Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
17. nov 2009

tak kracame spolu presne na den,to je super....nie?mna tiez tak boli brucho ze az....
tak anie,vela stasticka....

mscat
17. nov 2009

xena:super ano...budeš mě informovat jak to budeš mít s folíkama 😀 😉 sice to má každá jinak ale neva 😀
můžu to zkoušet stejně 😉 😉

no já ti povím teda,že se nemůžu ani pohnout jak mě to břicho bolí jak krááááva 😀 😝
a ms..silná pěkně.. 😵

anieanne:já ti popřeju vela štestíčka až budete novomanželé ju?? 😵 😵

xena1
17. nov 2009

ano budem ta o vsetkom informovat....od pondelka alebo utorka ako pojdem na gyndu...este ze mam kratke cykly ze to ide rychlo...ty mas aky dlhy cyklus?ja 26-28
trochu si pisem s kockami z temy IUI aby som vedela ako to tam prebieha...vies naco sa tesim ze si oddychnem od snazenia a sledovania a ratania...jednoducho nas nacasuju a potom otestuju a bude...

anieanne
17. nov 2009

xen:
Testík nebyl.

Jináč, děkuju, už mám docela nervíky. No to by byl pech, mít to na svatební noc 😀 I když myslím, že v dnešní době už se na svatební noc moc nehraje...

xena1
17. nov 2009

anie...a kedy presne mas termmin???bola by to ale romantika...to ja som sa vydavala panna 😀 daco strasne...
a uz som aj rozvedena...xixi...
mscat v ktorej teme nam trcis,moja spolubojovnicka??? 😀

xena1
17. nov 2009

mscat potom si budeme pisat v teme:spolocny termin 😀
anie....planujes ist aj k dokimu ak nedostanes?

mscat
17. nov 2009

xena:však ano..to budeš mít super.vše ti naplánují udělají.je to super držím pěstičky!!! 😉 😉

to bude bomba téma..tak doufám!! 😵 😉
vážně ses vdávala jako panna??a jaké to bylo? 🙂 jako panna a svatební noic?ani si partnera předem neotestovala jaký je v posteli hihi 😀 😉 a to si chtěla se vdávat jako panna..?
a jinak sem trčel v grafech 😀 🙂

anieanne:ale proč by ne..můžete si udělat přece krásnou romantickou svatební noc!? 😉 😉

andy2306
17. nov 2009

dobré ráno holky-pokud je teda dobré,jak vidím-tak moc ne.mrchujete-ale litovat nechcete,takže hlavu vzhůru-bude líp-brzo se zadaří určitě.já taky s kámoškou (dnes už ji tak můžu napsat hrdulkou co sem chodivala-jsme otěhotněli zároven,celé těhu spolu prožívali-a rodily stejně-ona 1.6 a já 2.6-termín jsme měli skoro na stejno-a poradny se nám taky překrývali,tak bylo o čem povídat,tak třeba to budete mit stejně xena-a mscat 😉

anie: svatební noc? 😀 😀 😀 ta dneska ani neexistuje.manžel se ti stejně tak trošku skáruje k půlnoci-takže jestli bude vůbec schopný,tak to je machr.můj nebyl... 😀 😀 všechno jsme dohnali až další noc po svatbě 😀 😀 😀 😀

xena-to fakt nebo si děláš srandu?to je dneska rarita...dneska nejsou pany už čtrnáctileté snad...

mscat
17. nov 2009

andy:jj je dobré.. v pohodě až na to že mě bolí báchor 😝 🙂 ale jinak peru,a převlékám duchny,jdu si umýt hlavu a za hodku je tu tatínek.vařila jsem večer takže mám klid.malý kouká na pohádky.kočka dělá bordel...jnak supr 😉

jo..já si myslím že otěhotníme zároven! 😉 😉 😀

xena1
17. nov 2009

mscat:dakujem snad to nejako dopadne...
ano ako panna,bola som tak vychovana ale nie je to najspravnejsie a po tej stranke nam to nikdy nefungovalo...
odbieham upratujem ale som tu

xena1
17. nov 2009

to by bolo fajn naraz otehu,to by sa nam kracalo lepsie spolu cestou k babu....

andy nuz no,veru panna...som rarita 😀

baby ja myslim ze tentokrat sa nam stastie usmieva na Sonicku...

anieanne
17. nov 2009

xen:
V pátek, 20.11. =) K doktorce jsem objednaná na 25.11.

ms:
No jestli to nedostanu, tak si ji samozřejmě uděláme 😉

andy:
Zdendula je abstinent, takže nehrozí, že by se zkároval 😀

korenka
autor
17. nov 2009

tak,testla som ráno a nič,ani tienik,takže je asi niekde inde problém... 😠
dnes som 32 DC,počkám do pondelka,ak nepríde,idem k dr.,a to som mala prísť na 4DC na krv,na horm.profil,ach jooooooooooo,ja už fakt neviem............

andy2306
17. nov 2009

anie: můj manžel taky neholduje alkoholu,ale ten den na to nějak zapoměl 😀 😀 přeju krásnou svatbu.

mscat-jsem ráda,že to bereš tak pohodově.tak si užijte tatínka.
xena:to je super,že jako pana-to se fakt nevidí.ale jde fakt vidět,že pokud se ti dva nepoznají ve všech směrech,tak to nei oc dobré.hlavně že jsi ted štastná a spokojená-a ono brzy k uplnemu štěstí to miminko bude,neboj 😉

andy2306
17. nov 2009

korenka-nechci tě chlácholit.asi ti mešká z jiného důvodu,než je zrovna těhu-bohužel beruško ☹ ☹ ale chci říct,že pokud jsi neměla ovu v půlce cyklu,ale třeba o týden pozdějc,tak ještě by test pozitivní nebyl-ale menstruace už meškat může....já to tak měla u haničky-ovu byla o týden pozdějc-až 22dc-a tak pozitivní test až týden po vynechání...

u terezky jsem měla pozitivní už den před menstruací pozitivní test,protože ovu byla přesně v půlce cyklu..

monaberuska1
17. nov 2009

ahojky holky .-)tak jak sjte na tom???ja nejak kramy porad nic a testy negativni tak to nechapu

xena1
17. nov 2009

ahojte
babulky negativne nekramove,sup sup k dokimu asi tam bude hacik....
andy mas spravdu..dvaja by sa mali co najviac poznat aj po tejto stranke...

korenka
autor
17. nov 2009

mona,tak sme dve 😉
andy,posledné ovulácie som mala presne v polovici,chodila som na folikometrie,aj vďaka clostíku a ten som ešte brala tento cyklus,takže podľa mňa ovulka bola v polovici,aj som to cítila.
možno aj tie lieky na štítnu a včera som si našla trošičku biely hlienik,ale nespolieham sa na tehu vôbec,skôr naopak,lebo keď mám len jeden vajcovod priechodný,tak len každý druhý mesiac mám šancu,a tento ma bolela pravá strana na ja mám ľavý priechodný...a už netestujem ani bohovi,nieje dôvod
idem do práce si robiť vianočnú výzdobu,strašne sa mi nechce,vonku prší a je tma,najlepšie by mi bolo pod dekou,ale niečo musím robiť,tak budem tu večer,papa
čo je s martou?
a čo hanesi?
soni,ak si len 9dpo,tak to je ešte fakt skoro,však sme tu veľa krát písali,že testovať sa oplatí až v deň ms,skôr je zbytočné,počkaj aspoň do dňa ms,držím palce moc!!! 😅

monaberuska1
17. nov 2009

korenka:taky mas zpozdeni??ja mam zatim 2 dny zpozdeni no tak uvidime , ja mela je to asi tyden taky takovy prusvitny hlen,

mscat
17. nov 2009

holky...
xena nebo korenka:jak to chodí přesně na té folikulometrii?...dr přesně pozná kdy budu mít ovulku??
jak to probíhá?

já totiž ...hmm i když jsem měla ovulaci a možná bude další tak je mi to prd platné když mě nemá kdo oplodnit!!! 😠 ☹ 😒 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄

přítelíček jak už víte dojel domů po 14ti dnech na pouhých 5 dnů..zrovna má mrchu,.a oznámil mi..že v pondělí odjíždí na 3 týdny!!mě asi trefí vážně! 😠 je furt v prde......li!to se nedá..ach jo..a když už je doma,tak je unavený,stejně tak já jsem unavená.on si chce odpočinout od práce ,já bych si zase ráda odpočala od malého,od domácích prací chvíli..
a vubec se neužijem...to je strašné ☹
takže si říkám že budu chodit na tu folikulometrii a přivolám si ho na den a noc dom!!jenže on necche prý nemůže odjet.

tak dětátko nebude..je mi to fuk.prý po novém roce klidně..na to já mu kašlu..já nechci totiž rodit na zimu 😝 😝 nemám to období ráda 😅 takže budto to vyjde tento měsíc...nebo začínám až v květnu. 😉

anieanne
17. nov 2009

Jj, taky bych nechtěla rodit na zimu. Resp. což o ten porod, ale představa devítiměsíčního břicha pod pěti vrstvama oblečení... 😀
Nechci být rejp rejp, tak si to neber osobně, ale to, co popisuješ, mi nepřijde jako kapitola z pohádky o štěstí. A do toho ještě druhý mimi ? Já nevím, aby toho pak na tebe nebylo moc... 😨

Jináč, já celý den přemýšlím, jestli si udělat test zítra nebo v pátek.. Mám RapiClear za 90 kaček a nechce se mi ho počůrat zbytečně 😀 Na druhou stranu jsem pěknej nedočkavec 😅

mscat
17. nov 2009

anieanne: 🙂 to bříško by zahřálo v zimě...já nosila v zimě hmm 7 měsíc bříška astačil mi pod bundu jen svetr 🙂

já to beru...ale my jsme štastní 🙂 máme se rádi..rozumíme si,prožíváme hezké dny když je doma.jen má prostě práci v praze ...kde si vydělá aspon o těch 10tisíc víc než tady.kdyby měl změnit práci nemáme už vážně ani na ten chleba.
nebývá jinak 3 týdny pryč..ale ted má poslední dekádu před vánocema takže bude 3 týdenní. 😝 což už jsme taky asi 2x absolvovali...v létě.je to síla...je to těžké ale já jsem už zvyklá.jen mě totok naštvalo a zamrzelo že tak dlouho bude zase pryč.je to celkem teda ted nářez 😝

a určitě toho na mě bude moc až bude druhé mimi..už takto je na mě toho moc protože kdo nezažil,neví jak je to těžké být stále sama s dítětem.ale tak co se dá dělat. 😅 😝

mscat
17. nov 2009

anieanne:vydrž do pátku!!! 😉

monaberuska1
17. nov 2009

anieanne. jojo na zimu prod je dobrej ja v prosinci rodila🙂a myslim ze lepsi nez na leto 😀 ale nevim jen si to myslim pac nemuzu srovnat 😀 😀

mscat
17. nov 2009

nejlepší je to holky na jaro 😉 😉
začíná teplučko miminko můžete načančat do kočárku..jen lehce přikrýt aje to super 😉

anieanne
17. nov 2009

Já přeci neříkám, že nejste šťastní 😉 Naopak, moc vám to vaše štěstíčko přeju 🙂 Ale vůbec si to nedovedu představit... Mě takhle na tři týdny pracovně opustil Zdendula jen jednou, a bylo to denně minimálně hodina na drát, dvacet smsek, jeden víkend přijel on za mnou, druhý jela já za ním. Jináč by to asi nešlo 😀

Tak já teda vydržím, nooo 😅 😀

mscat
17. nov 2009

anieanne:jasné 😉 já si to taky nedokázala představit...a opravdu je to na nic.vážně mi není co závidět. 😝 ale je to o zvyku..vždy to sice obrečím když odjíždí ale prostě už jsem zvyklá.těch 9 dní uteče...ale ted 3 týdny.to mě asi trefí.dyt ted byl 14 dnů.a doma jen 5 a pak 3 týdny.nemysli si...tedkom mě to teda štve.
no ale jak říkám..co se dá dělat 😒 něco to má plus něco minus.zase si myslím že bysme si nebyli tak vzácní asi.potom ta touha po tom druhém je hrozně silná po 9ti dnech 🙂 😉

to je dobře že vydržíš 😉

anieanne
17. nov 2009

Jooo, tak to my jsme asi trochu jinej level - stýská se mi po něm, i když jde jen ráno do práce.. My vlastně od listopadu do začátku srpna jsme bez sebe nebyli - první týden, co jsme spolu začali chodit, za mnou denně jezdil, po týdnu se nastěhoval k nám, v únoru jsme šli do podnájmu. Takže vážně denně jsme byli spolu. Teprve v tom srpnu mi odjel na služebku, to bylo poprvé, co jsme se neviděli. Pak ještě v září týden, kdy byl pryč. Jináč fakt denně spolu, a stejně si myslím, že jsme si vzácní 🙂

sonidlov
17. nov 2009

ahojte kočky, práve som došla z roboty 🙂
xeni bodaj by si mal pravdu 😉
paradox toho by bol, že sme sa vôbec nesnžili a pošmyklo sa 🙂 😀
baby nepredbiehajme uvidíme či sa zadarilo

sonidlov
17. nov 2009

korenka ked pôjdeš doki povedz jej o euthiroxine je to tým ver mi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre