Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@mattuliatko30 no pekne teda.tak sa s nou poriadno rozluc.uz nech. nechodi okik ?😉
@mistisa no radšej , keby prišla už dnes....aspoň by som ju mala cez vííkend...ale teplota dnes 37, takže rátam ,že dnes to isto nebude ☹
@mattuliatko30 hm no mojka ☹ ale ty mas take vyzsie teplotky ze ? Joooj ja teraz neviem co.uz nech viem na com som 😉
@mistisa no mávam..okolo 37 a 37,1, 37,2.....takže mne musí klesnúť..tak na 36,8...a pri ovu mávam najnižšiu 36,6 menej som nemala...takže také divné 🙂
no veru..som zvedavá aj ja..na teba....škoda,že neskúsiš testnúť 😉 ja by som skúsila...tak ale máš to v pondelok isté...doky už čosi uvidí...a budeš na istom...držím palčekyyyy
@mattuliatko30 aha hm.no som moc zvedava teda .dnes som uz 35 DC.hm.no uvidime 😉 mozno nevydrzim a zajtra testnem .😉 no uz nech idem od dokiny bud s dobrymi spravami alebo agolutinom a potom veseloo na IUI 😉
@su_san ahpjce. no kukni na dnesnu teplotku, aky pokles. snad to nakoniec nebude anovulak http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 tie tlaky v podbrusku mi neprechadzaju, chytaju ma hlavne vecer, aj vcera som myslale, ze si dam tabletku 😠 a chvili som mala pocit na mrchu...a ty ako?
@mistisa
@mattuliatko30 babyyyyyy idem domov 😀 doktor ešte váhal, ale ukecala som ho, že budem poctivo dietovat doma 🙂 dal mu probiotiká na ukludnenie criev, dnes len suchare a zajtra môžem uz aj zeleninovy vyvar, žiadne mliecne výrobky aspoň 10 dni...
@mattuliatko30 ahoj. no kuk na to http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02. dufam,ze z toho nakoniec nebude anovulak. ☹ vcera vecer ma tak bolelo to podbrusko,ze som myslela,ze si dam tabletku, potom to zas preslo, chyta ma to hlavne vecer. 😠
@fifitko25 supeeer...tak sa isto tešíš..manželík nech sa pekne o vás stará 🙂 🙂
@moni1007 no zatiaľ ti to vyzerá na anovulák...ani ja som neni na tom dobre..http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
už klesám..a zajtra čakám mrchu
@mattuliatko30
@mistisa manžel je rad, príde po mna 🙂 púšťajú az po 10tej, musím počkať na správu lekara
@moni1007 neviem..nevyznačilo mi to..ale asi bola ten 8DC..http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
inak si to neviem vysvetliť..možno bola aj skôr..ale to by som už mrchu mala...zajtra bude tušim 14den...tak by podľa toho mala prísť...inak neviem..ako si to vypočítať
@fifitko25 no to je za chvíľu...nech sa doktor čím skôr poponáhľa..napíše správu..a šup domov....dúfam,že dnes nebude také počasie ako včera...a trošku sa vyčasí
@mattuliatko30 no to by tiez mohlo byt, je tam vysoky vystup. tak snad 😉 ja dufam,ze ten anovulak to u mna nebude. nechcem ho, 😠 ale ked som skusala, staci,aby sa len o minimum zmenila teplotka,tak je to zas uplne nieco ine. 😒
@moni1007 uvidíš..ako písala lauritka....ak zajtra vystúpiť..môže to byť...aj mne to vie tak klesnúť...po ovu...keď už ti to zaznačí graf....veď vyskúšaj..či ti to zaznačí..ak by si zajtra vystúpila..zadaj si to popredu

@mistisa krásne si vystúpila....som zvedavá,čo ti povie na pondelok....aj mne sa dnes snívalo o dvoch čiarkách 😀 až dvakrát som ich mala na teste 🙂)) ale je to len sen http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
ja zajtra čakám mrchu....