Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@mistisa
@mattuliatko30
inak, este som chcela napisat, ze som dnes rano skusala merat aj v posve a tam som mala 37 stupnov, nie je to nejak vela v porovnani s ustami.? 😝
@moni1007
hej hej ..už došla..dnes...ako som aj predpokladala...už som sa objednala ku doktorovi...na bud.mesiac..uvidím ako mi ešte jeden cyklus príde..a 14.6. idem ku nemu...nech mi čosi nasadi....ale asi mi dá hormon.lieky...kedže myslim,že len tak to upravi....nevadí..dám si to na pol roka..a uvidim
@azzura oo micka ☹ , zaklad je nevzdavať sa 😒 ... aj mna dnes chyta depka ale nie z toho čo teba mna z počasia 😠
@mattuliatko30 no to bude urcite lepsie, ked sa na teba kukne. snad ti to da do poriadku. 🙂
@azzura ahoj moja...tak predsa mrcha prišla?? ☹ ☹ som dúfala,že sa vám to teraz isto podarilo....tak asi si predsa len ovu nevystihla...tak načo potom to všetko??..majú to doktori tak spraviť..že to vyjde..keď už sa človek nato dá....ja dnes 22dc...a zase mrcha 😒 takže tiež všetko naprd...na bud.mesiac idem ku dokymu....nech mi nasadi niečo...na úpravu
@svintekova ajoj mojka no len ju pekne posli.nech si uzije posledny mesiac co u teba je 😉 ja uz sedim v cakarni mam nervy ☹ a teplotka klesla ☹ myslim ze z toho nic mebude ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... ozvem sa potom 😉
@mattuliatko30 ahoj, hej vsetko je na prd. Ja som bola prichystana že pride a že aj bude meskat. Ale necakala som to, že v sobotu bude jednorazovy hnedy vytok a potom uz nic a bolest križov ako hrom. A nasledne v nedelu mrcha :(. Sobota ma vykolajila, take som este nemala. Teraz ma ani brucho neboli, ani ho nemam nafuknuty, iba tečem ako z vodovodu.
Hmm, aj u teba je to na hovno
@mattuliatko30 nie nie dnes nie mam dost nervov nechcela som sa nervovat este testom 😉
@fifitko25 ajoj zlatik budem sa snazit ti ho splnit 😉 uz som v cakarni ale teplotka klesla ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... hm.neviem bojim sa ☹ urcite hned napisem 😉
@azzura joooj mojka a to co si ta hnusoba dovolila? Ja mam riez nervy teplotka klesla asi z toho nic nebude ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... ale tak asi ten hore chce aby sme sa stretli na IUI a dali ten kolacik 😉 urcite dam vediet 😉
@moni1007 dakujem zlatik 😉 mam riadne nervy ☹ teplotka klesla ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... tak z toho asi z toho nic nebude ☹ ozvem sa hned 😉
@mattuliatko30 zase taký krátky cyklus mojka???? ne fakt choď k dokimu, lebo budeš chudokrvná, nech ti hoc dá antiku, len aby si bola ok 😉
@mistisa moja..nemáš až taký veľký pokles....držím palčeky...hneď potom napíííš.........tfuj tfuj........drž sa....ja skapínam v práci...1dc....na 22dc...takže zase naprd....idem ku dokymu na bud.mesiac
@mistisa mojka nezufaj, nestresuj sa a pockaj si na to co ti povie dr. ok. hlavne bud v klude. 🙂 vsetky na teba myslime... chces trosku rozveselit? vcera vecer sme s mmviedli vojnu. my dvaja a asik tak mravcov. vobec sme ich tu nevideli cez den, az ked sme sli spat 😠 tak sme ich tu hubili. mame tu riadny bordel. musim sa do toho pustit 😝

@moni1007 už je asi zbytocne polemizovat 😒 Zivot je svina, bohvie kedy sa aj na nas usmeje stastie, už ma to nebavy