozitivní a dál jsem netestovala. Tak uvidím, ted jsem 24 DC a MS má dorazit za týden...

zuzkag2
13. sep 2011

@kcvrcekz no tak nejak budeme musiet vydrzat do soboty, aj ked to cakanie je na nervicky 🙂 ja som akurat vcera ochorela, z nicoho nic ma zacalo boliet hrdlo, a uz sa trdlo nadejam...lebo som tu niekde citala, ze aj to, ze sa citis chora, je priznak tehu...akurat neviem kedy sa to ma akoze prejavit...ci po ovu,alebo ked vynecha ms...
takze je mozne ze som len proste niekde ochorela, a to je vsetko...
uz nech je 23. a nech vieme na com sme 🙂

danda81
13. sep 2011

@zuzkag2 tak bacily se šíří-aby to byly alespon ty těhotenský 🙂 Mě je tak od víkendu všelijak, ucpaný nos a dneska žaludek na vodě. Taky jsem četla, že začátek těhu připomíná chřipku-nevolnost, bolesti svalů atd.

viridie
13. sep 2011

Ahoj holceny....Potrebuju se vypovidat...Fakt jsem si myslela,ze jsem tehotna (asi 3.tyden)...bylo by to neplanovane a prvni tehotenstvi...Vsechny priznaky casneho tehotenstvi,jako z ucebnice....vcera pozitivni test...byla jsem jak zjancena...s pritelem jsme si sice vymysleli pobyt v Londyne na 1 rok,ale kdyz jsem vcera koukala na ten pozitivni test...uplne ve mne cvaklo a jiste chapete,ze v tu chvili mi byl Londyn uplne u zadku.. 😀 No a dneska jsme zacala krvacet, asi prijela cervena tetka...a fakt jsem naprdla a zklamana...ach jo....Mudr. rikala,ze to nevypada na tehotenstvi,ale zitra jdu na krev Hcg.....asi jen tak formalitka...ale mam najednou v sobe nejak smutek....kdyz tady ctu ruzne pribehy snazilek,co se snazi leta a , tak si rikam,ze co resim..ale chapete....jdu si ted dat sklenku vina a vam vse hodne stesti v procesu tehotneni ! 🙂

kcvrcekz
13. sep 2011

@zuzkag2 No přesně tak...Už ať to víme...🙂 Hlavně se brzo uzdrav..🙂Měla by si se trochu šetřit..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre