Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
tak ja som teraz troska na pochybach..... sice pred uzivanim hak som mavala vseliaku ms ( vacsinou dlhe cykly ) ale teraz neviem co si mam mysliet... 28. DC by u mna mal byt 9.5. v stredu.... no ja som zacala spinit uz teraz v nedelu 6.5. na 25.DC.... nechcem nejak zachadzat do nevhodnych podrobnosti ale je to nejake skor hnede ako krvave.... je pravda ze pred hak som mala vzdy krvacanie dost dlhe a zacinalo spinenim kym sa neskor rozbehlo ale tak nepametam si ze by zacalo takto skoro... je pravda ze bez hak som uz bola davno dozadu a dobre si to nepametam ale zda sa mi to nejake divne....
okrem toho sa mi dnes dost tocila hlava a miestami mi bolo dost divno... vela slin a tak uplne slabulinko blbo od zaludka.... akoze nechcem to radsej pripisovat nicomu emoticon obzvlast preto ze som zacala spinit.... ale tak kazdopadne mi to prislo divne...
a este jedna vec. kym som uzivala hak tak som mala dost brutalne pms hlavne co sa nalady tyka ( dost podrazdena a hadava a priatel mal zo mna vzdy nervy ) a ked sa k tomu pridal spln ( tak ako v tejto dobe) tak som vyvadzala jak blazon.... a teraz nic.... no som z toho zmatena... uvidime co prinesu dalsie dni.... pokial sa kramy do stredy poriadne nerozbehnu tak vo stvrtok sa budem testovat druhykrat v mojom zivote ( uz som sa raz testovala ked som mala podozrenie ze som tehotna lebo mi meskala ms a vtedy som sa tehotnosti desila ). tak drzte palce nech je to len spinenie a len sa vajicko uhniezduje emoticon
inac, dnes ked som priatelovi povedala ze sa mi toci hlava tak on hned "si tehotna" a cely den mi to hovoril.... az som sa bala ze to zakrikol a stale som ho okrikovala aby to stale nehovoril.
@lagunasa ja si myslím, že si ja som mala poslednú MS 30 marca, a vysadila som hak v januári po 15 rokoch mala som nepravidelnú MS 3 x a teraz som mala len tmavé špinenie a urobila som si po 5 dnoch test a pozitívny ešte 2 potom a tiež zajtra idem k lekárke tak uvidím, ale asi som , dúfam 🙂
@svintekova aj ja som 1dc....ale ja už po 21dc.... ☹ stále sa mi to skracuje....a ty zase čakáš...neviem čo je lepšie...tak ale aspoň ti konečne začne snažilkovanie...a dúfam,že uspešné.... 🙂
@svintekova ahoj mojka, tak sa jej konečne uracilo? 🙂 aspoň je tu opäť šanca do ďalšieho uz úspešného kola 😉
@fifitko25 juj..aj ja som strašne zvedavá , čo jej doktor povie...ja dnes 1dc,,,,na 22dc...tak zase skoro...už som z toho nanič....pôjdem si dať asi lieky...aspoň na pol roka..nech sa mi to upraví 😒
@ivnik ahoj..prosím ťa keď si mala neprav.ms....čo si užívala.?...mne sa to od júna min roku nejako pokazilo..a teraz mávam ms tak po 21dc...22dc 26 dc..21 dc...strašne skoro..a veľmi silnú...síce len zo 3 dni..ale hrozné...dá sa to nejako upraviť tabletkami..alebo niečím?.díky
@mattuliatko30 och to zasa tak skoro? ☹ Skoč radšej k doktorovi, ved to musi byt hrozne mat mrchu každé 3 týždne....
@fifitko25 ani mi nevrav...a to som dosť chudokrvná....veď sa ani nečudujem....keď takto mávam mrchu...biela ako stena...každý sa len pýta,že či som chorá... ☹ ☹ ale minule mi vravel,že len antikou by mi to upravil...tak asi na ňu budem musieť nabehnúť.. 😒 aj keď necfhcem do seba hormony dávať....nikdy som to nebrala... uvidím ešte ten jeden cyklus...kedy príde v júni...a pôjdem..sa ho spýtať..čo a ako..
dpbre ranko kocky. tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 tak uz sotava len cakat a dufat 😉
@mistisa ahoj mojka. myslim na teba 🙂
@mattuliatko30 a ty co? tak ta hnusoba uz prisla? 😠 mala by si ist za dokym
@azzura no to ti neviem povedat. ale uplne chapem ako sa citis. ☹ a to ja som mala este aj uplne slabunku mrchu. som dufala, ze ci nahodou aj napriek nej ci som neni tehu,stale ma to tak instinktivne lakalo urobit test, ale uzn ma to teraz preslo. a keby som bola, tak asi by som nemala taky graf aky mam.

@iwi9 stúpne 😉 😉