icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
moni1007
4. máj 2012

@mistisa pocuj a co keby si si urobila namiesto tehu testu ovu test, ten vraj skor ukaze tehu ako tehu test,som sa dozvedela,ale neviem ci to je pravda 🙂

avatar
mistisa
4. máj 2012

@moni1007 ano ano nevie sa dockat pondelka.netesi sa radsej a dufa 😉😉 tak uvidime 😉

avatar
moni1007
4. máj 2012

@mistisa ved to sa ani ja neviem dockat a to sa ma priamo ani netyka 😀 😀 😀

avatar
mistisa
4. máj 2012

@moni1007 no inak nie je to zly napad.ako robila som ovu test na 21 den a si predstav ze som ho len namocila a hned vybehla druha ciarka. Teraz som 34 DC asi skusim kupit a urobit zo srandy ze co urobi.hm ty si aka zlata 😉 urcite ti dam vediet v pondelok 😉

avatar
moni1007
4. máj 2012

@mistisa a tym si sa ani nepochvalila,ci? mozno som len pozabudla. tak skus a daj mi vediet a aj v ten pondelok. som zvedava co ti povie. dufam,ze nieco supis 😀

avatar
zuzka_rastik
4. máj 2012

@mistisa
@moni1007 baby aj ja som zvedava jak dopadnes, Mistisa 🙂 a citam o tom ovu teste si si robila, a hned sa objavil pozitivny ovu test? ejha 😲 dobree 😉 tak daj vediet aj mne jak dopadne tehu test

avatar
domi1988
4. máj 2012

@mistisa ahoj no taK CO je nove?

avatar
mistisa
4. máj 2012

@moni1007 pisala som ale davnejsie mozno si nezaregistrovala 😉 nevadi 😉 mas omluvene 😉 ze si to ty 😀

avatar
moni1007
4. máj 2012

@mistisa dakujeeem si velkorysa 😀

avatar
mistisa
4. máj 2012

@zuzka_rastik jasne dam hned.no vysiel tak no uvidime tehu test asi nebudem robit ak do pondelka nedorazi mrcha.nam ist na gyndu na ultrazvuk 😉 tak som zvedava.
@domi1988 ajooj ani nic.tehu test negativny mrcha nikde ak nedojde idem na ultrazvuk v pondelok.tak uvidime 😉
@moni1007 no moja vidis aka som dobra 😀😀

avatar
luszia
4. máj 2012

Ahojte 🙂 dlho som nepísala, ale kazdy den Vás z napätím čitam. Ja som dnes 47DC a mrcha nikde, tak som isla k doktorovi, nech pozre co sa deje. A pozeral, pozeral, povedal, ze sliznica je zväčšená, ale tehotenstvo tam nevidi, tak mi pichol Agoluti/vyvolavacku/ a mám čakať či príde... A hned mi dal aj Clostil takze tento mesiac budem ostro sledovava , tak som zvedava co z toho bude 🙂)

avatar
adriana_13
4. máj 2012

🙂

avatar
su_san
4. máj 2012

@luszia ahoj kočka...to čo s tebou??? ja som už 13DC 😎

avatar
su_san
4. máj 2012

@zuzanka9999 som bola na tej folikulometrii a som mala len 12mm vajko...lekár povedal, že možno anovulák, ale možno ešte narastie ak budem mať dlhší cyklus...ale ty si už tehu bola, tak ti vajká rastú, takže nemusíš na folikulku, len sa prelieč pekne a budeš tehuľkovať s úspešným koncom 🙂

avatar
su_san
4. máj 2012

@moni1007 takže ovu asi bola, že?????????? no hádam potvorky prežili 😀 uži si víkendík s mužíkom 😀

avatar
su_san
4. máj 2012

@mistisa som zvedavá ako to dopadne s tebou mojka...nech už akokoľvek, budem držať pästíky 🙂

avatar
su_san
4. máj 2012

@azzura jakoto ženo, že test biely s takou fasa teplotkou??? no hádam ešte vykuknú a kebyže nneee, tak nabudúce si pichneš včeličku do riťky sama a všetko stihneš 😀 😀 😀 pekný víkendík 🙂

avatar
mistisa
4. máj 2012

@su_san dakujem zlatiiik .-) som zvedava moc ako to dopadne uz nech je pondelok 🙂 😉 😉 a ty ako mojka?

avatar
luszia
4. máj 2012

@su_san Ahoj, no vidis, stale som dufala, ze sa cervena spusti a nespustila sa, v kutiku som aj dufala, ze sa mozno zadarilo, ale vidis, zatial nic..Chcela som ist aj skor k doktorovi, ale v praci som mala toho vela, a mam ocina v nemocnici, tak som chodila za nim...Tak teraz pockam na menzes, a potom si dám clostil a pojdem k doktorovi, ci je vsetko tak ako maa...takze ty si teraz 13DC??takze v tychto dnoch, by sa teoreticky mohlo zadarit ,hm??a pila si aj Alchemilku??

avatar
su_san
4. máj 2012

@luszia tento cyklus nepijem, vraj to predlžuje cyklus, ale dám si gynastan možno zajtra, mám na neho chuť, som už dlho nepila...áno som 13DC, ale na 11DC som mala vajko len 12mm, čo malo mať podľa dokiho už 17mm, no to platí podľa tabuľky pri 28 dňovom pravidelnom cykle..., takže možno anovulák, možno nedorastajú...ale povedal, že ak by som mala dlhší cylus, možno ešte dorastie, lebo by stihlo dozrieť a ovu by bola neskôr...som z toho ☹

avatar
luszia
4. máj 2012

@su_san No a ten gynastan je na co dobry??no tiez neviem ci mam tu alchemilku pit, ci nie... Skor som zacala jest viac zeleniny a ovocia, sa mi v praci smiali, ze preco jem mrkvy,tak som povedala, ze kvoli slnku, ze v mrkve je betakaroten 🙂 a 12mm je male vajko?ja som dnes mala , ze 2mm... no tak este je tam moznost, ze by dorastlo, nie??a ides este k nemu aby Ti to vedel pozriet, ci si spravis ovu testy? Ja som si zacala merat teplotu, tak uvidim, ale co ked vstavam stale v inu dobu,,,, Nebud smutna, urcite sa to vajko rozhybe a dorastie,,neskusala si ten grepovy dzus???

avatar
nancycka
4. máj 2012

@mistisa jej, co to citam, ze sa tu rysuje nejaka nadej, tak na teba myslim a drzim palceky, nech v pondelok citam len super spravicky 🙂 😉

avatar
mistisa
4. máj 2012

@nancycka ajooj no volala som dokine a do pondelka ak nepride mrchana idem na ultrazvuk.vraj tam moze byt tehotnost 🙂 joj bodaj by ale snazim sa drzat pri zemi zatial.ale bolo by to super 🙂 a ty ako mojka?

avatar
nancycka
4. máj 2012

@mistisa ja cakam, kym mi zavolaju, maju na to este tyzden, lebo v sobotu necakam cervenu....a mohla by neprist 😀

avatar
luszia
4. máj 2012

@mistisa Ahoj, čítala som tvoje príspevky a máš už toho dosť za sebou, takže si zaslúžite s manželom aby ste sa stali rodičmi, držim Ti palce a klobú dole, že to tak všetko z nadhľadom zvladáš/-te s manželom 🙂

avatar
fifitko25
5. máj 2012

@mistisa dnes v noci sa mi o tebe snivalo, že si mala // na teste 🙂 tak ma nesklam 😀

avatar
mistisa
5. máj 2012

@fifitko25 jeeej lasko tak to budem robit vsetko pre to aby to tak bolo.a pozri na ten vystup. http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... ale neviem.nemoze to byt tym ze som nachladnuta ? A ako sa mi citis? Este si v nemocke ?

avatar
mistisa
5. máj 2012

@luszia ahojkaj.dakujeme pekne mojka.no uz aj mm chodi ze ako to vyzera.nevie sa dockat pondelka 😉 dakujem a vy sa ako dlho snazite ? Som tu cez mobil tak nepozeram moc dopredu forum 😉 az ked pojdem na comp kuknem.😉

avatar
fifitko25
5. máj 2012

@mistisa Fiha aky výstup 😉 takze ma moje sny neklamu?? 😀 a mala si zvýšenú teplotu kvôli prechladnutiu, merala si si Večer?

avatar
mistisa
5. máj 2012

@fifitko25 nie nie vecer som nemerala ale nemam teplotu mam len nadchu a uz ma ani hrdlo neboli.trochu pokasliavam ale nic ine 😉 myslis ze to nevplyva na to? No skoro mi oci z jamiek vybehli ti poviem na ten teplomer 😉