Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
6. nov 2009

moni:jasné...já to beru v pohodě...se tomu směju 🙂 já neočekávám těhotenství 🙂 jen jsem ráda vůbec za tu ovulku které stejně pořád nějak nevěřím 🙂
a ms?? 😀 😀 moničko tu já nemám od 30 srpna 😀 takže já nevím kdy má dorazit asi nikdy 😝 😀 😅
hmm a zkusím testovat asi tak za týden.možná první testík zkusím úterý středa..než přijede miláček kdyby náhodou 😀 to bych teoreticky mohla být už tak 13dpo.když stejně nevím přesný den ovu. 😝

andy:jj vzpomínám si že jsi to říkala že jsi měla ty zorničky plus zvýšenou teplotu.
ale dle mě je mám normální.. 🙂

andy2306
6. nov 2009

mscat-tak uvidíme-necháme se překvapit,teda hlavně ty a tvůj 😉 my na tebe můžem hlavně myslet a držet palce i na nohách.

m.o.n.i.k.a
6. nov 2009

mscat tak testni v úterý a písni 😵 jo vlastně ty jsi neměla tu ms ☹ tak to zkus a uvidíš.... Když byla ovulka tak by se mohlo zadařit 🙂
a jak to vypadá s bytečkem? My se už za 2 týdny stěhujeme, přidělili nám byt, který si můžeme po roce odkoupit 😵 Tak se už nemůžu dočkat "svého" 🙂

mscat
6. nov 2009

andy:děkuju 😵

moni:jj určitě napíšu 🙂

s bytečkem?no zatím nijak... 😝 to je věc která mě trápí.muj si ted dělá novou občanku tak čekáme no.
tak to máte super.a jakto že vám přidělili byt?to ti věřím....já už chci taky něco svého!!

andy2306
6. nov 2009

holky-psala KESSY: je nemocná,bere antibiotika,má teploty-zánět dole a natahnutý bedrový kloub (to přesně nevím co je),tak má veselo.jinak malý je prý zlatý,přikrmuje-že prsa se ji moc nenalívají.trpí na koliky miminko,ale jinak je všechno v pořádku ....psala,že na nás nekašle,jen se ted necítí na psaní.....

m.o.n.i.k.a
6. nov 2009

mscat, tady máme státní byty-byty obce , a my mme na úřadě 4 roky žádost a ted jsme si dali žádost kdo dá víc na nájemným, tak jsme to zkusili a vyšla nám 3+1 😵 dávali jsme i zadlužené, ale předtím jsme nemohli sehnat ty peníze na ten byt tak jsme ho pustili. ted nám vyšel a chtěji 4 nájmy dopředu stím, že 4 měsíce jim nebudeme platit 🙂 a říkala paní, že po roce si bud prodloužíme smlouvu nebo rovnou koupíme .... Tak jsem moc ráda a těším se. U Vás není nic takového, nějaké vyběrové řízení bytů?

m.o.n.i.k.a
6. nov 2009

kessy brzy se uzdrav, atb ti zaberou a bude zase líp, hlavně, že se Vám jinak daří dobře 🙂

mscat
6. nov 2009

moni:tak to je super 🙂 hmm ani nevím... 🙂

kessy:jejda...tak se brzy uzdrav!

m.o.n.i.k.a
6. nov 2009

mscat jestli tam máte nějaký bytový úřad se skočte zeptat, ale jinak na byty je čekačka ☹ ted tou krizí je tady mín zájemců o zadlužené nebo nájemní byty tak jsme toho využili a zadařilo se 🙂 jinak celou dobu nic, se těším jak se vyřádím nad pokojíčkem 😀 😀 😀

provazek
6. nov 2009

Ahoj holky, mám prosím radu. dnes ráno to je 13. den od ET, zaváděli mi 2denní 2 embrijka. včera jsem zkoušela test a nic. myslíte že je ještě šance?test mám dělat správně až 10.11 ale už nějak nemyslím, že tam ty dvě čárky najdu. ☹

mscat
6. nov 2009

provazek:bohužel nemáme tady zkušenosti s ET..tuším že to bývá na testech dřív vidět než při přirozeném oplodnění.a většinou už to hokám ukáže něco na 13tý den....ale u každé stoupá hcg jinak..já si myslím že ta možnost tu ještě je,že bys ještě mohla najít dvě 😉 ale fakt nevím...držím pěsti!

anieanne
6. nov 2009

Ahoj, tak hlásím, že jsem teda dneska netrpělivě zkusila testík, no a jistě že negativní. Ale břicho mě pořád bolí jak před MS, výtok se má taky čile k světu, takže buď je na test ještě brzo, nebo se fakt hlásí MS a měla bych si zajít k doktorce 😀

kessy11
6. nov 2009

...hodila som foto...pa pa

kessy11
6. nov 2009

tak mužiček išiel krmiť tak mám chvilku, andy dakujem že odovzdávaš odkazy 😀 😀 😀 😀 😀 už mi je trošku lepšie aj ked mám stále teplotu, andy neviem ako sa povie bedrový po český ale bolí to jak fras, sa cítim jak stará babka 🙂 som hodila pár foto časom ich pribudne toto sú len také na rýchlo.
všetkých pozdravujem a moc moc držím palčeky babulkám, pa pa

monky1
6. nov 2009

juuj, kessy, malicky je nadherne babatenko 😵 😵 😵 ...taky maly anjelik 😵 .....tak este raz, drzte sa, hlavne nech ste obaja zdravucki 🙂

duha82
6. nov 2009

Jéééé ahojík Kessynko Samíček je nááádherný brouček!!!! tak at jste oba zdravoučký!! 🙂 🙂

andy2306
6. nov 2009

ahoj beruško moje zlatá..vítám tě tu zpátky!je mi tak hrozně líto,že máš také patálie v šestinedělí místo toho,aby sis to užívala.já si taky dvakrát za šestinedělí v létě zajela na pohotovost s horečkama-aje to nepříjemné byt nemocná,navic čerstvě po porodu,do toho miminko-kojení-únava!ale do toho pocit hrozně velkýho štěstí!moc ti to přeju a doufám,že budeš co nejdřív v pořádku.
no a nádhera-fotky nádherné,maličký je tak krásný-a je tak maličký!nádherné,sladké miminko!já vím,že to říká jistě každý-ale opravdu je Samko nádherný,ma krasnou pravidelnou hlavičku-moc moc hezké miminko,jde vidět,že ste si na něm dali záležet!!!tak bych si ho pochovala.neni možný,že terezka nedávno taky byla taká malinká a hanička taky-je to jako dneska-ach jo,to letí.užívej si to maminko naše-jsou to nejzčí chvilky tak si je vychutnej.zapoj tatinka,at si odpočineš ty náš marode!přeju hodně zdraví..a sil...papa

mscat
6. nov 2009

kessynko.krásnučkyý chlapeček!a kolik má vlásků...hezunký..tak at jste hlavně oba zdraví!! 😉

coccinella
6. nov 2009

Kessyyyy, Samko je vážně úúúúúúúúžasnýýýý!!! nádhernej 🙂) a co má vlásků, přesně! fešáček 😵

mscat
7. nov 2009

ahojte holky
tak já vážně vážně vážně měla ovulaci po roce...bo po půl roce!!už tomu začínám věřit...

cítím se na prd..zvýšená teplota tělesná už třetí den 37,podbřišek pěkně pobolívá...ospalá..akorát zralá jít ležet a nevylézat celý den z pelechu 😝

a co jinak nové holky? 😉

andy2306
7. nov 2009

mscat-já to vidím nadějně,ale ty jsi měla tolik problémů,že chápu že máš strach.jsem vzědavá na tvůj testík až uděláš.moc ti to přeju...
nové nic-nám ve čtvrtek vylezl další zoubek a neseme to statečně 😀 za chvilku dojde kamarádka na kafíčko s dětma..a manžel bude dělat skřínky na chodbu další..a už bude hotovo 😉

mscat
7. nov 2009

andy:děkuju moc... 🙂 uvidíme co se z toho vyklube...
bohužel zas nechápu ted....každý graf mi ukázal jinde ovulaci...vím že je ted to hlavní že vubec konečně byla 🙂
jeden 62 DC a jeden 67DC...ale tomu 67DC moc nevěřím..protože to už čípek byl dole a tvrdý..tak podle toho se trošku řídím... 🙂

tak pomalu zubatíte 🙂

kessy11
7. nov 2009

ahojte, samko si išiel pospinkať tak idem pokukať čo nové, dneska mi je lepšie, teplota trošku ustúpila, mm rozmasíroval bedrový klb tak sa ulavilo, dneska sme chceli ist na výlet k babke ale je upršané počasie tak počkáme do zajtra, babka sa už chce pretrčať s kočíkom 😀 😀 😀 😀
táto noc bola super, o 18 sme sa okupkali napapali, potom sme papkali 22,00 a potom 2,45 a potom až 7,15 tak sme aj vyspinkaný.
Nooo malý je vlasáč aj ja som bola prekvapená bol najvlasatejšie bábo v pôrodnici a s najkrajším plačom volali sme ho píšťalka lebo kým začne vydáva varovné signály, no je úúúúžasný.
Držím palčeky, všetkým dakujem a všetkých pozdravujem, papa

mscat
7. nov 2009

kessy:to my jsme zas byly v porodnici pomalu nejplešatější 😀 ale on si to vybírá ted...protože zřejmě zdědil kvalitu vlasů a jak není ostříhaný tak to má hrozně husté a tvrdé.. 🙂 aspon mu to zakryje trochu odplesklé ouška 😉

ale opravdu...Samko je sladučký 😉 a tam jak spinká u tatky v náručí,tam má už takový důležitý výraz 😀
tak hezky spinkal...to je dobře.

fabiol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy2306
7. nov 2009

ahoj kessy----to je super,že je samko taký zlatunký...brouček vlasatý!!!!!!!!!ty potřebuješ se vyspat,protože jsi nemocná-a on to ví,tak tě nechal dnes v noci odpočinout 😉 a přeju,at je taká každá noc.
je moc nádherný-myslím na tebe a přeju zdravý pro oba... 😉
mscat-za chvilku to bude zubatá šelmička-je to směšné ty děti jak jim trčí ty dva tři zoubky 😀 až kousne,dokojíme 😀 😀 😀
já těm grafům nerozumím.....spíš počkat na testík..a na to co řekne dr... 😉

andy2306
7. nov 2009

koho nám to taky vyškrtli z diskuze?co se stalo? 😒

coccinella
7. nov 2009

Taky vůbec nevím :o co sem mohl kdo psát nevhodného :o

kessy11
7. nov 2009

...som na skok a idem si lahnut bo som unavená...a ten príspevok nejaká baba chcela aby sme za niekoho hlasovali či čo to a admini ju vyškrtli 😉

coccinella
7. nov 2009

kessy: děkujeme za osvětlení případu 😀 pěkně si odpočiň 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre