Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

moni co jsem tak četla tak špinění může být. Hlavně, že nekrvácíš, tak chvíli počkej 😉

mscat
11. júl 2009

samia:tak já nevím,když si měříš tu teplotku tak asi víš podle ní...ale i tak můžeš ..zkoušela si testík?já bych teda zkusila jen tak pro info nic neztratíš 😉 😉

biancarv
11. júl 2009

áno presne tak, špinenie nič neznamená, ved niektoré ženy špinia aj kľudne do 5 mesiaca tehu

monika0001
11. júl 2009

no nic ine mi ani neostáva.... ale aj tak asi ráno urobím ešte test... ešte mám dva 😀 mamatesty...

A ty ako Monči? juj ako Ti závidím (ale v dobrom 😉 ), že už vieš na čom si....
Nám ak sa to nepotvrdí, ideme v auguste na insemináciu.... to sme sa tak dohodli, že miesto darov k 1. výročiu svadby si zaplatíme 😝

monika0001
11. júl 2009

mscat prečo nempapáš zeleninu? ved je zdravá? 😝 (ale priznám sa, že ja tomu tiež moc nedávam... 😀 )

biancarv
11. júl 2009

monika potom daj vedieť ako dopadol ten mamatest 😉

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

moni já zatím v pohodě, v pondělí jdu k dr. tak jsem zvědavá jestli to potvrdí 😉
Držím Ti palečky Moničko, ještě chvíli počkej a uvidíš, ju? Špinění nevadí, jen krvácení ano.
Věřím, že Ti vše dobře dopadne 🙂

monika0001
11. júl 2009

no viete ja sa bojím, bo moje ube tehu skončili práve takýmto špinením... ale teraz som už zdravá tak snáď to nič nie je..
Moni aj ja idem hned v pondelok radšej k dokimu..

Bianca - neboj, dám vedieť.... i ked už teraz viem ako to dopadne...

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

Tak se budu těšit co písneš, ale určitě jen samé dobré zprávy 🙂

mscat
11. júl 2009

monika0001...tak doufám,že ti dopadne dobře,ale jak říkaj holky,špinění ještě nic neznamená! 😉 a já papkám zeleninku 🙂 jen ne vubec vařenou 🙂 jinak jo,v pohodě 😀 ale dáváme si ks nídani papričku,všechny barvy,okurku,to je moje,rajčátka..to jo 😉

mscat
11. júl 2009

moni:to je dobře že ti malý chodí spát znám plno maminek co jim děti od dvou let prostě spát nejdou...já teda taky na tom trvám aby chodil co nejdýl a aztím na něm vidím že to pořád potřebuje..

biancarv
11. júl 2009

dúfam že si to nemyslela pesimisticky ten záver:

.... i ked už teraz viem ako to dopadne...

dúfam že si to MYSLELA optimisticky, že to dopadne lepšie ako si myslíš 😉 , ak aj si tehu, tvojmu bábu, len prospeje ak sa s ním budeš rozprávať a hladkať ho, aspoň sa lepšie uhniezdi, keď budeš optimistka, nehovorím že sa máš tešiť že si určite v tom ale ani to hned nehádzať za hlavu 🙂

monika0001
11. júl 2009

bianca ja to nehádžem za hlavu, ja sa len bojím.. to je všetko.. a moje telo mi zatiaľ stále dáva príznaky na mrchu.. no možno si to iba ja nahováram a naozaj to dopadne tak ako vravíte...
Tiež si myslím, že keby to tam nebolo tak mi tri testy neukážu a dr. by nič nevidel... No on videl a tak troška posmehutsky sa usmieval... uvidíme... necháme sa prakvapit... Hneď ráno robím ďalší test a hneď vám dám vedieť...
Potom pôjdeme troška do prírody ... pôjdem si pofotiť niečo nové.. juj teším sa... 😀

A baby ďakujem vám!

biancarv
11. júl 2009

držím palce aby to všetko dobre dopadlo 😉

monika0001
11. júl 2009

neboj aj ked nie do konca roka vam posielam TTTT virusiky, lebo ja tomu verim, ze do konca roka to tu bude.. ci uz normalne alebo umelo..ale bude! som sa rozhodla 😀

mscat
11. júl 2009

a já si myslím že všechny tu do konce roku budem určitě těhu 😉 teda já si dávám maximum do října pak až zase snažilkování od jara 😀 😉

biancarv
11. júl 2009

mscat, tak to si myslíme všetky 😀

monika0001
11. júl 2009

to som si aj ja vravela, ze ked sa to do leta nepodari keslam na to dam si spet HAK a nic z toho... ta tuzba je väcsia.. a tu na konovi som sa naucila zvládať aj neupsechy... a to len vdaka zenám ako ste vy!
CMUK!!!!

biancarv
11. júl 2009

monika mojej švagrinej sestra, tiež nemôžu mať bábo prirodzenou cestou, tak skúsili umelé oplodnenie a dnes je z toho umelého oplodnenia dva a pol ročná Gabika, ku ktorej pribudnú teraz v septembri dalšie dve dievčatká dvojičky, ktoré sú tiež z umelého oplodnenia 😀

mscat
11. júl 2009

😉 já si říkám do října proto,že nechci nosit banděrko přes léto 🙂 a stejně tak nechci porodit na zimu..noo jedině jaro beru 😀 tak tak jsem si to naplánovala 🙂 a navíc za chvíli bude velký pejsek doma,sháníme vlastní bydlení.což nám dělá velké vrásky,tak si aj říkám,že je na jednu stranu dobré,že se ještě nezadařilo...

biancarv
11. júl 2009

no čo už taký je život, nikto nemá všetko hned a tak ako chce, ale inak by ten život bol strašné nudný, keby sa nič nedialo a len by sme mali všetko čo chceme, už by sme nemali sny a snívať treba stále 😉

monika0001
11. júl 2009

no ja mam nábeh na dvojčatá aj bez umelého... 😠 ale mne na začiatok stačí jedno... 😲
No keby mali byť teraz hneď aj 4 beriem.. len nech sú... 😀

Mscat - vieš čo to všetko znamená? Že otehotnieš práve v tedy keď to nechceš... takže dobre to máš naplánované 😀 😉

biancarv
11. júl 2009

aj ja mám nábeh na dvojičky, lebo z manželovej strany je jeho starká z dvojičiek z jeho otca strany a z jeho mamy strany má sesternice dvojičky 😀 , to by bolo už by som mala deti tri, ale by bolo u nás veselo 😀

monika0001
11. júl 2009

no ja neviem z kade. mne to mama zradila.. tiez mohla byt ticho 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

bianca a vraj sa nabeh na dvojicky dedi po otcovej strane takze drzim prsty 😉

biancarv
11. júl 2009

už chcem mať gulaté bruško 😅

mscat
11. júl 2009

monika0001:no vím 🙂 taky si myslím že to přijde když to nebudu vubec čekat a plánovat 😀 .tak všem vám držím pěstičky at máte už ty břůška 😉

biancarv
11. júl 2009

no díky nadenkaaa, ale ja nechcem dvojičky, mne stačí jedno ku tomu môjmu prvému, ale keby už boli dve tak čo už, ale fakt stačí jedno

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

Taky to tedka přišlo velmi, velmi nečekaně 😉
Celou dobu jsem si to tak moc přáli, pak jsme už přestali na to myslet, neměli jsme prostě chut a přestali doufat, tak jsme řešili jiné věci a šup ono to přišlo, nečekaně a přišlo 😅 Takže natom něco opravdu bude 😅 😀 😉

biancarv
11. júl 2009

aj môj Paťko bol taký voľný priebeh, proste ked bude tak bude ked nie tak nie nič sa nedeje a bol hned na prvý šup 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre