Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alzbeta.hod
16. aug 2009

ahojky nevíte so by mohlo znamenat špinění po ovu?

flyangel
16. aug 2009

Nuž ano niekedy aj porod skomplikuje zivot zene a niekedy aj malé sa potrápí
Alzbet kt.dc si a kolko dpo?

alzbeta.hod
16. aug 2009

ahojky fly... jsem 12dc a 5dpo

flyangel
16. aug 2009

alzbet to nechapem...ty si akoze mala ovulku na 7dc..to odkial si zistila?

alzbeta.hod
16. aug 2009

no já to taky nechápu. Zjistila jsem to podle hlenu a čípku a potvrdil mi to i ovutest, jestli jsou teda spolehlivý 😒

flyangel
16. aug 2009

a ako dlho si mala mrchu?

alzbeta.hod
16. aug 2009

no asi jeden den.

mscat
16. aug 2009

alzbeta:a těhotná nejsi??

alzbeta.hod
16. aug 2009

no zatím test negativní...

mscat
16. aug 2009

hmm tak to je zvláštní

alzbeta.hod
16. aug 2009

to teda je... uvidíme co se z toho vyvine 😒

flyangel
16. aug 2009

tak to je podla mna hlupost cela...1den mrchy tehu nie si a ovulka na 7dc...tak tu bude asi pobureny hormonalny system...to ze mrcha bola 1den nie je normalne je to porucha-hypomenorea-znizene menst.krvacanie ale to ze byo vo potom bola na 7dc je mozne lebo aj ked zena ma ms 7dni asi okolo 14dc ma ovulku a to moze posobit aj u teba,len s tym rozdielom ze ty si mala mrchu 1 den 😒

flyangel
16. aug 2009

no a este ma napadlo...ze ak ti ovu test ukazal pozit.na 7dc tak ovu mala byt o 48hod.nato cize na 9dc

alzbeta.hod
16. aug 2009

to si taky myslím... to by pak možná bylo to špinění. To mi začalo 9dc. A dnes je to třetí den. Mě to taky zní jako blbost. Proto se ptám. Ale děkuji za odpovědi. dnes jsem 12.dc. Ráno změřím teplotu, jaká bude.

monika0001
16. aug 2009

ahojte ☹

sonicc
16. aug 2009

ahojte, moni co je???? Treba sa usmievat 🙂

monika0001
16. aug 2009

keby bolo prečo usmievala by som sa.....

ach jo.... nechápem tomuto svetu.... vôbec nechápem.....

sonicc
16. aug 2009

to ani ja niekedy nechapem, ale ja hovorim ze raz sa musi aj na nas stastie obratit, no nie?
Teraz pozeram, dosla mrcha, preto ☹?

monika0001
16. aug 2009

hm.... ale chcela som ist aj tak na krv, lebo rie priznaky si nenahovaram, ale zmenili mi zmenu tak nemam kedy. mozno po obede este zabehnem. udvidim. zavolam dokimu....

sonicc
16. aug 2009

tak to ma mrzi.....
Ja cakam...som 15dpo..... cakam a cakam, ale asi sa akurat tak mrchy dockam mam pocit... uvidim ze ako sa to vyvinie

Treba zobrat dovolenku a vsetko si pobehat, aby si vedela no com si

monika0001
16. aug 2009

dovolenku som minula už celú na to aby sme mohli ist po prvý raz v živote spolu na dovcu... po10 rokoch sme si aj zasluzili, ale ani to nam nebolo dopriate.. tak ale o 6 dni nastupujem na PN

flamenga
16. aug 2009

mon ty si zase v LF? To letí.....

monika0001
16. aug 2009

mici ahoj.... co je to LF? hm..ja nevzdelanec jeden... 😠

flamenga
16. aug 2009

lutealna faza 🙂 obdobie po ovu

monika0001
16. aug 2009

myslela som si, ale tak pre istotu.... 😉
No už aj krámy mam... skoro prisli tento mesiac.... a to som bola presvedcna ze som v tom... 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

andy2306
17. aug 2009

mscat...no tak vidíš.to nebude problém,abys dojela na kafe..... 😉 😉 opravdu.to máš kámošky pěkné zmije,já jsem ze svého okolív šechny také plevele vytrhala..a udržuju si kolem sebe jenf ajn lidi,proto mi je taky v životě fajn. ono se určitě nějaká dobrá duše časem ukáže.
to je blbé,že tvůj dělá tak daleko.ted si ho uži..budete se mět krásně...a budete jako rodinka spolu.tak at vám vyjde i počasí na to užívání si.

mscat
17. aug 2009

ahojky.moni to je mi líto..ale brzy se na vás určitě usměje štestí! 😉
andy: 😉 ok..tak až zase budeš v hodosu tak rádi vás navštívíme 🙂 teda i smým nezbedou 🙂 no to byly kamošky pěkné zmije,to už nejsou kamošky...s nikým se nevídám.ty už jsou dávno vyškrtlé a už nejsem tak hloupá jak dřív.ted se zajímám a starám jen o svou rodinu a tak nějak je mi to fuk,at si pomlouvaj a vymýšlí no ne? 😝 😒 vždy jsem všem pomohla a jak se mi to vrátilo.ted už to nedělám no.když vidím ten vděk.věřím tomu,že se nějaká dobrá dušička ukáže 🙂 však mám vás tady na koníkovi..což je super..třeba kdyby jsme se potkali osobně a měli spolu někdy mluvit,třeba by jsme si vubec nepadli do oka 😀
a děkuju.už ho čekáme každou chvíli.nevím tuším ve tři hod.tak se těším 🙂

akorát mě čeká příští středu soud ohledně výživného a sejdu se tam s tím člověkem,kterého jsem dlouho neviděla a nejsem z toho teda vůbec nadšená 😝 ☹ 😒 aby mu nááhodou neruplo v bedně a nechtěl vídat malého.ale to bych teda nedovolila!!!jen přes mou mrtvolu..

m.o.n.i.k.a
17. aug 2009

Ahoj holky, tak nějak se mi podařilo trochu nafotit fotečku- mám v albu, kdyžtak jukněte.
Moni neboj, vše se v dobré obrátí a budete jen štastní. My si také protrpěli dost a ted doufám, že už se pomaličku vše obrácí v dobré 😉 Držím moooc palečky 🙂
Mscat, kamarádky neřeš, hlavní je, že jsi spokojená a máš skvělou rodinu. I když asi je to těžké být sama, sama bych bez kamarádek asi nemohla být, ale někdy si říkám, že je lepší věřit jen sám sobě 😉
Tak si to s miláčkem pěkně užijte, ten můj odjel včera a přijede zase koncem měsíce abychom oba doprovodili našeho miláčka poprvé do školky 😵

zuzana1971
17. aug 2009

ahojte snazilky, to som ja 38 rocna 😀
prisla som vas pozriet, pozdravit a povzbudit, par tehu bacilokv odovzdat 😵 😵 😵 😵 😵
monika pekne fotecky, ja som bola v 6tt na ultrazvuku, este si doky nebol isty srdieckom, tak sa teraz strachujem. Kedy tvojmu zacalo bit srdiecko?

monika0001
17. aug 2009

moje tehu odislo zasa raz...
dnes som z roboty musela ist ku lekarovi... cakam na vysledky z krvi. straaasne moc som sa rozkrvacala.... dostala som tri injekcie,bral mi krv a teraz cakam... je mozne ze tam tehu bolo.. vravi doki, ze ak som mala priznaky tak asi hej... maternica bola troska zväčšená, ale inak nič tam nebolo vidno. AK do večera neprestanem krvácať mám utekať do nemocnice.... tak sa teším...
Ak som o to prišla je ohrozené aj celé IUI a vo štvrtok sa dozviem či to môžme podstúpiť, alebo to musíme preložiť.... Ak to budeme musieť preložiť, nechce deti už.. Už stačilo. Ja so kvôli tomu toľko trápiť nebudem... Ja tu každý mesiac plačem a nejaká tupá hus si svoje deti zareže a podobne. Kašlem už naozaj na to!!!!
Už nemám síl......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre