Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flyangel
26. júl 2009

Cambi a co nato gynekolog?nenavrhol vam nejake vysetrenia?a na umele by si nesla?Moni tak uz len pekne skusat a vela sexikovat... 😀

monika0001
26. júl 2009

fly - setrim sily na ovu.. vo čtvrtok som bola na ultrazvuku a folikul mal len 12mm... 😉

flamenga
26. júl 2009

trochu odbočenie od témy 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

nepripomína vám tento drobec Sasu Hoviho? 😀 ten malý je krásny 😀

monika0001
26. júl 2009

krásny je...

mscat
26. júl 2009

ahojky 🙂
andy:já si myslím že to zánět nebude 😉 a že to bude ok..asi jen prodloužené krvácení 😝 🙂

mscat
26. júl 2009

fly:přesně tak..já doktorum fakt vubec nedůvěřuji 😝

monika0001
26. júl 2009

Miri ahoj...

mscat
26. júl 2009

jejda..ten malý je bombastický 😀

mscat
26. júl 2009

no ahoj moni 🙂 kam jsi včera už zmizla? 🙂 😕

monika0001
26. júl 2009

my bolo zle akosi ta sme sli potom spat...
ako sa mate?

mscat
26. júl 2009

aha..dnes už je líp?my zrovna nic moc ale jinak dobré 🙂 dala jsem do prvního albumu čerstvé dvě fotečky našeho budoucího pejska 🙂 jak už povyrostla jsou krásnučcí 😵

monika0001
26. júl 2009

pekne hafo...
krásnučky....

aj ten predposledný kočik je dobrý... 😉

mscat
26. júl 2009

myslíš ten zelenkavý? 🙂 jo moc se na Bellušku těšíme 🙂 8.8 ji budeme mít.jéé není to náhodou na vaše výročí 😀

monika0001
26. júl 2009

jo jo.. je...
krásny dátum 😀 😀 😝

monika0001
26. júl 2009

a ten šedý sa mi viac páči.. to sú moje farby... 😉

mscat
26. júl 2009

jojo krásné datum 🙂 na to datum nám vždy chodí oboum výplata 😀 malý má dnes přesně 2roky a tři měsíce 🙂 mě se líbí i ten šedý i ten zelenkavý,ale nevím proč,ted jsem spíš víc na takové výraznější barvy 🙂

mscat
26. júl 2009

kde jste všechny? 🙂

mscat
26. júl 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lucialen
26. júl 2009

Ahojte, mozte mi prosim zhrnut prve priznaky tehotenstva velmi kratko po ovulacii 🙂 Co ste na sebe spozorovali ako prve tehulky? Rada by som vedela vase skusenosti. Nechce sa mi to vsetko citat. Dakujem

jane86
26. júl 2009

Ahojík holčiny. Potřebuji radu. 2 měsíc beru clostil 15 DC jsem byla na ultrazvuku a doktorka mi řekla, že mám jeden folikul 26 mm, teď jsem 24 DC zkoušela jsem těhu test a nic. Myslíte, že by se mohli do MS ještě objevit dvě čárky 🙂 na testíku? Jaký jste měli příznaky? cca 29 DC bych měla dostat MS a včera mě začali bolet bradacky, ale nevímjestli to nemám vsugerované nebo jestli to není k MS. Poraďte prosím......

mscat
26. júl 2009

lucialen:ahoj 🙂 tehdy jsem se teda vubec nesledovala ale muj jediný příznak bylo čůrání co pět minut 😝 🙂 a to docela brzy po oplodnění.a pak jen vynechání ms 🙂 jinak nic..ale může tě bolet podbřišek,prsa...to tady hodně holky píšou 😉

lucialen
26. júl 2009

Len tak zistujem, v stredu som mala ovulku, snazilkovanie nam vyslo super, ale hned od stvrtku ma trochu boli podbrusko, kazdy den. Viem, ze ak to vyslo, tak vajko este ani neprislo do maternice, ale rada precitam vase skusenosti 🙂 😉

mscat
26. júl 2009

jane:myslím že by se do ms mohli ještě objevit dvě čárky 😉 nebo spíš den po ms už..tak 14dní po oplodnění by test mohl ukázat //

monika0001
26. júl 2009

Miri ahoj. som späť... sme boli s Cleom vonku a potom sme si dvd pustili.....
😅

mscat
26. júl 2009

luicalen:ten podbřišek to tak může být 🙂 i když mě bolí taky často a těhu nejsem 😝

mscat
26. júl 2009

ahojky moni 😉 tak jste si udělali pěkný den 🙂 já uklízím ješte narychlo a odbíhám k pc 🙂 kluci jsou pryč ale už je du nahánět 😀

mscat
26. júl 2009

dala jsem si do albumu jak je adrianek 2 roky a tak dále 🙂 dvě nové fotečky 🙂 jednu sebe 😝 😀 pak ještě přidám malého ale ted se mi nechcou zmenšovat 🙂

lucialen
26. júl 2009

Ja som myslela, ze ma bude boliet pred alebo pocas ovulky a nic nebolo, az po ovulke. Ale, co, pockame a uvidime

mscat
26. júl 2009

lucialen:jasné..nejlepší bude počkat 😉

monika0001
26. júl 2009

nopekny ako pekny este pred tym dvd som pozehlit musela a vies ako t ja nenavidim... 😠
ale tak mam to... zas mam na chvilu pokoj...
A zasa mi je zle.. nechápem tomu.. ☹ ☹
Každý večer mi je zle... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre