Prvé tehotenstvo v 36 rokoch?

evita2176
16. máj 2019

Ahojte chcem sa spytat. Mam 35r. 1mimomaternicove,1 potrat v 5tt. Myslite si že je neskoro na prve babo v 36r???

evita2176
autor
18. máj 2019

@tehotna85 no tak vitaminy beriem aj ja ale nic sa nedeje..uvidim ako dopadol manzelov Test...

evita2176
autor
18. máj 2019

@gloria31 nevadi;) hlavne je sa vam to podarilo a ste stastna 🙂

nika82
10. dec 2019

ked sa nato obaja citite po kazdej stranke preco nie, ja mam 37 ziadne dieta a uz by som ani nechcela...... sama sa musite rozhodnut

janynyna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gloria31
10. dec 2019

@evita2176 no ja som teraz mama 6tyz.chrustika. On je 100% v pohode aj ja som išla cisárskym a prešla si peklom pre rozpadnutu ranu po cisárskom reze. Neľutujem to a keď schudnem tak za 2-3r chcela by som ešte jedno dieťa

evita2176
autor
11. dec 2019

@gloria31 gratulujem z celeho srdca. 🍀✊ no my sme sa tiez rozhodli ze to skisime🍀✊

lentilkaxxx
26. jan 2020

@evita2176 Isto to skús.

lentilkaxxx
26. jan 2020

@evita2176 Isto to skús. Ja mám 37 a konečne po vyše 3 rokoch nervov a stresov čakáme prvé bábo. 🙂

evita2176
autor
27. jan 2020

@lentilkaxxx super dakujem uz skusame ...v piatok asi ideme na IUI ak bude folik dostatocne velky...🙏

kallanchoe
27. jan 2020

@evita2176 pol roka je podla mna malo.....nie kazdy otehotnie hned. ...prve v 27 r. nam trvalo rok a pol..... Druhe v 31 trvalo rok..... Takze pohoda podla mna...😉 Viem ze je to tazko,ale nemysli nato,nezatazuj sa.tym....ked som nato uplne zabudla a vypustila z hlavy....menzes naraz vynechal😉......A to tiez som si presla za ten cas vsetkym:plodne/neplodne dni,ovulacne testy,tehotenske testy,nonstop som sa.sledovala,raz prsniky boleli,raz na zvracanie......😊 nooo jak sibnuta...velmi sme chceli a zvytocne som sa.stresovala okolo toho.....to na silu nejde.....neboj pride to, len to trva niekedy😉

mima1
27. jan 2020

Ja som prveho rodila prelom 36-37r. Teraz druhe 40 a zatial pohoda klop klop. Treba skusit

ledgerka
27. jan 2020

nepozeraj na ostatnych ale na to ako sa ty citis. Mne osobne by to bolo neskor ale tebe byt nemusi. Niekomu to moze byt stale skoro. Takze daj na svoj pocit 🙂

evita2176
autor
27. jan 2020

Dakujem vam vsetkym za odpovede. No my sa pokusame zu 3 roky ..a z toho 2 nevydarene...uvidim ako budecez vikend...dal by boh aby to vyslo🙏🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre