icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
fifitko25
6. máj 2012

@iwi9 stúpne 😉 😉

avatar
iwi9
6. máj 2012

@fifitko25 aha, takze dajme tomu tak o dva tyzdne...ja sa toho asi nedockam... ale beriem to zatial s reervou, kedze prvy mesiac, ale ja som vzdy velmi pozitivna a musim povedat, ze vela veci mi aj tak vyjde... az na hokejistov 😠 😠 😀

avatar
lucecita
6. máj 2012

@chorucka milač čau, tu som, ale viac len na IP 😉 ako pokračujete? 😕

avatar
fifitko25
6. máj 2012

@iwi9 ak sa ovula potvrdí, tak už o 10 dni po nej môžeš, ale kvalitným 10tkovým tehu testom 😉 a dnešný hokej bol aj napriek výsledku celkom dobrý 😉

avatar
iwi9
6. máj 2012

@fifitko25 to ano, bola som celkom spokojna, len ja by som im uz tak strasne dopriala vyhru...

avatar
ivnik
6. máj 2012

@fifitko25 ahoj Zuzka, tak zajtra bude deň D 🙂 Robila som si 3 tehu testy a pozitívne, zajtra idem k doktorke, tak sa neviem dočkať 🙂

avatar
lagunasa
6. máj 2012

tak ja som teraz troska na pochybach..... sice pred uzivanim hak som mavala vseliaku ms ( vacsinou dlhe cykly ) ale teraz neviem co si mam mysliet... 28. DC by u mna mal byt 9.5. v stredu.... no ja som zacala spinit uz teraz v nedelu 6.5. na 25.DC.... nechcem nejak zachadzat do nevhodnych podrobnosti ale je to nejake skor hnede ako krvave.... je pravda ze pred hak som mala vzdy krvacanie dost dlhe a zacinalo spinenim kym sa neskor rozbehlo ale tak nepametam si ze by zacalo takto skoro... je pravda ze bez hak som uz bola davno dozadu a dobre si to nepametam ale zda sa mi to nejake divne....
okrem toho sa mi dnes dost tocila hlava a miestami mi bolo dost divno... vela slin a tak uplne slabulinko blbo od zaludka.... akoze nechcem to radsej pripisovat nicomu emoticon obzvlast preto ze som zacala spinit.... ale tak kazdopadne mi to prislo divne...
a este jedna vec. kym som uzivala hak tak som mala dost brutalne pms hlavne co sa nalady tyka ( dost podrazdena a hadava a priatel mal zo mna vzdy nervy ) a ked sa k tomu pridal spln ( tak ako v tejto dobe) tak som vyvadzala jak blazon.... a teraz nic.... no som z toho zmatena... uvidime co prinesu dalsie dni.... pokial sa kramy do stredy poriadne nerozbehnu tak vo stvrtok sa budem testovat druhykrat v mojom zivote ( uz som sa raz testovala ked som mala podozrenie ze som tehotna lebo mi meskala ms a vtedy som sa tehotnosti desila ). tak drzte palce nech je to len spinenie a len sa vajicko uhniezduje emoticon
inac, dnes ked som priatelovi povedala ze sa mi toci hlava tak on hned "si tehotna" a cely den mi to hovoril.... az som sa bala ze to zakrikol a stale som ho okrikovala aby to stale nehovoril.

avatar
ivnik
6. máj 2012

@lagunasa ja si myslím, že si ja som mala poslednú MS 30 marca, a vysadila som hak v januári po 15 rokoch mala som nepravidelnú MS 3 x a teraz som mala len tmavé špinenie a urobila som si po 5 dnoch test a pozitívny ešte 2 potom a tiež zajtra idem k lekárke tak uvidím, ale asi som , dúfam 🙂

avatar
ivnik
6. máj 2012

@ivnik príznaky tehu sú u každého individuálne mne nieje vobec zle , len sa mi stále čká a nadúva a mám velkú chuť na sudovú kapustu 🙂

avatar
svintekova
6. máj 2012

Ahojte kočky, tak mrcha na 44 DC konečne dorazila

avatar
svintekova
6. máj 2012

@mistisa
@fifitko25 Ahojte kočky, tak dnes na 44 DC mrcha konečne dorazila (druhá po MA) . Chystám sa s nou rozlúčit a opat snažilkovat-teším 😀 .

avatar
svintekova
6. máj 2012

@mistisa mojka držím palce zajtra-myslím na teba 😉

avatar
mattuliatko30
7. máj 2012

@svintekova aj ja som 1dc....ale ja už po 21dc.... ☹ stále sa mi to skracuje....a ty zase čakáš...neviem čo je lepšie...tak ale aspoň ti konečne začne snažilkovanie...a dúfam,že uspešné.... 🙂

avatar
mattuliatko30
7. máj 2012

@mistisa mojkaaaaa...akooooo....testila si...?

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@ivnik ahoj Ivka, to je ale super sprava 😵 takze dva pozitívne testy?? Paráda, držím všetky palce dnes u lekára. Daj vedísť ako si dopadla 😉

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@svintekova ahoj mojka, tak sa jej konečne uracilo? 🙂 aspoň je tu opäť šanca do ďalšieho uz úspešného kola 😉

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@mistisa čakáme len dobre správy zlatik, pamataj na ten Moj sen 😀

avatar
mattuliatko30
7. máj 2012

@fifitko25 juj..aj ja som strašne zvedavá , čo jej doktor povie...ja dnes 1dc,,,,na 22dc...tak zase skoro...už som z toho nanič....pôjdem si dať asi lieky...aspoň na pol roka..nech sa mi to upraví 😒

avatar
mattuliatko30
7. máj 2012

@ivnik ahoj..prosím ťa keď si mala neprav.ms....čo si užívala.?...mne sa to od júna min roku nejako pokazilo..a teraz mávam ms tak po 21dc...22dc 26 dc..21 dc...strašne skoro..a veľmi silnú...síce len zo 3 dni..ale hrozné...dá sa to nejako upraviť tabletkami..alebo niečím?.díky

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@mattuliatko30 och to zasa tak skoro? ☹ Skoč radšej k doktorovi, ved to musi byt hrozne mat mrchu každé 3 týždne....

avatar
mattuliatko30
7. máj 2012

@fifitko25 ani mi nevrav...a to som dosť chudokrvná....veď sa ani nečudujem....keď takto mávam mrchu...biela ako stena...každý sa len pýta,že či som chorá... ☹ ☹ ale minule mi vravel,že len antikou by mi to upravil...tak asi na ňu budem musieť nabehnúť.. 😒 aj keď necfhcem do seba hormony dávať....nikdy som to nebrala... uvidím ešte ten jeden cyklus...kedy príde v júni...a pôjdem..sa ho spýtať..čo a ako..

avatar
vardzikova
7. máj 2012

Ahojte baby ..dlho som tu nebola, mame nieake nove tehule?

avatar
azzura
7. máj 2012

@mistisa ahoj, ako??? Ja mam ☹ . Ale nechapem, pretože v sobotu som mala doobeda len hnedy vytok a potom uz cely den nic. A rano v nedelu sa spustila.

avatar
azzura
7. máj 2012

@fifitko25 ahoj, mam dotaz.....ja som mala v sobotu pobolievanie brucha a nasledne hnedy vytok, a potom uz cely den nic, vela som pracovala a strasne ma boleli kríže...A v nedelu som dostala mrchanu.

avatar
moni1007
7. máj 2012

@azzura ahoj. to mi je luto. drzala som palce. inak to sa aj mne naposledy stalo. tiez som sa tesila z meskania, potom jedno rano spinenie a na druhy den mrcha. 😠

avatar
moni1007
7. máj 2012

dpbre ranko kocky. tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 tak uz sotava len cakat a dufat 😉
@mistisa ahoj mojka. myslim na teba 🙂
@mattuliatko30 a ty co? tak ta hnusoba uz prisla? 😠 mala by si ist za dokym

avatar
azzura
7. máj 2012

@moni1007 ahoj, to nebolo spinenie, to bol jednorazovy hnedy vytok. Spinenia som mavala min rok, toto bolo ine. Asi som mala prestat robit a lahnut si a znovu si nasadit utrogestan. Od vcera mam depku ako hrom a dnes mam meniny a som ako mrtvola

avatar
moni1007
7. máj 2012

@azzura moja ja som mala len rano troska ked som sa utrela a potom cely den nic. a mrchu mas silnu? tak vsetulinko len to naj, naj, naj a nech sa coskoro zadari miminko.... takze si monika. krasne meno 😀

avatar
azzura
7. máj 2012

@moni1007 dakujem, napodobne, ajty si Monika 🙂. Som sa tesila, že sa možno zadarilo IUI, lebo ovu test som mala pozitivne, zeby este 16 dni bol vo mne pregnyl??

avatar
moni1007
7. máj 2012

@azzura no to ti neviem povedat. ale uplne chapem ako sa citis. ☹ a to ja som mala este aj uplne slabunku mrchu. som dufala, ze ci nahodou aj napriek nej ci som neni tehu,stale ma to tak instinktivne lakalo urobit test, ale uzn ma to teraz preslo. a keby som bola, tak asi by som nemala taky graf aky mam.